Държавно отборно първенство по кикбокс стил лайт контакт



жүктеу 58.69 Kb.
Дата09.06.2016
өлшемі58.69 Kb.

КЛАСИРАНЕ

ДЪРЖАВНО ОТБОРНО ПЪРВЕНСТВО ПО КИКБОКС

СТИЛ ЛАЙТ КОНТАКТ
06-08.11.2015

ГР. ПЛОВДИВ
ДЕЦА 10 -12 год.
КАТ. ДО 37 КГ.
І. КИРИЛ ЧАКЪРОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІ.ДАНИЕЛ ГЕОРГИЕВ – СК“РАМА“ – СОФИЯ

ІІІ. ГЕОРГИ АНГЕЛОВ – СК“РАМА“ – СОФИЯ
КАТ. ДО 42 КГ.
І.ЙОРДАН МАЛИНОВ – СК“ВЕЛИНГРАД“ – ВЕЛИНГРАД

ІІ.АЛЕКСАНДЪР КОНДЕВ – СК“ВЕЛИНГРАД“ – ВЕЛИНГРАД


КАТ. ДО 47 КГ.
І.БОЖИДАР ЦВЕТКОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІ.БЛАГОВЕСТ МАЙ – СК"ШУМЕНСКА КРЕПОСТ " - ШУМЕН

ІІІ.ВАЛЕРИ МИРЧЕВСКИ – СК“ВЕЛИНГРАД“ – ВЕЛИНГРАД
КАТ. + 47 КГ.
І.СТЕФАН НЕШЕВ – СК“ПРЕТЕНДЕНТ“ – СОФИЯ

ІІ.ИЛЧО МАШЕВ – СК"СКАПТОПАРА" - БЛАГОЕВГРАД

ІІІ.ТОДОР КЕРИН – СК“ВЕЛИНГРАД“ – ВЕЛИНГРАД

ІІІ. АЛЕКСАНДЪР ТЕРЗИЕВ – СК“ВЕЛИНГРАД“ – ВЕЛИНГРАД


КАТ. ДО 42 КГ.
І.ХРИСТИЯНА СТАВРЕВА – СК"ТАНГРА 2008" - СВИЛЕНГРАД

ІІ.ЙОРДАНКА СТАНЧЕВА – СК“ВЕЛИНГРАД“ – ВЕЛИНГРАД


ДЕВОЙКИ МЛАДША ВЪЗРАСТ
КАТ. ДО 46 КГ.
I.ЦВЕТЕЛИНА СПАСОВА – СК"СКАПТОПАРА" - БЛАГОЕВГРАД

ІІ. ГЕРГАНА КИСКИНОВА – СК“ТОП ФАЙТЪРС“ – ПЛОВДИВ


КАТ. ДО 55 КГ.
І.ГОРЯНА СТОЕВА – СК"ТАНГРА 2008" - СВИЛЕНГРАД

ІІ. АННА ЧАКЪРОВА – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІІ.ЙОАННА МИРЧЕВА – СК“ВЕЛИНГРАД“ – ВЕЛИНГРАД

ІІІ.КАЛИНА КОЛЕВА – СК“ПРЕТЕНДЕНТ „- СОФИЯ


ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ
КАТ. ДО 42 КГ.
I.НИНО ПЕТКОВ – СК"СЕЗАН " - СТАРА ЗАГОРА

ІІ. ГАВРИЛ ХРИСТОСКОВ – СК"СКАПТОПАРА" - БЛАГОЕВГРАД

ІІІ. СТИВЪН ПЕТРОВ – СК"ВИТАЛИКА" – МОНТАНА
КАТ. ДО 47 КГ.
І.СВЕТОСЛАВ КОВАЧКИ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІ.СТАЙКО ТАНКОВСКИ – СК"СКАПТОПАРА" - БЛАГОЕВГРАД

ІІІ. АНГЕЛ ТОДОРОВ – СК“ТРАКИЯ“ – ПЛОВДИВ
КАТ. ДО 52 КГ.
І.ГАБРИЕЛ ВИТКОВ – СК"ФАЙТ" - СОФИЯ

ІІ. КИРИЛ ИЛИЕВ – СК"СКАПТОПАРА" - БЛАГОЕВГРАД

ІІІ. БОЖИДАР ЧОПЛИШКИ – СК“ТРАКИЯ“ – ПЛОВДИВ

ІІІ. АДРИЯН ЙОРДАНОВ – СК“КА-2“ – ПЛОВДИВ

V. ЦВЯТКО ЦВЕТКОВ – СК"СКАПТОПАРА" - БЛАГОЕВГРАД

VI.ЛЪЧЕЗАР ХАДЖИГЕНОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

VII. СТЕФАН КАРАДЖОВ – СК“ТРАКИЯ“ - ПЛОВДИВ

КАТ. ДО 57 КГ.


I.АТАНАС БАЛЧИНОВ - СК"ТРАКИЯ" - ПЛОВДИВ

II.ВАЛЕНТИН ИВАНОВ – СК"БУДОКАЙ " – РАДНЕВО

ІІІ. ВЕСКО СТОЯНОВ – СК“КА-2“ – ПЛОВДИВ

ІІІ. ХРИСТО КАЛАЙДЖИЕВ – СК"ТАНГРА 2008" - СВИЛЕНГРАД

V. ПЕТЪР ВАСИЛЕВ – СКАПТОПАРА – БЛАГОЕВГРАД

КАТ. ДО 63 КГ.


І.БОЖИДАР МАТОВ – СК“ТРАКИЯ“ – ПЛОВДИВ

ІІ.МАРТИН ПЕТРОВ – СК“АХИЛ“ – ВАРНА

ІІІ.ХРИСТИЯН ИВАНОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІІ.ГЕОРГИ МИЛУШЕВ – СК"ШУМЕНСКА КРЕПОСТ " - ШУМЕН

V. АЛЕКСАНДЪР ЙОРДАНОВ – СК“РИНГ“ – КАВАРНА

VI. ДИМИТЪР ПЪРВАНОВ – СК"АХИЛ" - ВАРНА

КАТ. ДО 69 КГ.

І.ДИМИТЪР ОГОРЕЛКОВ – СК"СКАПТОПАРА" - БЛАГОЕВГРАД

ІІ.ГЕОРГИ ГЕРЧЕВ – СК"СКАПТОПАРА" - БЛАГОЕВГРАД

ІІІ. ДИМИТЪР ПЕТРОВ – СК"ТАНГРА 2008" - СВИЛЕНГРАД

ІІІ. ВЕЛИСЛАВ КОСТАДИНОВ – СК“ТОП ФАЙТЪРС“ – ПЛОВДИВ
КАТ. + 69 КГ.
І.ВАСИЛ ПИЛАРСКИ – СК“ТОП ФАЙТЪРС“ – ПЛОВДИВ

ІІ. ИВАН ИВАНОВ – СК“НЕФТОХИМИК“ – БУРГАС

ІІІ.ОКАН МЕХМЕД – СК“ДЕМА СПОРТ“ – АСЕНОВГРАД

ІІІ.НИКОЛА ПАПАЗОВ – СК"ТАНГРА 2008" - СВИЛЕНГРАД


ЮНОШИ СТАРША ВЪЗРАСТ
КАТ. ДО 57 КГ.
I.ВАЛЕНТИН ЙОРДАНОВ – СК"СКАПТОПАРА" - БЛАГОЕВГРАД

ІІ.НИНО ПЕТРОВ – СК"СКАПТОПАРА" - БЛАГОЕВГРАД

ІІІ.ДИМИТЪР ИНДЖОВ - СК"ДЕМАСПОРТ" – АСЕНОВГРАД

IIІ. ПЕТКО ВАКЛУШЕВ – СК“ДЕМАСПОРТ“ – АСЕНОВГРАД

V. РАДОСЛАВ КАЗАКОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

VІ.МИХАИЛ ЙОНЧЕВ – СК“ТРАКИЯ“ – ПЛОВДИВ

VІІ.БОЙКО ДИМИТРОВ – СК“БАСТЕТ“ - СОФИЯ
КАТ. ДО 63 КГ.
I.ДАНИЕЛ ГЕОРГИЕВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІ. ДАНИ ВЕЛЕВ – СК"СКАПТОПАРА" - БЛАГОЕВГРАД

ІІІ. ИВАН ЖЕЛЯЗКОВ – СК“ДЕМАСПОРТ“ – АСЕНОВГРАД

ІІІ. ВЕЛИСЛАВ КАРАДАЧКИ – СК“ПРЕТЕНДЕНТ“ – СОФИЯ

V. ВИКТОР МИЛАНОВ – СК"ФАЙТ" - СОФИЯ

VІ. МАРТИН ЦАЧЕВ – СК"АХИЛ" - ВАРНА

VІІ. ТОМИСЛАВ ПЕТКОВ – СК"НЕФТОХИМИК" - БУРГАС
КАТ. ДО 69 КГ.
І.МАРТИН КОСТУРКОВ – СК"ФАЙТ" - СОФИЯ

ІІ. АТАНАС ПАЯНЕВ – СК“РИНГ“ – КАВАРНА

ІІІ.ДИМИТЪР ДИМИТРОВ – СК"ДЕМАСПОРТ" - АСЕНОВГРАД
КАТ. ДО 74 КГ.
І.БОЖИДАР ЦВЕТКОВ – СК"СКАПТОПАРА" - БЛАГОЕВГРАД

ІІ.СТЕФАН ДИМИТРОВ – СК"ФАЙТ" - СОФИЯ

ІІІ.ЕМИЛ КАЛОЯНОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІІ. МИХАИЛ ПЕНЧЕВ – СК"ШУМЕНСКА КРЕПОСТ " - ШУМЕН


КАТ. ДО 79 КГ.
І.ВЕНЦИСЛАВ ПАНДЖИЛОВ – СК"ДЕМАСПОРТ" - АСЕНОВГРАД

ІІ.МИРОСЛАВ ПАРАПАНОВ – СК“ТОП ФАЙТЪРС“ – ПЛОВДИВ

ІІІ.ТОДОР ШУМАНСКИ – СК“ТОП ФАЙТЪРС“ – ПЛОВДИВ

ІІІ. МИРЧО АНГЕЛОВ – СК“КБА“ – БЛАГОЕВГРАД


КАТ. ДО 84 КГ.
І.ДИМИТЪР ВИДЕНОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІ.СТЕФАН СПИРИДОНОВ – СК"ФАВОРИТ" - ДИМИТРОВГРАД



ДЕВОЙКИ СТАРША ВЪЗРАСТ
КАТ. ДО 60 КГ.
І.МАГДАЛЕНА БОНЧЕВА – СК"АХИЛ" - ВАРНА

ІІ. СТАНИСЛАВА ИЛИЕВА – СК“РИНГ“ – КАВАРНА

ІІІ.ДЖАНЕЛ СЮЛЕЙМАН – СК“ТРАКИЯ“ – ПЛОВДИВ

ІІІ.НЕШКА БРАНДИЙСКА – СК"СКАПТОПАРА" - БЛАГОЕВГРАД

V. НЕЛИ ТОДОРОВА – СК“РИНГ“ – КАВАРНА
МЪЖЕ
КАТ. ДО 57 КГ.
I.РОСЕН МОЛНАР – СК"БОИЛ" - ВАРНА

ІІ. АСЕН ПОПОВ – СК“ТРАКИЯ“ – ПЛОВДИВ

КАТ. ДО 63 КГ.
I.ЛЮБОМИР БАКАЛСКИ – СК"СКАПТОПАРА" - БЛАГОЕВГРАД

ІІ.МИНЧО ХАДЖИЕВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІІ. ДИМИТЪР ХРИСТОВ – СК"ФАЙТ" - СОФИЯ

ІІІ. ЦВЕТОМИР АНТОНОВ – СК"ФАЙТ" – СЕВЛИЕВО

V. ПАВЕЛ ИЛИЕВ – СК"ФАЙТ" – СЕВЛИЕВО
КАТ. ДО 67 КГ.
І.КРИСТИЯН АНДОНОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІ. РАДОСЛАВ СЛАВЧЕВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІІ. АНТОН ОГОРЕЛКОВ – СК"СКАПТОПАРА" - БЛАГОЕВГРАД

ІІІ. ИВАН ИВАНОВ – РЕЙЧ – ПЛОВДИВ

V. ДИМИТЪР ТИПИКОВ – СК“ТРАКИЯ“ – ПЛОВДИВ

VІ. БОРИС ТАШЕВ – СК“ТОП ФАЙТЪРС“ – ПЛОВДИВ


КАТ. ДО 74 КГ.
І.РАМИ ШАУ – СК"СКАПТОПАРА" - БЛАГОЕВГРАД

ІІ. ПЕТЪР ЖИВКОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІІ. БОРИСЛАВ ХАДЖИГЕНОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ
КАТ. ДО 79 КГ.
І.ЕМАНУИЛ ДИМИТРОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІ.ПЕТЪР МИХАЙЛОВИЧ – СК“ТРАКИЯ“ – ПЛОВДИВ

ІІІ. ДАНИЕЛ ПОЛЕЖАНСКИ - СК"ВЕЛИНГРАД“ – ВЕЛИНГРАД

ІІІ. ПАТРИК КИРИЛОВ – СК"ПРЕТЕНДЕНТ" - СОФИЯ

V. МАРИН ТОПАЛОВ – СК“ТРАКИЯ“ – ПЛОВДИВ

VІ. МИРОСЛАВ МАДЖАРОВ – СК“ТОП ФАЙТЪРС“ – ПЛОВДИВ

VІІ. ИВАН ГЕРГОВ – СК“ВЕЛИНГРАД“ – ВЕЛИНГРАД

КАТ. ДО 84 КГ.


І.КИРИЛ ПЕТРОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІ.СИМЕОН ДИНОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІІ. ГЕОРГИ КАРАИВАНОВ – СК“ТОП ФАЙТЪРС“ – ПЛОВДИВ

ІІІ. РАДОСЛАВ ЧИЛИНГИРОВ – СК“ТОП ФАЙТЪРС“ – ПЛОВДИВ


КАТ. ДО 89 КГ.
І.НИКОЛАЙ ТОМАНОВ – СК"СКАПТОПАРА" - БЛАГОЕВГРАД

ІІ. НИКОЛАЙ ПЕТКОВ – СК"ФАЙТ" - СОФИЯ


КАТ. + 94 КГ.
І. ТОНИ ИВАНОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІ. МАРИН МИТАРОВ – СК“ТОП ФАЙТЪРС“ – ПЛОВДИВ



ЖЕНИ
КАТ. ДО 50 КГ.
I.АЛЕКСАНДРА ДИМИТРОВА – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІ. МИРЕЛА ПЕТРОВА – СК"СКАПТОПАРА" - БЛАГОЕВГРАД

ІІІ. КРИСТИНА НИКОЛОВА – СК"ИККЕН" - СОФИЯ
КАТ. ДО 60 КГ.
І.МИРЕЛА ЧИЛИНГИРОВА – СК“ТРАКИЯ“ – ПЛОВДИВ

ІІ. АМАЛИЯ КОЛЕВА СК"ФАЙТ" - СОФИЯ


КАТ. ДО 70 КГ.
І. ДЖОАНА НУАМЕРУЕ – СК"ФАЙТ" - СОФИЯ

ІІ. АНЕЛИЯ ДИМИТРОВА – СК"АХИЛ" - ВАРНА

ІІІ. МАРИЕТА РАЙКОВА – СК“ТРАКИЯ“ – ПЛОВДИВ

ІІІ. КАТЕРИНА БАЙЧЕВА – СК“ТРАКИЯ“ – ПЛОВДИВ




ГЕН.СЕКРЕТАР:МАРИЯ КОЗЛЕВА


©dereksiz.org 2016
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет