А. Ж. Керимкулова №20 орта мектепте өткізілетін спорт, би, тіл, музыка үйірмелерінің кестесі



жүктеу 119.92 Kb.
Дата09.07.2016
өлшемі119.92 Kb.
Бекітемін

Мектеп директоры

А.Ж.Керимкулова

№20 орта мектепте өткізілетін спорт, би, тіл, музыка үйірмелерінің кестесі







Үйірменің атауы

Жетекшінің аты-жөні

Сынып

Өтілетін уақыты

Жетекшінің телефоны

1

Жас биші

Сабырова Қ



Сәрсенбі 11:00

87784281023

2

Тіл дамыту

Жұмабекова Г



Бейсенбі 17:00

87755165614

3

Асыл сөздер

Оразова А



Сәрсенбі 16:05

87788884681

4

Күміс көмей

Молдахметова Б



Сенбі 11:30

87075577401

5

Асыл сөз зерлерлері

Ауғанбаева Г



Сенбі 11:30

87074330252

6

Сөз шеберлері

Апиева С



Сейсенбі 12:00

87773938185

7

Ән әлемі

Бекарыстанова Р



Сенбі 11:30

87476697605

8

Айгөлек

Тастанбекова Г



Бейсенбі 11:00

87714044413

9

Балдәурен

Исаева Г



Бейсенбі 11:30

87079084090

10

Домбыра-дастан

Исаева Г



Бейсенбі 9:40

87079084090

11

Ән әлемі

Иманов Манас



Жұма 12:30

87075097740

12

Вокал

Қапсаланов Ғ



Жұма 12:30

870795471440

13

Сөз сыры

Искакова С



Сейсенбі 15:00

87089261022

14

Жас айтыскер

Сағынтаева Ж



Сейсенбі 15:00

87471837632

15

Хор

Қали Б



Жұма 12:30

87473284859

16

Бокс

Алиев Р




Жұма 12:30

87470531910

17

Шешендік өнер

Ешниязова Қ



Сәрсенбі 15:00

87025785964

Орындаған ДТІЖО С.Б.Кузембаева

87759455405

Бекітемін

Мектеп директоры И.Қызайбеков
№19 орта мектебінің үйірме жетекшілерінің телефондары жайлы мәліметі.





Үйірме аты

Үйірме

жетекшісі



Үйірме

жетекшісінің телефондары



1.

Баскетбол

Ыдырышева Н.Н

87014440362.71123

2.

Тоғызқұмалақ

Радионов В.Е

87059998732

4

Тенис

Радионов В.Е

87059998732

5.

Музыка әлемі

Мусаева Ғ.С.

87478496938

6.

Ән даурен-наз даурен

Мусаева Ғ.С.

87478496938

7.

Сахна мәдениеті

Қали Б

87757690499

8.

Қызықты граматика

Сұлтанаева Г

87018510411

9

Слушаш

Байтас С

87789699132

10

Сырлы саз

Ғұмарова Ж.Ж.

87072378322

11

Өнерім-өренім

Мусаева Ғ

87478496938

12

Напевы

Ғұмарова Ж

87072378322

Құрастырған ДТІЖО К.Шамғұнова


Бекітемін

Мектеп директоры И.Қызайбеков
№19 орта мектебінің үйірме жұмысының кестесі.

2015-2016 оқу жылы.






Үйірме аты

уақыты

сыныбы

өтетін күні

өтетін орны

Үйірме

жетекшісі



1.

Баскетбол

17.30



бейсенбі

Спорт.зал

Ыдырышева Н

2.

Тоғызқұмалақ

10.00



сенбі

Спорт зал

Радионов В.Е

4

Тенис

11.00



сенбі

Спорт зал

Радионов В.Е

5.

Бал бармақ

15.00



бейсенбі

№12 каб

Бақыбаева Г.О

6.

Музыка әлемі

11.30



бейсенбі

Акт.зал

Мусаева Ғ

7.

Ән даурен-наз даурен

12.15



бейсенбі

Акт.зал

Мусаева Ғ

8.

Сахна мәдениеті

13.00-

14.30




сенбі

№12каб

Қали Б

9.

Қызықты граматика

13.00



дүйсенбі

№12

Сұлтанаева Г

10.

Закон и право

13.00



жұма

№12

Омаргазина Ж

11.

Жас суретші

10.00



сенбі

кітапхана

Құрманғали Н

12

Слушаш

12.00-13.00

11.00-12.00-







сәрсен.

сәрсен.


жұма

жұма


Спорт зал

Байтас С

13

Сырлы саз

11.30

11.30





бейсенбі

сенбі


Акт зал

Ғұмарова Ж

14

Өнерім-өренім

09.30

10.20




дүйсенбі

дүйсенбі


Акт зал

Мусаева Ғ

15

Напевы

10.30



сейсенбі

Акт зал

Ғұмарова Ж

16

Ертегілер елінде

12.15



жума

№6

Сұлтанқұлова З

17

Ертегілер әлемі

14.15



жұма

№ 6

Тойшыбекова К

18

Қолөнері

13.00



сенбі

№ 3

Асылбаева С

19

Жас суретші

12.15



сенбі

№8

Қасымбаева Г

20

Бояу сыры

14.15



сенбі

№3маст

Оразбаева Н

21

Әріптер әлемі

14.15



жұма

№8

Бейсегерім А

22

Қызықты математика

14.15



жұма

№3

Бөденбаева А

23

Саулет өнері

16.05



сенбі

№3

Сұлтанова Г

24

Саулет өнері

12.15



сенбі

№3

Шолпанбаева З

25

Своими руками

12.15



жұма

№1маст

Абикенова Э

26

Саулет өнері

17.00



сенбі

№6

Абу А

27

Саулет өнері

17.00



сенбі

№7маст

Чамей М

28

Умелые руки

17.00



сәрсенбі

№4маст

Ахмедова Л

29

Умелые руки

17.00



сәрсенбі

№6маст

Макашева М

30

В гостях у сказки

12.00



сәрсенбі

№3маст

Чатуева А

Құрастырған ДТІЖО К.Шамғұнова


©dereksiz.org 2016
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет