Президенту України Віктору Федоровичу Януковичужүктеу 26.8 Kb.
Дата21.07.2016
өлшемі26.8 Kb.
Президенту України

Віктору Федоровичу Януковичу


Реформа ЗМІ
Шановний пане Президент,

усвідомлюємо великий тиск на Україну, передусім через т.зв. дотації з ЄС і ООН. Вони мають на меті моральний розклад і анексію України. Євросоюз разом з Америкою пріоритетом своєї політики і умовою надання дотацій поставили просовування гомосексуалізму.

Візантійський Католицький Патріархат відкрито і зобов’язуюче проголошує: Гомосексуалізм є бунтом проти Бога і проти усіх даних Ним природних і моральних законів. Гомосексуалізм ліквідує усі моральні, духовні і християнські цінності. Веде до деморалізації і демонізації передусім дітей і молоді. Ця демонська ідеологія, яку просовує ЄС і ООН, тісно поєднана з просовуванням ювенальної юстиції. Ця відбирає без реальної вини і суду дітей з будь-якої сімї і продає їх у сексуальне рабство передусім гомосексуалістам і педофілам, деколи і на органи. Тут ідеться про злочини проти людства, проти безборонних дітей. Повна відповідальність за це лягає на керівництво ЄС і ООН. Інспірації для тих найтяжчих злочинів дає таємна всесвітня організація масонів. Ці вороги моральних цінностей України хочуть скинути законну владу, а з України зробити колонію чи клоаку ЄС.

Візантійський Католицький Патріархат знову звертається до Вас: поки ще є час, просимо вжити заходи для ефективної протидії! Звільніть з високих посад усіх урядовців, які зрадили душу України.

Знаком повільного путчу є тоталітарна скрита система, яка змушує усіх громадян дати згоду третій особі для користування персональними даними. Хто відмовиться дати згоду, той не може заключити жодного договору купівлі продажу, отримати пенсію, здати іспити в університеті…

У всіх районних і обласних установах незаконно були створені гендерні центри. Проводяться гендерні курси і тренінги для учителів та учнів у школах. Незаконно засновують гендерні кафедри, фінансовані ООН і ЄС, з метою впровадження гендерної політики. Згідно цієї політики дитина не сміє про себе стверджувати, що є хлопчиком, або дівчинкою. Може собі вибрати ким хоче бути, а потім за допомогою гормональних препаратів та операції статі змінити свою природу – з хлопчика на дівчинку чи навпаки.

Міністерство юстиції (листом №2649-0-4-12/ІІ) і Міністерство соціальної політики (листом №646/0/205-12/57) у своїх відповідях Візантійському Католицькому Патріархату і Секретаріату Кабінету міністрів України обманливо стверджують, що гендер це лише рівність чоловіка і жінки і є в згоді з Конституцією. Далі обманливо стверджують, що ювенальна юстиція є великим добродійством для дітей. Дезінформаціями систематично обманюють відповідальних політиків і народ з метою узаконення цих злочинів.

Ініціативна група кард. Л.Гузара і Католицький університет УКУ з масонами виголошують нові правила гри в державі. По суті йдеться про процес скритого путчу.

В п’ятницю 30.3.2012 заступник Міністра закордонних справ підписав Асоціативний договір Україна-ЄС. Документ складався приблизно з1500 сторінок. ЗМІ прокоментували, що це є незворотній крок до євроінтеграції. Якщо ця євроінтеграція поєднана з ідеологією гомосексуалізму, то це є незворотній крок до самогеноциду.

Шановний пане Президент, Ваші неприятелі, які змагаються за те, щоб усунути Вас з уряду стараються Вас обманути, щоб Ви підготували їм дорогу на якій зможуть Україну і Вас зліквідувати. З цією метою ЗМІ розвертають кампанію проти Вас. Якщо якнайшвидше не проведете реформу ЗМІ, то Україна втратить моральні цінності і незалежність.

Не відкладайте, вийдіть з підготовленої пастки. Виступіть з Ради Європи разом з Росією і створіть економічну співдружність з Росією та Білорусією. Таким чином спасете Україну від морального і фізичного самогеноциду. За Бога і за Україну! Будьте відважні!

Моляться за Вас і за представників влади


+ Ілля

Патріарх Візантійського Католицького Патріархату


+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретаріЛьвів, 04.04.2012p.
Копії: Депутатам Верховної Ради; Президентам і депутатам Росії та Білорусії; Президентам ЄС і євродепутатам; ЗМІ


©dereksiz.org 2016
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет