Первенство России по международным шашкам среди юниоров 1992-1994 гг р



Дата18.07.2016
өлшемі159.56 Kb.
Первенство России по международным шашкам среди юниоров 1992-1994 гг.р.
Round 3 25-03-2011 09:30

Судаков Иван - Букин Николай 1-1

Сафиуллин Ленар - Сафонов Александр 0-2

Грудский Вячеслав - Юсупов Закий 1-1

Смирнов Алексей - Шайбаков Айнур 0-2
Round 4 26-03-2011 09:30

1 Сафонов Александр - Грудский Вячеслав -

2 Судаков Иван - Сафиуллин Ленар -

3 Юсупов Закий - Смирнов Алексей -

4 Букин Николай - Шайбаков Айнур -

Place Country 1 2 3 4 5 6 7 8 Gm + = - Pt

----------------------------------------------------------------------------------------------------

1 Шайбаков Айнур Башкортостан мм 1992 • . . 2 . 2 . 2 3 3- 0- 0 6

2 Сафонов Александр Саха (Якутия) мс 1993 . • . . 2 2 2 . 3 3- 0- 0 6

3 Юсупов Закий Башкортостан кмс 1992 . . • 1 . 0 2 . 3 1- 1- 1 3

4 Грудский Вячеслав Москва кмс 1993 0 . 1 • . . . 2 3 1- 1- 1 3

5 Букин Николай Тверская обл. кмс 1993 . 0 . . • . 1 2 3 1- 1- 1 3

6 Сафиуллин Ленар Казань 1 1993 0 0 2 . . • . . 3 1- 0- 2 2

7 Судаков Иван Бурятия 1 1994 . 0 0 . 1 . • . 3 0- 1- 2 1

8 Смирнов Алексей Тверская обл. 1993 кмс 0 . . 0 0 . . • 3 0- 0- 3 0

----------------------------------------------------------------------------------------------------



Первенство России по международным шашкам среди старших юношей 1995-1997 гг.р.

Round 4 25-03-2011 09:30

Бычков Даниил - Умирзаков Эльдар 1-1

Сахиуллин Данил - Филимонов Андрей 0-2

Билирим Эркан-Ибрагим - Мухаметов Азат 0-2

Пермяков Антон - Ажимов Алексей 1-1

Рысаев Дамир - Заровняев Чагыл 2-0

Шебнёв Дмитрий - Седов Дмитрий 1-1

Герасимов Вадим - Андреев Айсен 0-2

Николаев Георгий - Михайлов Дмитрий 1-1

Сидоров Сергей - Редин Илья 2-0

Шидеев Данзан - Славянов Никита 0-2

отдыхает - Стремоусов Михаил 0-2

Round 5 26-03-2011 09:30

1 Филимонов Андрей - Умирзаков Эльдар -

2 Ажимов Алексей - Бычков Даниил -

3 Мухаметов Азат - Рысаев Дамир -

4 Сахиуллин Данил - Пермяков Антон -

5 Заровняев Чагыл - Николаев Георгий -

6 Седов Дмитрий - Билирим Эркан-Ибрагим -

7 Андреев Айсен - Сидоров Сергей -

8 Славянов Никита - Шебнёв Дмитрий -

9 Михайлов Дмитрий - Стремоусов Михаил -

Герасимов Вадим - отдыхает -

10Редин Илья - Шидеев Данзан -

Place Country 1 2 3 4 Gm- Pt Sk SB

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 Филимонов Андрей Удмуртия кмс 1995 18/2 10/2 2/1 6/2 4- 7 17 28

2 Бычков Даниил Н.Новгород кмс 1995 16/2 13/2 1/1 5/1 4- 6 20 27

3 Мухаметов Азат Башкортостан кмс 1995 8/2 6/0 14/2 15/2 4- 6 18 26

4 Рысаев Дамир Башкортостан кмс 1997 7/1 11/1 13/2 9/2 4- 6 17 25

5 Умирзаков Эльдар Калуга кмс 1995 19/2 15/2 6/1 2/1 4- 6 17 23

6 Сахиуллин Данил Башкортостан кмс 1996 20/2 3/2 5/1 1/0 4- 5 21 22

7 Пермяков Антон Саха (Якутия) кмс 1996 4/1 9/1 16/2 8/1 4- 5 18 21

8 Ажимов Алексей Удмуртия кмс 1996 3/0 20/2 12/2 7/1 4- 5 17 17

9 Заровняев Чагыл Саха (Якутия) кмс 1997 17/1 7/1 11/2 4/0 4- 4 18 16

10 Седов Дмитрий Н.Новгород кмс 1997 14/2 1/0 17/1 12/1 4- 4 18 15

11 Андреев Айсен Саха (Якутия) кмс 1996 12/1 4/1 9/0 18/2 4- 4 16 14

Шебнёв Дмитрий Москва кмс 1997 11/1 17/2 8/0 10/1 4- 4 16 14

13 Славянов Никита Москва кмс 1996 21/2 2/0 4/0 19/2 4- 4 16 8

14 Сидоров Сергей Саха (Якутия) кмс 1997 10/0 18/2 3/0 20/2 4- 4 14 8

15 Билирим Эркан-Ибрагим Башкортостан кмс 1997 22/2 5/0 19/2 3/0 4- 4 14 4

16 Николаев Георгий Бурятия 1 1996 2/0 21/2 7/0 17/1 4- 3 16 7

17 Михайлов Дмитрий Саха (Якутия) кмс 1995 9/1 12/0 10/1 16/1 4- 3 15 11

18 Герасимов Вадим Казань кмс 1997 1/0 14/0 21/2 11/0 4- 2 17 4

19 Шидеев Данзан Бурятия 1 1996 5/0 22/2 15/0 13/0 4- 2 14 0

Редин Илья Тверская обл. кмс 1995 6/0 8/0 22/2 14/0 4- 2 14 0

21 Стремоусов Михаил Удмуртия кмс 1997 13/0 16/0 18/0 22/2 4- 2 9 0

22 отдыхает Тюмень 1995 15/0 19/0 20/0 21/0 4- 0 10 0

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Первенство России по международным шашкам среди юношей 1998-2000 гг.р.
Round 4 25-03-2011 09:30

Еголин Виталий - Гаязов Шамиль 1-1

Скорик Сергей - Гатауллин Алмаз 2-0

Герасимов Аял - Рыжов Илья 0-2

Бурсук Антон - Александров Владимир 2-0

Маев Роман - Шарафутдинов Марсель 1-1

Романов Илья - Григорьев Дмитрий 0-2

Мкртумян Артем - Горбоконь Григорий 1-1

Злобин Яков - Мосин Владислав 2-0

Кашапов Айдар - Уваров Александр 0-2

Бурмистров Андрей - Шаймарданов Булат 1-1

Исянгильдин Ильдар - Подшивалов Дмитрий 0-2

Андросов Ариан - Овсянников Павел 2-0

Идрисов Дим - Белобородов Никита 2-0

Батманов Игорь - отдыхает 2-0

Курбангалеев Айваз - Апарин Данила 2-0


Round 5 26-03-2011 09:30

1 Гаязов Шамиль - Бурсук Антон -

2 Рыжов Илья - Скорик Сергей -

3 Григорьев Дмитрий - Еголин Виталий -

4 Шарафутдинов Марсель - Андросов Ариан -

5 Уваров Александр - Маев Роман -

6 Герасимов Аял - Злобин Яков -

7 Александров Владимир - Батманов Игорь -

8 Шаймарданов Булат - Идрисов Дим -

9 Подшивалов Дмитрий - Гатауллин Алмаз -

10Бурмистров Андрей - Мкртумян Артем -

11Горбоконь Григорий - Романов Илья -

12Мосин Владислав - Кашапов Айдар -

13Белобородов Никита - Исянгильдин Ильдар -

14Овсянников Павел - Курбангалеев Айваз -

отдыхает - Апарин Данила -

Place Country 1 2 3 4 Gm- Pt Sk SB

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 Гаязов Шамиль Казань кмс 1998 26/2 7/2 6/2 5/1 4- 7 19 32

Скорик Сергей Калуга 1 1999 17/2 8/2 4/1 14/2 4- 7 19 32

3 Рыжов Илья Башкортостан кмс 1998 19/2 16/1 13/2 9/2 4- 7 17 30

4 Бурсук Антон Калуга кмс 1999 24/1 18/2 2/1 12/2 4- 6 18 26

5 Еголин Виталий Н.Новгород кмс 1998 23/1 24/2 15/2 1/1 4- 6 17 24

6 Григорьев Дмитрий Саха (Якутия) кмс 1998 29/2 14/2 1/0 16/2 4- 6 15 16

7 Шарафутдинов Марсель Башкортостан кмс 2000 11/2 1/0 20/2 10/1 4- 5 21 23

8 Уваров Александр Саха (Якутия) кмс 1998 25/2 2/0 11/1 22/2 4- 5 17 15

9 Герасимов Аял Саха (Якутия) кмс 1998 27/2 12/1 23/2 3/0 4- 5 16 14

10 Маев Роман Удмуртия 1 1999 12/0 27/2 19/2 7/1 4- 5 15 17

11 Злобин Яков Удмуртия кмс 1999 7/0 26/2 8/1 23/2 4- 5 15 15

12 Александров Владимир Башкортостан кмс 1999 10/2 9/1 16/1 4/0 4- 4 20 19

13 Шаймарданов Булат Башкортостан кмс 1998 21/2 15/1 3/0 17/1 4- 4 19 16

14 Гатауллин Алмаз Казань 1 1999 20/2 6/0 28/2 2/0 4- 4 18 10

15 Мкртумян Артем Башкортостан кмс 2000 22/2 13/1 5/0 18/1 4- 4 17 14

16 Романов Илья Калуга 1 2000 30/2 3/1 12/1 6/0 4- 4 17 11

17 Бурмистров Андрей Калуга кмс 1998 2/0 25/2 22/1 13/1 4- 4 16 11

18 Горбоконь Григорий Московская область 1 1998 28/1 4/0 24/2 15/1 4- 4 14 11

19 Подшивалов Дмитрий Удмуртия 1 1999 3/0 30/2 10/0 28/2 4- 4 13 2

20 Идрисов Дим Башкортостан 2 1999 14/0 29/2 7/0 25/2 4- 4 11 4

21 Андросов Ариан Саха (Якутия) кмс 1998 13/0 22/0 29/2 27/2 4- 4 9 4

22 Кашапов Айдар Башкортостан кмс 2000 15/0 21/2 17/1 8/0 4- 3 17 12

23 Мосин Владислав С-Петербург кмс 1999 5/1 28/2 9/0 11/0 4- 3 17 8

24 Батманов Игорь Башкортостан кмс 1999 4/1 5/0 18/0 29/2 4- 3 16 6

25 Белобородов Никита Башкортостан 1 1998 8/0 17/0 26/2 20/0 4- 2 15 4

26 Курбангалеев Айваз Башкортостан 2 1999 1/0 11/0 25/0 30/2 4- 2 14 0

Овсянников Павел Москва кмс 1998 9/0 10/0 30/2 21/0 4- 2 14 0

28 Исянгильдин Ильдар Башкортостан 2 2000 18/1 23/0 14/0 19/0 4- 1 15 4

29 отдыхает 6/0 20/0 21/0 24/0 4- 0 17 0

30 Апарин Данила Башкортостан 1 2000 16/0 19/0 27/0 26/0 4- 0 12 0

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Первенство России по международным шашкам среди юношей 2001-2002 гг.р.



Round 4 25-03-2011 09:30

Яковлев Александр - Байгильдин Артур 0-2

Мусин Арслан - Воробьев Артем 2-0

Льдоков Роман - Орлосов Валентин 1-1

Минигузин Артур - Савостов Максим 2-0

Аитбаев Динис - Соничев Роман 2-0

Поздеев Дмитрий - Протодьяконов Анатолий 0-2

Кустарев Артур - Аллагузин Ильдус 2-0

Зайцев Александр - Сафин Ридан 2-0

Дерюшев Никита - Пиянзин Савелий 0-2

Псурцев Иван - Винокуров Тимофей 1-1

Арсланов Динар - Байгильдин Альберт 2-0

Асланян Давид - Савушкин Максим 0-2

Андреев Александр - Джафаров Эмиль 2-0

Титов Архан - Григорьев Николай 0-2

Константинов Эдуард - Марин Дмитрий 1-1

Гатаулин Руслан - Суслов Никита 2-0

Чурагулов Загир - Ларцов Иван 1-1

Искужин Ильмир - отдыхает 2-0
Round 5 26-03-2011 09:30

1 Байгильдин Артур - Мусин Арслан -

2 Пиянзин Савелий - Яковлев Александр -

3 Аитбаев Динис - Льдоков Роман -

4 Орлосов Валентин - Минигузин Артур -

5 Протодьяконов Анатолий - Кустарев Артур -

6 Воробьев Артем - Андреев Александр -

7 Зайцев Александр - Арсланов Динар -

8 Савостов Максим - Поздеев Дмитрий -

9 Аллагузин Ильдус - Соничев Роман -

10Григорьев Николай - Винокуров Тимофей -

11Савушкин Максим - Псурцев Иван -

12Байгильдин Альберт - Гатаулин Руслан -

13Сафин Ридан - Марин Дмитрий -

14Дерюшев Никита - Константинов Эдуард -

15Асланян Давид - Титов Архан -

16Искужин Ильмир - Чурагулов Загир -

17Джафаров Эмиль - Ларцов Иван -

отдыхает - Суслов Никита -


Place Country 1 2 3 4 Gm- Pt Sk SB

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 Байгильдин Артур Башкортостан 1 2001 19/2 6/2 14/2 3/2 4- 8 20 40

2 Мусин Арслан Башкортостан 1 2001 11/2 5/1 16/2 10/2 4- 7 20 34

3 Яковлев Александр Башкортостан 2 2001 9/2 13/2 20/2 1/0 4- 6 23 30

4 Льдоков Роман Удмуртия 1 2001 17/2 23/2 5/1 8/1 4- 6 19 26

5 Минигузин Артур Башкортостан 1 2001 30/2 2/1 4/1 21/2 4- 6 19 25

6 Протодьяконов Анатолий Саха (Якутия) 2 2002 29/2 1/0 18/2 14/2 4- 6 18 20

7 Кустарев Артур Калуга 2 2001 24/1 25/2 15/1 20/2 4- 6 14 21

8 Орлосов Валентин Саха (Якутия) кмс 2001 15/1 35/2 24/2 4/1 4- 6 14 18

9 Аитбаев Динис Башкортостан 2 2001 3/0 36/2 17/2 15/2 4- 6 14 16

10 Воробьев Артем Калуга 2 2001 18/2 16/1 26/2 2/0 4- 5 18 18

11 Арсланов Динар Башкортостан 1 2001 2/0 30/2 12/1 23/2 4- 5 17 15

12 Пиянзин Савелий Удмуртия 2 2002 21/2 14/0 11/1 27/2 4- 5 16 19

13 Зайцев Александр Казань 1 2002 36/2 3/0 23/1 24/2 4- 5 12 9

14 Поздеев Дмитрий Удмуртия 2 2001 32/2 12/2 1/0 6/0 4- 4 21 14

15 Соничев Роман Калуга 2 2001 8/1 33/2 7/1 9/0 4- 4 20 16

16 Винокуров Тимофей Саха (Якутия) 2 2001 28/2 10/1 2/0 19/1 4- 4 19 15

17 Савушкин Максим Екатеринбург 2 2002 4/0 22/2 9/0 34/2 4- 4 18 12

18 Григорьев Николай Саха (Якутия) 1 2001 10/0 28/2 6/0 29/2 4- 4 16 10

Псурцев Иван Брянск 2 2001 1/0 29/1 33/2 16/1 4- 4 16 10

20 Аллагузин Ильдус Башкортостан 2 2002 34/2 31/2 3/0 7/0 4- 4 16 8

21 Савостов Максим Башкортостан 1 2001 12/0 32/2 31/2 5/0 4- 4 15 8

22 Андреев Александр Удмуртия 2 2001 23/0 17/0 32/2 31/2 4- 4 11 8

23 Байгильдин Альберт Башкортостан 2 2002 22/2 4/0 13/1 11/0 4- 3 20 13

24 Сафин Ридан Башкортостан 2 2002 7/1 27/2 8/0 13/0 4- 3 20 12

25 Марин Дмитрий Башкортостан 1 2002 27/1 7/0 29/1 26/1 4- 3 14 8

26 Константинов Эдуард Саха (Якутия) 2 2002 31/0 34/2 10/0 25/1 4- 3 12 7

27 Дерюшев Никита Удмуртия 2 2001 25/1 24/0 35/2 12/0 4- 3 12 5

28 Гатаулин Руслан Удмуртия 2 2002 16/0 18/0 30/1 35/2 4- 3 11 4

29 Титов Архан Саха (Якутия) 2 2001 6/0 19/1 25/1 18/0 4- 2 17 7

30 Чурагулов Загир Башкортостан 1 2001 5/0 11/0 28/1 33/1 4- 2 16 5

31 Джафаров Эмиль Башкортостан 2 2002 26/2 20/0 21/0 22/0 4- 2 15 6

32 Искужин Ильмир Башкортостан 2 2002 14/0 21/0 22/0 36/2 4- 2 12 0

33 Ларцов Иван Москва 2 2001 35/1 15/0 19/0 30/1 4- 2 11 3

34 Асланян Давид Башкортостан 1 2001 20/0 26/0 36/2 17/0 4- 2 11 0

35 Суслов Никита Удмуртия 2 2002 33/1 8/0 27/0 28/0 4- 1 14 2

36 отдыхает 13/0 9/0 34/0 32/0 4- 0 15 0

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Первенство России по международным шашкам среди юношей 2003 г.р. и младше


Round 4 25-03-2011 09:30

Арсланбаев Вадим - Шайнуров Мансур 2-0

Полянский Алексей - Горбоконь Степан 0-2

Ахмеров Тамерлан - Шамсутдинов Марат 2-0

Жулев Никита - Поздеев Владислав 2-0

Калимуллин Степан - Мурзабаев Данир 2-0

Ягафаров Айрат - Гоц Родион 1-1

Гаврилов Николай - Горохов Валерий 0-2

Корякин Михаил - Петров Савелий 0-2

Березин Михаил - Яковлев Эргис 2-0


Round 5 26-03-2011 09:30

1 Горбоконь Степан - Арсланбаев Вадим -

2 Горохов Валерий - Ахмеров Тамерлан -

3 Гоц Родион - Шайнуров Мансур -

4 Жулев Никита - Калимуллин Степан -

5 Ягафаров Айрат - Гаврилов Николай -

6 Шамсутдинов Марат - Полянский Алексей -

7 Петров Савелий - Мурзабаев Данир -

8 Яковлев Эргис - Корякин Михаил -

9 Поздеев Владислав - Березин Михаил -


Place Country 1 2 3 4 Gm- Pt Sk SB

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 Арсланбаев Вадим Башкортостан 2 2004 7/2 8/2 10/2 4/2 4- 8 18 36

2 Горбоконь Степан Московская область 2 2003 6/2 5/1 3/2 9/2 4- 7 20 35

3 Ахмеров Тамерлан Башкортостан 2 2004 11/2 12/2 2/0 10/2 4- 6 18 22

4 Шайнуров Мансур Башкортостан 2 2004 16/2 6/1 5/2 1/0 4- 5 20 19

5 Жулев Никита Башкортостан 2 2004 9/2 2/1 4/0 16/2 4- 5 18 19

6 Калимуллин Степан Удмуртия 3 2003 2/0 4/1 13/2 14/2 4- 5 18 17

7 Горохов Валерий Саха (Якутия) 3 2003 1/0 13/1 17/2 12/2 4- 5 16 13

8 Ягафаров Айрат Башкортостан 3 2003 13/2 1/0 14/1 11/1 4- 4 18 13

9 Полянский Алексей Башкортостан 2 2003 5/0 16/2 15/2 2/0 4- 4 16 8

10 Шамсутдинов Марат Башкортостан 3 2003 18/2 15/2 1/0 3/0 4- 4 16 4

11 Гоц Родион Удмуртия 3 2003 3/0 17/2 12/1 8/1 4- 4 15 11

12 Гаврилов Николай Казань 2 2003 17/2 3/0 11/1 7/0 4- 3 17 8

13 Петров Савелий Удмуртия 3 2004 8/0 7/1 6/0 15/2 4- 3 16 9

14 Мурзабаев Данир Башкортостан 3 2003 15/0 18/2 8/1 6/0 4- 3 11 4

15 Корякин Михаил Саха (Якутия) 2 2003 14/2 10/0 9/0 13/0 4- 2 14 6

16 Поздеев Владислав Удмуртия 3 2003 4/0 9/0 18/2 5/0 4- 2 14 0

17 Березин Михаил Удмуртия 3 2003 12/0 11/0 7/0 18/2 4- 2 12 0

18 Яковлев Эргис Саха (Якутия) 3 2004 10/0 14/0 16/0 17/0 4- 0 11 0

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Первенство России по международным шашкам среди юниорок 1992-1994гг.р.
Round 3 25-03-2011 09:30

Собакина Акулина - Иванова Евгения 0-2

Винокурова Полина - Леопольдова Ника 0-2

Карманова Валерия - Собакина Айыына 1-1

Гатауллина Гузель - Платонова Марфа 1-1

Рожина Мария - отдыхает 2-0

Аминова Алия - Аргунова Светлана 1-1
Round 4 26-03-2011 09:30

1 Иванова Евгения - Леопольдова Ника -

2 Карманова Валерия - Гатауллина Гузель -

3 Собакина Айыына - Собакина Акулина -

4 Аргунова Светлана - Рожина Мария -

отдыхает - Аминова Алия -

5 Платонова Марфа - Винокурова Полина -
Place Country 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 Gm + = - Pt Sk SB

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 Иванова Евгения Саха (Якутия) кмс 1993 • . . 2 . 2 . 1 . . . . 3 2- 1- 0 5 9 16

2 Леопольдова Ника С-Петербург кмс 1994 . • 1 . . . . . . 2 2 . 3 2- 1- 0 5 8 12

3 Карманова Валерия Саха (Якутия) кмс 1994 . 1 • . 1 . . . 2 . . . 3 1- 2- 0 4 11 13

4 Собакина Акулина Саха (Якутия) кмс 1993 0 . . • . . 2 . . . 2 . 3 2- 0- 1 4 10 10

5 Собакина Айыына Саха (Якутия) кмс 1994 . . 1 . • 1 . 2 . . . . 3 1- 2- 0 4 9 11

6 Рожина Мария Саха (Якутия) кмс 1992 0 . . . 1 • . . . . . 2 3 1- 1- 1 3 9 4

7 Гатауллина Гузель Казань кмс 1992 . . . 0 . . • . 1 . . 2 3 1- 1- 1 3 6 2

8 Аминова Алия Башкортостан мс 1992 1 . . . 0 . . • . 1 . . 3 0- 2- 1 2 11 7

9 Платонова Марфа Саха (Якутия) кмс 1992 . . 0 . . . 1 . • 1 . . 3 0- 2- 1 2 9 5

10 Аргунова Светлана Саха (Якутия) мф 1992 . 0 . . . . . 1 1 • . . 3 0- 2- 1 2 9 4

11 Винокурова Полина Саха (Якутия) кмс 1994 . 0 . 0 . . . . . . • 2 3 1- 0- 2 2 9 0

12 отдыхает . . . . . 0 0 . . . 0 • 3 0- 0- 3 0 8 0

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Первенство России по международным шашкам среди старших девушек 1995-1997 гг.р.
Round 3 25-03-2011 09:30

Аюпова Регина - Абубакирова Гульназ 2-0

Идрисова Айгуль - Попова Надежда 2-0

Азарова Ньургуйанна - Сагитова Азалия 1-1

Ефремова Елена - Седова Екатерина 1-1

Пинаева Анастасия - Коркина Виктория 2-0

отдыхает - Сушнеева Наталья 0-2

Юркова Юлия - Шарланова Светлана 2-0

Round 4 26-03-2011 09:30

1 Идрисова Айгуль - Аюпова Регина -

2 Седова Екатерина - Азарова Ньургуйанна -

3 Абубакирова Гульназ - Пинаева Анастасия -

4 Сагитова Азалия - Попова Надежда -

5 Сушнеева Наталья - Юркова Юлия -

6 Коркина Виктория - Ефремова Елена -

Шарланова Светлана - отдыхает -


Place Country 1 2 3 Gm- Pt Sk SB

------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 Аюпова Регина Башкортостан кмс 1995 7/2 10/2 4/2 3- 6 9 18

2 Идрисова Айгуль Башкортостан кмс 1995 3/1 5/2 12/2 3- 5 10 16

3 Азарова Ньургуйанна Саха (Якутия) кмс 1996 2/1 9/2 6/1 3- 4 11 14

4 Абубакирова Гульназ Башкортостан кмс 1996 13/2 8/2 1/0 3- 4 10 8

5 Пинаева Анастасия Казань кмс 1996 11/2 2/0 10/2 3- 4 9 8

6 Сагитова Азалия Башкортостан кмс 1997 9/1 7/1 3/1 3- 3 10 10

7 Сушнеева Наталья Бурятия 2 1995 1/0 6/1 14/2 3- 3 9 3

8 Седова Екатерина Н.Новгород кмс 1995 12/2 4/0 11/1 3- 3 8 6

9 Юркова Юлия С-Петербург кмс 1997 6/1 3/0 13/2 3- 3 8 5

10 Коркина Виктория Саха (Якутия) кмс 1997 14/2 1/0 5/0 3- 2 10 0

11 Ефремова Елена Саха (Якутия) 1 1995 5/0 13/1 8/1 3- 2 8 4

12 Попова Надежда Бурятия 1 1995 8/0 14/2 2/0 3- 2 8 0

13 Шарланова Светлана Бурятия 2 1996 4/0 11/1 9/0 3- 1 9 2

14 отдыхает 10/0 12/0 7/0 3- 0 7 0

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Первенство России по международным шашкам среди девушек 1998-2000 гг.р.
Round 4 25-03-2011 09:30

Осипова Кристина - Болоткова Полина 1-1

Денисова Валерия - Попова Ангелина 1-1

Уарова Нюргуяна - Аюпова Руфина 0-2

Логинова Алена - Клыкова Екатерина 0-2

Савельева Анфиса - Абрамова Светлана 0-2

Иванова Лилия - Шангареева Альбина 1-1

Фазлыева Лейла - Хасанова Алина 0-2

Подлужная Олеся - Анурина Ирина 0-2

Кычкина Аяника - Пенигина Полина 1-1

Парахина Агата - Чупрова Сардаана 0-2

Старостина Марина - Абросикова Евгения 2-0

Сипович Мария - Блинова Елена 2-0

Сагадеева Алсу - Абсаликова Виталина 2-0

Фазлиева Диана - Карипова Яна 1-1

Отдыхает - Марфина Мария 0-2


Round 5 26-03-2011 09:30

1 Аюпова Руфина - Осипова Кристина -

2 Болоткова Полина - Чупрова Сардаана -

3 Клыкова Екатерина - Попова Ангелина -

4 Абрамова Светлана - Денисова Валерия -

5 Иванова Лилия - Сипович Мария -

6 Анурина Ирина - Уарова Нюргуяна -

7 Хасанова Алина - Шангареева Альбина -

8 Логинова Алена - Савельева Анфиса -

9 Старостина Марина - Кычкина Аяника -

10Пенигина Полина - Сагадеева Алсу -

11Парахина Агата - Подлужная Олеся -

12Карипова Яна - Абсаликова Виталина -

13Блинова Елена - Марфина Мария -

14Фазлыева Лейла - Фазлиева Диана -

Абросикова Евгения - Отдыхает -

Place Country 1 2 3 4 Gm- Pt Sk SB

------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 Осипова Кристина Башкортостан кмс 2000 17/2 7/2 20/2 3/1 4- 7 19 32

2 Аюпова Руфина Башкортостан кмс 1999 27/2 14/2 3/1 9/2 4- 7 17 28

3 Болоткова Полина Удмуртия кмс 2000 23/2 16/2 2/1 1/1 4- 6 20 26

4 Попова Ангелина Саха (Якутия) кмс 1998 22/2 13/2 9/1 5/1 4- 6 19 27

Денисова Валерия Московская область кмс 1998 10/1 21/2 12/2 4/1 4- 6 19 27

6 Абрамова Светлана Саха (Якутия) кмс 1998 8/1 15/1 16/2 14/2 4- 6 17 25

7 Клыкова Екатерина Удмуртия 1 2000 25/2 1/0 17/2 22/2 4- 6 16 18

8 Иванова Лилия Саха (Якутия) кмс 1998 6/1 10/1 23/2 11/1 4- 5 18 20

9 Уарова Нюргуяна Саха (Якутия) кмс 1998 30/2 11/2 4/1 2/0 4- 5 18 16

10 Хасанова Алина Башкортостан 1 1999 5/1 8/1 18/1 25/2 4- 5 17 19

11 Шангареева Альбина Башкортостан кмс 1998 19/2 9/0 24/2 8/1 4- 5 16 17

Анурина Ирина Калуга кмс 1999 18/2 20/1 5/0 21/2 4- 5 16 17

13 Чупрова Сардаана Саха (Якутия) кмс 1999 26/2 4/0 15/1 20/2 4- 5 15 14

14 Савельева Анфиса Москва кмC 1998 24/2 2/0 19/2 6/0 4- 4 19 12

15 Кычкина Аяника Саха (Якутия) кмс 1998 21/1 6/1 13/1 18/1 4- 4 18 18

16 Сагадеева Алсу Башкортостан 2 2000 28/2 3/0 6/0 23/2 4- 4 16 8

17 Старостина Марина Саха (Якутия) кмс 1999 1/0 25/2 7/0 29/2 4- 4 16 6

18 Пенигина Полина Калуга 1 2000 12/0 29/2 10/1 15/1 4- 4 15 11

19 Сипович Мария С-Петербург кмс 1998 11/0 30/2 14/0 24/2 4- 4 11 4

20 Парахина Агата Башкортостан кмс 1999 29/2 12/1 1/0 13/0 4- 3 18 7

21 Подлужная Олеся Калуга 1 1998 15/1 5/0 26/2 12/0 4- 3 17 8

22 Логинова Алена Саха (Якутия) 1 1999 4/0 26/1 28/2 7/0 4- 3 16 6

23 Абсаликова Виталина Башкортостан кмс 1999 3/0 28/2 8/0 16/0 4- 2 17 4

24 Блинова Елена Башкортостан 1 2000 14/0 27/2 11/0 19/0 4- 2 15 4

25 Фазлыева Лейла Башкортостан 1 2000 7/0 17/0 30/2 10/0 4- 2 15 0

26 Фазлиева Диана Казань 1 2000 13/0 22/1 21/0 27/1 4- 2 13 5

27 Карипова Яна Удмуртия 1 2000 2/0 24/0 29/1 26/1 4- 2 12 3

28 Марфина Мария Башкортостан 2 1998 16/0 23/0 22/0 30/2 4- 2 9 0

29 Абросикова Евгения Калуга 2 1999 20/0 18/0 27/1 17/0 4- 1 13 2

30 Отдыхает 9/0 19/0 25/0 28/0 4- 0 13 0

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Первенство России по международным шашкам среди девушек 2001-2002 гг.р.
Round 4 25-03-2011 09:30

Коротких Анна - Михеева Вероника 1-1

Феоктистова Марфина - Кудрявцева Дарья 0-2

Латушкина Валерия - Архангельская Анастасия 0-2

Гоголева Венера - Горбачёва Вера 1-1

Птицына Ирина - Шарандак Яна 2-0

Галиева Лилиана - Мымрина Елена 2-0

Самарина Екатерина - Погосян Диана 0-2

Чутаева Марина - Кычкина Елена 0-2

Васильева Елизавета - Арсланбаева Гульназ 0-2

отдыхает - Захарова Мария 0-2
Round 5 26-03-2011 09:30

1 Архангельская Анастасия - Коротких Анна -

2 Кудрявцева Дарья - Михеева Вероника -

3 Галиева Лилиана - Птицына Ирина -

4 Шарандак Яна - Латушкина Валерия -

5 Погосян Диана - Гоголева Венера -

6 Арсланбаева Гульназ - Горбачёва Вера -

7 Кычкина Елена - Феоктистова Марфина -

8 Захарова Мария - Мымрина Елена -

отдыхает - Васильева Елизавета -

9 Самарина Екатерина - Чутаева Марина -

Place Country 1 2 3 4 Gm- Pt Sk SB

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 Коротких Анна Удмуртия 2 2002 13/2 8/2 7/2 2/1 4- 7 19 31

2 Михеева Вероника Казань 2 2002 14/2 15/2 6/2 1/1 4- 7 18 29

3 Кудрявцева Дарья Удмуртия 2 2002 17/2 4/1 5/2 10/2 4- 7 17 28

4 Архангельская Анастасия Удмуртия 1 2002 18/1 3/1 9/2 7/2 4- 6 17 25

5 Галиева Лилиана Башкортостан 2 2002 16/1 11/2 3/0 14/2 4- 5 17 17

6 Птицына Ирина Саха (Якутия) 1 2001 11/1 16/2 2/0 15/2 4- 5 17 16

7 Латушкина Валерия Москва 2 2001 12/2 10/2 1/0 4/0 4- 4 21 16

8 Гоголева Венера Саха (Якутия) 1 2001 9/2 1/0 19/1 12/1 4- 4 17 14

9 Арсланбаева Гульназ Башкортостан 2 2001 8/0 13/2 4/0 17/2 4- 4 16 12

10 Феоктистова Марфина Саха (Якутия) 2 2002 19/2 7/0 18/2 3/0 4- 4 15 8

11 Кычкина Елена Саха (Якутия) 2 2002 6/1 5/0 17/1 19/2 4- 4 14 11

12 Горбачёва Вера Москва 2 2002 7/0 19/1 16/2 8/1 4- 4 13 12

13 Погосян Диана Башкортостан 2 2003 1/0 9/0 20/2 18/2 4- 4 13 4

14 Мымрина Елена Удмуртия 2 2001 2/0 20/2 15/1 5/0 4- 3 15 3

Шарандак Яна Казань 2 2002 20/2 2/0 14/1 6/0 4- 3 15 3

16 Захарова Мария Саха (Якутия) 2 2001 5/1 6/0 12/0 20/2 4- 3 14 5

17 Васильева Елизавета Саха (Якутия) 3 2001 3/0 18/1 11/1 9/0 4- 2 17 6

18 Самарина Екатерина Башкортостан 2 2001 4/1 17/1 10/0 13/0 4- 2 16 8

Чутаева Марина Удмуртия 2 2002 10/0 12/1 8/1 11/0 4- 2 16 8

20 отдыхает 15/0 14/0 13/0 16/0 4- 0 13 0

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------


Первенство России по международным шашкам среди младших девушек 2003 г.р. и младше

Round 3 25-03-2011 09:30

Коробейникова Анастасия - Беллер Екатерина 0-2

Павлова Анна - Капошко Владислава 2-0

Карпова Диана - Сафина Ильнара 2-0

Пивоварова Олеся - Нургалиева Аида 2-0

Межинская Арина - Алтынчурина Илюза 2-0

отдыхает - Алентьева Полина 0-2

Round 4 26-03-2011 09:30

1 Беллер Екатерина - Павлова Анна -

2 Коробейникова Анастасия - Карпова Диана -

3 Пивоварова Олеся - Межинская Арина -

4 Сафина Ильнара - Нургалиева Аида -

5 Капошко Владислава - Алентьева Полина -

Алтынчурина Илюза - отдыхает -

Place Country 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 Gm + = - Pt Sk SB

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 Беллер Екатерина Башкортостан 2 2003 • . . 2 2 . . . . . 2 . 3 3- 0- 0 6 8 16

2 Карпова Диана Казань 2 2003 . • . . . 2 1 . . 2 . . 3 2- 1- 0 5 8 13

3 Павлова Анна Саха (Якутия) 3 2003 . . • . . 1 . 2 2 . . . 3 2- 1- 0 5 7 11

4 Пивоварова Олеся Саха (Якутия) 2 2003 0 . . • . . . 2 2 . . . 3 2- 0- 1 4 10 8

5 Коробейникова Анастасия Удмуртия 3 2004 0 . . . • . 2 . . . . 2 3 2- 0- 1 4 9 6

6 Сафина Ильнара Башкортостан 2 2004 . 0 1 . . • . . . 2 . . 3 1- 1- 1 3 12 9

7 Межинская Арина Удмуртия 3 2003 . 1 . . 0 . • . . . 2 . 3 1- 1- 1 3 9 5

8 Капошко Владислава Башкортостан 3 2003 . . 0 0 . . . • . . . 2 3 1- 0- 2 2 9 0

Нургалиева Аида Башкортостан 2 2003 . . 0 0 . . . . • . 2 . 3 1- 0- 2 2 9 0

10 Алентьева Полина Башкортостан 3 2004 . 0 . . . 0 . . . • . 2 3 1- 0- 2 2 8 0

11 Алтынчурина Илюза Башкортостан 3 2003 0 . . . . . 0 . 0 . • . 3 0- 0- 3 0 11 0

12 отдыхает . . . . 0 . . 0 . 0 . • 3 0- 0- 3 0 8 0

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Каталог: 2011 -> pry11
2011 -> 2011 жыл бойынша Шахтинск қаласы әкімінің аппаратына азаматтардан және ұйымдардан келіп түскен өтініштер шолуы, өтініштерді қарау
2011 -> «2011 жылғы аудандық бюджеттің орындалуы туралы» аудандық мәслихаттың сессиясында аудандық қаржы басқармасының бастығы Б. Т. Боранбайдың сөз сөйлеуі
2011 -> 2011 – 2015 жылдарға арналған Cтратегиялық жоспары Мазмұны
2011 -> Қызылорда қаласының әкімі М. Жайымбетовтің 2011 жылы атқарылған жұмыстар бойынша тұрғындар алдындағы есептік баяндамасы
pry11 -> Первенство России по международным шашкам среди юниоров 1992-1994 гг р


Достарыңызбен бөлісу:


©dereksiz.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет