Өнеркәсіп комитеті 010000 Астана қаласы,Сол жағалау, «Transport tower» ғимараты, Қабанбай батыр даңғылы 32/1



жүктеу 72.44 Kb.
Дата14.06.2016
өлшемі72.44 Kb.
Өнеркәсіп комитеті

010000 Астана қаласы,Сол жағалау, «Transport tower» ғимараты, Қабанбай батыр даңғылы 32/1




Т.А.Ә.

Лауазымы

Қызмет телефоны



Бақтыбай Әшімбекұлы Қасымбеков

Төраға






Айнұр Мұратқызы Мағжаева

Қабылдау бөлмесі

299073




Ерлан Ысқақұлы Байтуқбаев

Төрағаның орынбасары






Альбина

СейдрахметқызыСейтмұханова



Қабылдау бөлмесі

245477




Карплюк С.А

Төрағаның орынбасары






ЕржанҒаббасұлы Кәрібаев

Төрағаның орынбасары






Меруерт Серкебайқызы Абдулина

Қабылдау бөлмесі

245290


Қаржы және әкімшілік жұмыс басқармасы



Ақтоқты Әбдіқадырқызы Төреханова

Басқарма жетекшісі

242313




Серік Темірханұлы Шаханов

Бас сарапшы

240192




Әйгерім СадыққызыҚапанова

Бас сарапшы

241605




Рахман Рахымұлы Дәулетбаев

Бас сарапшы

290867




Айнұр Дауылбайқызы Құрымбаева

Сарапшы

240192




Айдана Серікбайқызы Садықова

Сарапшы

241605




Мақбал Жауханқызы Сәрсембаева

Сарапшы

241407




Мөлдір Мұратбекқызы Топанова

Сарапшы

241407




Нұргүл Қисамиденқызы Дүйсенқұлова

Сарапшы

241605


Жеңіл өнеркәсіп басқармасы






Басқарма жетекшісі

244904




Әлия Ұмайданқызы Бұхабаева

Бас сарапшы

242213




Жандос ЖанқұлұлыОмаров

Сарапшы

245232




Әділова Айжан Кайргелдіқызы

Сарапшы

245137


Тау-кен металлургия өнеркәсібі басқармасы



ҚанатҚұрмашұлыБаитов

Басқарма жетекшісі

299086




Панбаев Азамат Серікұлы

Бас сарапшы

240166




Ернар Жұмашұлы Омарбеков

Бас сарапшы

242219 (ф)




Төлеген ДүйсебекұлыҚазанғапов

Бас сарапшы

242095




Ануза БаянқызыӘбдіхамитова

Бас сарапшы

242842




Бауржан Бахытжанұлы Самотаев

Сарапшы

242219




Акмарал ҒалымжанқызыҒалымжанова

Сарапшы

242842


Машина жасау басқармасы



Өмірсерік КузтайұлыЕржанов

Басқарма жетекшісі

242541




Микаэл Сергеевич Кузьменко

Бас сарапшы

241008 (ф)




Еркебұлан Жұмағалиұлы Әбдікәрімов

Бас сарапшы

241524




Ибрагим Айтжанұлы Нүкүшев

Сарапшы

243210




Әсел Серікбайқызы Қодарова

Сарапшы

243210

Химия және фармацевтика өнеркәсібі



ГүлнәрБахытқызыІлмәлиева

Басқарма жетекшісі

245130




Динара КерімбайқызыӘлиева

Бас сарапшы

244908




Төлеген ТөлеуханұлыМолдахметов

Бас сарапшы

244908




Томириз Қанапияқызы Тұрсынханова

Сарапшының м.а.

245130




Нұржанов Ардақ Бекболатұлы

Сарапшының м.а.

245130

Құрылыс индустриясы және ағаш өңдеу өнеркәсібі басқармасы



Нұрсұлтан Мұсаханұлы Саймасаев

Басқарма жетекшісі

242883




Жанар Тағдыбергенқызы Жаналиева

Бас сарапшы

245242




Жанна Сухарабқызы Джолдасбекова

Сарапшы

245242




ГүлжанӘбдісатарқызыСағынбекова

Сарапшы

245201




Жайық Талапұлы Хасанов

Сарапшы

245242


Экспорттық бақылау және лицензиялау басқармасы



ЕрланЕрмекұлыҮндегенов

Басқарма жетекшісі

299024




Жандос Байтөреұлы Ханторе

Бас сарапшы

240745




ГюзальАватжанқызыСанаева

Сарапшы м.а.

240749(ф)




Алмас Русланұлы Күшүмов

Сарапшы

240749




Күлшат Айбасқызы Базылова

Сарапшының м.а.

299024




Ербол Маратұлы Серімов

Сарапшы

240758




Данияр Белтайұлы Усентаев

Сарапшы

240749




Төлеубай АрдақӘділгерейқызы

Сарапшы

299024




Раимбеков Арслан Зимадиевич

Сарапшы

240758




Әнуар Қабдылманатұлы Жәкібаев

Сарапшы м.а.

240758


Өнеркәсіп саясаты басқармасы



ЗәуреЕркенқызы Бижанова

Басқарма жетекшісі

245139




ӘубәкіровҒанибет Канатұлы

Бас сарапшы

244905(ф)




Данғылова Әсел Сағидоллақызы

Бас сарапшы

7014908424



Гүлбану Қуандыққызы Дәулетқалиева

Сарапшы

245211




АзаматБиғалиұлы Каюпов

Сарапшы

244905




Динара НұрманқызыАлдабергенова

Сарапшы

240145


Жиынтық талдау басқармасы



Ольга Владимировна Кречетова

Басқарма жетекшісі

242408




Нұрахметов Әнуар Ержанұлы

Бас сарапшы

299073




Асқар Өтегенұлы Сағиданов

Бас сарапшы

240231




Анар МұхтарқызыОрұзбаева

Бас сарапшы

240081




Ержан Болатұлы Болатов

Сарапшы

240081



©dereksiz.org 2016
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет