Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі



жүктеу 373.47 Kb.
Дата15.06.2016
өлшемі373.47 Kb.

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі



«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі жүйесі органдарының
2007 жылдың 9 айындағы жұмыс қорытындысы


және ІV тоқсанға арналған міндеттері»

тақырыбына өткізіліп отырған

ҚАЗАҚСТАН рЕСПУБЛИКАСЫ ҚАРЖЫ МИНИСТРЛІГІ

АЛҚАСЫНЫҢ КЕҢЕЙТІЛГЕН ОТЫРЫСЫНЫҢ

БАҒДАРЛАМАСЫ



Астана, 2007


Өткізілетін мерзімі: 2007 жылғы 23-24 қазан

Өткізілетін орны: Астана қаласы, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Жеңіс даңғылы 11, Министрліктер үйі, конференц-зал, 3-қабат

тел. 71-74-28, 71-74-24, 71-74-23, 71-74-25
Қатысушылардың құрамы:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Орынбасары, Қазақстан Республикасы Қаржы министрі, Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі, облыстар, Астана мен Алматы қалалары әкімдерінің орынбасарлары, вице-министрлер, министрлік аппаратының басшысы, Министрдің кеңесшілері, Министрдің көмекшісі, Министрдің баспасөз хатшысы, Департамент директорлары және Комитет төрағалары, олардың орынбасарлары, Департаменттер мен Комитеттердің Басқарма бастықтары және олардың орынбасарлары, бөлім бастықтары;

Облыстар, Астана мен Алматы қалалары бойынша Қазынашылық департаменттерінің бастықтары;

Облыстар, Астана мен Алматы қалалары бойынша мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеттерінің, Байқоңыр, Жезқазған, Семей, Жетісу өңірлік комитеттерінің төрағалары;

Қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша басқармаларының бастықтары;

Облыстар, Астана, Алматы қалалары бойынша, «Астана - жаңа қала» АЭА, «Ақтау теңіз порты», «Ақпараттық технологиялар паркі», «Оңтүстік» салық комитеттерінің, № 1 аймақаралық салық комитетінің төрағалары;

Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитеттерінің облыстар, Астана мен Алматы қалалары бойынша басқармаларының бастықтары;

Облыстар, Алматы және Астана қалалары бойынша Кедендік бақылау департаменттерінің бастықтары, «Астана – жаңа қала», «Байқоңыр», «Достық», Қаржы-шаруашылық кеденінің, Орталық кеден зертханасының бастықтары;

облыстар, Астана мен Алматы қалалалры бойынша қаржы органдарының басшылары;

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі және оның Комитеттерінің бағынысындағы ұйымдардың басшылары;

Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациялардың өкілдері.




Алқаның кеңейтілген отырысының күн

тәртібі және ЖҰМЫСЫ регламенті



2007 жылғы 23 қазан (сейсенбі)


14:15-14:55



Алқаның қатысушыларын тіркеу








15:00-15:05




Алқаның ашылуы, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Орынбасары Өмірзақ Естайұлы Шөкеев








15:05-15:20




Қазақстан Республикасы Қаржы министрі Наталья Артемовна Коржованың баяндамасы – Экономиканы тұрақтандыруда қаржы органдарының рөлі








15:20-15:35




Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі Бақыт Тұрлыханұлы Сұлтановтың баяндамасы – Мемлекеттік бюджет қоғамдағы әлеуметтік процестерді тұрақтандырушы ретінде








15:35-15:40




Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің төрағасы Нұрлан Құсайынұлы Рахметовтің сөзі – Қазастан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті органдарының 2007 жылдың 9 айындағы жұмыс қорытындысы және ІV тоқсанға арналған міндеттері туралы








15:40-15:45




Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің төрағасы Қозы-Көрпеш Жапарханұлы Кәрбозовтың сөзі – кеден органдарының 2007 жылдың 9 айындағы қызмет қорытындысы және ІV тоқсанға арналған міндеттері








15:45-15:50




Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті төрайымының міндетін атқарушы-төрайымының орынбасары Берік Шолпанқұлұлы Шолпанқұловтың сөзі – Қазынашылық органдарының 2007 жылдың 9 айындағы жұмыс қорытындысы және ІV тоқсанға арналған міндеттері туралы








15:50-15:55




Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің төрағасы Эдуард Карлович Утеповтың сөзі – Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің 2007 жылдың 9 айындағы жұмыс қорытындысы және ІV тоқсанға арналған міндеттері туралы








15:55-16:00




Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу комитетінің төрағасы Әнуарбек Жәлелұлы Сұлтанғазинның сөзі – Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу комитетінің 2007 жылдың 9 айындағы жұмыс қорытындысы және ІV тоқсанға арналған міндеттері туралы








16:00-16:05




Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің төрағасы Сабыржан Мәдиұлы Бекбосыновтың сөзі - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің 2007 жылдың 9 айындағы жұмыс қорытындысы және ІV тоқсанға арналған міндеттері








16:05-16:35




Пікірсайыс








16:35-16:40




Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Орынбасары Өмірзақ Естайұлы Шөкеевтың қорытынды сөзі








Комитеттердің республикалық кеңесі
Басталуы: 2007 жылғы 23 қазан

Аяқталуы: 2007 жылғы 24 қазан
2007 жылғы 23 қазан (сейсенбі)


09:00-14:00




Қазынашылық комитеті – Қазынашылық органдарының 9 айдағы жұмыс қорытындысы және қаржы жылының аяқталуы бойынша міндеттер





Астана қаласы бойынша Қазынашылық департаменті, Бейбітшілік к-сі, 57

10:00-13:00




Қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу комитеті – Комитеттің және оның аумақтық органдарының 2007 жылдың 9 айындағы жұмыс қорытындысы және одан әрі даму перспективалары





каб.№404а

10:00-13:00




Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитеті – Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің 2007 жылдың 9 айындағы жұмыс қорытындысы және ІV тоқсанға арналған міндеттер






каб.№1019


2007 жылғы 24 қазан (сәрсенбі)


15:00-18:00




Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті – Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті органдарының 2007 жылдың 9 айындағы жұмыс қорытындысы және ІV тоқсанға арналған міндеттері туралы





№222 кабинет

15:00-18:00




Салық комитеті – Дөңгелек үстел «Салық қызметі көрсететін мемлекеттік қызметтердің сапасы мәселелері бойынша халықты сұрау»





Конференц-зал

(3-қабат)



15:00-18:00




Кедендік бақылау комитеті – Кеден органдарының 2007 жылдың 9 айындағы жұмыс қорытындысы және ІV тоқсанға арналған міндеттері туралы






КБК акт залы (Бейбітшілік к-сі, 10)


Шақырылған лауазымды адамдардың тізімі


Шөкеев Өмірзақ Естайұлы

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары

Сұлтанов Бақыт Тұрлыханұлы

Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі

Аманбаев Жолдымұрат Ермұханұлы

Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Орынбасарының кеңесшісі


ҚР ҚМ алқасының кеңейтілген отырысына шақырылған

облыстардың, Астана мен Алматы қалаларының әкімдері

орынбасарларының және облыстар, Астана мен Алматы қалалары

бойынша қаржы органдары басшыларының

тізімі


р/р №

Облыстардың атаулары

Әкімдердің орынбасарлары

Қаржы департаменттерінің директорлары

1.

Алматы

бірінші орынбасары

Долженков Виктор Анатольевич






2.

Ақмола

бірінші орынбасары

Отаров Қадырхан Махмұтұлы



Бөлкенов Талғат Серікұлы

3.

Ақтөбе

Әбдібеков Нұрмұхамбет Қанапияұлы




4.

Атырау




Жантеміров Бауыржан Ересұлы

5.

Шығыс Қазақстан

Бірінші орынбасары

Бергенев

Әділғазы Сәдуақасұлы





6.

Жамбыл

Иманалиев Бахытбек Зүбайраұлы


Қолендеров Нұржан Сәбитұлы

7.

Батыс Қазақстан

Ногаев Нұрлан Асқарұлы




8.

Қарағанды

бірінші орынбасары

Қамалиев Берік Сайлауұлы






9.

Қызылорда

Ыдырысов Құттықкожа Ыдырысұлы




10.

Қостанай




Аймұхамбетова Сәуле Төленқызы

11.

Маңғыстау




Альбекова Марина Борисовна

12.

Павлодар

Бочин

Виктор Захарович






13.

Солтүстік Қазақстан

Нұрақаев Ерік Есімұлы




14.

Оңтүстік Қазақстан




Шалабаев Исмаилбек Ибрайұлы

15.

Алматы қаласы







16.

Астана қаласы

Смағұлов Болат Советұлы

Түсіпбеков Әміржан Нұрышұлы



ҚР ҚМ алқасының кеңейтілген отырысына шақырылған

Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациялар (ӘКК) өкілдерінің тізімі


р/р

ӘКК

атауы

Аты-жөні

1

«Батыс»

Таспихов Амангелді Байболдыұлы

Астана қаласындағы өкілі



2

«Жетісу»

Рамазан Елдос Мұратұлы

Астана қаласындағы өкілі



3

«Каспий»

Каримов Тауфик Акрамович

Астана қаласындағы өкілі



4

«Ертіс»

Әбсаттаров Кеңес Гаракұлы

ӘКК басқармасының мүшесі



5

«Ертіс»

Жолдыбаев Нұртас Тұрсынғалиұлы

Астана қаласындағы өкілі



6

«Сарыарқа»

Жұмамбаева Құралай Сейсембайқызы

ӘКК төрағасының орынбасары



7

«Оңтүстік»

Айтекенов Қайрат

Астана қаласындағы өкілі




Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі алқасының

құрамы


Коржова Наталья Артемовна

-

Қазақстан Республикасы Қаржы министрі, төрайым.

Кеңестің мүшелері:

-




Саудабаев Дәулет Советұлы

-

Қаржы вице – министрі, төрайымның орынбасары;


Ерғожин Дәулет Еділұлы

-

Қаржы вице – министрі;


Рахметов Нұрлан Құсайынұлы

-

Салық комитетінің төрағасы;


Шәженова Дина Мэлсқызы




Қазынашылық комитетінің төрайымы;


Утепов Эдуард Карлович

-

Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің төрағасы;


Сұлтанғазин Әнуарбек Жәлелұлы

-

Қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу комитетінің төрағасы;


Бекбосынов Сабыржан Мәдиұлы

-

Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің төрағасы;


Кәрбозов Қозы-Көрпеш Жапарханұлы

-

Кедендік бақылау комитетінің төрағасы;


Парсегов Борис Анатольевич

-

Министрліктің аппарат басшысы;


Қалиева Анар Нұрдыбайқызы

-

Мемлекеттік бюджеттің атқарылуын талдау және оның әдіснамасы департаментінің директоры;


Парусимова Любовь Ивановна


-

Есептілік және статистика департаментінің директоры;


Оразалиева Забира Жандарқызы

-

Заң қызметі департаментінің директоры;


Айтжанова Жамила Нұрматқызы

-

Мемлекеттік активтерді басқару әдіснамасы департаментінің директоры;


Айтмағамбетов Танат Алдашұлы

-

Қаржы-қаражатқа ішкі әкімшілік жүргізу департаментінің директоры;


Сәкенова Қарлығаш Сәкенқызы


-

Кадрлық қамтамасыз ету және құжат айналымы департаментінің директоры;


Молдабаев Рүстем Атыханұлы

-

Ақпараттық технологиялар департаментінің директоры;

Ким Виссарион Валериевич

-

Жиынтықтау-талдама департаментінің директоры;

Козлов Юрий Константинович


-

Үкіметтік қарыздарды тарту департаментінің директоры;

Киртаев

Бақытжан Мухамеджанұлы



-

Алматы облысы бойынша Салық комитетінің төрағасы;


Клебан Вера Ивановна

-

Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің бастығы;


Тағанов Нұрәділ


-

Маңғыстау аумақтық мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің төрағасы;


Нығматулин

Арын Зайруллаұлы



-

Астана қаласы бойынша Қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу басқармасының бастығы;


Трусов Евгений Михайлович





Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитеті Павлодар облысы бойынша басқармасының бастығы;


Сунтаев Тілеген Иматұлы

-

Алматы қаласы бойынша Кедендік бақылау департаментінің бастығы.

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі және оның ведомстволары

басшы қызметкерлерінің тізімі


р/р №

Аты-жөні

Лауазымы



Коржова Наталья Артемовна

Министр



Саудабаев Дәулет Советұлы (іссапарда)

Вице-министр



Ерғожин Дәулет Еділұлы

Вице-министр



Парсегов Борис Анатольевич

Министрлік аппаратының басшысы



Клыгина Наталья Валерьевна (демалыста)

Министрдің кеңесшісі



Жақыпов Қайрат Темірбайұлы

Министрдің көмекшісі



Қойшыманова Мадина Байтұрсынқызы

Министрдің баспасөз хатшысының міндетін атқарушы

Қазынашылық комитеті



Шәженова Дина Мэлсқызы (демалыста)

Төрайым



Асқарова Айгүл Ермағамбетқызы

Төрайымның орынбасары



Шолпанқұлов Берік Шолпанқұлұлы

Төрайымның орынбасары

Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті




Утепов Эдуард Карлович

Төраға



Кадюков Николай Викторович

Төрағаның орынбасары



Ташенев Бақытбек Хакімұлы

Төрағаның орынбасары

Қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу комитеті




Сұлтанғазин Әнуарбек Жалелұлы

Төраға



Тлеумуратов Юрий Жумабаевич

Төрағаның орынбасары

Салық комитеті




Рахметов Нұрлан Құсайынұлы

Төраға



Үсенова Нүрилә Дүйсембіқызы (демалыста)

Төрағаның орынбасары



Қыпшақов Арғын Мықтыбайұлы

Төраға орынбасарының міндетін атқарушы

Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитеті




Бекбосынов Сабыржан Мәдиұлы

Төраға



Рамазанова Ләззат Керімқұлқызы

Төрағаның орынбасары



Байымбетов Донат Дүкешұлы

Төрағаның орынбасары

Кедендік бақылау комитеті




Кәрбозов Қозы-Көрпеш Жапарханұлы

Төраға



Айсағалиева София Серікбайқызы (іссапарда)

Төрағаның орынбасары



Дүйсебаев Сержан Дәмебайұлы (демалыста)

Төрағаның орынбасары

Есептілік және статистика департаменті




Парусимова Любовь Ивановна

Директор



Тхостова Людмила Павловна

Директордың орынбасары

Мемлекеттік бюджеттің атқарылуын талдау және оның әдіснамасы департаменті




Қалиева Анар Нұрдыбекқызы

Директор



Нүпіров Жәнібек Мақсұтұлы

Директордың орынбасары

Мемлекеттік активтерді басқару әдіснамасы департаменті




Айтжанова Жамила Нұрматқызы

Директор



Жаңайдарова Шахерезада Болатқызы

Директордың орынбасары

Ақпараттық технологиялар департаменті




Молдабаев Рүстем Атыханұлы

Директор



Өтегенов Серік Нұрахметұлы

Директордың орынбасары міндетін атқарушы

Заң қызметі департаменті




Оразалиева Забира Жандарқызы

Директор



Бекболатов Рахат Сейсембайұлы

Директордың орынбасары міндетін атқарушы

Қаржы-қаражатқа ішкі әкімшілік жүргізу департаменті




Айтмағамбетов Танат Алдашұлы

Директордың міндетін атқарушы



Үркімбаева Толқын Жеңісқызы

Директордың орынбасары міндетін атқарушы

Кадрлық қамтамасыз ету және құжат айналымы департаменті




Сәкенова Қарлығаш Сәкенқызы

Директор



Шағапов Руслан Қалымбекұлы

Директордың орынбасары

Жиынтықтау-талдама департаменті




Ким Виссарион Валерьевич

Директор



Ахметова Гүлнар Дулатқызы

Директордың орынбасары

Үкіметтік қарыздарды тарту департаменті




Козлов Юрий Константинович

Директор



Қасымова Индира Базарқанқызы

Директордың орынбасары

Ақпаратты қорғау және жұмылдыру жұмыстары бөлімі




Камалова Нұргүл Шыңғысқызы

Бөлім бастығы


Қазынашылық комитетінің

аумақтық органдары басшыларының тізімі


Облыстардың атауы

Аты-жөні

1.

Алматы

Нұрсейітов Рахымжан Сайлауұлы


2.

Ақмола

Биахметов Асқар Сақтағанұлы


3.

Ақтөбе

Дәулетияров Асқар Хамитұлы


4.

Атырау

Жылқыбаев Бағытжан Мазғалиұлы


5.

Шығыс Қазақстан

Мұқатова Рахима Ерғалиқызы


6.

Жамбыл

Бақтымбет Әбілда Сәрсенбайұлы


7.

Батыс Қазақстан

Ысқақов Әділхан Дүйсенұлы


8.

Қарағанды

Кротова Вера Петровна (демалыста) орынбасары Дүйсембеков Алмасхан Серікбайұлы

9.

Қызылорда

Баубекова Алтынай Абылхайқызы


10.

Қостанай

Есенғалиева Гүлнар Қойшыбайқызы (б/д),

міндетін атқарушы Мальченко Надежда Васильевна



11.

Маңғыстау

Кигілікова Қаншайым Жүсіпқызы (демалыста), орынбасары Бердиева Жамалхан Қонақбайқызы

12.

Павлодар

Нұрпейісов Ілияс Нұрсейітұлы


13.

Солтүстік Қазақстан

Клебан Вера Ивановна


14.

Оңтүстік Қазақстан

Аязов Мұхиддин Аманбекұлы


15.

Алматы қаласы

Дунаева Вера Александровна


16.

Астана қаласы

Тоқбаев Рахат Келдібайұлы




Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің

аумақтық органдары басшыларының тізімі


Облыстардың атауы

Аты-жөні

1.

Алматы

Тыналиев Айтжан Алтынбайұлы


2.

Ақмола

Бекенов Мұрат Балапанұлы (демалыста),

міндетін атқарушы Щербак Александр Григорьевич



3.

Ақтөбе

Сағиев Айбек Игілікұлы


4.

Атырау

Дүйсенов Боран Төлегенұлы


5.

Шығыс Қазақстан

Ермолаев Геннадий Федорович


6.

Жамбыл

Шарденов Шала Есенгелдіұлы


7.

Батыс Қазақстан

Серікопов Жексенғали Сисенұлы


8.

Қарағанды

Сатубаев Сәлім Асқарұлы


9.

Қызылорда

Қалиев Серікжан Ыдырысұлы


10.

Қостанай

Тәжібаев Шарапиден Қалиұлы


11.

Маңғыстау

Тағанов Нұрәділ


12.

Павлодар

Жұмабаев Марат Жияншанұлы


13.

Солтүстік Қазақстан

Бланк Виктор Владимирович


14.

Оңтүстік Қазақстан

Сәбденов Мұрат Рахымұлы (ауырып жатыр), міндетін атқарушы Тұрысбеков Мұхит Сексенбайұлы

15.

Алматы қаласы

Құралбаев Арман Бекмаханұлы


16.

Астана қаласы

Ақжанов Әбдікәрім Арынұлы


17.

Байқоңыр қаласы

Ажмолдаев Мағауия Әділжанұлы (демалыста), міндетін атқарушы Ыбрайымова Бекзада Ажайыпқызы

18

Жезқазған қаласы


міндетін атқарушы

Нохаева Халида Нарановна



19.

Семей қаласы


Жанұзақов Шыңғысхан Оқасұлы

20.

Жетісу өңірлік комитеті

Бапақов Ермек Әбділдаұлы




Қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу комитетінің

аумақтық органдары басшыларының тізімі


Облыстардың атауы

Аты-жөні

1.

Алматы

Жұмағалиев Айдар Жұмағалиұлы (демалыста)

орынбасары Құдайбердиев Нүсіп Қасымжанұлы



2.

Ақмола

Айтаханов Ерлан Қуанышұлы


3.

Ақтөбе

Князов Нұртай Жұмабайұлы


4.

Атырау

Мұхамбетқалиев Нұржан


5.

Шығыс Қазақстан

Ұса Иманкелді Жұмаханұлы


6.

Жамбыл

Шүйкебаев Кеңдібек Болысбайұлы


7.

Батыс Қазақстан

бос орын

міндетін атқарушы Тұрсынов Серік Есмақұлы



8.

Қарағанды

Әкішев Күмісбек Шолпанұлы


9

Қызылорда

Мәмбетов Рысбек Бекзатұлы


10

Қостанай

бос орын

міндетін атқарушы Доспаев Айбек Тілеубердіұлы



11

Маңғыстау

Жаңбырбаев Маман Нысанәлиұлы


12

Павлодар

Орымбаев Жангелді Айтжанұлы


13

Солтүстік Қазақстан

Әубәкіров Дүйсенбек Қаппарұлы


14

Оңтүстік Қазақстан

Рахманберді Берікбай Ұласбекұлы


15

Алматы қаласы

Рақышев Меңдіғали Асылханұлы


16

Астана қаласы

Нығматулин Арын Зайрұллаұлы


Салық комитетінің аумақтық органдары

басшыларының тізімі


Облыстардың атауы

Аты-жөні

1.


Алматы

Қыртаев Бахытжан Мұхамеджанұлы


2.

Ақмола

Аққалиев Ерғали Қайысұлы


3.

Ақтөбе

Райымқұлов Мірболат Төлеуұлы


4.

Атырау

Тауышов Нариман Бақытұлы


5.

Шығыс Қазақстан

Нұрланбаев Ерлан Құмарбекұлы


6.

Жамбыл

Ысқақбаев Нұрлан Шайхыұлы


7.

Батыс Қазақстан

Ысқақов Қуанышбек Досмайылұлы


8.

Қарағанды

Байбеков Шалқар Заманбекұлы


9.

Қызылорда

Сәрсембаев Төлеген Қапсалықұлы


10.

Қостанай

Абдуллаев Қалил Насұрлаұлы


11.

Маңғыстау

Теңгебаев Ардақ Мырзабайұлы


12.

Павлодар

Ашуов Қайрат Зикенұлы


13.

Солтүстік Қазақстан

Рахметов Қали Сұлтанахметұлы


14.

Оңтүстік Қазақстан

Тынысбеков Асқар Станиславұлы


15.

Алматы қаласы

Байәділов Қайрат Ескендірұлы


16.

Астана қаласы

Еңсегенов Амангелді Жанғалиұлы


17.

Астана-жаңа қала

Бос орын,

төраға орынбасары Байманов Айдар Итемгенұлы



18.

№ 1 АСК

Бос орын,

төраға орынбасары Темірқұлов Қайрат Иманқұлұлы



19.

Ақтау теңіз порты

Өтеғалиев Мирболат Ғиниятұлы

20.

Ақпараттық технологиялар паркі

Қалижанов Бағдат Уәлиұлы (демалыста),

төраға орынбасары Копыткова Елена Николаевна



21.

Оңтүстік

Нұрахов Дәулет Батырханұлы


Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитетінің

аумақтық органдары басшыларының тізімі


Облыстың атауы

Аты-жөні

1

Алматы

Адамбаев Сырым Жұматайұлы


2

Ақмола

Базарханов Есім Сейілханұлы


3

Ақтөбе

Дербісалин Аманқос


4

Атырау

Елекеев Ғалымжан Иракұлы


5

Шығыс Қазақстан

Жаров Сағындық Амангелдіұлы


6

Жамбыл

Рахимов Сүйіндік Қанышұлы


7

Батыс Қазақстан

Құрманғалиев Алдан Хабибұллаұлы


8

Карағанды

Ахимбеков Айташ Қасқатайұлы


9

Қызылорда

Бос орын

міндетін атқарушы Нұрмахова Фарида Тұрсынбайқызы



10

Қостанай

Иваненко Иван Филиппович


11

Маңғыстау

Жәрімбетов Жантеке Қалилаұлы


12

Павлодар

Трусов Евгений Михайлович


13

Солтүстік Қазақстан

Овчеренко Анатолий Николаевич


14

Оңтүстік Қазақстан

Көпеева Гаухар Мұхамбетқызы


15

Алматы қаласы

Қаңтарбаев Бахыт Жақсыбекұлы


16

Астана қаласы

Рахимберлин Мейіржан Мыңбайұлы



Кедендік бақылау комитетінің аумақтық

департаменттері басшыларының тізімі

Облыстардың атауы

Аты-жөні

1.

Ақмола

Әбдірахманов Ерікжан Мырзамұханұлы


2.

Ақтөбе

Мұхамбетов Мирлан Бекежанұлы


3.

Алматы


Баймұхамбетов Мұрат Әлмұратұлы

4.

Атырау

Тасмағанбетов Құрманғали Нұрғалиұлы

5.

Шығыс Қазақстан

Бос орын

міндетін атқарушы Иславин Вадим Александрович



6.

Жамбыл

Бос орын

міндетін атқарушы

Келесов Нұрлан Рахманбердиев


7.

Батыс Қазақстан


Нұғыманов Амангелді Шайхұллаұлы

8.

Қарағанды

Ахметов Жайсан Қуатұлы


9.

Қостанай

Төлеубаев Эрланд Құрманғалиұлы


10.

Қызылорда

Боранбаев Қайрат Жомартұлы


11.

Маңғыстау

Қартов Әлібек Намимұлы


12.

Павлодар


Мүлкин Сейтқали Жалмұхамедұлы

13.

Солтүстік Қазақстан


Ыбыраев Яхия Мұхамеджанұлы

14.

Оңтүстік Қазақстан


Жаңабаев Ұлықбек Жақсылықұлы (іссапарда) орынбасары Бейсенов Марат Жұмажанұлы

15.

Астана қаласы

Ахметов Жасұлан Рамазанұлы


16.

Алматы қаласы


Сүнтаев Тілеген Иматұлы (ауырып жатыр)

орынбасары Малғаждаров Алтай Байкенұлы



Кедендер

17.

«Астана-жаңа қала»

Жүсіпбеков Қонысбек Арғынғазыұлы

18.

«Байқоңыр»

Дүрменбаев Қайырбек Қасымбекұлы




19.

«Достық»

Жанарбаева Нұргүл Сейфуллинқызы

20.

Қаржы-шаруашылық кеден

Жанғозин Мұратжан Жақыпбекұлы

21.

Орталық кеден зертханасы

Құдайбергенов Серік Жексембекұлы

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің

ведомстволық бағынысты ұйымдары басшыларының тізімі


Ведомстволық бағыныстағы ұйымдардың атауы


Аты-жөні

1.

«Медетші қор» АҚ президенті

Күзембаева Маржан Бопайқызы


2.

«Қаржылық жүйелерді ақпараттандыру орталығы» АҚ

АҚ Басқарма төрағасы


Бөкенбаев Азат Құттыбекұлы



3.

«Қызмет – Сервис А» АҚ президенті

Ким Виктор Александрович (ауырып жатыр) орынбасары Хван Роман Константинович


4.

«Ақпараттық-есеп орталығы»

АҚ президенті



Оспанов Жанасыл Бегалиұлы

5.

«Қазақстандық ипотекалық компания» АҚ Басқарма төрағасы

Ибадуллаев Азамат Абдұл-Амитұлы

6.

«Қазалкоорталығы» РМК бас директоры

Ахмаров Әбубәкір Субайұлы (ауырып жатыр)

7.

«Қазақстанның Тұрғын үй құрылыс жинақ банкі» АҚ Банк төрайымы

Наурызбаева Нұрбибі Серекхажықызы

8.

«Қазақстандық ипотекалық кредиттерге кепілдік беру қоры» АҚ Басқарма төрағасы

Мекішев Арман Асылбекұлы


Алқаға қатысушылардың назарына

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі ведомстволарының аумақтық органдары басшыларының іссапар куәліктерінде келу және кету туралы белгілер:


Қазынашылық комитеті бойынша № 1107 кабинетте
Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті бойынша
№ 920 кабинетте
Қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу комитеті бойынша
№ 701 кабинетте
Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитеті бойынша № 206 кабинетте (Абай көшесі, 20)
Салық комитеті бойынша № 618 кабинетте
Кедендік бақылау комитеті бойынша № 110 кабинетте
(Бейбітшілік көшесі, 10) тіркеледі.



©dereksiz.org 2016
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет