Первенство России по международным шашкам среди юниоров 1992-1994 гг р



Дата18.07.2016
өлшемі160.83 Kb.
Первенство России по международным шашкам среди юниоров 1992-1994 гг.р.
Round 2 24-03-2011 09:30

Сафонов Александр - Судаков Иван 2-0

Шайбаков Айнур - Грудский Вячеслав 2-0

Юсупов Закий - Сафиуллин Ленар 0-2

Букин Николай - Смирнов Алексей 2-0
Round 3 25-03-2011 09:30
1 Смирнов Алексей - Шайбаков Айнур - live

2 Сафиуллин Ленар - Сафонов Александр -

3 Грудский Вячеслав - Юсупов Закий -

4 Судаков Иван - Букин Николай -

Place Country 1 2 3 4 5 6 7 8 Gm + = - Pt

--------------------------------------------------------------------------------------------------

1 Шайбаков Айнур Башкортостан мм 1992 • . 2 . . 2 . . 2 2- 0- 0 4

2 Сафонов Александр Саха (Якутия) мс 1993 . • . 2 . . . 2 2 2- 0- 0 4

3 Сафиуллин Ленар Казань 1 1993 0 . • . 2 . . . 2 1- 0- 1 2

4 Букин Николай Тверская обл. кмс 1993 . 0 . • . . 2 . 2 1- 0- 1 2

Юсупов Закий Башкортостан кмс 1992 . . 0 . • . . 2 2 1- 0- 1 2

Грудский Вячеслав Москва кмс 1993 0 . . . . • 2 . 2 1- 0- 1 2

7 Смирнов Алексей Тверская обл. 1993 кмс . . . 0 . 0 • . 2 0- 0- 2 0

Судаков Иван Бурятия 1 1994 . 0 . . 0 . . • 2 0- 0- 2 0

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Первенство России по международным шашкам среди старших юношей 1995-1997 гг.р.

Round 3 24-03-2011 15:00

Умирзаков Эльдар - Сахиуллин Данил 1-1

Филимонов Андрей - Бычков Даниил 1-1

Ажимов Алексей - Шебнёв Дмитрий 2-0

Михайлов Дмитрий - Седов Дмитрий 1-1

Мухаметов Азат - Сидоров Сергей 2-0

Андреев Айсен - Заровняев Чагыл 0-2

Пермяков Антон - Николаев Георгий 2-0

Славянов Никита - Рысаев Дамир 0-2

Билирим Эркан-Ибрагим - Шидеев Данзан 2-0

Стремоусов Михаил - Герасимов Вадим 0-2

Редин Илья - отдыхает 2-0
Round 4 25-03-2011 09:30

1 Бычков Даниил - Умирзаков Эльдар -

2 Сахиуллин Данил - Филимонов Андрей -

3 Билирим Эркан-Ибрагим - Мухаметов Азат -

4 Пермяков Антон - Ажимов Алексей -

5 Рысаев Дамир - Заровняев Чагыл -

6 Шебнёв Дмитрий - Седов Дмитрий -

7 Герасимов Вадим - Андреев Айсен -

8 Николаев Георгий - Михайлов Дмитрий -

9 Сидоров Сергей - Редин Илья -

10Шидеев Данзан - Славянов Никита -

отдыхает - Стремоусов Михаил -

Place Country 1 2 3 Gm- Pt Sk SB

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

1 Умирзаков Эльдар Калуга кмс 1995 16/2 10/2 2/1 3- 5 11 17

Сахиуллин Данил Башкортостан кмс 1996 18/2 5/2 1/1 3- 5 11 17

3 Филимонов Андрей Удмуртия кмс 1995 20/2 11/2 4/1 3- 5 10 15

4 Бычков Даниил Н.Новгород кмс 1995 19/2 17/2 3/1 3- 5 9 13

5 Мухаметов Азат Башкортостан кмс 1995 7/2 2/0 15/2 3- 4 11 12

6 Пермяков Антон Саха (Якутия) кмс 1996 8/1 9/1 19/2 3- 4 10 12

7 Ажимов Алексей Удмуртия кмс 1996 5/0 18/2 12/2 3- 4 9 10

8 Рысаев Дамир Башкортостан кмс 1997 6/1 13/1 17/2 3- 4 8 10

Заровняев Чагыл Саха (Якутия) кмс 1997 14/1 6/1 13/2 3- 4 8 10

10 Билирим Эркан-Ибрагим Башкортостан кмс 1997 21/2 1/0 16/2 3- 4 7 4

11 Седов Дмитрий Н.Новгород кмс 1997 15/2 3/0 14/1 3- 3 9 6

12 Шебнёв Дмитрий Москва кмс 1997 13/1 14/2 7/0 3- 3 8 6

13 Андреев Айсен Саха (Якутия) кмс 1996 12/1 8/1 9/0 3- 2 11 7

14 Михайлов Дмитрий Саха (Якутия) кмс 1995 9/1 12/0 11/1 3- 2 10 7

15 Сидоров Сергей Саха (Якутия) кмс 1997 11/0 20/2 5/0 3- 2 9 4

16 Шидеев Данзан Бурятия 1 1996 1/0 21/2 10/0 3- 2 9 0

Славянов Никита Москва кмс 1996 22/2 4/0 8/0 3- 2 9 0

Редин Илья Тверская обл. кмс 1995 2/0 7/0 21/2 3- 2 9 0

Николаев Георгий Бурятия 1 1996 4/0 22/2 6/0 3- 2 9 0

20 Герасимов Вадим Казань кмс 1997 3/0 15/0 22/2 3- 2 7 0

21 отдыхает Тюмень 1995 10/0 16/0 18/0 3- 0 8 0

22 Стремоусов Михаил Удмуртия кмс 1997 17/0 19/0 20/0 3- 0 6 0

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Первенство России по международным шашкам среди юношей 1998-2000 гг.р.
Round 3 24-03-2011 15:00

Скорик Сергей - Бурсук Антон 1-1

Гаязов Шамиль - Григорьев Дмитрий 2-0

Рыжов Илья - Шаймарданов Булат 2-0

Александров Владимир - Романов Илья 1-1

Мкртумян Артем - Еголин Виталий 0-2

Мосин Владислав - Герасимов Аял 0-2

Гатауллин Алмаз - Исянгильдин Ильдар 2-0

Шарафутдинов Марсель - Идрисов Дим 2-0

Злобин Яков - Уваров Александр 1-1

Кашапов Айдар - Бурмистров Андрей 1-1

Подшивалов Дмитрий - Маев Роман 0-2

Горбоконь Григорий - Батманов Игорь 2-0

Белобородов Никита - Курбангалеев Айваз 2-0

отдыхает - Андросов Ариан 0-2

Апарин Данила - Овсянников Павел 0-2

Round 4 25-03-2011 09:30

1 Еголин Виталий - Гаязов Шамиль -

2 Скорик Сергей - Гатауллин Алмаз -

3 Герасимов Аял - Рыжов Илья -

4 Бурсук Антон - Александров Владимир -

5 Маев Роман - Шарафутдинов Марсель -

6 Романов Илья - Григорьев Дмитрий -

7 Мкртумян Артем - Горбоконь Григорий -

8 Злобин Яков - Мосин Владислав -

9 Кашапов Айдар - Уваров Александр -

10Бурмистров Андрей - Шаймарданов Булат -

11Исянгильдин Ильдар - Подшивалов Дмитрий -

12Андросов Ариан - Овсянников Павел -

13Идрисов Дим - Белобородов Никита -

Батманов Игорь - отдыхает -

14Курбангалеев Айваз - Апарин Данила -

Place Country 1 2 3 Gm- Pt Sk SB

------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 Гаязов Шамиль Казань кмс 1998 28/2 7/2 8/2 3- 6 8 16

2 Скорик Сергей Калуга 1 1999 16/2 15/2 9/1 3- 5 10 16

3 Рыжов Илья Башкортостан кмс 1998 21/2 10/1 17/2 3- 5 9 14

Герасимов Аял Саха (Якутия) кмс 1998 22/2 6/1 14/2 3- 5 9 14

5 Еголин Виталий Н.Новгород кмс 1998 14/1 26/2 13/2 3- 5 7 11

6 Александров Владимир Башкортостан кмс 1999 11/2 4/1 10/1 3- 4 13 17

7 Шарафутдинов Марсель Башкортостан кмс 2000 19/2 1/0 23/2 3- 4 11 10

8 Григорьев Дмитрий Саха (Якутия) кмс 1998 30/2 12/2 1/0 3- 4 10 8

9 Бурсук Антон Калуга кмс 1999 26/1 20/2 2/1 3- 4 9 12

10 Романов Илья Калуга 1 2000 29/2 3/1 6/1 3- 4 9 9

11 Маев Роман Удмуртия 1 1999 6/0 22/2 21/2 3- 4 8 8

12 Гатауллин Алмаз Казань 1 1999 23/2 8/0 27/2 3- 4 7 6

13 Мкртумян Артем Башкортостан кмс 2000 18/2 17/1 5/0 3- 3 11 9

14 Мосин Владислав С-Петербург кмс 1999 5/1 27/2 4/0 3- 3 11 7

15 Уваров Александр Саха (Якутия) кмс 1998 24/2 2/0 19/1 3- 3 10 7

Бурмистров Андрей Калуга кмс 1998 2/0 24/2 18/1 3- 3 10 7

Шаймарданов Булат Башкортостан кмс 1998 25/2 13/1 3/0 3- 3 10 7

18 Кашапов Айдар Башкортостан кмс 2000 13/0 25/2 16/1 3- 3 8 7

19 Злобин Яков Удмуртия кмс 1999 7/0 28/2 15/1 3- 3 7 3

20 Горбоконь Григорий Московская область 1 1998 27/1 9/0 26/2 3- 3 6 3

21 Подшивалов Дмитрий Удмуртия 1 1999 3/0 29/2 11/0 3- 2 9 0

Овсянников Павел Москва кмс 1998 4/0 11/0 29/2 3- 2 9 0

23 Идрисов Дим Башкортостан 2 1999 12/0 30/2 7/0 3- 2 8 0

24 Белобородов Никита Башкортостан 1 1998 15/0 16/0 28/2 3- 2 6 0

Андросов Ариан Саха (Якутия) кмс 1998 17/0 18/0 30/2 3- 2 6 0

26 Батманов Игорь Башкортостан кмс 1999 9/1 5/0 20/0 3- 1 12 4

27 Исянгильдин Ильдар Башкортостан 2 2000 20/1 14/0 12/0 3- 1 10 3

28 Курбангалеев Айваз Башкортостан 2 1999 1/0 19/0 24/0 3- 0 11 0

29 Апарин Данила Башкортостан 1 2000 10/0 21/0 22/0 3- 0 8 0

отдыхает кмс 1998 8/0 23/0 25/0 3- 0 8 0

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Первенство России по международным шашкам среди юношей 2001-2002 гг.р.



Round 3 24-03-2011 15:30

Минигузин Артур - Льдоков Роман 1-1

Аллагузин Ильдус - Яковлев Александр 0-2

Байгильдин Артур - Поздеев Дмитрий 2-0

Константинов Эдуард - Воробьев Артем 0-2

Винокуров Тимофей - Мусин Арслан 0-2

Сафин Ридан - Орлосов Валентин 0-2

Соничев Роман - Кустарев Артур 1-1

Пиянзин Савелий - Арсланов Динар 1-1

Савостов Максим - Джафаров Эмиль 2-0

Григорьев Николай - Протодьяконов Анатолий0-2

Савушкин Максим - Аитбаев Динис 0-2

Байгильдин Альберт - Зайцев Александр 1-1

Ларцов Иван - Псурцев Иван 0-2

Марин Дмитрий - Титов Архан 1-1

Суслов Никита - Дерюшев Никита 0-2

Искужин Ильмир - Андреев Александр 0-2

отдыхает - Асланян Давид 0-2

Чурагулов Загир - Гатаулин Руслан 1-1
Round 4 25-03-2011 09:30

1 Яковлев Александр - Байгильдин Артур -

2 Мусин Арслан - Воробьев Артем -

3 Льдоков Роман - Орлосов Валентин -

4 Минигузин Артур - Савостов Максим -

5 Аитбаев Динис - Соничев Роман -

6 Поздеев Дмитрий - Протодьяконов Анатолий -

7 Кустарев Артур - Аллагузин Ильдус -

8 Зайцев Александр - Сафин Ридан -

9 Дерюшев Никита - Пиянзин Савелий -

10 Псурцев Иван - Винокуров Тимофей -

11 Арсланов Динар - Байгильдин Альберт -

12 Асланян Давид - Савушкин Максим -

13 Андреев Александр - Джафаров Эмиль -

14 Титов Архан - Григорьев Николай -

15 Константинов Эдуард - Марин Дмитрий -

16 Гатаулин Руслан - Суслов Никита -

17 Чурагулов Загир - Ларцов Иван -

18 Искужин Ильмир - отдыхает -


Place Country 1 2 3 Gm- Pt Sk SB

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

1 Байгильдин Артур Башкортостан 1 2001 20/2 9/2 12/2 3- 6 11 22

Яковлев Александр Башкортостан 2 2001 13/2 21/2 10/2 3- 6 11 22

3 Мусин Арслан Башкортостан 1 2001 19/2 7/1 17/2 3- 5 10 16

4 Льдоков Роман Удмуртия 1 2001 23/2 18/2 7/1 3- 5 9 14

5 Орлосов Валентин Саха (Якутия) кмс 2001 8/1 31/2 15/2 3- 5 8 12

6 Воробьев Артем Калуга 2 2001 25/2 17/1 28/2 3- 5 7 11

7 Минигузин Артур Башкортостан 1 2001 33/2 3/1 4/1 3- 4 11 12

8 Соничев Роман Калуга 2 2001 5/1 32/2 11/1 3- 4 10 11

9 Протодьяконов Анатолий Саха (Якутия) 2 2002 27/2 1/0 25/2 3- 4 10 8

Аллагузин Ильдус Башкортостан 2 2002 29/2 24/2 2/0 3- 4 10 8

11 Кустарев Артур Калуга 2 2001 15/1 26/2 8/1 3- 4 9 11

12 Поздеев Дмитрий Удмуртия 2 2001 35/2 16/2 1/0 3- 4 9 6

13 Аитбаев Динис Башкортостан 2 2001 2/0 36/2 23/2 3- 4 8 4

14 Савостов Максим Башкортостан 1 2001 16/0 35/2 24/2 3- 4 5 4

15 Сафин Ридан Башкортостан 2 2002 11/1 22/2 5/0 3- 3 12 10

16 Пиянзин Савелий Удмуртия 2 2002 14/2 12/0 19/1 3- 3 11 11

17 Винокуров Тимофей Саха (Якутия) 2 2001 34/2 6/1 3/0 3- 3 11 7

18 Байгильдин Альберт Башкортостан 2 2002 30/2 4/0 21/1 3- 3 10 7

19 Арсланов Динар Башкортостан 1 2001 3/0 33/2 16/1 3- 3 9 5

20 Псурцев Иван Брянск 2 2001 1/0 27/1 32/2 3- 3 9 4

21 Зайцев Александр Казань 1 2002 36/2 2/0 18/1 3- 3 9 3

22 Дерюшев Никита Удмуртия 2 2001 26/1 15/0 31/2 3- 3 6 4

23 Савушкин Максим Екатеринбург 2 2002 4/0 30/2 13/0 3- 2 11 4

24 Джафаров Эмиль Башкортостан 2 2002 28/2 10/0 14/0 3- 2 10 4

25 Григорьев Николай Саха (Якутия) 1 2001 6/0 34/2 9/0 3- 2 10 2

26 Марин Дмитрий Башкортостан 1 2002 22/1 11/0 27/1 3- 2 9 5

Титов Архан Саха (Якутия) 2 2001 9/0 20/1 26/1 3- 2 9 5

28 Константинов Эдуард Саха (Якутия) 2 2002 24/0 29/2 6/0 3- 2 9 4

29 Асланян Давид Башкортостан 1 2001 10/0 28/0 36/2 3- 2 6 0

30 Андреев Александр Удмуртия 2 2001 18/0 23/0 35/2 3- 2 5 0

31 Суслов Никита Удмуртия 2 2002 32/1 5/0 22/0 3- 1 9 1

32 Ларцов Иван Москва 2 2001 31/1 8/0 20/0 3- 1 8 1

Чурагулов Загир Башкортостан 1 2001 7/0 19/0 34/1 3- 1 8 1

34 Гатаулин Руслан Удмуртия 2 2002 17/0 25/0 33/1 3- 1 6 1

35 Искужин Ильмир Башкортостан 2 2002 12/0 14/0 30/0 3- 0 10 0

36 отдыхает кмс 1998 21/0 13/0 29/0 3- 0 9 0

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Первенство России по международным шашкам среди юношей 2003 г.р. и младше


Round 3 24-03-2011 15:00

Горбоконь Степан - Ахмеров Тамерлан 2-0

Шамсутдинов Марат - Арсланбаев Вадим 0-2

Шайнуров Мансур - Жулев Никита 2-0

Полянский Алексей - Корякин Михаил 2-0

Мурзабаев Данир - Ягафаров Айрат 1-1

Гоц Родион - Гаврилов Николай 1-1

Петров Савелий - Калимуллин Степан 0-2

Горохов Валерий - Березин Михаил 2-0

Поздеев Владислав - Яковлев Эргис 2-0


Round 4 25-03-2011 09:30

1 Арсланбаев Вадим - Шайнуров Мансур -

2 Полянский Алексей - Горбоконь Степан -

3 Ахмеров Тамерлан - Шамсутдинов Марат -

4 Жулев Никита - Поздеев Владислав -

5 Калимуллин Степан - Мурзабаев Данир -

6 Ягафаров Айрат - Гоц Родион -

7 Гаврилов Николай - Горохов Валерий -

8 Корякин Михаил - Петров Савелий -

9 Березин Михаил - Яковлев Эргис -


Place Country 1 2 3 Gm- Pt Sk SB

---------------------------------------------------------------------------------------------------

1 Арсланбаев Вадим Башкортостан 2 2004 12/2 9/2 5/2 3- 6 10 20

2 Горбоконь Степан Московская область 2 2003 8/2 7/1 4/2 3- 5 10 17

3 Шайнуров Мансур Башкортостан 2 2004 15/2 8/1 7/2 3- 5 8 13

4 Ахмеров Тамерлан Башкортостан 2 2004 11/2 10/2 2/0 3- 4 11 12

5 Шамсутдинов Марат Башкортостан 3 2003 18/2 14/2 1/0 3- 4 8 4

6 Полянский Алексей Башкортостан 2 2003 7/0 15/2 14/2 3- 4 7 8

7 Жулев Никита Башкортостан 2 2004 6/2 2/1 3/0 3- 3 14 13

8 Калимуллин Степан Удмуртия 3 2003 2/0 3/1 16/2 3- 3 11 7

9 Ягафаров Айрат Башкортостан 3 2003 16/2 1/0 13/1 3- 3 10 5

10 Гаврилов Николай Казань 2 2003 17/2 4/0 11/1 3- 3 7 3

Гоц Родион Удмуртия 3 2003 4/0 17/2 10/1 3- 3 7 3

12 Горохов Валерий Саха (Якутия) 3 2003 1/0 16/1 17/2 3- 3 7 1

13 Мурзабаев Данир Башкортостан 3 2003 14/0 18/2 9/1 3- 3 5 3

14 Корякин Михаил Саха (Якутия) 2 2003 13/2 5/0 6/0 3- 2 11 6

15 Поздеев Владислав Удмуртия 3 2003 3/0 6/0 18/2 3- 2 9 0

16 Петров Савелий Удмуртия 3 2004 9/0 12/1 8/0 3- 1 9 3

17 Березин Михаил Удмуртия 3 2003 10/0 11/0 12/0 3- 0 9 0

Яковлев Эргис Саха (Якутия) 3 2004 5/0 13/0 15/0 3- 0 9 0

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Первенство России по международным шашкам среди юниорок 1992-1994гг.р.
Round 2 24-03-2011 09:30

Леопольдова Ника - Карманова Валерия 1-1

Собакина Акулина - Винокурова Полина 2-0

Иванова Евгения - Рожина Мария 2-0

Собакина Айыына - Аминова Алия 2-0

Платонова Марфа - Аргунова Светлана 1-1

отдыхает - Гатауллина Гузель 0-2
Round 3 25-03-2011 09:30

1 Собакина Акулина - Иванова Евгения -

2 Винокурова Полина - Леопольдова Ника -

3 Карманова Валерия - Собакина Айыына -

4 Гатауллина Гузель - Платонова Марфа -

Рожина Мария - отдыхает -

5 Аминова Алия - Аргунова Светлана -

Place Country 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 Gm + = - Pt Sk SB

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 Собакина Акулина Саха (Якутия) кмс 1993 • . . . . 2 2 . . . . . 2 2- 0- 0 4 4 8

2 Леопольдова Ника С-Петербург кмс 1994 . • 1 . . . . . . 2 . . 2 1- 1- 0 3 4 5

Карманова Валерия Саха (Якутия) кмс 1994 . 1 • . . . . . . . 2 . 2 1- 1- 0 3 4 5

4 Собакина Айыына Саха (Якутия) кмс 1994 . . . • . . . 1 2 . . . 2 1- 1- 0 3 2 3

Иванова Евгения Саха (Якутия) кмс 1993 . . . . • . . 2 1 . . . 2 1- 1- 0 3 2 3

6 Гатауллина Гузель Казань кмс 1992 0 . . . . • . . . . . 2 2 1- 0- 1 2 4 0

Винокурова Полина Саха (Якутия) кмс 1994 0 . . . . . • . . . . 2 2 1- 0- 1 2 4 0

8 Рожина Мария Саха (Якутия) кмс 1992 . . . 1 0 . . • . . . . 2 0- 1- 1 1 6 3

Аминова Алия Башкортостан мс 1992 . . . 0 1 . . . • . . . 2 0- 1- 1 1 6 3

10 Аргунова Светлана Саха (Якутия) мф 1992 . 0 . . . . . . . • 1 . 2 0- 1- 1 1 4 1

Платонова Марфа Саха (Якутия) кмс 1992 . . 0 . . . . . . 1 • . 2 0- 1- 1 1 4 1

12 отдыхает кмс 1998 . . . . . 0 0 . . . . • 2 0- 0- 2 0 4 0

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Первенство России по международным шашкам среди старших девушек 1995-1997 гг.р.
Round 2 24-03-2011 09:30

Пинаева Анастасия - Идрисова Айгуль 0-2

Коркина Виктория - Аюпова Регина 0-2

Седова Екатерина - Абубакирова Гульназ 0-2

Сушнеева Наталья - Сагитова Азалия 1-1

Юркова Юлия - Азарова Ньургуйанна 0-2

Шарланова Светлана - Ефремова Елена 1-1

Попова Надежда - отдыхает 2-0

Round 3 25-03-2011 09:30

1 Аюпова Регина - Абубакирова Гульназ -

2 Идрисова Айгуль - Попова Надежда -

3 Азарова Ньургуйанна - Сагитова Азалия -

4 Ефремова Елена - Седова Екатерина -

5 Пинаева Анастасия - Коркина Виктория -

отдыхает - Сушнеева Наталья -

6 Юркова Юлия - Шарланова Светлана -

Place Country 1 2 Gm- Pt Sk SB

----------------------------------------------------------------------------------------------

1 Аюпова Регина Башкортостан кмс 1995 10/2 7/2 2- 4 3 6

Абубакирова Гульназ Башкортостан кмс 1996 12/2 5/2 2- 4 3 6

3 Идрисова Айгуль Башкортостан кмс 1995 4/1 6/2 2- 3 5 7

4 Азарова Ньургуйанна Саха (Якутия) кмс 1996 3/1 11/2 2- 3 4 5

5 Седова Екатерина Н.Новгород кмс 1995 9/2 2/0 2- 2 6 4

6 Пинаева Анастасия Казань кмс 1996 13/2 3/0 2- 2 4 2

7 Коркина Виктория Саха (Якутия) кмс 1997 14/2 1/0 2- 2 4 0

8 Сагитова Азалия Башкортостан кмс 1997 11/1 10/1 2- 2 2 2

9 Попова Надежда Бурятия 1 1995 5/0 14/2 2- 2 2 0

10 Сушнеева Наталья Бурятия 2 1995 1/0 8/1 2- 1 6 2

11 Юркова Юлия С-Петербург кмс 1997 8/1 4/0 2- 1 5 2

12 Шарланова Светлана Бурятия 2 1996 2/0 13/1 2- 1 5 1

13 Ефремова Елена Саха (Якутия) 1 1995 6/0 12/1 2- 1 3 1

14 отдыхает кмс 1998 7/0 9/0 2- 0 4 0

----------------------------------------------------------------------------------------------

Первенство России по международным шашкам среди девушек 1998-2000 гг.р.
Round 3 24-03-2011 15:00

Осипова Кристина - Парахина Агата 2-0

Болоткова Полина - Аюпова Руфина 1-1

Попова Ангелина - Уарова Нюргуяна 1-1

Анурина Ирина - Денисова Валерия 0-2

Шангареева Альбина - Блинова Елена 2-0

Савельева Анфиса - Сипович Мария 2-0

Хасанова Алина - Пенигина Полина 1-1

Чупрова Сардаана - Кычкина Аяника 1-1

Абрамова Светлана - Сагадеева Алсу 2-0

Абсаликова Виталина - Иванова Лилия 0-2

Клыкова Екатерина - Старостина Марина 2-0

Фазлиева Диана - Подлужная Олеся 0-2

Марфина Мария - Логинова Алена 0-2

Отдыхает - Фазлыева Лейла 0-2

Карипова Яна - Абросикова Евгения 1-1

Round 4 25-03-2011 09:30

1 Осипова Кристина - Болоткова Полина - live

2 Денисова Валерия - Попова Ангелина -

3 Уарова Нюргуяна - Аюпова Руфина -

4 Логинова Алена - Клыкова Екатерина -

5 Савельева Анфиса - Абрамова Светлана -

6 Иванова Лилия - Шангареева Альбина -

7 Фазлыева Лейла - Хасанова Алина -

8 Подлужная Олеся - Анурина Ирина -

9 Кычкина Аяника - Пенигина Полина -

10Парахина Агата - Чупрова Сардаана -

11Старостина Марина - Абросикова Евгения -

12Сипович Мария - Блинова Елена -

13Сагадеева Алсу - Абсаликова Виталина -

14Фазлиева Диана - Карипова Яна -

Отдыхает - Марфина Мария -

Place Country 1 2 3 Gm- Pt Sk SB

----------------------------------------------------------------------------------------------------

1 Осипова Кристина Башкортостан кмс 2000 20/2 7/2 15/2 3- 6 9 18

2 Попова Ангелина Саха (Якутия) кмс 1998 19/2 16/2 5/1 3- 5 11 17

3 Аюпова Руфина Башкортостан кмс 1999 27/2 11/2 6/1 3- 5 10 15

4 Денисова Валерия Московская область кмс 1998 12/1 17/2 13/2 3- 5 9 15

5 Уарова Нюргуяна Саха (Якутия) кмс 1998 29/2 10/2 2/1 3- 5 9 13

Болоткова Полина Удмуртия кмс 2000 22/2 23/2 3/1 3- 5 9 13

7 Клыкова Екатерина Удмуртия 1 2000 25/2 1/0 20/2 3- 4 10 8

8 Абрамова Светлана Саха (Якутия) кмс 1998 9/1 14/1 23/2 3- 4 9 11

Иванова Лилия Саха (Якутия) кмс 1998 8/1 12/1 22/2 3- 4 9 11

10 Шангареева Альбина Башкортостан кмс 1998 24/2 5/0 21/2 3- 4 9 8

Савельева Анфиса Москва кмC 1998 21/2 3/0 24/2 3- 4 9 8

12 Хасанова Алина Башкортостан 1 1999 4/1 9/1 18/1 3- 3 12 12

13 Анурина Ирина Калуга кмс 1999 18/2 15/1 4/0 3- 3 11 9

14 Кычкина Аяника Саха (Якутия) кмс 1998 17/1 8/1 16/1 3- 3 10 10

15 Парахина Агата Башкортостан кмс 1999 28/2 13/1 1/0 3- 3 10 5

16 Чупрова Сардаана Саха (Якутия) кмс 1999 26/2 2/0 14/1 3- 3 9 5

Подлужная Олеся Калуга 1 1998 14/1 4/0 26/2 3- 3 9 5

18 Пенигина Полина Калуга 1 2000 13/0 28/2 12/1 3- 3 7 5

19 Логинова Алена Саха (Якутия) 1 1999 2/0 26/1 30/2 3- 3 6 1

20 Старостина Марина Саха (Якутия) кмс 1999 1/0 25/2 7/0 3- 2 12 4

21 Блинова Елена Башкортостан 1 2000 11/0 27/2 10/0 3- 2 9 2

22 Абсаликова Виталина Башкортостан кмс 1999 6/0 30/2 9/0 3- 2 9 0

Сагадеева Алсу Башкортостан 2 2000 30/2 6/0 8/0 3- 2 9 0

24 Сипович Мария С-Петербург кмс 1998 10/0 29/2 11/0 3- 2 8 0

25 Фазлыева Лейла Башкортостан 1 2000 7/0 20/0 29/2 3- 2 6 0

26 Фазлиева Диана Казань 1 2000 16/0 19/1 17/0 3- 1 9 3

27 Карипова Яна Удмуртия 1 2000 3/0 21/0 28/1 3- 1 8 1

28 Абросикова Евгения Калуга 2 1999 15/0 18/0 27/1 3- 1 7 1

29 Отдыхает кмс 1998 5/0 24/0 25/0 3- 0 9 0

30 Марфина Мария Башкортостан 2 1998 23/0 22/0 19/0 3- 0 7 0

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Первенство России по международным шашкам среди девушек 2001-2002 гг.р.
Round 3 24-03-2011 15:30

Михеева Вероника - Птицына Ирина 2-0

Коротких Анна - Латушкина Валерия 2-0

Кудрявцева Дарья - Галиева Лилиана 2-0

Чутаева Марина - Гоголева Венера 1-1

Архангельская Анастасия- Арсланбаева Гульназ 2-0

Феоктистова Марфина - Самарина Екатерина 2-0

Мымрина Елена - Шарандак Яна 1-1

Захарова Мария - Горбачёва Вера 0-2

Кычкина Елена - Васильева Елизавета 1-1

Погосян Диана - отдыхает 2-0

Round 4 25-03-2011 09:30

1 Коротких Анна - Михеева Вероника -

2 Феоктистова Марфина - Кудрявцева Дарья -

3 Латушкина Валерия - Архангельская Анастасия-

4 Гоголева Венера - Горбачёва Вера -

5 Птицына Ирина - Шарандак Яна -

6 Галиева Лилиана - Мымрина Елена -

7 Самарина Екатерина - Погосян Диана -

8 Чутаева Марина - Кычкина Елена -

9 Васильева Елизавета - Арсланбаева Гульназ -

отдыхает - Захарова Мария -

Place Country 1 2 3 Gm- Pt Sk SB

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 Михеева Вероника Казань 2 2002 9/2 10/2 8/2 3- 6 9 18

Коротких Анна Удмуртия 2 2002 18/2 7/2 4/2 3- 6 9 18

3 Кудрявцева Дарья Удмуртия 2 2002 15/2 5/1 11/2 3- 5 9 14

4 Латушкина Валерия Москва 2 2001 12/2 6/2 2/0 3- 4 13 14

5 Архангельская Анастасия Удмуртия 1 2002 13/1 3/1 16/2 3- 4 9 11

6 Феоктистова Марфина Саха (Якутия) 2 2002 14/2 4/0 13/2 3- 4 8 8

7 Гоголева Венера Саха (Якутия) 1 2001 16/2 2/0 14/1 3- 3 10 6

8 Птицына Ирина Саха (Якутия) 1 2001 17/1 19/2 1/0 3- 3 9 4

9 Мымрина Елена Удмуртия 2 2001 1/0 20/2 10/1 3- 3 9 3

Шарандак Яна Казань 2 2002 20/2 1/0 9/1 3- 3 9 3

11 Галиева Лилиана Башкортостан 2 2002 19/1 17/2 3/0 3- 3 8 5

12 Горбачёва Вера Москва 2 2002 4/0 14/1 19/2 3- 3 7 4

13 Самарина Екатерина Башкортостан 2 2001 5/1 15/1 6/0 3- 2 10 6

Чутаева Марина Удмуртия 2 2002 6/0 12/1 7/1 3- 2 10 6

15 Васильева Елизавета Саха (Якутия) 3 2001 3/0 13/1 17/1 3- 2 9 4

Арсланбаева Гульназ Башкортостан 2 2001 7/0 18/2 5/0 3- 2 9 4

17 Кычкина Елена Саха (Якутия) 2 2002 8/1 11/0 15/1 3- 2 8 5

18 Погосян Диана Башкортостан 2 2003 2/0 16/0 20/2 3- 2 8 0

19 Захарова Мария Саха (Якутия) 2 2001 11/1 8/0 12/0 3- 1 9 3

20 отдыхает кмс 1998 10/0 9/0 18/0 3- 0 8 0

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Первенство России по международным шашкам среди младших девушек 2003 г.р. и младше

Round 2 24-03-2011 09:30

Межинская Арина - Коробейникова Анастасия 0-2

Павлова Анна - Сафина Ильнара 1-1

Беллер Екатерина - Пивоварова Олеся 2-0

Алентьева Полина - Карпова Диана 0-2

Капошко Владислава - отдыхает 2-0

Алтынчурина Илюза - Нургалиева Аида 0-2

Round 3 25-03-2011 09:30

1 Коробейникова Анастасия - Беллер Екатерина -

2 Павлова Анна - Капошко Владислава -

3 Карпова Диана - Сафина Ильнара -

4 Пивоварова Олеся - Нургалиева Аида -

5 Межинская Арина - Алтынчурина Илюза -

отдыхает - Алентьева Полина -
Place Country 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 Gm + = - Pt Sk SB

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 Беллер Екатерина Башкортостан 2 2003 • . . . . 2 . . . . . 2 2 2- 0- 0 4 2 4

2 Коробейникова Анастасия Удмуртия 3 2004 . • . . . . . . 2 2 . . 2 2- 0- 0 4 1 2

3 Павлова Анна Саха (Якутия) 3 2003 . . • 1 . . 2 . . . . . 2 1- 1- 0 3 5 7

4 Сафина Ильнара Башкортостан 2 2004 . . 1 • . . . . . . 2 . 2 1- 1- 0 3 3 3

5 Карпова Диана Казань 2 2003 . . . . • . . . 1 . 2 . 2 1- 1- 0 3 1 1

6 Пивоварова Олеся Саха (Якутия) 2 2003 0 . . . . • . 2 . . . . 2 1- 0- 1 2 6 4

7 Нургалиева Аида Башкортостан 2 2003 . . 0 . . . • . . . . 2 2 1- 0- 1 2 3 0

8 Капошко Владислава Башкортостан 3 2003 . . . . . 0 . • . 2 . . 2 1- 0- 1 2 2 0

9 Межинская Арина Удмуртия 3 2003 . 0 . . 1 . . . • . . . 2 0- 1- 1 1 7 3

0 отдыхает кмс 1998 . 0 . . . . . 0 . • . . 2 0- 0- 2 0 6 0

Алентьева Полина Башкортостан 3 2004 . . . 0 0 . . . . . • . 2 0- 0- 2 0 6 0

Алтынчурина Илюза Башкортостан 3 2003 0 . . . . . 0 . . . . • 2 0- 0- 2 0 6 0



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Каталог: 2011 -> pry11
2011 -> 2011 жыл бойынша Шахтинск қаласы әкімінің аппаратына азаматтардан және ұйымдардан келіп түскен өтініштер шолуы, өтініштерді қарау
2011 -> «2011 жылғы аудандық бюджеттің орындалуы туралы» аудандық мәслихаттың сессиясында аудандық қаржы басқармасының бастығы Б. Т. Боранбайдың сөз сөйлеуі
2011 -> 2011 – 2015 жылдарға арналған Cтратегиялық жоспары Мазмұны
2011 -> Қызылорда қаласының әкімі М. Жайымбетовтің 2011 жылы атқарылған жұмыстар бойынша тұрғындар алдындағы есептік баяндамасы
pry11 -> Первенство России по международным шашкам среди юниоров 1992-1994 гг р


Достарыңызбен бөлісу:


©dereksiz.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет