Дополнительного образования детей



Дата18.07.2016
өлшемі212.79 Kb.


ГОСУДАРСТВЕННОЕ КАЗЁННОЕ ОБРАЗОВАТЕЛЬНОЕ УЧРЕЖДЕНИЕ ВОЛГОГРАДСКОЙ ОБЛАСТИ

ДОПОЛНИТЕЛЬНОГО ОБРАЗОВАНИЯ ДЕТЕЙ

13-15 ноября 2014 год бассейн 25 м

Итоговый протокол

первенства «СДЮСШОР – плавания»

на приз «Весёлый дельфин».
13 ноября 2014 г. (1-й день)
100 на спине – девушки:

Варнавская Елизавета 2000 1.12,64 I в/к Андреев А. В.

Дородникова Алиса 2000 1.14,58 II в/к Лазарев Ю. Г.

Оленёва Анастасия 2000 1.17,24 II в/к Лазарев Ю. Г.


100 на спине – юноши:

  1. Лысунь Иван 2002 1.07,72 II 377 Димитров А. Ю.

  2. Романенко Вячеслав 2001 1.20,58 III 224 Андреев А. В.

  3. Пашигрев Александр 2002 1.23,48 I ю 201 Димитров А. Ю.

Кравченко Лев 2000 1.08,05 II в/к Лазарев Ю. Г.

Залевский Ярослав 1999 1.10,49 II в/к Кожевников, Бражникова

Варков Михаил 1999 1.11,63 II в/к Кожевников, Бражникова

Комаров Клим 1999 1.13,68 III в/к Кожевников, Бражникова

Петров Кирилл 2000 1.14,09 III в/к Кожевников, Бражникова

Селивёрстов Денис 2001 д/к


100 брасс – девушки:

Лозинская Дарья 1999 1.27,22 II в/к Кожевников, Бражникова

Зубарева Ева 2004 2.01,11 I ю в/к Димитров Ю. А, Гайда С. Н.
100 брасс – юноши:


  1. Филюрин Матвей 2001 1.16,60 II 382 Кожевников В. А.

  2. Воронин Кирилл 2001 1.17,71 II 366 Лазарев Ю. Г.

  3. Пономарёв Павел 2002 1.22,38 III 307 Димитров А. Ю.

  4. Алейников Данила 2002 1.26,29 III 267 Димитров А. Ю.

  5. Иванов Максим 2001 1.27,31 III 258 Димитров А. Ю.

  6. Рычук Максим 2002 1.28,92 I ю 244 Димитров А. Ю.

  7. Ильин Андрей 2002 1.32,72 I ю 215 Димитров А. Ю.

  8. Перченко Вадим 2002 1.41,17 I ю 166 Бражникова, Кожевников

Васильев Никита 1997 1.10,80 I в/к Гайда С. Н., Димитров Ю. А.

Жраков Антон 1998 1.12,87 II в/к Грибакин Ю. А.

Мичилотта Иван 2004 1.48,37 II ю в/к Гайда С. Н., Димитров Ю. А.
100 баттерфляй – девушки:


  1. Головнёва Ксения 2001 1.11,94 II 448 Андреев А. В.

  2. Дегтерева Екатерина 2001 1.16,67 II 370 Андреев А. В.


100 баттерфляй – юноши:

  1. Перепелицын Александр 2001 1.14,65 III 273 Андреев А. В.

  2. Рощупкин Вадим 2002 1.17,44 III 245 Димитров А. Ю.

  3. Крошкин Егор 2002 1.24,54 I ю 188 Бражникова, Кожевников

Буртовой Артём 1997 1.01,03 I в/к Гайда С. Н., Димитров Ю. А.

Митькин Никита 1999 1.02,38 II в/к Кожевников, Бражникова

Коваленко Павел 1999 1.06,42 II в/к Кожевников, Бражникова

Кириллович Никита 1999 1.08,41 II в/к Кожевников, Бражникова

Бахолдин Олег 2000 1.09,77 II в/к Лазарев Ю. Г.

Николай Сенюк 1999 1.10,00 II в/к Кожевников, Бражникова

Добровольский Егор 1999 1.11,95 III в/к Кожевников, Бражникова
100 вольный стиль – девушки:


  1. Тарасова Виктория 2002 1.11,61 II 361 Андреев А. В.

  2. Ткаченко Юлия 2002 1.11,68 II 360 Димитров А. Ю.

  3. Долгова Кристина 2002 1.17,67 III 283 Димитров А. Ю.

  4. Савченко Ангелина 2002 1.17,94 III 280 Димитров А. Ю.

Мотченко Юлия 2000 1.09,19 II в/к Лазарев Ю. Г.

Дородникова Алиса 2000 1.09,69 II в/к Лазарев Ю. Г.


100 вольный стиль – юноши:

  1. Бадин Даниил 2001 1.01,88 II 383 Андреев А. В.

  2. Некрасов Александр 2002 1.04,07 III 345 Димитров А. Ю.

  3. Пузиков Иван 2001 1.04,85 III 332 Димитров А. Ю.

  4. Беликов Владислав 2001 1.05,62 III 321 Андреев А. В.

  5. Коновалов Вячеслав 2001 1.06,10 III 314 Андреев А. В.

  6. Никита Орлов 2002 1.06,23 III 312 Димитров А. Ю.

  7. Королёв Владислав 2002 1.07,02 III 301 Димитров А. Ю.

  8. Пахомович Юрий 2001 1.07,13 III 300 Андреев А. В.

  9. Филатов Данил 2002 1.08,48 III 282 Димитров А. Ю.

  10. Новиков Александр 2001 1.10,55 III 258 Андреев А. В.

  11. Головнёв Кирилл 2002 1.11,21 I ю 251 Димитров А. Ю.

  12. Галайда Данил 2001 1.11,29 I ю 250 Андреев А. В.

  13. Сухов Артём 2002 1.12,11 I ю 242 Димитров А. Ю.

  14. Тарасов Никита 2001 1.12,61 I ю 237 Андреев А. В.

  15. Гудов Никита 2002 1.12,90 I ю 234 Димитров А. Ю.

  16. Пастухов Александр 2002 1.13,57 I ю 227 Димитров А. Ю.

  17. Поздняков Игорь 2001 1.14,73 I ю 217 Андреев А. В.

  18. Сердюков Егор 2002 1.15,07 I ю 214 Димитров А. Ю.

  19. Иваненко Максим 2002 1.15,21 I ю 213 Димитров А. Ю.

  20. Кузнецов Никита 2002 1.16,88 I ю 199 Димитров А. Ю.

  21. Егоров Максим 2002 1.18,51 I ю 187 Димитров А. Ю.

  22. Сенин Андрей 2002 1.19,86 I ю 178 Димитров А. Ю.

  23. Котуков Вадим 2002 1.22,02 I ю 164 Кожевников, Бражникова

Манохин Даниил 1997 53,70 КМС в/к Гайда С. Н., Димитров Ю. А.

Корепанов Игорь 1997 53,94 I в/к Гайда С. Н., Димитров Ю. А.

Узлов Артём 1999 56,84 I в/к Лазарев Ю. Г.

Хропост Дмитрий 1998 57,18 I в/к Грибакин Ю. А.

Горемыкин Никита 2000 58,54 II в/к Лазарев Ю. Г.

Сергиенко Кирилл 2000 1.01,03 II в/к Лазарев Ю. Г.

Коваленко Павел 1999 1.01,48 II в/к Кожевников, Бражникова

Варков Михаил 1999 1.02,16 II в/к Кожевников, Бражникова

Селиванов Олег 2000 1.02,54 II в/к Андреев А. В.

Садовый Самир 1999 1.04,08 III в/к Кожевников, Бражникова

Керимов Даниил 2000 1.05,33 III в/к Лазарев Ю. Г.

Носачёв Данил 2000 1.07,57 III в/к Лазарев Ю. Г.

Арканов Вадим 2000 1.07,97 III в/к Лазарев Ю. Г.

Карапетян Юрий 2001 д/к


200 вольный стиль – девочки 2003 г.р. и моложе:

  1. Гордиенко Екатерина 2003 2.41,24 III 327 Кожевников, Бражникова

  2. Фалалеева Ирина 2003 2.52,33 III 268 Кожевников, Бражникова

  3. Караваева София 2004 2.57,60 1юн 245 Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

  4. Кочкина Софья 2004 3.03,82 1юн 221 Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

  5. Попова Анастасия 2003 3.04,04 1юн 220 Кожевников, Бражникова

6. Иванова Ольга 2003 3,08,42 1юн 205 Кожевников В.А., Бражникова Н.В.

7. Ухабова Диана 2005 3,08,80 1юн 204 Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

8.Щербакова Мария 2004 3,10,80 1юн 197 Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

9.Нестеренко Екатерина 2003 3,16,33 1юн 181 Кожевников В.А., Бражникова Н.В.

10.Карапетян Анастасия 2004 3,18,19 1юн 176 Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

11.Емельяненко Алена 2004 3,19,74 1юн 172 Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

12.Махова Ксения 2004 3,26,93 2юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

13.Вдовенко Вероника 2005 3,28,07 2юн Лазарев Ю.Г.

14.Головко Роза 2005 3,31,91 2юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

15.Трубачева Олеся 2004 3,33,79 2юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

16.Пименова Даша 2004 3,35,50 2юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

17.Уренева Марина 2003 3,36,64 2юн Кожевников В.А., Бражникова Н.В.

18.Уразгалиева Кристина 2004 3,49,21 2юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

19.Стаценко Саша 2004 3,50,49 2юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

20.Тюленева Анастасия 2004 4,03,07 2юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

21.Гусева Наташа 2004 4,11,31 3юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

22.Клочкова Ксения 2004 4,12,06 3юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.
200 вольный стиль – мальчики 2003г.р. и моложе:

1.Аршава Иван 2003 2,14,38 II 404 Димитров А.Ю.

2.Куркин Данил 2003 2,35,10 III 262 Кожевников В.А., Бражникова Н.В.

3.Степаненко Илья 2003 2,36,70 III 255 Кожевников В.А., Бражникова Н.В.

4.Бурмистров Егор 2003 2,37,70 III 250 Димитров А.Ю.

5.Галайда Фёдор 2003 2,44,12 1юн 221 Кожевников В.А., Бражникова Н.В.

6.Чернявский Данил 2003 2,45,11 1юн 217 Кожевников В.А., Бражникова Н.В.

7.Стуруа Александр 2004 2,45,15 1юн 217 Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

8.Фёдоров Александр 2003 2,45,29 1юн 217 Кожевников В.А., Бражникова Н.В.

9.Матюшков Егор 2003 2,45,86 1юн 215 Кожевников В.А., Бражникова Н.В.

10.Мартынов Александр 2003 2,49,72 1юн 200 Кожевников В.А., Бражникова Н.В.

11.Варенов Павел 2004 2,52,51 1юн 191 Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

12.Сафоноф Глеб 2003 2,53,35 1юн 188 Кожевников В.А., Бражникова Н.В.

13.Мартыненко Илья 2004 2,53,45 1юн 188 Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

14. Хромых Роман 2004 2,55,19 1юн 182 Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

15.Шеломанов Филипп 2004 2,57,55 1юн 175 Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

16.Данилов Сергей 2003 2,59,68 1юн 169 Кожевников В.А., Бражникова Н.В.

17.Варганов Алексей 2003 3,00,89 1юн Кожевников В.А., Бражникова Н.В.

18.Калинин Владислав 2003 3,00,96 1юн Кожевников В.А., Бражникова Н.В.

19.Огородов Александр 2004 3,02,03 1юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

20.Блохин Артём 2005 3,02,74 1юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

21.Васютин Сергей 2003 3,04,58 1юн Кожевников В.А., Бражникова Н.В.

22.Сахаров Данил 2004 3,04,76 1юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

23.Мороз Александр 2003 3,06,28 2юн Кожевников В.А., Бражникова Н.В.

24.Кривов Артём 2004 3,07,32 2юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

25.Тамаровский Максим 2004 3,07,57 2юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

26.Якимов Владислав 2004 3,09,40 2юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

27.Плякин Тимофей 2004 3,10,86 2юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

28.Юдин Григорий 2003 3,11,11 2юн Кожевников В.А., Бражникова Н.В.

29.Колодяжный Сергей 2004 3,13,09 2юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

30.Тарбеев Михаил 2003 3,14,19 2юн Кожевников В.А., Бражникова Н.В.

31.Мануйлов Данил 2003 3,14,22 2юн Кожевников В.А., Бражникова Н.В.

32.Козлицкий Владимир 2003 3,15,51 3юн Кожевников В.А., Бражникова Н.В.

33.Плывский Дима 2004 3,17,27 3юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

34.Лысунь Владимир 2004 3,17,46 3юн Грибакин Ю.А.

35.Гончаров Данил 2004 3,19,33 3юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

36.Брагин Иван 2004 3,19,81 3юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

37.Марченко Дмитрий 2004 3,19,86 3юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

38.Юрасов Антон 2004 3,19,90 3юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

39.Рыжов Владимир 2003 3,20,34 3юн Кожевников В.А., Бражникова Н.В.

40.Зайцев Егор 2004 3,26,55 3юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

41.Маринин Семён 2004 3,28,22 3юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

42.Хайрутдинов Руслан 2004 3,29,59 3юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

43.Чаусов Кирилл 2004 3,31,63 3юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

44.Москалёв Максим 2004 3,31,70 3юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

45.Пасько Данил 2004 3,32,09 3юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

46.Вильха Владимир 2003 3,32,47 3юн Кожевников В.А., Бражникова Н.В.

47.Чурик Владимир 2004 3,32,81 3юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

48.Соколов Алексей 2004 3,33,50 3юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

49.Ивашкин Алексей 2003 3,34,51 3юн Кожевников В.А., Бражникова Н.В.

50.Костин Александр 2004 3,34,95 3юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

51.Шмалько Павел 2004 3,35,10 3юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

52.Дубовской Арсений 2003 3,35,72 3юн Кожевников В.А., Бражникова Н.В.

53.Лазников Евгений 2003 3,36,41 3юн Кожевников В.А., Бражникова Н.В.

54.Макаров Павел 2003 3,41,34 3юн Кожевников В.А., Бражникова Н.В.

55.Кочетов Сергей 2004 3,48,13 3юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

56.Поляков Ростислав 2004 3,48,51 3юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

57.Калачиков Валера 2003 3,54,15 3юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

58.Махмадиев Руслан 2004 4,16,69 3юн Димитров Ю.А., Гайда С.Н.

Брага Александр 1998 2,02,53 1 в/к Грибакин Ю.А.

Маршалов Сергей 1998 2,04,21 1 в/к Грибакин Ю.А .

Аксёнов Иван 1999 2,07,72 2 в/к Грибакин Ю.А

Водопьянов Михаил 1998 2,12,57 1 в/к Грибакин Ю.А

14 ноября – 2 день:


50 на спине – девушки:

  1. Гордиенко Екатерина 2003 37,00 III 335 Бражникова, Кожевников

  2. Щербакова Мария 2004 45,75 I ю 177 Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  3. Махова Ксения 2004 47,58 II ю 157 Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

Дородникова Алиса 2000 34,46 II в/к Лазарев Ю. Г.

Оленёва Анастасия 2000 35,73 II в/к Лазарев Ю. Г.



50 на спине – юноши:

  1. Аршава Иван 2003 32,73 III 329 Димитров А. Ю.

  2. Мартыненко Илья 2004 36,73 I ю 233 Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  3. Куркин Данила 2003 37,83 I ю 213 Бражникова, Кожевников

  1. Степаненко Илья 2003 38,38 I ю 204 Бражникова, Кожевников

  2. Матюшков Егор 2003 40,24 I ю 177 Бражникова, Кожевников

  3. Мартынов Александр 2003 40,55 I ю 173 Бражникова, Кожевников

  4. Шеломанов Филипп 2004 40,88 I ю 169 Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  5. Марченко Дмитрий 2004 41,86 II ю 157 Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  6. Рыжов Владислав 2003 44,88 II ю Бражникова, Кожевников

  7. Пасько Данил 2004 44,96 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  8. Калинин Владислав 2003 45,30 II ю Бражникова, Кожевников

  9. Чурик Владимир 2004 45,93 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  10. Вильха Владимир 2003 46,92 II ю Бражникова, Кожевников

  11. Поляков Ростислав 2004 50,18 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  12. Левин Алексей 2003 51,84 III Бражникова, Кожевников

Варков Михаил 31,38 II в/к Бражникова, Кожевников

Сенюк Николай 35,22 III в/к Бражникова, Кожевников

Крошкин Егор 2002 36,19 I ю в/к Бражникова, Кожевников

50 брасс – девушки:


  1. Фалалеева Ирина 2003 45,93 I ю 246 Бражникова, Кожевников

  2. Нестеренко Екатерина 2003 47,47 I ю 223 Бражникова, Кожевников

  3. Пименова Дарья 2004 49,32 I ю 199 Димитров Ю. А, Гайда С. Н.

  4. Стаценко Александра 2004 50,73 I ю 182 Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  5. Тюленева Анастасия 2004 50,75 I ю 182 Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  6. Трубачёва Олеся 2004 52,17 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  7. Карапетян Анастасия 2004 52,57 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  8. Головко Роза 2005 52,73 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  9. Уразгалиева Кристина 2004 54,57 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  10. Вдовенко Вероника 2005 56,24 II ю Лазарев Ю. Г.

  11. Зубарева Ева 2004 57,84 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  12. Гусева Наталья 2004 58,91 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

Мотченко Юлия 2000 39,47 II в/к Лазарев Ю. Г.

50 брасс – юноши:

  1. Чернявский Данил 2003 40,31 I ю 245 Димитров А. Ю.

  2. Васютин Сергей 2003 43,88 I ю 190 Бражникова, Кожевников

  3. Плывский Дмитрий 2004 44,84 I ю 178 Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  4. Хайрутдинов Руслан 2004 47,33 II ю 151 Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  5. Шмалько Павел 2004 48,09 II ю 144 Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  6. Колодяжный Сергей 2004 49,03 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  7. Козлицкий Владимир 2003 49,78 II ю Бражникова, Кожевников

  8. Брагин Иван 2004 51,10 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  9. Животов Данил 2003 52,00 II ю Бражникова, Кожевников

  10. Гончаров Данил 2004 52,76 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  11. Огородов Александр 2004 53,36 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  12. Махмадиев Руслан 2004 54,49 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  13. Левин Алексей 2003 56,10 III ю Бражникова, Кожевников

Наумов Евгений 1997 30,77 I в/к Гайда С. Н., Димитров Ю. А.

Васильев Никита 1997 32,87 II в/к Гайда С. Н., Димитров Ю. А.

Узлов Артём 1999 33,12 II в/к Лазарев Ю. Г.

Кравченко Лев 2000 34,81 II в/к Лазарев Ю. Г.

Воронин Кирилл 2001 35,19 II в/к Лазарев Ю. Г.

Сергиенко Кирилл 2000 35,27 III в/к Лазарев Ю. Г.



50 баттерфляй – девушки:

  1. Кочкина Софья 2004 45,79 II ю 150 Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

50 баттерфляй – юноши:

  1. Хромых Роман 2004 35,65 I ю 228 Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  2. Куркин Данил 2003 36,84 I ю 207 Бражникова, Кожевников

  3. Матюшков Егор 2003 38,36 II ю 183 Бражникова, Кожевников

  4. Стуруа Александр 2004 38,74 II ю 178 Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  5. Плякин Тимофей 2004 40,07 II ю 161 Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  6. Костин Александр 2004 43,08 II ю 129 Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  7. Тамаровский Максим 2004 44,22 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  8. Юрасов Антон 2004 46,19 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  9. Макаров Павел 2004 47,04 II ю Бражникова, Кожевников

  10. Зайцев Егор 2004 47,99 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

Залевский Ярослав 1999 28,60 II в/к Кожевников В. А.

Филюрин Матвей 2001 30,19 II в/к Андреев А. В.

Садовый Самир 1999 30,48 III в/к Кожевников В. А.

Керимов Даниил 2000 33,22 III в/к Лазарев Ю. Г.



50 вольный стиль – девушки:

  1. Гордиенко Екатерина 2003 32,75 III 357 Бражникова, Кожевников

  2. Фалалеева Ирина 2003 34,59 I ю 303 Бражникова, Кожевников

  3. Попова Анастасия 2003 36,36 I ю 261 Бражникова, Кожевников

  4. Караваева София 2004 36,50 I ю 258 Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  5. Иванова Ольга 2003 38,68 I ю 217 Бражникова, Кожевников

  6. Ухабова Диана 2005 39,12 I ю 209 Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  7. Емельяненко Алёна 2004 40,16 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  8. Уренёва Марина 2003 42,50 II ю Кожевников, Бражникова

  9. Клочкова Ксения 2004 52,81 III ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  10. Панова Ника 2004 59,24 III ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

50 вольный стиль – юноши:

  1. Степаненко Илья 2003 32,15 I ю 251 Кожевников, Бражникова

  2. Бурмистров Егор 2003 32,39 I ю 246 Димитров А. Ю.

  3. Галайда Фёдор 2003 32,53 I ю 243 Кожевников, Бражникова

  4. Варёнов Павел 2004 32,89 I ю 235 Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  5. Фёдоров Александр 2003 33,10 I ю 230 Бражникова, Кожевников

  6. Сафонов Глеб 2003 33,31 I ю 226 Кожевников, Бражникова

  7. Сахаров Даниил 2004 35,19 I ю 191 Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  8. Блохин Артём 2005 35,30 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  9. Данилов Сергей 2003 35,72 II ю Кожевников, Бражникова

  10. Кривов Артём 2004 35,88 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  11. Варганов Алексей 2003 36,46 II ю Кожевников, Бражникова

  12. Якимов Владислав 2004 36,60 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  13. Тарбеев Михаил 2003 37,09 II ю Кожевников, Бражникова

  14. Юдин Григорий 2003 37,40 II ю Кожевников, Бражникова

  15. Лысунь Владимир 2004 37,46 II ю Грибакин Ю. А.

  16. Лазников Евгений 2003 38,09 II ю Кожевников, Бражникова

  17. Мороз Александр 2003 38,13 II ю Кожевников, Бражникова

  18. Калачиков Валерий 2003 38,74 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  19. Мануйлов Данил 2003 39,32 II ю Кожевников, Бражникова

  20. Ивашкин Алексей 2003 40,18 II ю Кожевников, Бражникова

  21. Маринин Семён 2004 41,10 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  22. Москалёв Максим 2004 41,11 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  23. Чаусов Кирилл 2004 41,43 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  24. Соколов Алексей 2004 42,05 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  25. Дубовской Арсений 2003 42,16 II ю Кожевников, Бражникова

  26. Животов Данил 2003 44,09 II ю Кожевников, Бражникова

Манохин Даниил 1997 24,28 I в/к Гайда С. Н., Димитров Ю. А.

Хропост Дмитрий 1998 25,49 II в/к Грибакин Ю. А.

Узлов Артём 1999 25,50 II в/к Лазарев Ю. Г.

Сергиенко Кирилл 2000 27,87 III в/к Лазарев Ю. Г.

Добровольский Егор 1999 28,48 III в/к Кожевников, Бражникова

Садовый Самир 1999 28,50 III в/к Кожевников, Бражникова

Керимов Даниил 2000 29,38 I ю в/к Лазарев Ю. Г.

Носачёв Данил 2000 30,46 I ю в/к Лазарев Ю. Г.



400 вольный стиль – девочки 2001 -2002г.р. :
1.Головнёва Ксения 2001 4.57,29 II 493 Андреев А.В.

2.Дегтерёва Екатерина 2001 5.18,12 II 402 Андреев А.В.

3.Ткаченко Юлия 2002 5.30,91 II 357 Димитров А.Ю.

4.Тарасова Виктория 2002 5.38,84 III 333 Андреев А.В.

5.Савченко Ангелина 2002 6.08,13 III Димитров А.Ю.

6.Долгова Кристина 2002 6.08,13 1юн Димитров А.Ю.

Варнавская Елизавета 2000 5.06,86 II в/к Андреев А.В.


400 вольный стиль – мальчики 2001 -2002г.р. :
1.Бадин Олег 2001 4.55,97 II 371 Андреев А.В.

2.Филюрин Матвей 2001 4.56,50 II 369 Андреев А.В.

3.Лысунь Иван 2002 4.57,94 II 364 Димитров А.Ю.

4.Пономарёв Павел 2002 5.06,33 II 335 Димитров А.Ю.

5.Пузиков Иван 2001 5.07,13 III 332 Димитров А.Ю.

6.Орлов Никита 2002 5.09,26 III 325 Димитров А.Ю.

7.Пахомович Юрий 2001 5.11,28 III 319 Андреев А.В.

8.Королёв Влад 2002 5.11,30 III 319 Димитров А.Ю.

9.Селивёрстов Денис 2001 5.12,55 III 315 Андреев А.В.

10.Коновалов Вячеслав 2001 5.13,82 III 311 Андреев А.В.

11.Перепелицын Александр 2001 5.14,72 III Андреев А.В.

12.Некрасов Александр 2002 5.15,77 III Димитров А.Ю.

13.Воронин Кирилл 2001 5.17,40 III Лазарев Ю.Г.

14.Алейников Данила 2002 5.18,00 III Димитров А.Ю.

15.Беликов Владислав 2001 5.19,21 III Андреев А.В.

16.Романенко Вячеслав 2001 5.26,91 III Андреев А.В.

17.Рощупкин Вадим 2002 5.29,54 III Димитров А.Ю.

18.Новиков Александр 2001 5.33,63 III Андреев А.В.

19.Крошкин Егор 2002 5.35,40 III Кожевников В.А., Бражникова Н.В.

20.Сухов Артём 2002 5.37,36 III Димитров А.Ю.

21.Галайда Данил 2001 5.38,73 III Андреев А.В.

22.Карапетян Юрий 2001 5.39,22 III Андреев А.В.

23.Поздняков Игорь 2001 5.39,35 III Андреев А.В.

24.Головнёв Кирилл 2002 5.40,96 III Димитров А.Ю.

25.Ильин Андрей 2002 5.45,94 I юн Димитров А.Ю.

26.Пашигрев Александр 2002 5.48,16 I юн Димитров А.Ю.

27.Тарасов Никита 2001 5.48,84 I юн Андреев А.В.

28.Гудов Никита 2002 5.49,23 I юн Димитров А.Ю.

29.Иванов Максим 2002 5.52,62 I юн Димитров А.Ю.

30.Пастухов Александр 2002 5.54,39 I юн Димитров А.Ю.

31.Сердюков Егор 2002 6.02,47 I юн Димитров А.Ю.

32.Егоров Максим 2002 6.04,70 I юн Димитров А.Ю.

33.Сенин Андрей 2002 6.05,42 I юн Димитров А.Ю.

34.Рычук Максим 2002 6.07,47 I юн Димитров А.Ю.

35.Кузнецов Никита 2002 6.07,77 I юн Димитров А.Ю.

36.Катуков Вадим 2002 6.10,65 I юн Кожевников В.А., Бражникова Н.В.

37.Перченко Вадим 2002 6.40,34 II юн Кожевников В.А., Бражникова Н.В.

Буртовой Артём 1997 4.18,48 I в/к Гайда С.Н., Димитров Ю.А.

Маршалов Сергей 1998 4.20,73 I в/к Грибакин Ю.А.

Корепанов Игорь 1997 4.25,75 I в/к Гайда С.Н., Димитров Ю.А.

Кирилович Никита 1999 4.26,61 I в/к Кожевников В.А.,

Аксёнов Иван 1999 4.32,21 II в/к Грибакин Ю.А.

Брага Александр 1998 4.32,33 II в/к Грибакин Ю.А.

Водопьянов Михаил 1998 4.35,72 II в/к Грибакин Ю.А.

Кравченко Лев 2000 4.39,63 II в/к Лазарев Ю.Г.

Горемыкин Никита 2000 4.40,22 II в/к Лазарев Ю.Г.

Коваленко Павел 1999 4.44,01 II в/к Кожевников В.А.,

Бахолдин Олег 2000 4.44,15 II в/к Лазарев Ю.Г.

Аршава Иван 2003 4.47,46 II в/к Димитров А.Ю.

Селиванов Олег 2000 4.51,25 II в/к Андреев А.В.

Варков Михаил 4.53,17 II в/к Кожевников В.А.,

Жраков Антон 1998 4.54,77 II в/к Грибакин Ю.А.

Петров Кирилл 2000 4.56,11 II в/к Кожевников В.А.,

Комаров Кирилл 1999 4.58,73 II в/к Кожевников В.А.,

Арканов Вадим 2000 5.12,69 III в/к Лазарев Ю.Г.

15 ноября – 3 день:


200 комплексное плавание – девушки:

  1. Головнёва Ксения 2001 2.35,86 I 510 Андреев А. В.

  2. Дектерева Екатерина 2001 2.48,68 II 403 Андреев А. В.

  3. Тарасова Виктория 2002 2.57,12 II 348 Андреев А. В.

  4. Ткаченко Юлия 2002 3.00,92 III 326 Димитров А. Ю.

  5. Долгова Кристина 2002 3.19,50 III 243 Димитров А. Ю.


200 комплексное плавание – юноши:

  1. Филюрин Матвей 2001 2.29,32 II 416 Андреев А. В.

  2. Бадин Даниил 2001 2.36,50 362

  3. Королёв Владислав 2002 2.39,54 341 Димитров А. Ю.

  4. Пузиков Иван 2001 2.42,26 III 324

  5. Лысунь Иван 2002 2.42,48 323

  6. Пономарёв Павел 2002 2.43,49 317

  7. Некрасов Александр 2002 2.44,09 314

  8. Селивёрстов Денис 2001 2.45,50 306 Андреев А. В.

  9. Перепелицын Александр 2001 2.46,70 299 Андреев А. В.

  10. Пахомович Юрий 2001 2.47,28 296 Андреев А. В.

  11. Орлов Никита 2002 2.48,35 290 Димитров А. Ю.

  12. Алейников Данила 2002 2.48,93 287 Димитров А.Ю.

  13. Рощупкин Вадим 2002 2.49,35 285 Димитров А. Ю.

  14. Воронин Кирилл 2001 2.49,70 284 Лазарев Ю. Г.

  15. Беликов Владислав 2001 2.49,73 283 Андреев А. В.

  16. Коновалов Вячеслав 2001 2.51,85 273 Андреев А. В.

  17. Крошкин Егор 2002 2.52,10 272 Бражникова Н. В., Кожевников В. А.

  18. Галайда Данил 2001 2.52,33 271 Андреев А. В.

  19. Романенко Вячеслав 2001 2.55,32 257 Андреев А. В.

  20. Тарасов Никита 2001 2.55,97 254 Андреев А. В.

  21. Иванов Максим 2001 2.58,46 244 Димитров А. Ю.

  22. Гудов Никита 2002 2.58,79 242 Димитров А. Ю.

  23. Карапетян Юрий 2001 3.01,34 Андреев А. В.

  24. Ильин Андрей 2002 3.02,24 Димитров А. Ю.

  25. Котуков Вадим 2002 3.03,50 Кожевников В. А., Бражникова Н. В.

  26. Пастухов Александр 2002 3.04,39 Димитров А. Ю.

  27. Егоров Максим 2002 3.04,85 Димитров А. Ю.

  28. Новиков Александр 2001 3.05,21 I ю Андреев А. В.

  29. Пашигрев Александр 2002 3.05,30 Димитров А. Ю.

  30. Сухов Артём 2002 3.06,04 Димитров А. Ю.

  31. Поздняков Игорь 2001 3.06,11 Андреев А. В.

  32. Сердюков Егор 2002 3.09,82 Димитров А. Ю.

  33. Рычук Максим 2002 3.09,33 Димитров А. Ю.

  34. Сенин Андрей 2002 3.14,22 Димитров А. Ю.

  35. Иваненко Максим 2002 3.22,72 Димитров А. Ю.

  36. Перченко Вадим 2002 3.23,34 Бражникова Н. В., Кожевников В. А.

Головнёв Кирилл 2002 д.к.

Кузнецов Никита 2002 д.к.

Буртовой Артём 1997 2.20,63 I в/к Гайда С. Н., Димитров Ю. А.

Маршалов Сергей 1999 2.22,76 I в/к Грибакин Ю. А.

Жраков Антон 1998 2.25,61 II в/к Грибакин Ю. А.

Горемыкин Никита 2000 2.27,05 II в/к Лазарев Ю. Г.

Варков Михаил 2.32,12 II в/к Кожевников В. А., Бражникова Н. В.

Корепанов Игорь 1997 2.32,16 II в/к Гайда С. Н., Димитров Ю. А.

Селиванов Олег 2000 2.33,69 II в/к Андреев А. В.

Арканов Вадим 2000 2.50,78 III в/к Лазарев Ю. Г.


100 комплексное плавание – девочки:

  1. Гордиенко Екатерина 2003 1.18,81 II 271 Бражникова Н. В., Кожевников В. А.

  2. Фалалеева Ирина 2003 1.28,39 III 192 Бражникова Н. В., Кожевников В. А.

  3. Караваева София 2004 1.32,61 III 167 Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  4. Попова Анастасия 2003 1.33,14 III 164 Бражникова Н. В., Кожевников В. А.

  5. Нестеренко Екатерина 2003 1.33,64 III 161 Бражникова Н. В., Кожевников В. А.

  6. Иванова Ольга 2003 1.36,99 I ю 145 Бражникова Н. В., Кожевников В. А.

  7. Кочкина Софья 2004 1.37,46 I ю 143 Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  8. Ухабова Диана 2005 1.37,55 I ю 142 Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  9. Щербакова Мария 2004 1.37,79 I ю 141 Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  10. Карапетян Анастасия 2004 1.37,98 I ю 141 Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  11. Емельяненко Алёна 2004 1.42,68 I ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  12. Трубачёва Олеся 2004 1.42,97 I ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  13. Стаценко Александра 2004 1.43,75 I ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  14. Головко Роза 2005 1.43,83 I ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  15. Уразгалиева Кристина 2004 1.45,56 I ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  16. Махова Ксения 2004 1.46,04 I ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  17. Вдовенко Вероника 2005 1.46,30 I ю Лазарев Ю. Г.

  18. Уренёва Марина 2003 1.47,67 II ю Кожевников В. А., Бражникова Н. В.

  19. Пименова Дарья 2004 1.48,76 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  20. Тюленева Анастасия 2004 1.49,96 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  21. Гусева Наталья 2004 1.53,99 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  22. Ковалёва Елизавета 2005 1.56,42 II ю Грибакин Ю. А.

  23. Яровая Арина 2005 1.58,60 II ю Грибакин Ю. А.

  24. Кизименко Алёна 2005 2.00,13 II ю Грибакин Ю. А.

  25. Клочкова Ксения 2004 2.00,51 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  26. Фаткуллина София 2005 2.01,64 II ю Грибакин Ю. А.

  27. Богданов Мария 2005 2.08,16 III ю Грибакин Ю. А.

  28. Зубарева Ева 2004 2.16,24 III ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  29. Попова Елена 2005 2.16,45 III ю Грибакин Ю. А.

  30. Подымова Надежда 2005 2.23,26 III ю Грибакин Ю. А.

  31. Якименко Олеся 2005 2.27,16 III ю Грибакин Ю. А.

  32. Стерликова Анастасия 2005 сошла с дистанции Грибакин Ю. А.

Варнавская Елизавета 2000 1.13,23 I Андреев А. В.

Дородникова Алиса 2000 1.14,16 I Лазарев Ю. Г.

Лозинская Дарья 1999 1.14,68 I Кожевников В. А.

Оленёва Анастасия 2000 1.17,87 II Лазарев Ю. Г.



Мотченко Юлия 2000 1.20,24 II Лазарев Ю. Г.
100 комплексное плавание – мальчики:

  1. Аршава Иван 2003 1.10,00 II 264 Димитров А. Ю.

  2. Куркин Данил 2003 1.17,93 III 191 Бражникова Н. В., Кожевников В. А.

  3. Степаненко Илья 2003 1.22,29 III 162 Кожевников В. А., Бражникова Н. В.

  4. Чернявский Данил 2003 1.22,76 III 161 Димитров А. Ю.

  5. Матюшков Егор 2003 1.23,32 III 156 Бражникова Н. В., Кожевников В. А.

  6. Фёдоров Александр 2003 1.24,09 I ю 152 Бражникова Н. В., Кожевников В. А.

  7. Галайда Фёдор 2003 1.24,27 I ю 151 Бражникова Н. В., Кожевников В. А.

  8. Стуруа Александр 2001 1.24,48 I ю 150 Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  9. Мартыненко Илья 2004 1.24,52 I ю 150 Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  10. Хромых Роман 2004 1.24,67 I ю 149 Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  11. Варёнов Павел 2004 1.25,50 I ю 145 Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  12. Бурмистров Егор 2003 1.26,25 I ю 141 Димитров А. Ю.

  13. Сафонов Глеб 2003 1.26,26 I ю 141 Бражникова Н. В., Кожевников В. А.

  14. Кривов Артём 2004 1.26,27 I ю 141 Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  15. Васютин Сергей 2003 1.30,79 I ю 121 Бражникова Н. В., Кожевников В. А.

  16. Сахаров Даниил 2004 1.30,81 I ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  17. Мартынов Александр 2003 1.31,64 I ю Бражникова Н. В., Кожевников В. А.

  18. Плякин Тимофей 2004 1.31,89 I ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  19. Данилов Сергей 2003 1.32,29 I ю Бражникова Н. В., Кожевников В. А.

  20. Блохин Артём 2005 1.32,40 I ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  21. Колодяжный Сергей 2004 1.34,26 I ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  22. Варганов Алексей 2003 1.34,82 I ю Бражникова Н. В., Кожевников В. А.

  23. Плывский Дмитрий 2004 1.35,26 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  24. Вильха Владимир 2003 1.35,59 II ю Бражникова Н. В., Кожевников В. А.

  25. Марченко Дмитрий 2004 1.36,06 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  26. Мороз Александр 2004 1.36,38 II ю Бражникова Н. В., Кожевников В. А.

  27. Калинин Владислав 2003 1.36,48 II ю Бражникова Н. В., Кожевников В. А.

  28. Юдин Григорий 2003 1.36,62 II ю Кожевников В. А., Бражникова Н. В.

  29. Тамаровский Максим 2004 1.36,65 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  30. Козлицкий Владимир 2003 1.36,79 II ю Кожевников В. А., Бражникова Н. В.

  31. Костин Александр 2004 1.37,62 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  32. Хайрутдинов Руслан 2004 1.38,43 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  33. Мануйлов Данил 2003 1.39,86 II ю Кожевников В. А., Бражникова Н. В.

  34. Брагин Иван 2004 1.40,10 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  35. Огородов Александр 2004 1.40,15 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  36. Рыжов Владислав 2003 1.40,17 II ю Бражникова Н. В., Кожевников В. А.

  37. Чурик Владимир 2004 1.40,30 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  38. Лысунь Владимир 2004 1.40,44 II ю Грибакин Ю. А.

  39. Шеломанов Филипп 2004 1.40,51 II ю Димитров Ю. А. Гайда С. Н.

  40. Гончаров Данил 2004 1.41,01 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  41. Якимов Владислав 2004 1.41,45 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  42. Юрасов Антон 2004 1.43,96 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  43. Лазников Евгений 2003 1.44,16 II ю Бражникова Н. В., Кожевников В. А.

  44. Пасько Данил 2004 1.44,72 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  45. Зайцев Егор 2004 1.45,33 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  46. Маринин Семён 2004 1.46,08 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  47. Мичилотта Иван 2004 1.46,53 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  48. Шмалько Павел 2004 1.46,72 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  49. Соколов Алексей 2004 1.46,97 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  50. Чаусов Кирилл 2003 1.47,65 II ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  51. Животов Данила 2003 1.48,93 II ю Бражникова Н. В., Кожевников В. А.

  52. Ивашкин Алексей 2003 1.49,89 II ю Бражникова Н. В., Кожевников В. А.

  53. Каймачников Всеволод 2005 1.50,11 II ю Грибакин Ю. А.

  54. Дубовской Арсений 2003 1.51,50 II ю Бражникова Н. В., Кожевников В. А.

  55. Джумагалиев Максим 2005 1.52,15 II ю Грибакин Ю. А.

  56. Попов Михаил 2005 1.52,67 II ю Грибакин Ю. А.

  57. Москалёв Максим 2004 1.55,64 III ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  58. Миронов Игорь 2005 1.59,31 III ю Грибакин Ю. А.

  59. Белов Лев 2005 2.00,23 III ю Грибакин Ю. А.

  60. Калачиков Валерий 2003 2.00,69 III ю Димитров Ю. А., Гайда С. Н.

  61. Макаров Даниил 2005 2.00,74 III ю Грибакин Ю. А.

  62. Агафонов Владимир 2006 2.07,86 III ю Грибакин Ю. А.

  63. Аляев Кирилл 2005 2.13,14 III ю Грибакин Ю. А.

  64. Додин Максим 2005 2.16,42 б/р Грибакин Ю. А.

  65. Потапов Алекс 2005 2.24,56 Грибакин Ю. А.

Макаров Павел 2003 д.к. Бражникова Н. В., Кожевников В. А.

Тарбеев Михаил 2003 д.к. Бражникова Н. В., Кожевников В. А.

Манохин Даниил 1997 1.03,13 в/к Гайда С. Н., Димитров Ю. А.

Коваленко Павел 1999 1.03,65 в/к Кожевников В. А.

Узлов Артём 1999 1.04,92 в/к Лазарев Ю. Г.

Брага Александр 1998 1.05,85 в/к Грибакин Ю. А.

Кравченко Лев 2000 1.08,83 в/к Лазарев Ю. Г.

Хропост Дмитрий 1998 1.06,20 в/к Грибакин Ю. А.

Филюрин Матвей 2001 1.08,92 в/к Андреев А. В.

Сенюк Николай 1999 1.09,48 в/к Кожевников В. А.

Кириллович Никита 1999 1.09,51 в/к Кожевников В. А.

Водопьянов Михаил 1998 1.09,66 в/к Грибакин Ю. А.

Аксёнов Иван 1999 1.10,27 в/к Грибакин Ю. А.

Сергиенко Кирилл 2000 1.10,90 в/к Лазарев Ю. Г.

Садовый Самир 1999 1.12,11 в/к Кожевников В. А.

Добровольский Егор 1999 1.12,30 в/к Кожевников В. А.

Бахолдин Олег 2000 1.12,90 в/к Лазарев Ю. Г.

Керимов Даниил 2000 1.16,56 в/к Лазарев Ю. Г.

Носачёв Данил 2000 1.18,80 в/к Лазарев Ю. Г.

Победители и призёры соревнований.


Девушки 2001 – 2002 гг. рождения:


  1. Головнёва Ксения 1451 оч.

  2. Дегтерева Екатерина 1175 оч.

  3. Ткаченко Юлия 1043 оч.

Юноши 2001 – 2002 гг. рождения:




  1. Филюрин Матвей 1167 оч.

  2. Бадин Даниил 1116 оч.

  3. Лысунь Иван 1064 оч.

Девочки 2003 г.р. и моложе:




  1. Гордиенко Екатерина 995 оч.

  2. Фалалеева Ирина 763 оч.

  3. Караваева София 670 оч.

Мальчики 2003 г.р. и моложе:




  1. Аршава Иван 997 оч.

  2. Степаненко Илья 668 оч.

  3. Куркин Данил 666 оч.

Главный судья Димитров Ю. А.



Главный секретарь Гайда С. Н.
Каталог: files
files -> Мазмұны мамандық бойынша түсу емтиханының мақсаттары мен міндеттері
files -> І бөлім. Кәсіпкерліктің мәні, мазмұны
files -> Програмаллау технологиясының көмегімен Internet дүкен құру
files -> Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты «Сот кабинеті»
files -> Интернет арқылы сот ісі бойынша ақпаратты қалай алуға болады?
files -> 6М070600 –«Геология және пайдалы қазба кенорындарын барлау» 1 «Пайдалы қазба кенорындарын іздеу және барлау»
files -> Оқулық. қамсыздандыру: Жұмыс дәптері
files -> «2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы, 1-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 2-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 3-жасөспірімдік-разрядты спортшы спорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы
files -> Регламенті Негізгі ұғымдар Осы «Спорт құрылыстарына санаттар беру»
files -> Спорттық разрядтар мен санаттар беру: спорт шеберлігіне үміткер, бірінші спорттық разряд, біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі бірінші санатты жаттықтырушы, біліктілігі жоғары деңгейдегі бірінші санатты нұсқаушы-спортшы


Достарыңызбен бөлісу:


©dereksiz.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет