Железин ауданының учаскелік сайлау комиссиялары №182 Алакөл сайлау учаскесі бойынша учаскелік сайлау комиссиясының



жүктеу 222.74 Kb.
Дата15.06.2016
өлшемі222.74 Kb.
Железин ауданының учаскелік сайлау комиссиялары

182 Алакөл сайлау учаскесі бойынша



учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Алакөл а., СМҮ, тел.41-4-07







Төраға

-

Тюрембаева Жанар Абылайқызы

Төрағаның орынбасары

-

Хаян Вера Константиновна

Хатшы

-

Таукилова Бақытгүл Жетпісбайқызы

Комиссия мүшелері

-

Коробченко Евгения Анатольевна,

Устапаев Нұрсләм Жұмагелдіұлы, Шурупкин Владимир Иванович, Нұрмұханова Ғалиябану Баптжанқызы

184 Башмачное сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Башмачное а., СМҮ, тел.72-5-32







Төраға

-

Мадағұлова Меруерт Бекболатқызы

Төрағаның орынбасары

-

Жуликенова Манзура Құдайбергенқызы

Хатшы

-

Румянцева Оксана Александровна

Комиссия мүшелері

-

Коломникова Надежда Валентиновна,

Арылбаев Абраем Кенжевич, Шейкина Нина Александровна, Низова Любовь Алексеевна

185 Кузьмино сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Кузьмино а., мектеп, тел. 40-7-15







Төраға

-

Симон Ләззат Абайқызы

Төрағаның орынбасары

-

Бейсиналинова Сәуле Жұмашқызы

Хатшы

-

Морозова Елена Владимировна

Комиссия мүшелері

-

Кладов Дмитрий Георгиевич,

Волкова Оксана Николаевна, Ищанова Гүлназ Олжабайқызы, Почевалова Валентина Васильевна

186 Береговое сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Береговое а., мектеп, тел.40-3-71







Төраға

-

Поддубный Дмитрий Владимирович

Төрағаның орынбасары

-

Жаналинов Дүсіпбек Сергеевич

Хатшы

-

Сағандықова Гүлнара Ерсайынқызы

Комиссия мүшелері

-

Кентбаева Алма,

Вегилянский Леонид Борисович, Герасименко Надежда Анатольевна, Литвинюк Владимир Викторович

187 Абай сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Абай а., мектеп, тел.40-7-40







Төраға

-

Мұхаметжанова Құралай Молдахметқызы

Төрағаның орынбасары

-

Дарыбаева Альмира Аманжолқызы

Хатшы

-

Жұмабаева Мәдина Рымбекқызы

Комиссия мүшелері

-

Мұхаметсалыков Абылай Ақбарұлы,

Мұхаметжанов Болат Жылқайдарұлы, Жүнісова Мәкен Қайырбайқызы, Абесинова Гүлмира Мейрамқызы

188 Уәлиханов сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Уәлиханов а., СМҮ, тел.41-0-07







Төраға

-

Тасамбаева Алмагүл Төлепбергенқызы

Төрағаның орынбасары

-

Аронов Ерғали Қамзаұлы

Хатшы

-

Жукова Оксана Ивановна

Комиссия мүшелері

-

Ахметов Айдар Бейсенұлы,

Смагұлова Майдан Балтабайқызы, Мұқышев Арман Қаирексанұлы, Жингулов Есемхан Тінәлиұлы

189 Веселая роща сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Веселая роща а., СМҮ, тел.41-8-61







Төраға

-

Юрченко Владимир Васильевич

Төрағаның орынбасары

-

Баранов Сергей Николаевич

Хатшы

-

Нығманова Қарлығаш Балтабайқызы

Комиссия мүшелері

-

Байсанова Бибігүл Жеңісқызы,

Юрченко Валентина Николаевна, Қасқарбаев Сәрсен Жақсылықұлы, Қалиақпарова Шолпан Қабдешқызы

190 Дүйсеке сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Дүйсеке а., мектеп, тел.41-7-97







Төраға

-

Миненко Валентина Яковлевна

Төрағаның орынбасары

-

Симоненко Наталья Хамитовна

Хатшы

-

Тютенова Бақыт Башарқызы

Комиссия мүшелері

-

Брысиков Александр Иванович,

Спицына Татьяна Геннадьевна, Жұмадилова Қорлығайын, Шаяхметова Бақыт Шәкірқызы

191 Жаңабірлік сайлау учаскесі бойынша



учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Жаңабірлік а., мектеп, тел.41-5-68







Төраға

-

Қалиасқарова Арайлым Амангелдіқызы

Төрағаның орынбасары

-

Сағитова Мәриям Нәжімиденқызы

Хатшы

-

Салықова Айтжан Мұқанқызы

Комиссия мүшелері

-

Қалиасқаров Әділбек Нәжімиденұлы,

Қасенова Нағима Мұқанқызы, Салықова Бақыт Тәшенқызы, Нұрғалиев Нұрлыбек Қабдыркенұлы

192 Славяновка сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Славяновка а., мектеп, тел.41-5-72







Төраға

-

Лисс Галина Александровна

Төрағаның орынбасары

-

Ахметова Тлектес Балтабайқызы

Хатшы

-

Лисс Ирина Александровна

Комиссия мүшелері

-

Акимова ВалентинаГригорьевна,

Райлян Юрий Ефимович, Оспанов Нұрлан Қабдоллаұлы, Қасантаева Қорлығайын Қаниқызы

193 Еңбекші сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Еңбекші а., СМҮ, тел.41-6-44







Төраға

-

Исенова Сауле Александровна

Төрағаның орынбасары

-

Балтабаева Зияш Аманжолқызы

Хатшы

-

Тәңірбергенова Шолпан Владимировна

Комиссия мүшелері

-

Байсарина Қалима Тлеулесқызы,

Жұмабекова Роза Қайкенқызы, Тлебалдина Жанна Әубәкрқызы, Ибраев Елебек Бейсембайұлы

194 Обозное сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Обозное а., ШҚ әкімшілік ғимараты, тел.41-1-53







Төраға

-

Елишева Татьяна Харитоновна

Төрағаның орынбасары

-

Безлуцкий Александр Лукьянович

Хатшы

-

Заламаева Анна Валерьевна

Комиссия мүшелері

-

Курзанова Светлана Ивановна,

Сальникова Наталья Михайловна, Балғожинов Сәдбек Рахимұлы, Көпішева Жаркен Қайыржанқызы

196 Бірінші Железин сайлау учаскесі бойынша



учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Железинка а., АМҮ, тел.2-13-00







Төраға

-

Кәрімова Алтын Таңжарыққызы

Төрағаның орынбасары

-

Баянбаев Амангелді Әмірұлы

Хатшы

-

Сыздықова Жанат Айзбергенқызы

Комиссия мүшелері

-

Левицкий Генадий Михайлович,

Кукарекин Яков Яковлевич, Кущева Любовь Яковлевна, Анциферова Ирина Владимировна

197 Екінші Железин сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Железинка а., № 1 мектеп, тел.2-24-45







Төраға

-

Ковалкова Анна Егоровна

Төрағаның орынбасары

-

Қожамжарова Самал Жұмабекқызы

Хатшы

-

Бегус Елена Алексеевна

Комиссия мүшелері

-

Рамазанов Абай Жасқайратұлы,

Шәріпов Руслан Сләмғалиұлы, Сергазин Азат Қадырбайұлы, Рахимова Айгүл Келденбайқызы

198 Автокөлік сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Железинка а., ОАА, тел. 2-26-23







Төраға

-

Чехова Наталья Саматовна

Төрағаның орынбасары

-

Смайылов Ғалы Қайырұлы

Хатшы

-

Фролова Валентина Владимировна

Комиссия мүшелері

-

Данилина Анастасия Анатольевна,

Қайдарова Айсұлу Сембайқызы, Рева Валентина Ивановна, Пшеничникова Валентина Сергеевна

199 Аққайың сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Аққайың а., АК, тел.40-6-39







Төраға

-

Мұқанов Смагұл Қақпарұлы

Төрағаның орынбасары

-

Нұралина Бижамал Тілепалдықызы

Хатшы

-

Мұқанова Бақыт Рамазанқызы

Комиссия мүшелері

-

Молдакелдинов Қайырберген,

Қамаров Ертөстік Байшкенұлы, Нұрғалиев Сәрсен Кәкішұлы, Нысанбаева Айман Қанатқызы

200 Захаровка сайлау учаскесі бойынша



учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Захаровка а, мектеп, тел.41-0-29







Төраға

-

Әлібаев Жанболат Әмренұлы

Төрағаның орынбасары

-

Біләлов Қанатбек Айкенұлы

Хатшы

-

Бардашевсакая Елена Васильевна

Комиссия мүшелері

-

Тастамбекова Шолпан Қайырғалиқызы,

Әлмұханова Бақтылы Жәкенқызы, Шабалина Любовь Александровна, Головицкая Валентина Алексеевна

201 Моисеевка сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Моисеевка а., мектеп, тел.40-4-05







Төраға

-

Ковалева Ольга Александровна

Төрағаның орынбасары

-

Притыко Людмила Леонидовна

Хатшы

-

Әлменова Бақытгүл Мәркешқызы

Комиссия мүшелері

-

Рамазанова Айсұлу Хаергелдіқызы,

Болатова Дәметкен Көшербайқызы, Ипатко Сергей Васильевич, Альберти Федор Фридрихович

202 Пятерыжск сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Пятерыжск а., мектеп, тел.40-4-34







Төраға

-

Таскаев Геннадий Павлович

Төрағаның орынбасары

-

Садовская Таисия Федоровна

Хатшы

-

Константинова Любовь Геннадьевна

Комиссия мүшелері

-

Садовская Найля Хаметнадзеповна,

Курочкина Надежда Васильевна, Табачникова Надежда Аркадьевна, Омарова Алтынай Жұмашқызы

203 Новомир сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Церковное а., СМҮ, тел.41-7-26







Төраға

-

Лятин Нұрмағамбет Зарепұлы

Төрағаның орынбасары

-

Штрахов Николай Михайлович

Хатшы

-

Черепанова Елена Михайловна

Комиссия мүшелері

-

Молдабаева Қымбат Бекенқызы,

Ткач Нина Владимировна, Журавлева Галина Юрьевна, Козлова Наталья Николаевна

205 Жаңа жұлдыз сайлау учаскесі бойынша



учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Жаңа жұлдыз а., СМҮ, тел.87184364454







Төраға

-

Сүлейменова Айгүл Нәжімиденқызы

Төрағаның орынбасары

-

Чабану Павел Данилович

Хатшы

-

Орынтаева Тиыштық Васильевна

Комиссия мүшелері

-

Әбішев Құдайберген Ермекұлы,

Смайылов Махмұт Изкенұлы, Медведенко Галина Викторовна, Немлиенко Сергей Михайлович

206 Есқара сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Есқара а., ауылдық клуб, тел.87184364352







Төраға

-

Сазанбаева Зураш Зайкенқызы

Төрағаның орынбасары

-

Бегежанова Гүлнара Шакванқызы

Хатшы

-

Абдинова Альнара Серіктайқызы

Комиссия мүшелері

-

Абдинова Альнара Серіктайқызы,

Бейсенбаев Серік Тезекпайұлы, Орынтаева Тілектес Нығматқызы, Сағындықов Амангелді Кайырбекұлы

207 Екішоқ сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Екішоқ а., мектеп, тел.87183141571







Төраға

-

Махметов Марат Рахметоллаұлы

Төрағаның орынбасары

-

Нұртазин Жанарбек Жасқайратұлы

Хатшы

-

Мұқанова Гүлсім Тұяққызы

Комиссия мүшелері

-

Өтебаева Бақтылы Беққайырқызы,

Оразақова Күлмайра Рамазанқызы, Нұртазин Еренғайып Махметұлы, Махметова Бибігүл Шайхықызы

208 Михайлов сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Михайловка а., СМҮ, тел. 67-2-56







Төраға

-

Гребенюк Василий Васильевич

Төрағаның орынбасары

-

Курочкина Татьяна Васильевна

Хатшы

-

Морозова Лариса Владимировна

Комиссия мүшелері

-

Өмірбекова Толқынай Әлібекқызы,

Сыздыков Юрий Александрович, Руденок Лариса Егоровна, Василенко Ульяна Алексеевна

209 Благодатное сайлау учаскесі бойынша



учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Благодатное а., мектеп ғимараты тел.42-1-76







Төраға

-

Колосова Елена Ивановна

Төрағаның орынбасары

-

Колосов Артём Владимирович

Хатшы

-

Сут Рашида

Комиссия мүшелері

-

Вдовиченко Владимир Михайлович,

Колосов Василий Павлович, Лисовая Валентина Михайловна, Кондратюк Михаил Иванович

210 Петропавл сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Петропавловка а., мектеп, тел.42-1-64







Төраға

-

Папушина Ольга Петровна

Төрағаның орынбасары

-

Дубровская Лариса Петровна

Хатшы

-

Синнер Римма Михайловна

Комиссия мүшелері

-

Маркова Наталья Александровна,

Огаренко Валентина Ивановна, Тәукішева Бакытгүл Тілеуғабылқызы, Зайковская Елизавета Ивановна

211 Краснов сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Красновка а., мектеп, тел.42-1-33







Төраға

-

Тютюнникова Нина Константиновна

Төрағаның орынбасары

-

Богачёв Владимир Антонович

Хатшы

-

Кравченко Ольга Алексеевна

Комиссия мүшелері

-

Тютюнникова Вера Адамовна,

Прудников Николай Николаевич, Шнайдер Ольга Алексеевна, Вьюн Мария Абрамовна

212 Мыңкөл сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Мыңкөл а., мектеп, тел.42-1-10







Төраға

-

Амилаханова Наталья Ивановна

Төрағаның орынбасары

-

Зубкова Валентина Митрофановна

Хатшы

-

Чеснова Валентина Ивановна

Комиссия мүшелері

-

Мизюк Владимир Николаевич,

Смык Сергей Михайлович, Мерц Вера Михайловна, Лятин Алшораз Зарелович

213 Озерное сайлау учаскесі бойынша



учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Озерное а., мектеп, тел.87184330240







Төраға

-

Әделбаева Айман Омарқызы

Төрағаның орынбасары

-

Қырықбаев Сағындық Байкенұлы

Хатшы

-

Қосайдарова Дина Бақтыбайқызы

Комиссия мүшелері

-

Бегалимов Жәскен Мұхамбеджанұлы,

Сапина Сандуғаш Амангелдіқызы, Антибекова Гүлмира Ғосманқызы, Қосайдарова Мүнира Бақтыбайқызы

214 Жамбыл сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Жамбыл а., мектеп, тел.87184364340







Төраға

-

Қайыргельдина Дәметай Рамазанқызы

Төрағаның орынбасары

-

Сматова Баян Жұмагелдіқызы

Хатшы

-

Елубаева Айдана Дулатқызы

Комиссия мүшелері

-

Садвакасова Баян Мұхтарқызы,

Тәкішева Гүлмира Қайроллақызы, Шамшудинова Айгерім Өмірбекқызы, Туребаева Гүлнар Жолдыбайқызы

215 Амангелді сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Жаңабет а., мектеп, тел. 87184364350







Төраға

-

Сатқанов Жастілек Қалижанұлы

Төрағаның орынбасары

-

Ахметов Құрманғали Амангелдіұлы

Хатшы

-

Сатқанова Рабиға Қаниқызы

Комиссия мүшелері

-

Сейісов Манарбек Тілеуғабылұлы,

Алпысбаева Зияда Сапарқызы, Сатқанова Майгүл Эрденқызы, Анафин Кайрат Қажымұратұлы

216 Лесное сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Лесное а., СМҮ, тел. 41-2-19







Төраға

-

Бурец Татьяна Александровна

Төрағаның орынбасары

-

Карташов Николай Анатольевич

Хатшы

-

Кожемякина Наталья Яковлевна

Комиссия мүшелері

-

Дайырбаев Жұмабай Бекболтаұлы,

Краузе Лилия Даниловна, Жантеміров Темірбек Абайұлы, Шарапова Евдокия Владимировна

217 Крупское сайлау учаскесі бойынша



учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Крупское а., мектеп, тел. 41-1-71







Төраға

-

Азарова Галина Петровна

Төрағаның орынбасары

-

Идрисова Диана Жангелдіқызы

Хатшы

-

Дүйсенова Сәуле Тұрытайқызы

Комиссия мүшелері

-

Акимова Светлана Александровна,

Андриенко Любовь Шагириевна, Дүйсенев Қайрат Мағзымұлы, Дронова Раиса Александровна

218 Раздельное сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Раздельное а., мектеп, тел. 40-2-14







Төраға

-

Манакина Күләш Күлдірмашқызы

Төрағаның орынбасары

-

Шкуратова Раиса Сергеевна

Хатшы

-

Сүлейменова Райхан Рамазанқызы

Комиссия мүшелері

-

Тұғымбаев Амангелді Шайдоллаұлы,

Гололобов Анатолий Иванович, Петрова Галина Ивановна, Мамонтова Валентина Валерьевна

219 Октябрь сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Октябрьское а., мектеп, тел. 41-1-92







Төраға

-

Мосияш Наталья Викторовна

Төрағаның орынбасары

-

Мосияш Тамара Ивановна

Хатшы

-

Стародубцева Анастасия Анатольевна

Комиссия мүшелері

-

Ириспеков Бауыржан Шарапиденұлы,

Идрисова Мәншүк Ермекқызы, Мәмбетов Абай Жанқабылұлы, Вензель Елена Васильевна

220 Прииртышск сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Прииртышск а., СМҮ, тел. 40-7-45







Төраға

-

Левченко Лидия Ивановна

Төрағаның орынбасары

-

Хаербаев Әділ Жұмабекұлы

Хатшы

-

Пронина Лариса Сергеевна

Комиссия мүшелері

-

Турчак Елена Александровна,

Раменский Алексей Федорович, Ворошилова Татьяна Викторовна, Нұрғалиева Назыгүл Баймұратқызы

221 Үрлітүб сайлау учаскесі бойынша



учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Үрлітүб а., бұрынғы мектеп ғимараты, тел. 71-3-02







Төраға

-

Кныш Людмила Михайловна

Төрағаның орынбасары

-

Самсонова Надежда Геннадьевна

Хатшы

-

Юхневич Ирина Геннадьевна

Комиссия мүшелері

-

Шаяхсұлтанова Бағиша Исабекқызы,

Коржук Людмила Витальевна, Лейман Александр Иванович, Черная Ольга Васильевна

222 Степное сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Степное а., бұрынғы мектеп ғимараты, тел. 40-7-56







Төраға

-

Татыбаев Сайлау Құрмашұлы

Төрағаның орынбасары

-

Олькова Ольга Афанасьевна

Хатшы

-

Татыбаева Бақытгүл Төлегенқызы

Комиссия мүшелері

-

Татыбаева Гаукар Рахымберденқызы,

Жиляков Иван Валентинович, Сүйінішев Әнуарбек Теңызұлы, Даутова Сәлия Қалиоллақызы

223 Большевик сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Безводное а., бұрынғы мектеп ғимараты, тел. 41-3-52







Төраға

-

Юмалистова Татьяна Васильевна

Төрағаның орынбасары

-

Кушкова Галина Юрьевна

Хатшы

-

Сүйінішева Қарлығаш Мүбәракқызы

Комиссия мүшелері

-

Мамзеева Ольга Викторовна,

Юмалистова Светлана Юрьевна, Анаев Қасан Иманмәлікұлы, Макашева Людмила Александровна

224 Груздевка сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Груздевка а., бұрынғы мектеп ғимараты, тел. 41-3-77







Төраға

-

Казанцева Анна Павловна

Төрағаның орынбасары

-

Касьянова Зоя Владимировна

Хатшы

-

Овечкина Маргарита Ивановна

Комиссия мүшелері

-

Банина Елена Александровна,

Давыдченко Зинаида Михайловна, Козленко Елена Александровна, Риферт Иван Иванович

225 Березовка сайлау учаскесі бойынша



учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Березовка а., мектеп , тел. 87184330330







Төраға

-

Мұқанов Асхат Смағұлұлы

Төрағаның орынбасары

-

Алинова Жамал Қабыкенқызы

Хатшы

-

Сукенова Дария Бауырманқызы

Комиссия мүшелері

-

Умиев Талан Жанботаұлы,

Шайдт Елена Васильевна, Алинова Салтанат Дюсупқызы, Алинова Баткен Әделханқызы

226 Жолтаптық сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Жолтаптық а., мектеп, тел. 42-1-39







Төраға

-

Сәдбеков Серік Құнанбайұлы

Төрағаның орынбасары

-

Асқарова Гүлжан Мерекеқызы

Хатшы

-

Друзик Надежда Алексеевна

Комиссия мүшелері

-

Бесенова Гүлсара Хамитқызы,

Асқарова Жанат Қамзақызы, Құлышева Айгүл Жақсылыққызы, Друзик Сергей Иванович

564 сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Железинка а., № 2 мектеп, тел. 2-15-77







Төраға

-

Юсупова Рамзия Шарифулловна

Төрағаның орынбасары

-

Минко Игорь Григорьевич

Хатшы

-

Әбілқасова Құралай Жармакөшқызы

Комиссия мүшелері

-

Ахметова Гүлнара Шаймерденқызы,

Опанов Абылай Шайзатұлы, Проскурякова Елена Геннадьевна, Падалко Юрий Александрович


©dereksiz.org 2016
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет