Факултет за правни науки прв циклус на студии прва година Прв семестар



Дата20.07.2016
өлшемі86.88 Kb.
Факултет за правни науки
ПРВ ЦИКЛУС НА СТУДИИ

Прва година
Прв семестар






Понеделник

Вторник

Среда

Четврток

Петок

Предмет

10-11:30

12-13:30


10-11:30

12-14:30


9-10:30

11-13:30




9-11:30

12-14:30

Вовед во правото (2+3)

Проф. д-р Стефан Буџакоски

Асс. м-р Наташа Тодоровска







Пред.


506






Веж.


506




Историја на држава и право (2+3)

Доц. д-р Гоце Галев

Асс. м-р Вида Поповска

Пред.

506













Веж.

509











Социологија на правото (2+3)

Проф. д-р Ѓорѓи Тоновски

Пом. асс. Анета Сусинова










Пред.

509
















Веж.

509

Економика (2+3)

Проф. д-р Мирко Трипуновски

Асс. м-р Мирјана Матоска




Амф. 2




Веж.

506



















Втора година

III семестар





Понеделник

Вторник

Среда

Четврток

Петок

Назив на предметот

10-11:30

12-13:30

9-11:30

12-14:30

9-10:30

11-12:30




9-11:30

12-14:30

Граѓанско право (општ дел и стварно право) (2+3)

Доц. д-р Игор Камбовски

Асс. м-р Душица Атанасовска













Пред.


509






Веж.


509




Казнено право (2+3)

Проф. д-р Стефан Буџакоски

Асс. м-р Наташа Тодоровска
















Пред.


Амф 2






Веж.


Амф. 2

Административно право (материјално и процесно) (2+3)

Проф. д-р Темелко Ристески

Асс. м-р Сејдефа Џафче




Пред.


509



Веж.


509
















Еден изборен предмет од следнава листа на предмети

Локална самоуправа (2+3)

Доц. д-р Александра Србиновска

Асс. м-р Митко Гаџовски

Пред.


509



Веж.


510



















Организиран криминалитет (2+3)

Доц. д-р Татијана Ашталкоска

Асс. м-р Сејдефа Џафче

Пред.


507



Веж.


511





















Трета година


V семестар






Понеделник

Вторник

Среда

Четврток

Петок

Назив на предметот




9-10:30

12-13:30

14-15:30

9-10:30

11-13:30


9-11:30

12-14:30

9-11:30

12-14:30

Трговско право (2+3)

Доц. д-р Маја Камбовска

Асс. м-р Зорица Силјановска







Пред.


505






Веж.

505














Право на осигурување (2+3)

Доц. д-р Билјана Чавкоска

Соработник Илина Јованоска













Пред.


510






Веж.


510




Меѓународно јавно право (2+3)

Доц. д-р Билјана Пулеска

Асс. м-р Вида Поповска










Пред.


507






Веж.


509










Еден изборен предмет од следнава листа на предмети

Социјална патологија (2+3)

Проф. д-р Татјана Велкова

Асс. м-р Севиљ Муаремоска




Пред.


507















Веж.


507







Пенологија (2+3)

Доц. д-р Татијана Ашталкоска

Асс. м-р Душица Атанасовска




Пред.


Амф. 2





















Веж.


507

Каталог: files -> rasporedi
files -> Програмаллау технологиясының көмегімен Internet дүкен құру
files -> Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты «Сот кабинеті»
files -> Интернет арқылы сот ісі бойынша ақпаратты қалай алуға болады?
files -> 6М070600 –«Геология және пайдалы қазба кенорындарын барлау» 1 «Пайдалы қазба кенорындарын іздеу және барлау»
files -> Оқулық. қамсыздандыру: Жұмыс дәптері
files -> «2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы, 1-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 2-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 3-жасөспірімдік-разрядты спортшы спорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы
files -> Регламенті Негізгі ұғымдар Осы «Спорт құрылыстарына санаттар беру»
files -> Спорттық разрядтар мен санаттар беру: спорт шеберлігіне үміткер, бірінші спорттық разряд, біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі бірінші санатты жаттықтырушы, біліктілігі жоғары деңгейдегі бірінші санатты нұсқаушы-спортшы
rasporedi -> Факултет за правни науки прв циклус на студии прва година Прв семестар


Достарыңызбен бөлісу:


©dereksiz.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет