Държавно отборно първенство по кикбокс стил пойнт файтинг



жүктеу 43.46 Kb.
Дата09.06.2016
өлшемі43.46 Kb.

КЛАСИРАНЕ

ДЪРЖАВНО ОТБОРНО ПЪРВЕНСТВО ПО КИКБОКС

СТИЛ ПОЙНТ ФАЙТИНГ

06-08.11.2015

ГР. ПЛОВДИВ

ДЕЦА 7-9 ГОД.

КАТ. ДО 22 КГ.

I.ДИМИТЪР НАСЕВ – СК"РАДУЛОВ" - СОФИЯ

ІІ. БОЯН ДЕШЕВ – СК"ПРЕТЕНДЕНТ" - СОФИЯ

ІІІ.ПАВЕЛ БЕНЧЕВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІІ. ГЕОРГИ БАЙКОВ – СК"СКАПТОПАРА" - БЛАГОЕВГРАД


КАТ. ДО 26 КГ.

І.АНТОНИО ИЛИЕВ – СК"РАДУЛОВ" - СОФИЯ

ІІ. АНЖЕЛО ПЕНДАКОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІІ.МИРАМ АХМЕД – СК"МАСАРУ" - СОФИЯ

ІІІ. АЛЕКС ИЛИЕВ – СК"ТАНГРА 2008" - СВИЛЕНГРАД
КАТ. ДО 28 КГ.
І.СВЕТОСЛАВ АНДРЕЕВ – СК"МАСАРУ" - СОФИЯ

ІІ. АНТОНИО ИЛИЕВ – СК"РАДУЛОВ" - СОФИЯ

ІІІ. ИЛИЯЯН ВАНЧЕВ – СК"РАДУЛОВ" - СОФИЯ

ІІІ. КАЛОЯН БОЖАНОВ – СК"МАСАРУ" - СОФИЯ

V. БОЖИДАР ДРАГАНОВ – БУНСОНГ – ПЛОВДИВ
КАТ. ДО 32 КГ.
І.КАЛОЯН ГЕРОВ – СК"РАДУЛОВ" - СОФИЯ

ІІ. МАРТИН ЧЕРНЕВ – СК"РАДУЛОВ" - СОФИЯ

ІІІ. ПЕТЪР НИКОЛОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІІ. ГЕОРГИ КОСИТОВ – СК"АХИЛ" - ВАРНА

V. СТЕФАН СЕРГЕЕВ – СК“ВЕЛИНГРАД“ – ВЕЛИНГРАД
КАТ. ДО 37 КГ.
І.СВЕТОСЛАВ ЦЕНКОВ – СК"РАДУЛОВ" - СОФИЯ

ІІ.ХРИСТО КАРАГЬОЗОВ – СК"ТАНГРА 2008" - СВИЛЕНГРАД

КАТ. ДО 42 КГ.
І.АЛЕКСАНДЪР ДУШКО – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІ.МАРИО ВИТАНОВ – СК"РАДУЛОВ" - СОФИЯ

ІІІ. ТЕОДОР ПЕТРОВ – СК"ДЖЕТ" - ВАРНА
КАТ. ДО 47 КГ.
І.ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ – СК"РАДУЛОВ" - СОФИЯ

ІІ. ЕДИ ЗИАХАЛИЛИЛИ – СК"РАДУЛОВ" - СОФИЯ

ІІІ. КОНСТАНТИН ДЕРМЕНДЖИЕВ - СК“ЮБОРА – РАДУЛОВ“ – СОФИЯ
МОМИЧЕТА И МОМЧЕТА 10-12 ГОД.

КАТ. ДО 26 КГ.

I.ВИКТОРИЯ НОВОСЕЛСКА – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІ.СИМОНА КЪНЕВА – СК"МАСАРУ" - СОФИЯ


КАТ. ДО 32 КГ.

І.АЛЕКСАНДРА РАДУЛОВА – СК"РАДУЛОВ" - СОФИЯ

ІІ. РАЯ МАКСИМОВА – СК"РАДУЛОВ" - СОФИЯ
КАТ. ДО 37 КГ.
І.БОРИСЛАВА БУЖЕВА – СК"ПРЕТЕНДЕНТ" - СОФИЯ

ІІ.АЛЕКСАНДРА ГЕОРГИЕВА – СК"РАДУЛОВ" - СОФИЯ

ІІІ. КРИСТИНА МИХОВА – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

КАТ. ДО 42 КГ.


І.ХРИСТИНА АНДОНОВА – СК"РАДУЛОВ" - СОФИЯ

ІІ.КАЛИНА БОЯДЖИЕВА – СК"МАСАРУ" - СОФИЯ

ІІІ. СТИЛИЯНА ИЛИЕВА – СК"РАДУЛОВ" - СОФИЯ

КАТ. ДО 28 КГ.

І.ВИКТОР ГРОЗДАНОВ – СК"МАСАРУ" - СОФИЯ

ІІ.МАРТИН ИВАНОВ – СК"РАДУЛОВ" - СОФИЯ


КАТ. ДО 32 КГ .
І.НИКОЛА ТОДОРОВ – СК"МАСАРУ" - СОФИЯ

ІІ.МИХАИЛ ГЕОРГИЕВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІІ.МИШЕЛ ИЛИЕВ – СК"ТАНГРА 2008" - СВИЛЕНГРАД

ІІІ. СВЕТОСЛАВ ПРОКОПОВ – СК"МАСАРУ" - СОФИЯ


КАТ. ДО 37 КГ.
І.КИРИЛ ЧАКЪРОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІ.ИВАН АЛЕКСАНДРОВ – СК"РАДУЛОВ" - СОФИЯ

ІІІ. ГЮНАЙ ЮЛХАНОВ – СК"АХИЛ" - ВАРНА

ІІІ.ДАНИЕЛ ГЕОРГИЕВ – СК"РАМА" - СОФИЯ

V. ПЛАМЕН СТОЙКОВ – СК"ПРЕТЕНДЕНТ" - СОФИЯ

VІ. АЛЕКСАНДЪР АВРАМОВ – СК"РАДУЛОВ" - СОФИЯ

VІІ. ПЕТЪР КОЛЕВ – СК"РАМА" - СОФИЯ
КАТ. ДО 42 КГ.

I.ВИКТОР АПОСТОЛОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІ. КРИСТИЯН ГЕОРГИЕВ – СК"РАДУЛОВ" - СОФИЯ

ІІІ. МЕТОДИ ПАНДУРОВ – СК"РАДУЛОВ" - СОФИЯ

ІІІ. ТУНАЙ САЛИ – СК"АХИЛ" - ВАРНА
КАТ. ДО 47 КГ.
І.БОЖИДАРН ЦВЕТКОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІ. КАЛОЯН НЕКОВ – СК"ПРЕТЕНДЕНТ" - СОФИЯ

ІІІ. АЛЕКСАНДЪР КЮРКЧИЙСКИ – СК"РАДУЛОВ" - СОФИЯ

ІІІ. СИМЕОН РАНГЕЛОВ – СК"РАДУЛОВ" - СОФИЯ


КАТ. + 47 КГ.
І.СТЕФАН НЕШЕВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІ. МАРТИН ИВАНОВ – СК"ПРЕТЕНДЕНТ" - СОФИЯ

ІІІ. НИКОЛАЙ ГЕНОВ – СК“ВЕЛИНГРАД“ – ВЕЛИНГРАД

ІІІ. ВАЛЕНТИН АЛЕКСИЕВ – СК"МАСАРУ" - СОФИЯ




ЮНОШИ МЛАДША В-СТ
КАТ. ДО 47 КГ.

I.СВЕТОСЛАВ КОВАЧКИ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІ. ДОБРИ БАЙКОВ – СК"СКАПТОПАРА" - БЛАГОЕВГРАД

ІІІ.ДЕЙВИД ГЕОРГИЕВ – СК"РАДУЛОВ" - СОФИЯ

ІІІ. СВЕТОСЛАВ СТОЯНОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ
КАТ. ДО 52 КГ.
І.ЛЪЧЕЗАР ХАДЖИГЕНОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІV ЛЪЧЕЗАР КОВАЧЕВ – СК"СКАПТОПАРА" - БЛАГОЕВГРАД


КАТ. ДО 57 КГ.

І.ЕМИЛ КРОСНЕВ – СК"РАДУЛОВ" - СОФИЯ

ІІ. КОНСТАНТИН ДИЛЧЕВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ
КАТ. ДО 60 КГ.

І.ХРИСТИЯН ИВАНОВ – СК"ПРЕТЕНДЕНТ" - СОФИЯ

ІІ. РОСТИСЛАВ ДИМОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ДЕВОЙКИ МЛАДША В-СТ
КАТ. ДО 55 КГ.

I.АННА ЧАКЪРОВА – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІ. КАЛИНА КОЛЕВА – СК"ПРЕТЕНДЕНТ" - СОФИЯ
КАТ. ДО 60 КГ.

І.ЙОАНА ГЕОРГИЕВА – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІ. КАТЕРИНА ТОЦЕВА – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ЮНОШИ СТАРША В-СТ
КАТ.ДО 63 КГ.

І.ЙОАН МИНКОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІ. ДАНИЕЛ ГЕОРГИЕВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІІ.МАРТИН ПЕТРОВ – СК"СКАПТОПАРА" - БЛАГОЕВГРАД




ЖЕНИ
КАТ. ДО 60 КГ.

I.МАДЛЕН ДИМИТРОВА – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІ.АЛЕКСАНДРА ДИМИТРОВА – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІІ.КРИСТИНА НИКОЛОВА – СК"ПРЕТЕНДЕНТ" - СОФИЯ



МЪЖЕ
КАТ. ДО 69 КГ.

І.СТЕФАН АРСОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІ. МИНЧО ХАДЖИЕВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

КАТ. ДО 74 КГ.

I.ПЕТЪР ЖИВКОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

II.БОРИСЛАВ ХАДЖИГЕНОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІІ.РАМИ ШАУ – СК"СКАПТОПАРА" - БЛАГОЕВГРАД
КАТ. ДО 79 КГ.

І.ЕМАНУИЛ ДИМИТРОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

ІІ.КИРИЛ ПЕТРОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ
КАТ. ДО 89 КГ.

І.ДИМИТЪР ВИДЕНОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ



ІІ.ДАНИЕЛ ГЕЦОВ – СК"СКАПТОПАРА" - БЛАГОЕВГРАД


ГЕН.СЕКРЕТАР:МАРИЯ КОЗЛЕВА


©dereksiz.org 2016
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет