Класирани за ΙΙ кръг на Олимпиадата по орнитология 2014г. Региони Хасково и Кърджали II кръг ще се проведе в гр. Хасково на 22. 11. 2014г.(събота), от 10. 00ч в Пмг „Академик Боян Петканчин”



Дата18.07.2016
өлшемі75.65 Kb.
Класирани за ΙΙ кръг на Олимпиадата по орнитология 2014г.

Региони Хасково и Кърджали
II кръг ще се проведе в гр. Хасково на 22.11.2014г.(събота), от 10.00ч. в ПМГ „Академик Боян Петканчин”с адрес бул.“Стефан Стамболов“ №10





Име

Училище

Населено място

1

Виктор Недялков Делчев

ОУ „Св. св. Кирил и Методий“

гр. Димитровград

2

Христо Георгиев Колев

ОУ „Св. св. Кирил и Методий“

гр. Димитровград

3

Стоянка Господинова Стоянова

ОУ „Св. св. Кирил и Методий“

гр. Димитровград

4

Кирил Георгиев Кафтанов

ОУ „Алеко Константинов“

гр. Димитровград

5

Милка Василева Георгиева

ОУ „Алеко Константинов“

гр. Димитровград

6

Георги Атанасов Атанасов

ОУ „П. Славейков“

гр. Димитровград

7

Данаил Бисеров Татаров

ПМГ „Иван Вазов“

гр. Димитровград

8

Йордан Бориславов Иванов

ПМГ „Иван Вазов“

гр. Димитровград

9

Джансел Фахри Мюмюн

СОУ „Христо Смирненски“

с. Черноочене

10

Йосканджан Мюмюн Джелил

СОУ „Христо Смирненски“

с. Черноочене

11

Васил Маринов Кирилов

СОУ „Йордан Йовков“

гр. Кърджали

12

Мюмтаз Мюмюн Барбарос

СОУ „Йордан Йовков“

гр. Кърджали

13

Любомир Пламенов Димитров

СОУ „Васил Левски“

гр. Ардино

14

Андрей Северинов Георгиев

СОУ „Васил Левски“

гр. Ардино

15

Явор Росенов Митев

СОУ „Васил Левски“

гр. Ардино

16

Гюнел Ахмед Сюлейман

СОУ „Отец Паисий“

гр. Кърджали

17

Даниела Петрова Димитрова

СОУ „Отец Паисий“

гр. Кърджали

18

Сабри Сунай Юмер

СОУ „Отец Паисий“

гр. Кърджали

19

Есин Нермин Хасан

СОУ „Димитър Маджаров“

гр. Маджарово

20

Кристина Христова Барбова

СОУ „Димитър Маджаров“

гр. Маджарово

21

Марин Юлианов Иванов

СОУ „Димитър Маджаров“

гр. Маджарово

22

Николай Иванов Костадинов

СОУ „Димитър Маджаров“

гр. Маджарово

23

Джанер Айхан Рашид

ОУ „Иван Вазов“

с. Поточница

24

Емре Недим Догукан

ОУ „Иван Вазов“

с. Поточница

25

Емил Григоров Медаров

ОУ „Св. св. Кирил и Методий“

гр. Кърджали

26

Бахар Илхан Шабан

ОУ „Св. св. Кирил и Методий“

гр. Кърджали

27

Джем Харун Бекир

ОУ „Св. св. Кирил и Методий“

гр. Кърджали

28

Димитър Ангелов Ботев

ОУ „Св. св. Кирил и Методий“

гр. Кърджали

29

Атина Сашева Ташева

СОУ „П.Р. Славейков“

гр. Кърджали

30

Радостина Иванова Никова

СОУ „П.Р. Славейков“

гр. Кърджали

31

Йоана Тодорова Георгиева

СОУ „Вл. Димитров Майстора“

гр. Кърджали

32

Петя Тенчева Тенева

СОУ „Вл. Димитров Майстора“

гр. Кърджали

33

Аделина Ромеева Боянова

СОУ „Васил Левски“

гр. Крумовград

34

Мирослава Алипиева Чаушева

СОУ „Васил Левски“

гр. Крумовград

35

Василена Иванова Иванова

СОУ „Васил Левски“

гр. Крумовград

36

Ахмед Ерджан Ахмед

ОУ „Св. св. Кирил и Методий“

с. Глухар

37

Есра Ердинай Касим

ОУ „Св. св. Кирил и Методий“

с. Глухар

38

Диана Руменова Петрова

СОУ „Никола Вапцаров“

с. Бенковски

39

Валентина Веселинова Андреева

СОУ „Никола Вапцаров“

с. Бенковски

40

Виктор Васков Арнаудов

СОУ „Никола Вапцаров“

с. Бенковски

41

Виктория Венциславова Давидова

СОУ „Христо Ботев“

с. Чорбаджийско

42

Джулия Ясенова Чолакова

СОУ „Христо Ботев“

с. Чорбаджийско

43

Гьокай Наджи Али

ОУ „Д-р П. Берон“

гр. Момчилград

44

Мерт Алиосман

ОУ „Д-р П. Берон“

гр. Момчилград

45

Октай Расим Исмаил

ОУ „Д-р П. Берон“

гр. Момчилград

46

Борислава Николаева Борисова

СОУ „Проф. д-р Асен Златаров“

с. Минерални бани

47

Мария Бялкова Тенева

СОУ „Проф. д-р Асен Златаров“

с. Минерални бани

48

Наталия Делчева Петрова

СОУ „Проф. д-р Асен Златаров“

с. Минерални бани

49

Катерина Борисова Михайлова

СОУ „Н. Рилски“

гр. Харманли

50

Габриела Георгиева Димитрова

СОУ „Н. Рилски“

гр. Харманли

51

Виктория Валентинова Терзиева

СОУ „Н. Рилски“

гр. Харманли

52

Стефка Руменова Стефанова

СОУ „Хр. Ботев“

гр. Ивайловград

53

Маргарита Костадинова Кръстева

СОУ „Хр. Ботев“

гр. Ивайловград

За повече информация:

Волен Аркумарев

Тел: 0887093547



Email: volen.arkumarev@gmail.com
Каталог: upload
upload -> 5 1 Құқықтық норманың түсінігі, мазмұны, құндылығы мен негізгі сипаттары
upload -> Дәрістердің тірек конспектісі
upload -> Әдістемелік нұсқаудың титулдық парағы
upload -> Әдістемелік нұсқау Нысан пму ұс н 18. 2/05
upload -> Жұмыс бағдарламасы 050703 «Ақпараттық жүйелер»
upload -> «Спорт құрылыстарына санаттар беру» мемлекеттік қызмет стандарты
upload -> Әдебиет пен сынның биік белесі
upload -> «Қазақ» газетіндегі көтерілген оқу –тәрбие мәселелері
upload -> Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі сараптамалық кеңесінің


Достарыңызбен бөлісу:


©dereksiz.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет