«Экономика», «Есеп және аудит» мамандықтарының воуд кеңес беру кестесі



Дата25.02.2016
өлшемі94.93 Kb.
«Экономика», «Есеп және аудит» мамандықтарының

ВОУД кеңес беру кестесі

(ішкі оқу түрі)
УиА - 12-2 тобы (14 адам, жетекші Нетовканая Н.А.)

р/с

Пән

Күн

Уақыт

Консультант

Дәрісхана

1

Макроэкономика

сейсенбі

(алымы)


9.00 -10.45

Шувалова Г.А.

4-226


бейсенбі

(бөлімі)


13.10 – 14.55

4-207

2

Экономикалық теория

сәрсенбі

13.10 – 14.55

Королева А.А.

4- 207

3




сейсенбі (алымы)

10.55 – 12.40

Нетовканая Н.А.

4 –309


4-318

сейсенбі

(бөлімі)


9.00 – 10.45

4

Басқарушылық есебі

жұма

13.10 14.55

Казакова Г.Н.

4 - 322


Э-12-2 тобы (11 адам, жетекші Хабибулина Т.В.)

р/с

Пән

Күн

Уақыт

Консультант

Дәрісхана

1

Макроэкономика

дүйсенбі

(алымы)


15.00-17.00

Авсюкевич С.Ф.

4-226

2

Кәсіпорын экономикасы

сәрсенбі

15.00-17.00

Шаметова А.А.

4-322

3

Экономикалық теория

сейсенбі

15.00-17.00

Королева А.А.

4-324

4

Халықаралық экономика

бейсенбі

15.00-17.00

Базарбаева Л.М.

4-205



ЭП кафедрасы меңгерушісі Б.А. Ахметжанов

ВОУД «Мемлекеттік және жергілікті басқару», «Менеджмент» мамандықтарының кеңес беру кестесі

(күндізгі оқу түрі)
ГМУ-12-1 тобы (14 адам, жетекші Кадрина А.М.)

р/с

Пән

күні

уақыты

Консультант

Дәрісхана

1

Маркетинг

бейсенбі

(бөлімі)


13.10-14.55

Бакирова А.Н.

4-322

2

Макроэкономика

бейсенбі

13.10-14.55

Шаймерденова Р.Т.

4-417

3

Менеджмент

сәрсенбі


9.00-10.45

Нургалиева А.А.

4 –226


4

Мемлекеттік басқарудың теориясы

сәрсенбі

(алымы)


10.55-12.40

Кусаинова А.А.

6-202

4-307

сәрсенбі

(бөлімі)


15.05-16.50


Э-12-2 (ГМУ) тобы (2 адам, жетекші Хабибулина Т.В.)

р/с

Пән

күні

уақыты

Консультант

Дәрісхана

1

Маркетинг

жұма

11.00 - 13.00

Бакирова А.Н.

4 –226


2

Макроэкономика

дүйсенбі

15.00-17.00

Шувалова Г.А.

4 –226


3

Менеджмент

сейсенбі

9.00-10.45

Нурмагамбетова Н.А.

4 –309


4

Мемлекеттік басқарудың теориясы

дүйсенбі (алымы)


10.55-12.40


Аубакирова М.А.

4 –226



Э-12-2 (Мен) тобы (5 адам, жетекші Хабибулина Т.В.)

р/с

Пән

күні

уақыты

Консультант

Дәрісхана

1

Экономикалық теориясы

сейсенбі


13.10-14.55

Авсюкевич С.Ф.

4 –226


2

Макроэкономика

дүйсенбі

15.00-17.00

Авсюкевич С.Ф.

4 –226


3

Менеджмент

сейсенбі

9.00-10.45

Нурмагамбетова Н.А.

4 –309


4

Маркетинг

жұма


10.55-12.40


Бакирова А.Н.

4 –226


КМ кафедра меңгерушісі Н.Б. Давлетбаева

ВОУД «Маркетинг», «Әлеуметтік –мәдени қызмет көрсету» мамандықтарының кеңес беру кестесі

(күндізгі оқу түрі)
СКС-12-1 тобы (жетекші Байкенова Д.Х.)

р/с

Пән

күні

уақыты

Консультант

Ауд.

1

Сервистік қызмет

бейсенбі


15.05-16.50

Кошмагамбетова Ж.Б.

4-230

2

ӘМҚК-дегі инфраструктура

жұма

09.00-10.45

Исатаева Ф.М.

4-230

3

Әлеуметтік мәдени қызмет көрсету технологиясы

сейсенбі


15.05-16.50

Исатаева Ф.М.

4 –230


4

ӘМҚК-дегі қызмет экономикасы

сейсенбі


09.00-10.45

Исатаева Ф.М.

4-230


СКС-12-2 тобы (жетекші Кучер В.Н.)

р/с

Пән

күні

уақыты

Консультант

Ауд.

1

Сервистік қызмет

бейсенбі


17.00-18.45

Кучер В.Н.

4-230

2

ӘМҚК-дегі инфраструктура

бейсенбі



09.00-10.45

Тогайбаева Л.И.

4-230

3

Әлеуметтік мәдени қызмет көрсету технологиясы

сейсенбі (бөлімі)


10.55-12.40

Кучер В.Н.

4 –230


4

ӘМҚК-дегі қызмет экономикасы

сәрсенбі

15.05-16.50

Рябинина В.А.

4-211


СКС-12-2 тобы (Марк) (жетекші Кучер В.Н.)

р/с

Пән

күні

уақыты

Консультант

Ауд.

1

Макроэкономика

дүйсенбі

09.00-10.45

Куатова А.С.

4-230

2

Маркетинг

сәрсенбі

09.00-10.45

Бакирова А.Н.

4-230

3

Маркетингтік зерттеулер

сәрсенбі

15.05-16.50

Акижанова Ж.О.

4 –230


4

Менеджмент

сейсенбі


09.00-10.45

Нурмагамбетова Н.А.

4-230


ИКМ кафедра меңгерушісі Л.П. Стеблякова


Достарыңызбен бөлісу:


©dereksiz.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет