Г. Астана ндц со ао



жүктеу 107.44 Kb.
Дата10.06.2016
өлшемі107.44 Kb.

г. Астана

НДЦ СО АО «KEGOC»

  1. Бондаренко С.В.

  2. Червов С.Л.

  3. Дидоренко Е.В.

  4. Зейбель А.А.

Акмолинские МЭС АО "KEGOC"

  1. Адамов Берик Багдатович

  2. Гавриш Геннадий Александрович

  3. Каниболоцкий Вадим Николаевич

  4. Гусманов Ержан Саветович

  5. Лукашев Иван Иванович

  6. Исмаилов Нуржан Карагаевич

  7. Лекеров Ермек Унгарович

  8. Мусабеков Жасулан Зейноллаулы

  9. Ильясов Аман Куанович

АО «Астана-Энергия»

  1. Соколов Сергей Юрьевич

  2. Сон Юрий Владимирович

  3. Умбин Абдильмурат Тажитаевич

  4. Бекишев Аскар Жумагулович

  5. Сурдин Олег Георгиевич

  6. Касенов Жаксыкельды Жаксыбаевич

  7. Токпанов Саят Садбекович

  8. Абжанов Серик Сагимбаевич

  9. Скажутин Александр Николаевич

  10. Парманова Салтанат Айдархановна

  11. Грабовский Игорь Александрович

  12. Рысбаев Байбол Онгарсынович

  13. Ясинский Станислав Викентьевич

  14. Гольцварт Константин Александрович

  15. Семенников Игорь Николаевич

  16. Егоров Денис Валентинович

  17. Омаров Азамат Дюсенбаевич

  18. Низамов Флярис Аилович

  19. Скударнов Александр Николаевич

  20. Алиев Аскар Кулмырзаевич

  21. Тасатхан Нуртилек

  22. Бойцов Сергей Николаевич

  23. Джакупов Серикпай Шагадатович

  24. Парфенюк Александр Николаевич

  25. Дубовой Евгений Иваноевич

  26. Чегодаев Андрей Владимирович

  27. Шамарданов Эрик Миневахитович

  28. Дирсе Виктор Антонасович

  29. Котов Владимир Николаевич

  30. Мухин Сергей Юрьевич

  31. Глущенко Андрей Васильевич

  32. Шкитин Игорь Геннадьевич

  33. Ряснов Сергей Яковлевич

  34. Кривченя Андрей Алексеевич

  35. Сон Денис Юрьевич

  36. Сараев Дмитрий Алексеевич

  37. Смольников Константин Александрович

  38. Борисенко Владимир Николаевич

  39. Бандурин Владимир Васильевич

  40. Гальстер Александр Эдуардович

  41. Сидорович Виталий Николаевич

  42. Базалева Елена Николаевна

  43. Смольянов Михаил Викторович

  44. Тришечкин Игорь Петрович

  45. Колесник Андрей Валерианович

  46. Кирилов Василий Николаевич

  47. Солдатенко Ольга Александровна

  48. Кривченя Сергей Андреевич

  49. Борисов Константин Юрьевич

  50. Жигало Станислав Юрьевич

  51. Кукушкин Игорь Владимирович

  52. Алифанов Дмитрий Викторович

  53. Рогин Алексей Владимирович

  54. Ильин Евгений Геннадьевич

  55. Русалдинов Дулат Ермекович

  56. Левчик Валерий Владимирович

  57. Лещинский Александр Тадеушевич

  58. Полещук Владимир Трофимович

  59. Кулумбетов Марат Боранбаевич

  60. Жанбозов Марат Манапович

  61. Лускин Егор Олегович

  62. Цвигун Сергей Николаевич

  63. Душинский Александр Иванович

  64. Майер Юрий Владимирович

  65. Новикова Валентина Юрьевна

  66. Пучкова Галина Михайловна

  67. Гольцварт Валентина Вячеславовна

  68. Абдрахманов Ермек Кожахметович

  69. Лось Татьяна Михайловна

  70. Майлюбаева Гульнар Ермековна

  71. Андреева Галина Михайловна

  72. Волик Татьяна Геннадьевна

  73. Касаджик Зинаида Ивановна

  74. Тишина Евгения Александровна

  75. Никитина Людмила Александровна

  76. Хафизова Юлия Юрьевна

  77. Коцур Виталий Михайлович

  78. Борисов Сергей Валерьевич

  79. Бурмистров Сергей Полуектович

  80. Байдаулетов Марат Еркинович

  81. Абденов Сакбалды Демеубаевич

  82. Цыбулько Виктор Николаевич

  83. Есбергенов Ержан Кенжебекович

  84. Акылбеков Марат Калдарович

  85. Абубакиров Еркин Ескендерович

  86. Алдажаров Дулат Тлеуханович

  87. Шафаренко Максим Викторович

  88. Есликовский Константин Алексеевич

  89. Ибраев Ерлан Жанаевич

  90. Байжанов Нурлан Байузакович

  91. Хитрин Сергей Анатольевич

  92. Шамарданов Эльдар Эрикович

  93. Есетов Саян Балмуратович

  94. Досанов Кайрат Алибекович

  95. Дюсенбаев Рустам Сейтханович

  96. Неплохова Светлана Сергеевна

  97. Умуржанов Рустем Бейсенбайулы

  98. Султанбеков Нуртаза Сайранбекович

  99. Сурдин Андрей Олегович

  100. Хафизов Руслан Альбертович

  101. Шатанков Владимир Анатольевич

  102. Кусаинов Тахир Рахимжанович

  103. Айтжанова Зауре Бекеновна

  104. Нуркенова Зауре Рахимовна

  105. Гармонщиков Олег Генадьевич

  106. Тоскин Виктор Иванович

  107. Филимонова Нина Николаевна

  108. Гейтс Сергей Анатольевич

  109. Козлов Анатолий Эдуардович

  110. Власов Александр Дмитриевич

  111. Кожахметов Бекдилла Жарбусынович

  112. Пац Петр Алексеевич

  113. Сидельников Евгений Юрьевич

  114. Козыро Татьяна Александровна

  115. Мухина Наталья Дмитриевна

  116. Кнаус Наталья Викторовна

  117. Киндеев Владимир Владимирович

  118. Колодий Вера Александровна

  119. Байтелиев Нуржигит Тултаевич

  120. Чабанов Виктор Алексеевич

  121. Антонова Маргарита Павловна

  122. Кукушкин Николай Васильевич

  123. Душкина Марина Николаевна

  124. Ярмак Татьяна Владимировна

  125. Гнилицкая Людмила Борисовна

  126. Котова Татьяна Анатольевна

  127. Косырева Елена Геннадьевна

  128. Душкина Мария Николаевна

  129. Шаварнаева Елена Александровна

  130. Байгазанова Жанна Токтархановна

  131. Кульмагамбетова Роза Жандаулетовна

  132. Кудербеков Еркин Еламанович

  133. Тулегенов Канат Бахытович

  134. Оразов Бауыржан Зейнелович

  135. Едрисов Абай Алтаевич

  136. Токарев Анатолий Сергеевич

  137. Ильин Игорь Анатольевич

  138. Абжанов Сагимбай Муханович

  139. Жабасов Касымбек Сейтмагамбетович

  140. Подтенигина Елена Николаевна

  141. Вшивцев Виктор Сергеевич

  142. Кусаинов Сайран Рахошевич

  143. Нечепуренко Раиса Григорьевна

  144. Табашнюк Александр Александрович

  145. Дербисов Руслан Айдикович

  146. Конкаев Мереке Кагеринович

  147. Кудербеков Еркин Еламанович

  148. Алимов Коркытбай Байзуллинович

  149. Галиаскаров Кайпас Нъютонович

  150. Мартынюк Сергей Степанович

  151. Слакаев Сергей Владимирович

  152. Прищепа Валерий Валентинович

  153. Волчков Владимир Владимирович

  154. Драпиковский Александр Станиславович

  155. Султанбеков Нурлан Сарсенбекович

  156. Омаров Ерсултан Казангапович

  157. Мигунов Сергей Алексеевич

  158. Бугреев Андрей Леонидович

  159. Абдин Берик Омирбаевич

  160. Алиев Жалмурза Кулмурзаевич

  161. Кирсанов Дмитрий Сергеевич

  162. Генералов Дмитрий Викторович

  163. Светлаков Роман Александрович

  164. Шишкин Николай Николаевич

  165. Алтымбеков Юрий Кинесович

  166. Жусупов Серик Амангельдинович

  167. Кухаренко Вячеслав Михайлович

  168. Абуталипов Кыстаубай Закирьянович

  169. Яковлев Дмитрий Николаевич

  170. Анчугов Андрей Павлович

  171. Волчков Владимир Владимирович

  172. Жумабеков Аблай Тукенович

  173. Зыков Константин Борисович

  174. Молчанов Гарри Анатольевич

  175. Кусаинов Серик Баймукашевич

  176. Алтаев Толеген Омирзакович

  177. Стрельченя Владимир Алексеевич

  178. Мунгалов Сергей Иннокентьевич

  179. Нурияс Ершат Аркабаевич

  180. Нұртаза Әсет Еркінұлы

  181. Ашкей Мухылыс 

  182. Ракым Лена 

  183. Сейтмухамбетова Алия Алпысовна

  184. Изюмский Сергей Иванович

  185. Селезнев Константин Александрович

  186. Павлюков Владислав Викторович

  187. Каланчин Никита Сергеевич

  188. Солопов Антон Алексеевич

  189. Хусаинов Тимур Рустамович

  190. Смирнова Марина Юрьевна

  191. Яковлев Анатолий Иванович

  192. Кусаинов Мейрам Рахошович

АО «Астана-Теплотранзит»

  1. Сейтжанов Бекежан Ныгметжанулы

  2. Баймульдин Мурат Жетписович

  3. Вазиров Мавлетхан Асылканович

  4. Шонаев Мажит Аймагамбетович

  5. Лымарев Дмитрий Сергеевич

  6. Сиряк Валерий Михайлович

  7. Миерманов Салимжан Темиржанович

  8. Тютрин Сергей Иванович

  9. Егембердиев Руслан Ганиевич

  10. Каверзин Владимир Николаевич

  11. Байдильдинов Азат Казиевич

  12. Аманжолов Серик Егизбаевич

  13. Мукушев Сайран Махатович

  14. Какенова Рауза Жунуспековна

  15. Каликов Серик Кабдалаевич

  16. Турабаев Аржан Бахытбекович

  17. Гера Станислав Владиславович

  18. Корх Александр Александрович

АО «Астана – РЭК»

  1. Менкин Сеил Сагидоллович

  2. Олейников Александр Федорович

  3. Витнин Виктор Иванович

  4. Нуров Даулет Николаевич

  5. Гончарук Юрий Борисович

  6. Виницкий Роман Сергеевич

  7. Гурьянов Вячеслав Николаевич

  8. Аширбеков Мурат Куралбекович

  9. Беликов Дмитрий Николаевич

  10. Смагулов Мухтар Хаиргельдинович

  11. Сыздыков Мухамметжан Усенович

  12. Жандильдин Адиль Алимжанович

  13. Омаров Дулат Хасанович

  14. Аликулов Омаркан Абдрахманович

  15. Грошев Владимир Владимирович

  16. Никитин Евгений Валерьевич

  17. Жунусбеков Асан Мухтарович

  18. Таутеков Серик.Токанович

  19. Алексеев Сергей Алексеевич

  20. Нургужанов Серик Турсунулы

  21. Сейтжанов Еркин Музапфарулы

  22. Цхай Анатолий Романович

  23. Варшавский Владимир Андреевич

  24. Сыздыков Егинбай Усенович

  25. Лепихин Андрей Владимирович

  26. Керейбаев Алибек Жанабекович

  27. Тастанбеков Марат Бауржанович

  28. Картавый Денис Петрович

  29. Петров Евгений Анатольевич

  30. Байсалдин Кастай Саруарович

  31. Кабаков Андрей Валентинович

  32. Негметулин Жумагул Каирбекович

  33. Канатов Талгат Канатович

  34. Мустафин Талгат Маулетович

  35. Чураков Александр Петрович

  36. Халиков Анвар Ибрагимович

  37. Нестеренко Михаил Борисович

  38. Дузенов Нурлан Калмакович

  39. Ибраев Дархан Амантаевич

  40. Шатаев Данияр Каиргельдыевич

  41. Илебаев Бауржан Абдыханович

  42. Парфенов Василий Никифорович

  43. Абдыкаримов Данияр Келсович

  44. Кульмагамбетов Хаким Тулегенович

  45. Жунусов Дауренбек Дуанбекович

  46. Кабилдин Аблайхан Булатханович

  47. Абжанов Руслан Тюлегенович

  48. Бержицкий Евгений Валерьевич

  49. Сыздыков Кали Усенович

  50. Новик Петр Аклександрович

  51. Бейсенбаев Ержан Шалкарбаевич

  52. Степаненко Владимир Валентинович

  53. Дубинская Татьяна Ивановна

  54. Жунусов Медет Мусланбекович

  55. Туякпаев Арман Маратович

  56. Искаков Серик Телюгенович

  57. Сатмухамбетов Ислям Умбетбаеич

  58. Виниченко Владимир Петрович

  59. Малафий Руслан Богданович

  60. Амиров Кайрат Аманжолович

  61. Мукашев Жанабай Бопиевич

  62. Малафий Тарас Богданович

  63. Қосымбай Асқар Айбекұлы

  64. Усин Марат Мухтарович

  65. Неходцев Денис Викторович

  66. Тусупбеков Аскар Бекович

  67. Комашко Александр Николаевич

  68. Кульмагамбетов Бейсенгали Айткешевич

  69. Козлов Константин Иванович

ТОО "Артем"

  1. Акишев Амангельды Жумагалиевич

  2. Вишневский Валерий Степанович

  3. Айткулов Талгат Платонович

ТОО «Теміржолэнерго»

  1. Темирбеков Талгат Сапаевич

  2. Байбулова Сауле Абылкаховна

  3. Аманов Санджар Ануарбекович

  4. Ракманов Дархан Маканович

  5. Есимбеков Ермек Ерланович

  6. Смагулов Адилбек Болатович

  7. Жусупов Бердымурат Ризаевич

  8. Калкабаева Гульзира Шойбековна

  9. Жанабаева Молдир Нурмухамбетовна

  10. Жансеитова Айгуль Еркеновна

  11. Акбаев Ербол Тлеуханович

  12. Баймулдинов Амергали Хамитович

  13. Ахметова Каршыга Макановна

  14. Макашева Гульшат Маратовна

ТОО «Астанаэнергосбыт»

  1. Токубаев Серик Амангельдинович

  2. Ахмедина Алма Калманбаевна

  3. Тиыштыкбаев Айткадыр Манарбаевич

  4. Кабатов Манат Ателлович

  5. Объедков Николай Павлович

  6. Гутовская Валентина Владимировна

Астанинская энергосбытовая компания

  1. Горшенина Наталья Валентиновна

  2. Скаков Ануарбек Адылбекович

  3. Жандарбеков Марат Ерденович

  4. Ильясова Асемгуль Койшыбаевна

Департамент электрификации и энергетики АО "Национальная компания "Қазақстан темір жолы"

  1. Ахметбеков Рысбек Касымбекович

  2. Конюхов Александр Трофимович

  3. Танабаев Джангельды Надырчаевич

  4. Джусупбеков Кайрат Сапиуллаевич

  5. Адамин Марат Мухамеджанович

Астанинская дистанция электроснабжения АО "Национальная компания "Қазақстан темір жолы"

  1. Ахметов Кендай Толеуханович

  2. Айтимбетов Бахыт Шораевич

  3. Науменко Василий Николаевич

  4. Ускембаев Адиль Абдибекович

  5. Жуманбаев Ержан Мухтарович




©dereksiz.org 2016
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет