Бекітемін ұлттық ат спорты түрлері бойынша обж «Қайрат» спорт мектебінің басшысы Б. А. Турсунов қараша 2013 ж. Ұлттық ат спорты түрлері бойынша обж «Қайрат» спорт мектебінің оқу-жаттықтыру сабақтарының кестес І



жүктеу 127.75 Kb.
Дата30.06.2016
өлшемі127.75 Kb.
БЕКІТЕМІН

Ұлттық ат спорты түрлері

бойынша ОБЖ «Қайрат»

спорт мектебінің басшысы

__________ Б.А. Турсунов

« » қараша 2013 ж.


Ұлттық ат спорты түрлері бойынша ОБЖ «Қайрат» спорт мектебінің

оқу-жаттықтыру сабақтарының



К Е С Т Е С І

2013-2014 оқу жылы



Р/с

Жаттықтырушы-оқытушылардың аты-жөні





Топтар

Апта күндері, жаттығу өтетін уақыт

Өтетін орны




дүйсенбі

сейсенбі

сәрсенбі

бейсенбі

жұма

сенбі

жексенбі




1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

12




1

Ковалева Ольга


ОЖТ - 1




1500-1800

1630-1800




1500-1800

1630-1800



Ат спорты жайы
Штурманская, 1/а көшесі

(аптаның әр сәрсенбісі жануарларды баптау)






АДТ – 1

855-1025



855-1025




855-1025

855-1025







АДТ - 1




855-1025

1030-1200

855-1025




1030-1200







АДТ - 1

1600-1730




1455-1625




1600-1730

1455-1625







2

Тұрсынов Біржан

ОЖТ - 2




1500-1800

1500-1800

1500-1800



1500-1630







3

Балапанов Ержан

ОЖТ - 2




1500-1800

1500-1800

1500-1800




1500-1630







4

Ахметов Әбдіғазым

АДТ – 2




1300-1430

1300-1515




1300-1430

1300-1515




Жанаарқа ауданы Атасу кенті




АДТ – 2

1500-1715

1500-1630



1500-1715




1530-1700







АДТ – 1

1100-1230




1100-1230




1100-1230

1100-1230










«Саят» тобы




5

Абдразақов Мұрат

ОЖТ –1

1000-1215

1000-1130

1000-1130

1000-1215



1000-1130




Шет ауданы,

Ақсу-Аюлы ауылы






ОЖТ –1




1400-1615

1430-1600

1400-1530

1400-1615

1400-1530







ОЖТ –1

1500-1715

1630-1800



1600-1730

1630-1800

1600-1815







6

Төребеков

Әліп

АДТ – 2

1000-1130




1000-1215




1000-1130

1000-1215




Шет ауданы, Кеншоқы бөлімшесі




АДТ – 2




1500-1715

1500-1630

1500-1715




1500-1630







АДТ – 2

1500-1715

1000-1130




1000-1130

1500-1715










«Тоғызқұмалақ» тобы




7

Ахметов Тойбек

АДТ – 2

1100-1315




1200-1330




1200-1330

1100-1315




№36 о.м., ҚТЛ




ОЖТ - 2




1500-1715

1500-1715

1500-1715




1500-1715



№41 о.м.,

Дарын о.м.






8

Қаратаева Айман

ОЖТ - 3




1145-1445

1200-1330

1145-1445

1145-1445

1145-1445




№ 92 гимназия




9

Мақатаева Алмагүль

АДТ – 1




1500-1630

1400-1530

1500-1630




1400-1530




№53 о.м




АДТ – 1




1000-1130



1000-1130

1000-1130

1000-1130




№53 о.м




«Көкпар» тобы




10

Даиров Асылхан

АДТ – 2

1000-1215




1000-1130




1000-1215

1000-1130




Нұра ауданы,

Изенді ауылы






АДТ – 2




1400-1615

1400-1530

1400-1615




1400-1530







АДТ – 2

1400-1615

1630-1800




1630-1800

1400-1615

















































11

Каримханов Казбек

АДТ – 1

1000-1130

1000-1130




1000-1130

1000-1130







Ақтоғай ауданы,

Ақтоғай орта мектебі






АДТ – 1

1500-1630

1500-1630



1500-1630

1500-1630










АДТ – 1

1640-1810

1640-1810



1640-1810

1640-1810










12

Омарбаев

Талгат



АДТ-1

855-1025



855-1025




855-1025

855-1025




Ат спорты жайы

Штурманская, 1/а көшесі



(аптаның әр сәрсенбісі жануарларды баптау)




АДТ-1

1600-1730




1455-1625




1600-1730

1455-1625








©dereksiz.org 2016
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет