Класиране държавно първенство по кикбокс –киклайт контакт 25-27. 03. 2016 гр. Шумен девойки младша възраст



жүктеу 119.64 Kb.
Дата24.04.2016
өлшемі119.64 Kb.

КЛАСИРАНЕ

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ПО КИКБОКС –КИКЛАЙТ КОНТАКТ

25-27.03.2016

ГР. ШУМЕН
ДЕВОЙКИ МЛАДША ВЪЗРАСТ
КАТ. ДО 46 КГ.
I.ЖАСМИНА ЯНЧЕВА – СК"ТИМ" - ВАРНА

II.НЕЛИ АТАНАСОВА – СК"БОИЛ" - ВАРНА



ДЕВОЙКИ СТАРША ВЪЗРАСТ
КАТ. ДО 50 КГ.
I.БОРЯНА ДРАГИЕВА – СК"ДЖЕТ" - ВАРНА

II. СТАНИСЛАВА МЕШИНКОВА – ПАТРИОТ – ДУПНИЦА

III. ЛЮБОВ АТЕМИН – СК“РЕЙЧ“ – ПЛОВДИВ
КАТ. ДО 55 КГ.
I.ГАЛИНА СВИЛЕНОВА – СК"АВИТОХОЛ" - НОВИ ПАЗАР

II.СТАНИСЛАВА ГЮРОВА – СК“КИОКУШИН“ – ГАБРОВО


КАТ. ДО 60 КГ.
I.СТАНИСЛАВА ИЛИЕВА – СК“РИНГ“ – КАВАРНА

II. НЕЛИ ТОДОРОВА – СК“РИНГ“ – КАВАРНА

III.МИЛА ЖЕЛЕВА – СК"ВОКИЛ" - ВАРНА

III.МИХАЕЛА НИКОЛОВА – СК“ПАТРИОТ“ – ДУПНИЦА

V.ГАБРИЕЛА КОЛЕВА – СК"АХИЛ" - ВАРНА

ЖЕНИ
КАТ. ДО 55 КГ.
I.АЛЕКСАНДРА ДИМИТРОВА – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

II.КРИСТИЯНА ЯНЕВА – СК"ИНТЕР" - БУРГАС

КАТ. ДО 65 КГ.
I.ДЕТЕЛИНА НЕДЕЛЧЕВА – СК"БОИЛ" - ВАРНА

II. АНЕЛИЯ ДИМИТРОВА – СК"АХИЛ" - ВАРНА



ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ
КАТ. ДО 42 КГ.
I.ЖИВКО ГЮРОВ – СК"ИНТЕР" - БУРГАС

II.НИКАЛАС ИВАНОВ – СК"БОИЛ" - ВАРНА

III.СТИВЪН ИВАНОВ – СК“ВИТАЛИКА“ – МОНТАНА

III.АТАНАС УЛУЧЕВ – СК"САМУРАЙ" - БУРГАС

V.АСЕН ИСМАИЛОВ – СК"ТИМ" - ВАРНА

VI.ХРИСТИЯН МИХАЙЛОВ – СК"ПРАЙД ЕНД ГЛОРИ " - НОВА ЗАГОРА

VII.ГЮНАЙ ИБРЯМОВ – СК"АХИЛ" - ВАРНА

VIII.НИКАЛАС КАТЕВ – СК"ТИМ" - ВАРНА


КАТ. ДО 47 КГ.
I.НИКОЛАЙ МАРИНОВ – СК"ЙОРК" - ВАРНА

II.НИКОЛАЙ ПЕТКОВ – СК"СЕЗАН " - СТАРА ЗАГОРА

III.МАРТИН БЛАГОЕВ – СК“ВИТАЛИКА“ – МОНТАНА

III.ИЛКО МАРИНОВ – СК"ШУМЕНСКА КРЕПОСТ " - ШУМЕН

V.ДАВИД ФРАНСИСКО – СК"АХИЛ" - ВАРНА

VI. ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ – СК"БОИЛ" - ВАРНА

VII.ДЕСИСЛАВ ДЕШКОВ – СК"ФАВОРИТ"

КАТ. ДО 52 КГ.


I.ЕДРИЯН ЕВГЕНИЕВ – СК"ЙОРК" - ВАРНА

II.МЕХМЕД ДЕМИРЕВ – СК"ФАЙТ КЛУБ“ – СЕВЛИЕВО

III.БЛАГОВЕСТ МАЙ – СК"ШУМЕНСКА КРЕПОСТ " - ШУМЕН

III.ВАЛЕНТИН ВЪЛЧЕВ – СК"БОИЛ" - ВАРНА

V.ПЕТЪР БОРИСОВ – СК"ФАВОРИТ"

VI.ИВАН РАДЕВ – СК"ФАВОРИТ"

VII.ЮРИ НИКОЛАЕВ – СК"ЛЕГИОН“ - ПЛОВДИВ

VIII.ЕМИЛ ВАСИЛЕВ – СК"ЙОРК" - ВАРНА

IX.МИХАИЛ КЛИНУС – СК"АХИЛ" - ВАРНА

X.НИКОЛАЙ ВАСИЛЕВ – СК"ФАЙТ" - СОФИЯ

КАТ. ДО 57 КГ.
I.ГАБРИЕЛ ВИТКОВ – СК"ФАЙТ" - СОФИЯ

II.СТИЛИЯН УЗУНОВ – СК"БОИЛ" - ВАРНА

III.АНТОН АТАНАСОВ – СК"ТАНГРА 2008" - СВИЛЕНГРАД

III. АЛЕКСАНДЪР ЙОРДАНОВ – СК“РИНГ“ – КАВАРНА

V.ИВАН НАЙДЕНОВ – СК"ХАРА " - СТАРА ЗАГОРА

VI.ХРИСТО КАЛАЙДЖИЕВ – СК"ТАНГРА 2008" - СВИЛЕНГРАД

VII.СТЕФАН ВЛАДИМИРОВ – СК“ПАТРИОТ“ - ДУПНИЦА

VIII.ЯНИСЛАВ ЯНКОВ – СК“БОЛГ“ - СВИЩОВ

IX.ЦВЕТЕЛИН ТОДОРОВ – СК“СИЛА“ - ВРАЦА

X.МОНИСЛАВ КУШЕВ – СК“ФАЙТ КЛУБ“ – СЕВЛИЕВО

ХI.ПЕТЪР ПЕТРОВ – СК“КИОКУШИН“ - ГАБРОВО

XII.АТАНАС ЖЕКОВ – СК"ЙОРК" - ВАРНА

XIII.БОЖИДАР МАЛИНОВ – СК"АХИЛ" - ВАРНА

XIV.ГЕОРГИ КЕРЧЕВ – СК"ИНТЕР" - БУРГАС

XV.СЛАВ КОСЕВ – СК"ЛЕГИЯ" - ВАРНА

XVI.ВЕНЦИСЛАВ БЪЧВАРОВ – СК"САМУРАЙ" - БУРГАС

XVII.АСЕН МАРИНОВ – АРЕС - МАДАН

XVIII.ДЕЙВИД НИКОЛАЕВ – АРЕС - МАДАН

XIX.ЗЛАТКО КОСТАДИНОВ – СК"ЙОРК" - ВАРНА

XX.ДИМИТЪР ЯНЕВ – СК"АХИЛ" - ВАРНА


КАТ. ДО 63 КГ.


I.ХРИСТИЯН КОЛЕВ – СК"ЦУНАМИ" - РУСЕ

II.СИМЕОН ДЕРМЕНДЖИЕВ - СК"БОИЛ" - ВАРНА

III.КОЛЬО ВЪРБАНОВ – СК“НЕКСТ“ – ГАБРОВО

III.ИВАН ГЕОРГИЕВ – СК"САМУРАЙ" - БУРГАС

V.ИВАН МАЛЬОВ – СК"БОИЛ" - ВАРНА

VI.ГЕОРГИ АТАНАСОВ – СК"ШУМЕНСКА КРЕПОСТ " - ШУМЕН

VII.ТОДОР ПЕТКОВ – СК"ФАВОРИТ"

VIII.СТАНИСЛАВ АНТОНОВ –СК"АРМЕЕЦ" - СОФИЯ

IX.СИМЕОН ТОДОРОВ – СК"АХИЛ" - ВАРНА

X.МАРТИН ПЕТРОВ –СК"АХИЛ" - ВАРНА

XI.МИРОСЛАВ МИЛЕНОВ – СК"ДЖЕТ" - ВАРНА

XII.ГЕОРГИ ГОРАНОВ – АРЕС - МАДАН

КАТ. ДО 69 КГ.
I.ДИМИТЪР ПЕТРОВ – СК"ТАНГРА 2008" - СВИЛЕНГРАД

II. ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ – СК"БОИЛ" - ВАРНА

III.ГАБРИЕЛ МИНКОВ – СК"БОИЛ" - ВАРНА

III.ПАВЕЛ СТЕФАНОВ – СК"ФАВОРИТ"

V.ХРИСТО ХРИСТОВ – СК“ЕНЕРДЖИ“ – ТЪРГОВИЩЕ

VI.ИВАН НИКОЛОВ – СК"АВИТОХОЛ" - НОВИ ПАЗАР

VII.ГЕОРГИ ДИМИТРОВ – СК"ХАРА " - СТАРА ЗАГОРА

VIII.АКСЕЛ КЕНАНОВ – СК"ЛЕГИОН“ - ПЛОВДИВ

IX.ЕВГЕНИ АНГЕЛОВ – СК"ШУМЕНСКА КРЕПОСТ " - ШУМЕН

X.МАРТИН ЯНОВ – СК"ДЖЕТ" - ВАРНА

КАТ. ДО 74 КГ.
I.ДАНИЕЛ ДИМОВ – СК"БОИЛ" - ВАРНА

II.АНТОНИО КОЖУХАРОВ – СК"БОИЛ" - ВАРНА

III.ИВО ЧАНЕВ – СК"ФАВОРИТ"

III.МАРТИН ДИМИТРОВ – СК"ПРАЙД ЕНД ГЛОРИ " - НОВА ЗАГОРА

V.ГЕОРГИ ДИМИТРОВ – СК“ПАТРИОТ“ - ДУПНИЦА

VI.ИЛИЯН ТОНЕВ – СК"ХАРА " - СТАРА ЗАГОРА

VII. ВАЛЕНТИН КОСТАДИНОВ – СК“ГОДО“ – ПЕТРИЧ
КАТ. ДО 79 КГ.
I.СПАРТАК АВЕТИСЯН – СК"ИНТЕР" - БУРГАС

II.КРЪСТЬО ДИМИТРОВ – СК"ФАВОРИТ"


КАТ. + 79 КГ.
I.РАДОСЛАВ РАДКОВ – СК"АВИТОХОЛ" - НОВИ ПАЗАР

II.ОКАН МЕХМЕД – СК“ДЕМА СПОРТ“ – АСЕНОВГРАД

III.ФЕРАЙ ЕРТАНОВ – СК"ЛЕГИЯ" - ВАРНА

III.ГЕОРГИ ПОЛИМЕНОВ – СК"ИНТЕР" - БУРГАС

V.МАРТИН БОЖИДАРОВ – СК"АХИЛ" - ВАРНА

ЮНОШИ СТАРША ВЪЗРАСТ

КАТ. ДО 57 КГ.


I.ХРИСТИЯН КЪНЧЕВ – СК"БОИЛ" - ВАРНА

II. МОМЧИЛ КОЙЧЕВ – СК"БОИЛ" - ВАРНА

III. ИВАН ЖЕЛЯЗКОВ – СК“ДЕМА СПОРТ“ – АСЕНОВГРАД

III.МАРИО ИВАНОВ – СК“ЕНЕРДЖИ“ – ТЪРГОВИЩЕ

V. ПЕТКО ВАКЛУШЕВ – СК“ДЕМА СПОРТ“ – АСЕНОВГРАД

VI.ОУЗХАН ИДРИЗ – СК"ЦУНАМИ" - РУСЕ

VII.РАДОСЛАВ КОСТУРКОВ – СК"ФАЙТ" - СОФИЯ

VIII.АДРИЯН ЙОРДАНОВ – СК“КА-2“ – ПЛОВДИВ

КАТ. ДО 63 КГ.
I.КРИСТИЯН СТОИМЕНОВ – СК"ФАЙТ" - СОФИЯ

II.ГАБРИЕЛ ЧИПЕВ – СК"ХАРА " - СТАРА ЗАГОРА

III.ДИМИТЪР ИНДЖОВ – СК“ДЕМАСПОРТ“ – АСЕНОВГРАД

III.ЗДРАВКО СТОЕВ – СК"БОИЛ" - ВАРНА

V.ДОНЧО ДОНЧЕВ – СК"ШУМЕНСКА КРЕПОСТ " - ШУМЕН

VI.ПЕТЪР АНГЕЛОВ – СК“ВИТАЛИКА“ - МОНТАНА

VII.АЛЕКСАНДЪР ПЛАМЕНОВ – СК"ДЖЕТ" - ВАРНА

VIII.ИВАН НИКОЛАКОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

IX.ПРЕСИЯН МАТЕЕВ – СК"ВОКИЛ" - ВАРНА

X.ВИКТОР МИЛАНОВ – СК"ФАЙТ" - СОФИЯ

XI.АЛФРЕДО КОСТА – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

XII.ИЛИЯ ДИМИТРОВ – СК“КИОКУШИН“ - ГАБРОВО

XIII.СИМЕОН МАНЕВ – СК"ХАРА " - СТАРА ЗАГОРА

XIV. КАДИР КАДИР – СК"ШУМЕНСКА КРЕПОСТ " - ШУМЕН

КАТ. ДО 69 КГ.
I.ЯНИ ЯНЕВ – СК"ИНТЕР" - БУРГАС

II.МИЛАН ПЕТРОВ – СК"РАМА" - СОФИЯ

III.ТИХОМИР ЖЕЛЕВ – СК"ЛЕГИОН“ - ПЛОВДИВ

III.ИЛИЯН СМИЛКОВ – СК"ГОДО“ - ПЕТРИЧ

V.КОСТАДИН МИШКОВ – СК"ПРЕТЕНДЕНТ" – СОФИЯ

VI.НИКОЛАЙ ПЕЕВ – СК“ПРЕТЕНДЕНТ“ - СОФИЯ

VII.ДАНИЕЛ ДРАГОМИРОВ – СК“ВИТАЛИКА“ - МОНТАНА

VIII.ДИМИТЪР ДИМИТРОВ – СК“ДЕМАСПОРТ“ - АСЕНОВГРАД

IX.ДРАГОМИР СТРАНЧЕВ – СК"ХАРА " - СТАРА ЗАГОРА

X.ТОМИСЛАВ ГОСПОДИНОВ – СК“АРИС“ – ВРАЦА

XI.ЯНИСЛАВ ГЕОРГИЕВ – СК"АХИЛ" - ВАРНА

XII.ВЕЛИСЛАВ КАРАДАЧКИ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

XIII.КУЗМАН ХРИСТОВ – СК"БОИЛ" - ВАРНА

XIV. ТАВИД ТАВИТЯН – СК"ХАРА " - СТАРА ЗАГОРА

КАТ. ДО 74 КГ.
I.СТЕФАН ДИМИТРОВ – СК"ФАЙТ КЛУБ" - СЕВЛИЕВО

II.ГЕОРГИ НАЧЕВ – СК“ПАТРИОТ“ - ДУПНИЦА

III. ВАСИЛ ПИЛАРСКИ – СК“ТОП ФАЙТЪРС“ - ПЛОВДИВ

III. ГЕОРГИ НАЧЕВ – СК“ПАТРИОТ“ - ДУПНИЦА

V.ТОНИ НИКОЛОВ – СК"БОИЛ" - ВАРНА

VI.СЕНАЙ САЛИ – СК"АХИЛ" - ВАРНА

VII.ПАВЛИН КОСТАДИНОВ – СК“АЯКС“ - БУРГАС

VIII.ПЕТКО СТАНЧЕВ – СК"КОЗЛОДУЙ " - КОЗЛОДУЙ

IX.ЕМИЛ КАЛОЯНОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

X.МАРТИН ГЕНЧЕВ – СК“КИОКУШИН“ - ГАБРОВО

XI.РАФАЕЛ ИВАНОВ – СК"НЕФТОХИМИК" - БУРГАС
КАТ. ДО 79 КГ.
I.ЖИВКО ТРАЙКОВ – СК"БОИЛ" - ВАРНА

II.АТАНАС АТАНАСОВ – СК"ФАЙТ" - СОФИЯ

III. ЦВЕТАН АСЕНОВ – СК"ДЖЕТ" - ВАРНА

III. ЦВЕТЕЛИН ЦЕКОВ – СК“ВИТАЛИКА“ - МОНТАНА

V. ВИЛИЯН НАЙДЕНОВ – СК“ВИТАЛИКА“ - МОНТАНА

VI. ДРАГОМИР ХРИСТОВ – СК“СТОРМ“ - ВАРНА

VII.БОЯН АНГЕЛОВ – СК“ТОПФАЙТЪРС“ - ПЛОВДИВ
КАТ. ДО 84 КГ.
I.ВЕНЦИСЛАВ ПАНЖИЛОВ – СК"ДЕМАСПОРТ“ - АСЕНОВГРАД

II.ДАРИН ЕНЧЕВ – СК“КИОКУШИН“ - ГАБРОВО

III.ЗДРАВКО ШИВАРОВ – СК"ФАВОРИТ"

III.СИМЕОН СТЕФАНОВ – СК"БОИЛ" - ВАРНА

V. КРИСТИЯН ВАЛЕНТИНОВ – СК“СИЛА“ - ВРАЦА

VI.СТОЯН ФИЛЕВ – СК"ДЖЕТ" - ВАРНА



МЪЖЕ

КАТ. ДО 63 КГ.


I.МИНЧО ХАДЖИЕВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

II.ЦВЕТОМИР АНТОНОВ – СК"ФАЙТ КЛУБ“ – СЕВЛИЕВО

III.ИВАН ХРИСТОВ – СК"ВОКИЛ" - ВАРНА

III. МАРТИН ТОДОРОВ – СК"ЛЕГИЯ" - ВАРНА

V.МЕРВИН БОДУР – СК"АВИТОХОЛ" - НОВИ ПАЗАР

VI.ХРИСТИЯН ДРАГАНОВ – СК“ПАТРИОТ“ - ДУПНИЦА

VII.СВЕТОМИР СТОЯНОВ – СК“НЕКСТ“ - ГАБРОВО

VIII.КРИСТИЯН НЕДЕЛЧЕВ – СК"ЛЕГИЯ" - ВАРНА

IX. ДАВИДЕ БАТИСОН – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

КАТ. ДО 69 КГ.


I.ЖЕЛЬО ДИМОВ – СК"БОИЛ" - ВАРНА

II. ИВАН АНГЕЛОВ – СК"БОЛГ " - СВИЩОВ

III.ДЕМИР ДЕМИРОВ – СК"ФАВОРИТ"

III. АТАНАС МЪГЛОВ – СК“ТОП ФАЙТЪРС“ – ПЛОВДИВ

V.ИВАН ИВАНОВ – СК"ВОКИЛ" - ВАРНА

VI.КРИСТИЯН КОЛЕВ – СК“ЕНЕРДЖИ“ – ТЪРГОВИЩЕ

VII.РАДОСВЕТ МИХАЙЛОВ – СК"ЦУНАМИ" - РУСЕ

VIII.ЯВОР ЛИЛОВ – СК"ЛЕГИЯ" - ВАРНА

IX. НИКОЛАЙ ХРИСТОВ – СК"ФАВОРИТ"

Х.ДИМИТЪР КЕТИПОВ – СК“ТРАКИЯ“ - ПЛОВДИВ

КАТ. ДО 74 КГ.
I.КРИСТИЯН АНДОНОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

II.КАЛОЯН КАЛОЯНОВ – СК"АЯКС" - БУРГАС

III.БОРИСЛАВ ПОПОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

III.ЕВЕЛИН МИТЕВ – СК"ТАНГРА 2008" - СВИЛЕНГРАД

V.АСЕН ДРОБЧЕВ – СК"БОЛГ“ - СВИЩОВ

VI. НИКОЛАЙ ЗАРЕВ – СК"АРИС " - ВРАЦА

VII.ДЕЯН КОМЮРДЖИЕВ – СК"АРМЕЕЦ" - СОФИЯ

VIII. АДИБ ХАЗЗАН – СК"ДЖЕТ" - ВАРНА

IХ. ИВО ВАСИЛЕВ – СК“ТОП ФАЙТЪРС“ - ПЛОВДИВ

X.ИЛИЯ БОРИСОВ – СК"ВОКИЛ" - ВАРНА

XI.ВАСИЛ КАРАИВАНОВ – СК"БОИЛ" - ВАРНА

XII.ПЕТЪР ИЛИЕВ – СК“ВИТАЛИКА“ - МОНТАНА


КАТ. ДО 79 КГ.
I.ЕМАНУИЛ ДИМИТРОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

II.МИРОСЛАВ МАДЖАРОВ – СК"ТОП ФАЙТЪРС" - ПЛОВДИВ

III.ПАТРИК КИРИЛОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

III.БОЖИДАР ГЕОРГИЕВ – СК"СЕЗАН " - СТАРА ЗАГОРА

V. ПЛАМЕН КОСТОВ – СК"КИОКУШИН“ - ГАБРОВО

VI. КИРИЛ КИРИЛОВ – СК“ПАТРИОТ“ - ДУПНИЦА

VII.АНГЕЛ ТОДОРОВ – СК"САМУРАЙ" - БУРГАС

VIII. МИРОСЛАВ ДИМОВ – СК"ЛЕГИЯ" - ВАРНА

IХ. БОРИСЛАВ БАЕВ – СК"ЛЕГИЯ" - ВАРНА

X.МАРИО ИВАНОВ – СК"ЙОРК" - ВАРНА


КАТ. ДО 84 КГ.
I.ДЕНИС БЕТО – СК"РАМА" - СОФИЯ

II.КИРИЛ ПЕТРОВ - СК"ИККЕН" - СОФИЯ

III.ПАВЕЛ ТОНЕВ – СК"ПРЕТЕНДЕНТ“ - СОФИЯ

III. ЖАН ТАБЕТ – СК“ПРЕТЕНДЕНТ“ - СОФИЯ

V. РАДОСЛАВ ЧИЛИНГИРОВ – СК"ТОП ФАЙТЪРС " - ПЛОВДИВ

VI.ДИМИТЪР ХРИСТОВ – СК"ДЖЕТ" - ВАРНА


КАТ. ДО 89 КГ.
I.ДИМИТЪР ДИМИТРОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

II.ТОДОР ДИКЛИЧ – СК“КИОКУШИН“ – ГАБРОВО

III.НИКОЛА РАДЕВ – СК"ДЖЕТ" - ВАРНА

КАТ. ДО 94 КГ.


I.НИКОЛАЙ ЧОЛАКОВ – СК"ШУМЕНСКА КРЕПОСТ " - ШУМЕН

II.ЦВЕТАН ЦВЕТАНОВ – СК"АВИТОХОЛ" - НОВИ ПАЗАР


КАТ. + 94 КГ.
I.КАМЕН СЛАВОВ – СК"БОИЛ" - ВАРНА

II.ТОНИ ИВАНОВ – СК"ИККЕН" - СОФИЯ

III.ДИМИТЪР ГЕОРГИЕВ – СК"ИНТЕР" - БУРГАС

III.АЙЖАН СЕЗАЙ – СК"ЦУНАМИ" - РУСЕ

V. АРТИН МАРГОСЯН – СК“ТЕРЕС“ – ПЛОВДИВ
ВЕТЕРАНИ
КАТ. ДО 84 КГ.
I.НИКОЛА АНДОНОВ – СК"ФУРИОЗО " - БАЛЧИК

II.ТОДОР ТОДОРОВ – СК"ЛЕГИЯ" - ВАРНА

КАТ. ДО 94 КГ.
I.КРАСИМИР ДИМОВ – СК"ТИМ" - ВАРНА

III.СЕРГЕЙ АТЕМИН – СК"ЛЕГИОН“ - ПЛОВДИВ




1

СК"БОИЛ" - ВАРНА

43,25

2

СК"ИККЕН" - СОФИЯ

33

3

СК"ИНТЕР" - БУРГАС

13,25

4

СК"ФАЙТ" - СОФИЯ

11

5

СК"ФАЙТ КЛУБ" - СЕВЛИЕВО

10,75

6

СК"РАМА" - СОФИЯ

10,25

7

СК"ДЕМАСПОРТ"-АСЕНОВГРАД

7,75

8

СК"ТАНГРА 2008" - СВИЛЕНГРАД

7,5

9

СК"РИНГ"-КАВАРНА

7

10

СК"ЙОРК" - ВАРНА

6,5

11

СК"ШУМЕНСКА КРЕПОСТ " - ШУМЕН

6

12

СК"ВИТАЛИКА"-МОНТАНА

5,75

12

СК"АВИТОХОЛ" - НОВИ ПАЗАР

5,75

13

СК"ТИМ" - ВАРНА

4,5

13

СК"КИКОКУШИН" - ГАБРОВО

4,5

14

СК"БОЛГ"-СВИЩОВ

4

15

СК"ТОП ФАЙТЪРС" - ПЛОВДИВ

3,5

15

СК"ЦУНАМИ" - РУСЕ

3,5

15

СК"ХАРА " - СТАРА ЗАГОРА

3,5

16

СК"ДЖЕТ" - ВАРНА

3

16

СК"АЯКС" - БУРГАС

3

16

СК"ФУРИОЗО " - БАЛЧИК

3

17

СК"ПАТРИОТ"-ДУПНИЦА

2,75

18

СК"СЕЗАН " - СТАРА ЗАГОРА

2,5

18

СК"ПРЕТЕНДЕНТ" - СОФИЯ

2,5

19

СК"ФАВОРИТ"

2

19

СК"ВОКИЛ" - ВАРНА

2

20

СК"ГОДО" - ПЕТРИЧ

1,5

21

СК"ЛЕГИЯ" - ВАРНА

1

21

СК"НЕКСТ"-ГАБРОВО

1

21

СК"САМУРАЙ" - БУРГАС

1

22

СК"ЕНЕРДЖИ" - ТЪРГОВИЩЕ

0,75

22

СК"ЛЕГИОН" - ПЛОВДИВ

0,75

23

СК"ПРАЙД ЕНД ГЛОРИ " - НОВА ЗАГОРА

0,5

23

СК"АХИЛ" - ВАРНА

0,5



ГЛАВЕН СЪДИЯ: М.С. ЕМИЛ ТОНЕВ
ГЕН.СЕКРЕТАР:МАРИЯ КОЗЛЕВА


©dereksiz.org 2016
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет