Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 5 желтоқсандағы №188 Жарлығына сәйкес



Дата15.06.2016
өлшемі204.7 Kb.
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 5 желтоқсандағы № 188 Жарлығына сәйкес:
I мемлекеттік және қоғамдық қызметте сіңірген еңбегі, елдің әлеуметтік – экономикалық және мәдени дамуына, халықтар арасындағы достық пен ынтымақтастықты нығайтуға қосқан елеулі үлесі үшін «Құрмет» орденiмен наградталды:


  1. Мұратбек Абдрахымұлы Бидосов - «Хабар» Агенттігі» АҚ Алматы филиалының бас режиссері;




  1. Жақау Дәуренбеков - «Ана тілі» баспасы ЖШС-нің директоры;




  1. Жанат Орынбайұлы Елшібеков - «Егемен Қазақстан» республикалық газеті» АҚ-ның жауапты хатшысы;




  1. Қазыбек Жарылқасынұлы Иса - «Жас қазақ» Республикалық газеті» ЖШС-нің директоры;




  1. Ербол Шаймерденұлы Шаймерден - Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі Ақпарат және мұрағат комитеті төрағасының орынбасары;




  1. Қуанышбек Бақытбекұлы Есекеев - «Қазақтелеком» акционерлік қоғамының Басқарма төрағасы;




  1. Сергей Владимирович Кузовников - «Аргументы и факты Казахстан» газетінің бас редакторы;


II «Ерен еңбегі үшін» медалімен наградталды:


  1. Раушан Төлеқызы Ақпенова - «Қазақстан» Республикалық телерадиокорпорация» АҚ-ның техникалық директоры;




  1. Рашид Садыкович Гарипов - «Страна и Мир» газетінің бас редакторы;

  2. Камила Калиасқарқызы Мукашева - Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі Ақпарат және мұрағат комитетінің бас сарапшысы;




  1. Эдуард Эдуардович Полетаев - «Известие Казахстана» газетінің бас редакторы;




  1. Шолпан Викторовна Сыздыкова - «Деловой Мир Астана» ЖШС-нің директоры, «Деловой мир» экономикалық журналының бас редакторы;




  1. Галина Владимировна Тополева - «Хабар» Агенттігі АҚ атқарушы продюсері;




  1. Сергей Викторович Нестеренко – «Казахстанская правда» Республиқалық газеті» АҚ шеф-редакторы, бас редакторының орынбасары;




  1. Сергей Алексеевич Борисов – «Литер» газетінің тілшісі;




  1. Лера Владимировна Цой - «Панорама» газетінің бас редакторы;




  1. Асқар Әнуарбекұлы Әлімжанов - «МИР» мемлекетаралық телерадиокомпаниясы ұлттық филиалының директоры.


III Республикаға сіңірген зор еңбегі үшін «Қазақстанның еңбек сiңiрген қайраткерi» құрметті атағы берілді:
1. Сейфолла Шайынғазы - «Егемен Казахстан» Республиқалық газеті» АҚ бас редакторының орынбасары;

2. Сауытбек Әбдірахманұлы Әбдрахманов - «Егемен Қазақстан» Республикалық газеті» акционерлік қоғамының Президенті;

3. Әділ Жүнісұлы Ыбраев - «Караван» газетінің бас редакторы;

4. Әбдеш Сәрсенұлы Қалмырзаев - «Қазақ газеттері» жауапкершілігі шектелген серіктесінің Бас директорының кеңесшісі.
IV Қазақстан Республикасының экономикадағы, әлеуметтiк саладағы, қоғамдық және мемлекеттік қызметтегi елеулi жетiстiктерi үшiн Құрмет грамотасымен наградталды:
1. Алина Дидара Солтан-Махмұдқызы - «Арман-ПВ баспасы» ЖШС бас директоры;

2. «Қазақ газеттері» жауапкершілігі шектелген серіктесінің «Ана тілі» газетінің бас редакторы - Самат Бектенұлы Ибраим.
V Республиканың рухани және интеллектуалдық әлеуетiн дамыту мен молайтуға зор жеке үлес қосқан не адам құқықтарын және оның әлеуметтiк мүдделерiн қорғау жөніндегі белсендi қызметi үшiн «Парасат» орденiмен наградталды:
- Омаров Жаңай Сейітжанұлы - «Қазақстан» республикалық телерадиокорпорациясы» акционерлік қоғамының Басқарма төрағасы.

Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 10 қарашадағы № 172 Жарлығына сәйкес, Қазақстан Республикасының мемлекеттілігінің дамуы мен қалыптасуына және егемендігінің нығаюына қосқан елеулі үлесі, сондай-ақ Қазақстан Республикасы тәуелсіздігінің 20 жылдығына байланысты «Қазақстан Республикасының тәуелсіздігіне 20 жыл» мерекелік медалімен наградталды:


  1. Асқар Қуанышұлы Жұмағалиев - Қазақстан Республикасының Байланыс және ақпарат министрі;




  1. Қайрат Бектайұлы Әбсаттаров – Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігінің Жауапты хатшысы;




  1. Сакен Сейтжаппарұлы Сарсенов – Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат вице-министрі;




  1. Бақыт Шалхарұлы Әбішев - Халыққа қызмет көрсету орталықтары қызметтерін үйлестіру және мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды қадағалау комитетінің төрағасы;




  1. Ризат Рахатбекұлы Нұршабеков – Байланыс және ақпараттандыру комитетінің төрағасы;




  1. Ербол Шаймерденұлы Шаймерден – Ақпарат және мұрағат комитеті төрағасының орынбасары;




  1. Ерғазы Муканұлы Омаров - Байланыс және ақпараттандыру комитеті төрағасының орынбасары;




  1. Бек Кәрімбекұлы Арпабаев – Ақпарат және мұрағат комитеті төрағасының орынбасары;




  1. Бағдат Батырбекұлы Мусин - Халыққа қызмет көрсету орталықтары қызметтерін үйлестіру және мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды қадағалау комитеті төрағасының орынбасары;




  1. Нұрлан Тельманұлы Измайлов – «Зерде» ұлттық инфокоммуникация холдингі» АҚ басқарма төрағасы;




  1. Ерлан Қожабергенұлы Есмамбетов – «Телекоммуникация саласындағы техникалық сүйемелдеу және талдау орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны директоры;




  1. Абай Марабайұлы Кадралиев – «Казтелерадио» АҚ-ның басқарма төрағасы;




  1. Нұржан Жалауқызы Мұхамеджанова – «Казахстан» Республикалық телерадиокорпорация» АҚ-ның басқарма төрағасы;




  1. Айдос Идрисұлы Үкібаев – «Хабар» Агенттігі» АҚ-ның басқарма төрағасы;




  1. Андрей Викторович Задорожный – Байланыс және ақпарат министрлігі Әкімшілік-құқықтық жұмысы департаментінің директоры;




  1. Әсемгуль Серікбайқызы Жүнісова – Қаржы департаментінің директоры;




  1. Еңлік Алибайқызы Наурызбаева – Стратегиялық жоспарлау және халықаралық байланыс департаментінің директоры;




  1. Марат Раушанбекұлы Әбсаттаров - Бұқаралық ақпарат құралдары саласындағы мемлекеттік саясат департаментінің директоры;




  1. Құралай Болатқызы Елеусізова - Ақпараттық технологиялар саласындағы мемлекеттік саясат департаментінің директоры;




  1. Зульфия Каримужанқызы Худайбергенова - Байланыс саласындағы мемлекеттік саясат департаменті директорының орынбасары;




  1. Гульайым Халетқызы Агибаева – Әкімшілік-құқықтық жұмысы департаменті директорының орынбасары;




  1. Руслан Серікұлы Сейсекенов – Қаржы департаменті директорының орынбасары;




  1. Талғат Болсынбекұлы Казангап - Бұқаралық ақпарат құралдары саласындағы мемлекеттік саясат департаменті директорының орынбасары;




  1. Нуртай Жолтайұлы Алмашов – Стратегиялық жоспарлау және халықаралық байланыс департаменті директорының орынбасары;




  1. Гулнур Өмірзакқызы Ақманбаева – Мемлекеттік сатып алу басқармасының бастығы;




  1. Динара Төлегенқызы Сәбдинова - Стратегиялық жоспарлау және бақылау басқармасының бастығы.


Қазақстан Республикасының Байланыс және ақпарат Министрінің 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 105-ж бұйрығына сәйкес Байланыс және ақпарат саласына енгізген айрықша үлесі үшін, сондай-ақ Қазақстан Республикасы тәуелсіздігінің 20 жылдығына байланысты Қазақстан Республикасының Байланыс және ақпарат Министрінің Құрмет грамотасымен марапатталды:



  1. Айна Енсегенқызы Жүзенова - Стратегиялық жоспарлау және бақылау басқармасының бас сарапшысы;




  1. Айбат Сәлімқызы Ахметжанова - Бухгалтерлік есеп және есептілік басқармасының бас сарапшысы;




  1. Назгүл Аманқұлқызы Бажаева - «Электрондық үкіметті» дамыту және қорғау басқармасының бас сарапшысы;




  1. Азамат Аслымбекұлы Айтпергенов - Жобалық құжаттаманы сараптау басқармасының бас сарапшысы;




  1. Асель Жакауқызы Кожбанова - Құқықтық қамтамасыз ету және кадрлық жұмыс басқармасының сарапшысы;




  1. Ғабит Болатбекұлы Турышов - Мемлекеттік сатып алу басқармасының сарапшысы;




  1. Әсел Ргебайқызы Жагапарова - Байланыс саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру басқармасының сарапшысы;




  1. Жанар Маратқызы Шәймерденова - Бұқаралық ақпарат құралдары саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру басқармасының сарапшысы;


Жолдыбай Сандыбайұлы Метаев - Ақпараттандыру саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру басқармасының сарапшысы.

Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрінің 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 402 бұйрығына, Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрінің 2011 жылғы 29 қыркүйектегі № 297 бұйрығымен бекітілген «Құрметті байланысшы» атағын беру ережесіне сәйкес, сондай-ақ Қазақстан Республикасы тәуелсіздігінің 20 жылдығына байланысты«Құрметті байланысшы» атағы берілді
«Қазақтелеком» акционерлік қоғамының қызметкерлеріне:


1

Нұрболат Тілеубердіұлы Базлуов


-

«Қазақтелеком» АҚ филиалы – Телекоммуникациялар және инфрақұрылым объектілерінің құрылыс дирекциясының телекоммуникациялар бөлімінің бас маманы;

2

Талғат Мамырұлы Қасенов

-

«Қазақтелеком» АҚ филиалы – «Алыспен байланыс» бірлестігінің № 6 магистральдық байланыс және теледидар желісі техникалық торабы 62-желілі-техникалық цехының байланыстың желілі құрылғылары және абоненттік қондырғының аға электрмеханигі;

3

Гүлнәр Жарасқызы Байланова

-

«Қазақтелеком» АҚ филиалы - «Алыспен байланыс» бірлестігінің № 13 магистральдық байланыс және теледидар желісі техникалық торабы техникалық пайдалану бөлі-мінің желілік байланыс құрылғылары және абоненттік қондырғылар жетекші инженері;

4

Юрий Михайлович Варсуленко

-

«Қазақтелеком» АҚ филиалы - «Алыспен байланыс» бірлестігінің № 10 магистральдық байланыс және теледидар желісі техникалық тора-бының бас инженері;

5

Қарлығаш Әскербекқызы Күлсінбекова

-

«Қазақтелеком» АҚ филиалы – «Алматытелеком» қалалық телекоммуникация орталығы Сату орталығындағы тұтынушылардың өтініштерімен жұмыс бөлімінің бастығы;

6

Наталья Геннадьевна Сидоркина


-

«Қазақтелеком» АҚ филиалы - «Алматытелеком» қалалық телекоммуникация орталығының Ішкі аудит бөлімінің бастығы;

7

Төлеген Мүтәліұлы Райысов

-

«Қазақтелеком» АҚ филиалы – Ақпараттық жүйелер Дирекциясының Техникалық директор орынбасары;

8

Татьяна Иннокентьевна Мартышева

-

«Қазақтелеком» АҚ филиалы – «Телеком Жинақтау» Дирекциясының тауар-материалдық құндықтарды есептеу логистикалық операция бөлімінің жетекші маманы;

9

Александр Владимирович Радиков

-

«Қазақтелеком» АҚ филиалы - Корпоративтік сату дирекциясы Аймақтық даму қызметі Петропавловск аймақтық бөлімшесінің жетекші электр байланысы инженері;

10

Михаил Николаевич Важнов


-

«Қазақтелеком» АҚ филиалы – Батыс Қазақстан

облыстық телекоммуникациялар дирекциясы

Энергетика және климатехника орталығы цехының бастығы;

11

Нұрлан Кәкімұлы Сүлейменов


-

«Қазақтелеком» АҚ филиалы – Қарағанды облыстық телекоммуникациялар дирекциясы Бұқар жырау аудандық телекоммуникация торабының директоры

12

Александр Теодорович Дикоп


-

«Қазақтелеком» АҚ филиалы – Қарағанды облыстық телекоммуникациялар дирекциясы Ішкі аумақтық желіге Техникалық қызмет көрсету орталығы желілік-техникалық учаскесінің (Жаңаарқа) бастығы;

13

Бақытбек Ертайұлы Еренов


-

«Қазақтелеком» АҚ филиалы – Қызылорда облыстық телекоммуникация дирекциясы Арал аудандық телекоммуникациялар торабының директоры;

14

Болатбек Оразмағамбетұлы Қитаров


-

«Қазақтелеком» АҚ филиалы - Қостанай аудандық телекоммуникациялар дирекциясы Аманкелді аудандық телекоммуникациялар торабының бас инженері;

15

Ольга Николаевна

Падий


-

«Қазақтелеком» АҚ филиалы – Қостанай облыстық телекоммуникациялар дирекциясы Бас директорының орынбасары - Коммерциялық директоры;

16

Күлзәкира Баймұхамбетқызы Қыдырова

-

«Қазақтелеком» АҚ филиалы - Маңғыстау облыстық телекоммуниация дирекциясы Бас директордың орынбасары-Коммерциялық директор;

17

Владимир Савельевич Мосин


-

«Қазақтелеком» АҚ филиалы – Павлодар облыстық телекоммуникациялар дирекциясы Ақсу қалалық телекоммуникация торабы Желілі – техникалық цехының жөндеу және техникалық тұрғыда қызмет көрсету инженері;

18

Николай Дорофеевич Шулико


-

«Қазақтелеком» АҚ филиалы – Павлодар облыстық телекоммуникациялар дирекциясы Ертіс аудандық телекоммуникация торабы Жөндеу және техникалық тұрғыда қызмет көрсету тобының телекоммуникация желісі жабдықтарына техникалық қызмет көрсету жетекші инженері;

19

Тамара Анатольевна Ангелюк


-

«Қазақтелеком» АҚ филиалы – Солтүстік Қазақстан облыстық телекоммуникациялар дирекциясы Телекоммуникация желілерін пайдалану және дамыту қызметі Телекоммуникация желілерін пайдалану бөлімінің жетекші инженері;

20

Клара Хайруллаевна Расульметова


-

«Қазақтелеком» АҚ филиалы – Оңтүстік Қазақстан облыстық телекоммуникациялар дирекциясы тұтынушыларды ақпараттық қолдау және сапалы қызмет көрсету орталығындағы қалааралық/халықаралық байланыс қызметтерін ұсыну және ақпараттық сервис бөлімінің бастығы;

21

Әбдіманап Өменұлы Қоңыратбаев


-

«Қазақтелеком» АҚ филиалы – Оңтүстік Қазақстан облыстық телекоммуникациялар дирекциясы телекоммуникациялар желілерін пайдалану және дамыту қызметіндегі телекоммуни-кациялар желілерін дамыту бөлімінің бастығы;

22

Разия Фазылқызы Егеубаева

-

«Қазақтелеком» АҚ Халықаралық келісімдер департаментінің менеджері;

23

Маргарита Анатольевна Бабенцова

-

«Қазақтелеком» АҚ Жобаларды басқару департаментінің бас менеджері;

24

Анатолий Иванович Гульпа


-

«Қазақтелеком» АҚ филиалы – Ақмола облыстық телекоммуникация дирекциясының Есіл аудандық телекоммуниация торабының директоры;

25

Леонид Григорьевич Валендер

-

«Қазақтелеком» АҚ филиалы – Ақмола облыстық телекоммуникация дирекциясының Бұланды АТТ Капитоновка ауылының 5 дәрежелі электрбайланыс желілі жабдықтардың электрмонтері;

26

Әділ Сағынұлы

Мұқашев


-

«Қазақтелеком» АҚ филиалы – Ақтөбе облыстық телекоммуникациялар дирекциясында Энергетика және климатехника орталығының бастығы;

27

Иманғали Дәулетұлы Зхиев

-

«Қазақтелеком» АҚ филиалы – Алматы облыстық телекоммуника-циялар дирекциясының Капшағай қалалық телекоммуникациялар торабының директоры;

28

Асқар Зиноллаұлы

Бегеев

-

Қазақтелеком» АҚ филиалы – Атырау облыстық телекоммуникация дирекциясы Ішкіаймақтық желілерді техникалық күтімге алу орталығы РРЖ және спутниктік байланыс жүйелерін күтімге алу цехының бастығы;

29

Ниязбек Бейсембекұлы Танатов

-

«Қазақтелеком» АҚ филиалы – Шығыс Қазақстан облыстық телекоммуникациялар дирекциясы Аягөз аудандық телекоммуникациялар торабы желілік-техникалық цехы желілік-абоненттік учаскесініѕ желілік байланыс құрылысы мен абоненттік құрылғыларының инженері;

30

Неля Геннадьевна

Гостева

-

«Қазақтелеком» АҚ филиалы – Шығыс Қазақстан облыстық телекоммуникациялар дирекциясы Сатуды басқару бөлімінің бастығы;

31

Владимир Георгиевич Корнилов

-

«Қазақтелеком» АҚ филиалы - Шығыс Қазақстан облыстық телекоммуникациялар дирекциясы Шемонаиха аудандық телекоммуникациялар торабы жабдықтарға техникалық қызмет көрсету және жөндеу тобының телефон байланысы стансалық жабдығының 6-дәрежелі электромонтері;

32

Александр Анатольевич Юдин

-

«Қазақтелеком» АҚ филиалы - Шығыс Қазақстан облыстық телеком муникация дирекциясы Семей қ. қалалық телекоммуникация дирекциясының станциялық цехының ЦАТС, ҚАТС және қатынас жабдықтарын пайдалану учаскесінің ЦАТС, ҚАТС пайдалану тобының 52/56 АТС-нің телекоммуникация желі жабдықтарына техникалық қызмет көрсету бойынша жетекші инженері;

33

Ольга Николаевна Костюченко

-

«Қазақтелеком» АҚ филиалы – Жамбыл облыстық телекомуникациялар дирекцияcы Ішкі аудит бөлімінің бастығы;

34

Қанат Жанысбекұлы Буксиков

-

«Қазақтелеком» АҚ филиалы – Жамбыл облыстық телекомуникациялар дирекцияcы бірінші кәсіподағының төрағасы;

35

Болат Қатшібекұлы Абдықалықұлы

-

«Қазақтелеком» АҚ Корпоративтік хатшысы.


«Қазпочта» акционерлік қоғамының қызметкерлеріне


1

Әліпқали Берғарин

-

«Қазпочта» АҚ Атырау облыстық филиалы Қызылқоға аудандық пошта байланысы торабы өндірістік техникалық пайдалану және ұйымдастыру мәселелері жөніндегі нұсқаушысы;

2

Гүлнәр Кеңесқызы Тажмұқанова

-

«Қазпочта» АҚ Маңғыстау облыстық филиалы Бейнеу аудандық пошта байланысы торабының пошташысы;

3

Наталья Николаевна Ситнова

-

«Қазпочта» АҚ Павлодар облыстық филиалы Павлодар қ. № 8 пошта байланысы бөлімшесінің бастығы;

4

Гүлбаршын Нұртазақызы Сарманова

-

«Қазпочта» АҚ Қызылорда облыстық филиалы № 17 қалалық пошта байланысы бөлімшесінің бастығы;

5

Күләш Еркенқызы Ахметова

-

«Қазпочта» АҚ Қарағанды облыстық филиалының бас бухгалтері;

6

Үзбайла Қасенова

-

«Қазпочта» АҚ Шығыс Қазақстан облыстық филиалы поштаны сұрыптау және тасымалдау учаскесінің сұрыптаушысы;

7

Валентина Суреновна Аведьян

-

«Қазпочта» АҚ Атырау облыстық филиалы кейіннен бақылау бөлімінің бастығы;

8

Галина Федоровна Коршунова

-

«Қазпочта» АҚ «Астана қ. почта тасымалдау бөлімшесі» филиалының сәлемдеме мен сақтандыру поштасын алмастыру және өңдеу жөніндегі учаске операторы;

9

Ида Ивановна

Кошелева

-

«Қазпочта» АҚ «Астана почтамты» Астана филиалы баспасөзді және мерзімді басылымдарды тарату бөлімінің бас маманы;

10

Жаннат Ербекқызы Саминова

-

«Қазпочта» АҚ «Алматы почтамты» Алматы филиалы Ішкі бақылау бөлімінің бастығы;

11

Нина Николаевна Грибкова

-

«Қазпочта» АҚ Маңғыстау облыстық филиалы Форт-Шевченко пошта байланысы бөлімшесінің бастығы;

12

Анатолий Сергеевич Генералов

-

«Қазпочта» АҚ Павлодар облыстық филиалы облыстық арнаулы байланыс қызметінің инкассатор-жүргізушісі;

13

Роза Жумадиловна Боранбаева

-

«Қазпочта» АҚ «Төлем орталығы» филиалы Ақша аударымдары басқармасының менеджері;

14

Зайра Мантиянова

-

«Қазпочта» АҚ «Төлем орталығы» филиалы Ақша аударымдары басқармасының менеджері;

15

Ольга Ивановна Вертелецкая

-

Солтүстік Қазақстан облыстық филиалы Ғ.Мүсірепов аудандық пошта байланысы торабы Гавриловка селолық байланыс бөлімшесінің бастығы;

16

Лайла Қияқбайқызы Сағындықова

-

«Қазпочта» АҚ Ақтөбе облыстық филиалы №5 қалалық пошта байланысы бөлімшесінің пошта тасушысы;

17

Мұхамбедәли Еркебайұлы Сыздықов

-

«Қазпочта» АҚ филиалы -Республикалық арнаулы байланыс қызметі №2 цехының арнайы тапсырмалар жөніндегі фельдъегері;

18

Нина Дмитриевна Крягина

-

«Қазпочта» АҚ Жамбыл облыстық филиалы Тараз қалалық № 19 пошта байланысы бөлімшесінің бастығы;

19

Мәрзия Сидаққызы Аяпова

-

«Қазпочта» АҚ Ақтөбе облыстық филиалы № 12 қалалық пошта байланысы бөлімшесінің бастығы;

20

Гүлнәр Жұбанышқызы Ысқақова

-

«Қазпочта» АҚ Батыс Қазақстан облыстық филиалы орталық операциялық учаскесінің бастығы;

21

Ғалия Кабылқаққызы Айтжанова

-

«Қазпочта» АҚ Алматы облыстық филиалы Алакөл аудандық пошта байланысы торабының аға нұсқаушысы;

22

Алтынай Ахметбекқызы Мұқанова

-

«Қазпочта» АҚ Ақмола облыстық филиалы Бурабай аудандық пошта байланысы торабының касса меңгерушісі;

23

Сексенбай Әренұлы Әренов

-

Арал аудандық маслихат аппараты ревизия коимиссиясының бас маманы.



Қазақстан Ұлттық телекоммуникациялық қауымдастығының қызметкерлеріне:


1

Нұрлан Әлімқұлұлы Садықов

-

«Центр Телеком» ЖШС-нің директорының орынбасары;


2

Тамерлан Бөкенұлы Ағыбаев

-

«TelService LTD» ЖШС-нің техникалық директоры.




Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің

Штабтар бастықтары комитетінің қызметкерлеріне


1

Вячеслав Павлович Самоваров

-

Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі Байланыс бас басқармасы байланысты техникамен қамтамасыз ету басқармасының бастығы;

2

Игорь Николаевич

Чернов

-

(Оңтүстік) өңірлік қолбасшылығы әскерлер басқарушы басқармасы штабының байланыс және ақпараттандыру бөлімі бастығы – байланыс әскерлерінің бастығы;

3

Геннадий Петрович Гордиенко

-

92569 әскери бөлімінің аға инженері;

4

Владимир Иосифович Фукс

-

07029 әскери бөлімінің кабельші – дәнекерлеушісі;

5

Тимур Токанович Кемербаев

-

ҚР Қарулы Күштері Бас байланыс басқармасының бастығы;

6

Майлыбаев Алтай Садықұлы

-

ҚР Қарулы Күштері Бас байланыс басқармасы бастығының орынбасары;

7

Рафик Латифұлы

Хасенов

-

Бас басқарма бастығының орынбасары ҚР Қарулы Күштері Бас байланыс басқармасы жоспарлау және үйлестіру басқармасының бастығы;

8

Валерий Александрович Герасимов

-

ҚР Қорғаныс министрлігі Бас байланыс басқармасы байланыс қауіпсіздігі және ҚБА бөлімінің бастығы;

9

Игорь Вячеславович Халимов

-

ҚР Қорғаныс министрлігі Байланыс бас басқармасы байланысты ұйымдастыру басқармасының бастығы;

10

Александр Всеволодович Клименко

-

ҚР Қарулы Күштері Әуе қорғанысы күштері Бас штаб бастығының орынбасары – бас штабының байланыс және автоматтандырылғын басқару жүйесі әскерлерінің бастығы;

11

Арман Бақытұлы Қалижанов

-

ҚР Қарулы Күштері Әуе қорғанысы күштері Құрлық әскерлері бас қолбасшысы басқармасы бас штабы байланыс және ӘАЖБ басқармасының бастығы.

Каталог: images -> stories -> contents
contents -> Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
contents -> Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
contents -> Қазақстан Республикасының почта-жинақтау жүйесiн дамытудың 2005-2011
contents -> Есептеме №55259-kz
contents -> Қазақстан Республикасында 2010-2014 жылдарға арналған ақпараттық және коммуникациялық технологияларды дамыту бойынша бағдарламаны орындау жөніндегі 2010 жылға анықтама
contents -> Нормативтік құқұқтық актілерді мемлекеттік тіркеу ережесін бекіту туралы
contents -> Қазақстан Республикасының уәкілетті органдарында заң жобалау жұмыстарын ұйымдастыру ережесін бекіту туралы
contents -> «Қазақстан Республикасының азаматтық әуе кемелерін мемлекеттік тіркеу туралы куәлік беру» мемлекеттік қызмет стандарты Жалпы ережелер «Қазақстан Республикасының азаматтық әуе кемелерін мемлекеттік тіркеу туралы куәлік беру»
contents -> «Авиация персоналына куәлiктер беру» мемлекеттік қызмет стандарты Жалпы ережелер «Авиация персоналына куәлiктер беру»
contents -> «Азаматтық әуе кемелерінің шет мемлекет берген ұшуға жарамдылығы сертификатын тану туралы шешім беру» мемлекеттік қызмет стандарты


Достарыңызбен бөлісу:


©dereksiz.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет