Күні Кіші зал Камералық зал



жүктеу 28.38 Kb.
Дата07.07.2016
өлшемі28.38 Kb.
Олимпиада өткізілу кестесі


Күні

Кіші зал

Камералық зал

Қ.Ахмедияров атындағы күй класы, 212 А

Тәттімбет атындағы күй класы, 102 А



6 сәуір, 2015 жыл

9.00 - Домбыра ВУЗ (тыңдау)

9.00 - Халық әні ВУЗ (тыңдау)

9.00 - Прима, шертер ВУЗ(тыңдау)




15.00 - Тест

15.00 - Тест

15.00 - Тест







15.00- Е.Шүкіманов шеберлік класс

16.00-А.Қосанова шеберлік класс

17.00- Т.Құрманғалиев шеберлік класс


15.00 – К.Сахарбаева шеберлік класс

16.00- А.Үлкенбаева шеберлік класс



15.00- Е.Басықара Шеберлік класс

16.00- З.Ізмұратова шеберлік класс






19.00 – ҚР мәдениет қайраткері, ҚР композиторлар одығының мүшесі, композитор, домбырашы Т.Тоғжанның шығармашылық кеші (Үлкен зал)

7 сәуір, 2015 жыл

9.00- Домбыра ССУЗ (тыңдау)

9.00 – Халық әні ССУЗ (тыңдау)

9.00 - Прима, шертер ССУЗ (тыңдау)

09.00 – фольклор-лық аспаптар ССУЗ (тыңдау)

19.00 – Домбыра кафедрасы ұстаздарының концерті

17.00 – халық әні кафедрасы ұстаздарының концерті




15.00- Т.Мұқышев шеберлік класс

16.00 – Г.Далбағай шеберлік класс

17.00- Н.Жақыпбек шеберлік класс

8 сәуір, 2015 жыл
8 сәуір, 2015 жыл

10.00- марапаттау (барлық номинациялар бойынша)

9.00 – Қобыз-прима ВУЗ (тыңдау)







11.00- Тест (Фольклорлық аспаптар)

14.00 – Фольклорлық аспаптар ВУЗ (тыңдау)

15.00 – Тест

14.00- Ф.Лист атындағы музыка академиясының профессоры, қобызшы Кобзош Киш Тамаштың шеберлік класы (Венгрия)

18.00- Ф.Лист атындағы музыка академиясының профессоры, қобызшы Кобзош Киш Тамаштың жеке концерті







9 сәуір, 2015 жыл



09.00 – Қобыз-прима ССУЗ (тыңдау)

16.00- М.Каленбаева шеберлік класс

17.00- Ғ.Молдакаримова шеберлік класс

90.00 – қыл қобыз ССУЗ (тыңдау)

13.00- баян, аккордеон ССУЗ (тыңдау)



17.00- А.Гайсин шеберлік класс







18.00 – концерт, марапаттау (қобыз прима, қыл қобыз номинациялары бойынша)

18.00- концерт, марапаттау (баян, аккордеон номинациясы)








©dereksiz.org 2016
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет