Орджонікідзевська міська рада дніпропетровської областіжүктеу 16.28 Kb.
Дата23.06.2016
өлшемі16.28 Kb.
копіяМІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

ОРДЖОНІКІДЗЕВСЬКА МІСЬКА РАДА

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


_______________________________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я
№ 18 “29” листопада 2012 р.

(27 сесія 6 скликання)


Про клопотання ТОВ «Ангоб» щодо

затвердження проекту землеустрою


та передачі земельної ділянки в оренду
по вул. Партизанська, 1А

_______________________________

Розглянувши клопотання директора Товариства з обмеженою відповідальністю «Ангоб» Тикви Анатолія Івановича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для обслуговування та експлуатації нежитлових будівель та споруд по вул. Партизанська, 1А, керуючись ст. 12, 124, 125 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25 Закону України «Про землеустрій», Орджонікідзевська міська рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування та експлуатації нежитлових будівель та споруд Товариству з обмеженою відповідальністю «Ангоб» за адресою: м. Орджонікідзе, вул. Партизанська, 1А».

2. Передати в оренду ТОВ «Ангоб» терміном на 5 (п’ять ) років земельну ділянку площею 0,4824 га, яка використовується для обслуговування та експлуатації нежитлових будівель та споруд по вул. Партизанська, 1А.

3. Зобов’язати ТОВ «Ангоб» в місячний термін укласти договір оренди земельної ділянки з Орджонікідзевською міською радою.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Башина Б.О. та постійну депутатську комісію з питань містобудування та архітектури, землекористування та охорони навколишнього середовища (Тиква А.А.).

Секретар міської ради Г.А.Тарасенко
Завізував:
Заступник міського голови

з правових питань А.С. Маглиш


Вик: Мирон, 4-43-56


©dereksiz.org 2016
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет