Құрамы Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы Орталығы-Аудандық Саз мектебі, Зайсан қаласы, Жангелді көшесі №52 үй



Дата21.06.2016
өлшемі165.7 Kb.
Зайсан ауданы бойынша аумақтық, округтік және учаскелік сайлау комиссияларының құрамы


Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы
Орталығы-Аудандық Саз мектебі, Зайсан қаласы, Жангелді көшесі №52 үй,

тел:26-793, 25-371
Комиссия төрағасы: Әндірбаев Сабыр Мұсабекұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Топатаев Галимбек Мулиянович

Комиссия хатшысы: Жуманова Майнур Мухаметбековна

Комиссия мүшелері: Садықов Жүнісбек Солтанұлы, Кожекенов Асет Закариянович, Тилегенов Турсунгали, Мухамадиева Динара Нұрлыбекқызы

1 Қала округтік сайлау комиссиясы

Орталығы - М. Ломоносов атындағы орта мектеп, Зайсан қаласы, Манапов көшесі №6 үй, тел: 21-260
Комиссия төрайымы: Бердібаева Гүлбақыт Оразқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Бурунбетова Куаныш Заманбековна

Комиссия хатшысы: Байгожанова Арай Толешовна

Комиссия мүшелері: Сулейменова Айнур Кумарбековна, Алпысбаева Марьям Анварбековна, Дутбаева Жаннат Катрановна, Мужанова Майгүл Ормашқызы


2 Қала округтік сайлау комиссиясы

Орталығы- М.Әуезов атындағы орта мектеп, Зайсан қаласы, Бөгенбай көшесі №39 үй,

тел: 25-140

Комиссия төрағасы: Акжолтаев Кумаргали Аккожанович

Комиссия төрағасының орынбасары: Заманбекова Айнұр

Комиссия хатшысы: Бошакова Гулжаз Оразовна

Комиссия мүшелері: Маркабаев Мухтар Кауанович, Икбаева Альмира Керейбаевна, Мейрамқан Гүлнұр Мейрамқанқызы, Кабдоллина Шынар Кабдоллақызы
3 Қала округтік сайлау комиссиясы

Орталығы- Ю.Гагарин атындағы орта мектеп, Зайсан қаласы, Боқажанов көшесі №64 үй, тел: 25-783
Комиссия төрайымы: Буханова Сания Адылхановна

Комиссия төрайымының орынбасары: Курмангалиев Руслан Ризабекович

Комиссия хатшысы: Отыншинова Анар Аскербековна

Комиссия мүшелері: Нугыманова Нургайча Токтаровна, Секенова Қарлығаш, Каримов Ерболат Муратканович, Ковальков Александр Петрович


4 Қала округтік сайлау комиссиясы

Орталығы- М.Дәуленов атындағы орта мектеп, Зайсан қаласы, Ноғайбай көшесі №1 үй, тел: 21-417
Комиссия төрайымы: Нургалиева Жанна Тайшыманкызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Базарова Сауле Мусилимовна

Комиссия хатшысы: Сарсенбаева Светлана Ахановна

Комиссия мүшелері:Тиметова Нагима Оразгалиевна, Сафиолданов Махсут Уалиолдаұлы, Алпысбаева Рая, Туякбаева Акгуль Бакытбековна


5 Сартерек округтік сайлау комиссиясы

Орталығы- Сартерек ауылы, Сартерек мәдениет үйі, тел: 50-672
Комиссия төрағасы: Албергенов Мамырбек Қоңырұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Енсебаев Болатбек

Комиссия хатшысы: Абетаева Гулнар Слямбековна.

Комиссия мүшелері: Жанабаев Базылхан Жанабайұлы, Мязев Разымхан Кокенович, Кагазова Карлыгаш Каниевна, Агажанов Аскар Ауезович

6 Дайыр округтік сайлау комиссиясы

Орталығы-Дайыр ауылы, дәрігерлік амбулатория,

тел: 29-242

Комиссия төрайымы: Насимова Гүлзиха Алпиқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Нуршабаев Жандос Жанымханович

Комиссия хатшысы: Тұрдыбекова Фарзана Базиқызы

Комиссия мүшелері: Ешмуханбетова Адеми Заманбековна,Токтаубаева Гульжан Жалауовна, Ақшанова Айткамал Тұрысбекқызы, Бошаева Риза Ешмуханбетовна
7 Біржан округтік сайлау комиссиясы

Орталығы-Біржан ауылы, ауылдық клуб үйі, тел: 50-155
Комиссия төрағасы: Абдыкенов Бауыржан Даутаевич

Комиссия төрағасының орынбасары: Мамыраев Нурлан Кабдыгалиевич

Комиссия хатшысы: Махметова Нурбакыт Омирбековна

Комиссия мүшелері: Демеубаев Медет Канабекович, Бошаева Мугилсин Касымовна, Шалбарбаев Кыдырбек Бидахметович, Шакирова Риза Куанышевна


8 Айнабұлақ округтік сайлау комиссиясы

Орталығы-Айнабұлақ ауылы, дәрігерлік амбулатория ғимаратындағы клуб үйі,

тел: 50-012
Комиссия төрағасы: Кулжынов Кыдырхан Газизович

Комиссия төрағасының орынбасары: Дайырбеков Серік Абылғазинович

Комиссия хатшысы: Байгожанова Куралай Толешовна

Комиссия мүшелері: Отаубаева Алмагүл Нугумеровна, Иманкулова Калуа Дуанбековна, Аманжолова Биби, Жарболова Ғалия Әбдікарімқызы


9 Кеңсай округтік сайлау комиссиясы

Орталығы-Кеңсай ауылы, Кеңсай мәдениет үйі, тел: 50-230
Комиссия төрағасы: Сабитов Маратбек Мурзабекович

Комиссия төрағасының орынбасары: Шағиев Жеңісбек Жұмағалиұлы

Комиссия хатшысы: Нурбаева Алия Аманкелдыкызы

Комиссия мүшелері: Омарбекова Гаухар Калимбековна, Султанов Марат Пазилбекулы, Рахимбаев Зарыкбай Рысбекович, Сулейменова Жанылхан


10 Қарабұлақ округтік сайлау комиссиясы

Орталығы-Қарабұлақ ауылы, Абай атындағы орта мектебі, тел: 50-998
Комиссия төрағасы: Тукинов Достан Зиянович

Комиссия төрағасының орынбасары: Бегімханов Дауұл Сіләмқанұлы

Комиссия хатшысы: Боржикова Роза Аубакировна

Комиссия мүшелері: Бабырбаева Марпуга, Шакиров Жайлаугазы Капанович, Калиева Кулшат Тлеубаевна, Абишев Серик Маукенович.


11 Қаратал округтік сайлау комиссиясы

Орталығы-Қаратал ауылы, Қаратал орта мектебі, тел: 24-790
Комиссия төрайымы: Турганбаева Гульмира Зайнолдановна

Комиссия төрайымының орынбасары: Куралханова Гульмира Ризабековна

Комиссия хатшысы: Боргебенова Катира Сагдолдановна

Комиссия мүшелері: Касымов Бейбит Оразович, Чакетаев Саркытпек,Тумакбаева Шынар Амархановна


12 Шілікті округтік сайлау комиссиясы



Орталығы-Шілікті ауылы, Шілікті орта мектебі, тел: 51-548
Комиссия төрағасы: Токтаров Адыл Умитканович

Комиссия төрағасының орынбасары: Бижуманова Нургүль Сагдолданова

Комиссия хатшысы: Сагиева Гулмира Маушановна

Комиссия мүшелері: Мекежанов Әділхан Мырзаханұлы, Насиретов Саяш, Журтбаев Сайлаубек Каббасович, Магжаев Бакыт Жалелович


13 Қала округтік сайлау комиссиясы

Орталығы- Х. Мұстафин атындағы орта мектеп, Зайсан қаласы,

тел: 21-995
Комиссия төрағасы: Намазбаев Аманкельды

Комиссия төрағасының орынбасары: Байзакова Гаухар Уалхановна

Комиссия хатшысы: Болатқанова Арайлы Болатқанқызы

Комиссия мүшелері: Халидуллин Сайфолла Хснулланович, Әмірханов Елдос Әнуарбекұлы, Сегизбаева Айнур Ахметкалиевна, Ульгибаева Гулнур Жанымхановна

591 Қала учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы - Ломоносов атындағы орта мектеп, Зайсан қаласы, Манапов көшесі №6 үй, тел: 21-260
Комиссия төрайымы: Кемелбаева Айгуль Увалиулдановна

Комиссия төрайымының орынбасары: Кобышева Наталья Тимофеевна

Комиссия хатшысы: Идрышева Гульбахрия Сагибековна

Комиссия мүшелері: Бейсенбаева Айнұр Төлегенқызы, Қасымбаев Шыңғыс Болатұлы, Лигусова Светлана Николаевна


593 Қала учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы- Х. Мустафин атындағы орта мектеп, Зайсан қаласы, Жангелді көшесі №52 үй, тел: 21-995
Комиссия төрағасы: Мырзахан Жанат Тұханұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Курмашева Жанар Касымбеккызы

Комиссия хатшысы: Мағапиянова Айнур Оразбековна

Комиссия мүшелері: Хасенова Лязат Каукеновна, Шакирова Сауле Адильбековна, Мукатаева Саркыт Мукатаевна, Жануглов Болатхан Казисович


594 Қала учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы- М.Әуезов атындағы орта мектеп, Зайсан қаласы, Бөгенбай көшесі №39 үй, тел: 25-140
Комиссия төрайымы: Жапаркулова Марита Сейпилкызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Уашева Майгул Конурбайкызы

Комиссия хатшысы: Тауасарова Арай Маукеновна

Комиссия мүшелері: Бортыкаева Сауле Кабденовна, Бекбосынова Шырайлым Нуркенкызы, Кабдолданов Жасулан Айткабылулы, Айтмуханбетова Карлыга Ермаковна.


595 Қала учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы- Ю. Гагарин атындағы орта мектеп, Зайсан қаласы, Боқажанова көшесі №64 үй, тел: 25-783
Комиссия төрайымы: Кайрақова Меруерт Мұратқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Аманбаева Гүлжанат Міржақыпқызы

Комиссия хатшысы: Дуланбаева Толкын Каликановна

Комиссия мүшелері: Есімбекова Арайлым Керімбеккызы, Молдаканова Даметкен Далеловна


596 Қала учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы- М. Дауленов атындағы орта мектеп, Зайсан қаласы, Ноғайбай көшесі №1 үй, тел: 21-417
Комиссия төрағасы: Қалибаев Нұрлыбек Айтмұқашұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Дуанканова Гулнар Маукеновна

Комиссия хатшысы: Токтасынова Роза Толегеновна

Комиссия мүшелері: Нургазина Айжан Темиргалиевна, Ешмұхамбетов Асқар Оралханұлы, Рахимова Гульнара Бакытбеккызы, Симтикова Гульшат Есимхановна.


597 Сартерек учаскелік сайлау комиссиясы



Орталығы-Сартерек ауылы, Сартерек орта мектебі, тел: 50-698
Комиссия төрағасы: Сейлханов Ерик Таканович

Комиссия төрағасының орынбасары: Жакупбаев Омарбек Кумарбекович

Комиссия хатшысы: Толенова Галия Слямбековна

Комиссия мүшелері: Берикболова Сайраш Каниевна, Сахариев Базылжан Зайнышұлы, Берикболова Бактыбала Умиргалиевна, Егинбаева Жаннат Шайдолдановна.


598 Көгедай учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы-Когедай ауылы, Көгедай орта мектебі, тел: 20-906
Комиссия төрағасы: Бакиев Рахат Мырзагалиевич

Комиссия төрағасының орынбасары: Егинбаев Рашид Шайдолданович

Комиссия хатшысы: Едигенова Кульбарам Кенетаевна

Комиссия мүшелері: Шатанов Куаныш Кубайдуллаевич, Жанабаев Бейбут Аканович, Насилова Гульжанат Ерченовна, Малғаждарова Назым Жансеитқызы


599 Шалқар учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы-Шалқар ауылы, С.Биқадамов атындағы шағын жинақталған бастауыш мектебі, тел: 20-921
Комиссия төрайымы: Масабаева Бакытгул Дуйсековна

Комиссия төрайымының орынбасары: Жакупбаев Оразбек Кумарбекович

Комиссия хатшысы: Машиева Гүльнара Чакеркызы

Комиссия мүшелері: Бердеков Бакыт Нуржакыпович, Уркинбаев Касылхан, Мұхаметқалиев Фархат Зәкиұлы, Жапатаева Роза Кыдырмолдановна

600 Дайыр учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы-Дайыр ауылы, М. Мүкәрәма атындағы орта мектебі, тел: 20-500
Комиссия төрағасы: Дутбаев Анарбек Жакупбекович

Комиссия төрағасының орынбасары: Темиржанова Жанар Кенесбековна

Комиссия хатшысы: Нугуманова Нурлан Калиолдановна

Комиссия мүшелері: Кошеков Рауан Шарполдаулы, Кожахметова Дилара Куангановна, Камиева Жанар Мүслімқызы, Шаймарданова Назгүл Каримханкызы


601 Жамбыл учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы-Жамбыл ауылы, Жамбыл шағын жинақталған орталау мектебі,

тел: 20-968
Комиссия төрағасы: Омаров Амангельды

Комиссия төрағасының орынбасары: Мамыраев Нуржан Кабдыгалиевич

Комиссия хатшысы: Тоқбаева Бекзия Бекешевна.

Комиссия мүшелері: Оралбаева Куляндаш Советкановна, Еркебаева Галина Николаевна, Калканбаев Меделхан Кыдырмолданович, Самиева Алия Камыйевна



602 Көкжыра учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы-Көкжыра ауылы, Мұжықсу орталау мектебі, тел: 50-491
Комиссия төрайымы: Алимбаева Назигуль Иренгайповна

Комиссия төрайымының орынбасары: Ракымжанов Базарбек Жумабекович

Комиссия хатшысы: Кабиева Айнур Аскаровна

Комиссия мүшелері: Бейсекова Нурбану Акылбеккызы, Нукиева Риза Аскерхановна, Кусаинова Шынар Сункарбековна, Жабышева Мауия Сагидолдановна


603 Біржан учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы-Біржан ауылы, Амангелді атындағы орта мектебі, тел: 50-132
Комиссия төрағасы: Көшербаев Манар Слямбекұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Тукпиев Кумаркан Кинашевич

Комиссия хатшысы: Рахимжанова Гульнара Болкотайқызы

Комиссия мүшелері: Кусаинов Орманбек Жагыпарович, Жанабаева Жанна Кокеновна, Раушов Ерсинбек Иксанович

604 Қуаныш учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы-Қуаныш ауылы, А.Орманбетов атындағы шағын жинақты негізгі мектебі,

тел: 22-767

Комиссия төрағасы: Хамитов Сәкен Жұмабекұлы.

Комиссия төрағасының орынбасары: Абдрахманов Тусипхан.

Комиссия хатшысы: Момкенова Кайша Кабдышукировна.

Комиссия мүшелері: Шпекбаев Қуат Рахыпбаевич, Терликбаева Әлия, Кенесбекова

Бижамиш, Барысов Айбар.


605 Ақарал учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы-Ақарал ауылы, Ақарал шағын жинақталған бастауыш мектебі,

тел: 20-733

Комиссия төрағасы: Сыдыков Дуйсен

Комиссия төрағасының орынбасары: Нугыманов Куанбек Шайхынович

Комиссия хатшысы: Кабдырахимова Меруерт Кабдрахмановна

Комиссия мүшелері: Мамырбеков Болат Читаевич, Конакбаева Асел Аденбековна, Канбаков Жумабек Кумаштанович, Шабалова Гулжанат Ибраимовна
606 Айнабұлақ учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы - Айнабұлақ ауылы, дәрігерлік амбулатория ғимаратындағы клуб үйі,

тел: 50-012
Комиссия төрағасы: Жакупбаев Советбек Талгатбекович

Комиссия төрағасының орынбасары: Еспердинов Нурлан Рысбекович

Комиссия хатшысы: Кижикова Кульжамал

Комиссия мүшелері: Кабдолдина Гульмира, Кулжынов Шарипкан Газезович, Абитаев Акихат Абдикаримович, Саспаева Алтын Абзаловна

607 Талды -Сартұмсық учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы - Сарытұмсық ауылы, жеке тұрғын үй
Комиссия төрағасы: Төлесов Жетписбай Қабиолдаұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Аукиров Қайрат

Комиссия хатшысы: Чинтемирова Фариза

Комиссия мүшелері: Жолдыбаев Әбділдабек Муқатайұлы, Бостекбаев Советбек

Калиакперович, Қиярстанов Ерік Кәкенұлы, Талдыбаев Медет Ибраимович

608 Жаңатұрмыс учаскелік сайлау комиссиясы



Орталығы - Жаңа-Тұрмыс ауылы, Жаңа – Тұрмыс шағын жинақталған орталау мектебі, тел: 87235926130, 20-870

Комиссия төрағасы: Кабдолданов Айткабыл

Комиссия төрағасының орынбасары: Тусупов Ерлан Сауырканович

Комиссия хатшысы: Турганбаева Эльвира Зайнолдановна

Комиссия мүшелері: Шакенов Нигматулла Абдолданович, Койшыманов Кабиолда

Сабитович, Калашов Кокенай, Түсүпова Бағзия Жанымханқызы


609 Қайнар учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы - Қайнар ауылы, Октябрь шағын жинақталған орталау мектебі, тел: 50-492

Комиссия төрағасы: Кайсанов Айдын Нурахметұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Дуанбаев Байжан Оразбекұлы

Комиссия хатшысы: Джазбаева Гульмира Мамырбеккызы

Комиссия мүшелері: Қудайбергенов Жумабек, Баймұханбетов Адильбек, Мурзабаев Мейрамбек Ибрайканович, Ахмадиев Рысбек Касенович
610 Кеңсай учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы - Кеңсай ауылы, Кеңсай орта мектебі, тел: 50-588
Комиссия төрағасы: Тауасаров Ринат Әденбекұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Абзиев Нурлан Тықтаевич

Комиссия хатшысы: Акжолтаева Риза Кинашкеновна

Комиссия мүшелері: Сулейменова Алия, Толегенова Сымбат Аманкелдиновна, Намазбаев Женис Тлеубердинович, Ескендиров Перизат Даркановна


611 Саржыра учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы-Саржыра ауылы, Саржыра шағын жинақталған орталау мектебі,

тел: 20-702
Комиссия төрағасы: Турабаев Бейбитхан Жылыбаевич

Комиссия төрағасының орынбасары: Қомшабаева Бейбитгуль Такатовна

Комиссия хатшысы: Қалжырбеков Қабыл Қалжырбекулы

Комиссия мүшелері: Мусанова Лазат Едресовна, Бокпаева Куралай Кияковна, Нигметжанова Айнур Абдрахмановна, Журтпаева Гулшат Курмангазыновна


612 Жарсу учаскелік сайлау комиссиясы



Орталығы-Жарсу ауылы, Жарсу орта мектебі, тел: 50-372

Комиссия төрағасы: Быкаев Талгатбек Файзрахманович

Комиссия төрағасының орынбасары: Омарбекова Маржан Калимбеккызы

Комиссия хатшысы: Мамиева Гүлмайра Туркистанқызы

Комиссия мүшелері: Молбаев Кайрат Толегенович, Тусенова Акбота Азатбеккызы, Жагыпаров Кадылбек, Куекбаева Гулбаршин Советовна
613 Сарши учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы - Сарши ауылы, жеке тұрғын үй

Комиссия төрағасы: Тұрғанбаев Ахметгали Ислямбекович

Комиссия төрағасының орынбасары: Бабанова Майшекер

Комиссия хатшысы: Артыкбаева Бакаш Казакбайкызы

Комиссия мүшелері: Шагыраев Ербол Кадыкенович, Аблизова Гулжанат

Габасовна, Мазтаева Жазира Наурызханқызы, Кожекенов Ерик Закариянович


614 Бақасу учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы - Бақасу ауылы, М.Маметова атындағы шағын жинақталған орталау мектебі, тел: 50-301
Комиссия төрайымы: Рустемова Сафура

Комиссия төрайымының орынбасары: Сагдолдин Болат

Комиссия хатшысы: Тайшибаева Салтанат Сайлаубековна

Комиссия мүшелері: Абзиева Нурсамал Токтаевна, Енсебаев Кабитхан, Мамытова Жанат Гумаровна, Рахимжанова Айнура Сапарбеккызы


615 Қарабұлақ учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы - Қарабұлақ ауылы, Абай атындағы орта мектебі, тел: 50-998
Комиссия төрайымы: Бабырбаев Аскар Райымжанович

Комиссия төрайымының орынбасары: Уранов Самархан Мотанович

Комиссия хатшысы: Дубаева Ләйлә Жарлықапқызы

Комиссия мүшелері: Бепеева Сауле Райымжанкызы, Құматайұлы Манарбек,

Байжуманова Майра Кадылбековна, Доспаева Айгерім Маратқызы
616 Дауал учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы - Дауал ауылы, жеке тұрғын үй, тел: 8-7235930250
Комиссия төрағасы: Калиолдин Серик Ментаевич

Комиссия төрағасының орынбасары: Адиков Кайрат Ахметканович

Комиссия хатшысы: Мазыбаев Ильяс Сейтқамзаұлы

Комиссия мүшелері: Тасубаев Ерлан Адилбекович, Мазбаев Әбділдабек

Сейтқамзаұлы, Махранов Қайрат Мұратұлы, Салмакбаева Сауле Какешовна

617 Мұқашы учаскелік сайлау комиссиясы



Орталығы - Мұқашы ауылы, жеке тұрғын үй, тел: 29-177
Комиссия төрағасы: Чилибаев Қамбар Какимович

Комиссия төрағасының орынбасары: Оспанов Болат Адилбекович

Комиссия хатшысы: Чилибаева Жансауле Майдановна

Комиссия мүшелері: Мынбаева Жанар Кыдырбаевна, Рахимбаев Турарбек,

Тусупов Талгат Секенович, Отиншинов Нурлан Айткалиевич.
618 Қаратал учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы-Қаратал ауылы, Қаратал орта мектебі, тел: 24-790
Комиссия төрағасы: Салахов Канагат Калелулы

Комиссия төрағасының орынбасары: Жайлаубаев Рысбек Зайкенұлы

Комиссия хатшысы: Сасбаева Кундыз Рысбековна

Комиссия мүшелері: Мухамеджанова Ақмарал Ақылжанқызы, Оспанов Аскар

Жумадилович, Бейсембаева Ляйла Байгалиевна, Серікова Лаура Серікқызы
619 Үлкен-Қаратал учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы-Үлкен Қаратал ауылы, Қазақстан орта мектебі, тел: 20-910
Комиссия төрағасы: Мұқанов Ықылас Рысбекұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Қамытбаев Құдайберген

Комиссия хатшысы: Санат Индира Санатқызы

Комиссия мүшелері: Коголев Болат Қожахметұлы, Смекенов Серик

Турсынбекович, Усанов Рамазан Бекетаевич, Ахмадиева Бакытжан Сапарбековна

620 Шілікті учаскелік сайлау комиссиясы



Орталығы - Шілікті ауылы, Шілікті орта мектебі, тел: 51-548
Комиссия төрайымы: Мусанова Назгүл Адамбековна

Комиссия төрайымының орынбасары: Беркүтбаев Асан Жансапұлы

Комиссия хатшысы: Туйебаева Анар Кенесбековна

Комиссия мүшелері: Пазылов Аскар Советханович, Калибаев Азмуханбет

Айтказинович, Бекеева Зауреш Уайхановна, Бопырбаева Сәуле Оразғалиқызы
621 Тасбастау учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы - Тасбастау ауылы, Тасбастау орта мектебі, тел: 51-485
Комиссия төрағасы: Даукенов Мырзабек Кабшукурович

Комиссия төрағасының орынбасары: Садыков Нурлан Бекмуханбетович

Комиссия хатшысы: Досанова Айкул Казбековна

Комиссия мүшелері: Кайранова Бакытгуль Женисхановна, Мадиев Шарипхан

Задаханович, Қайноллина Дина Жүнісбекқызы, Кадылбеков Болатбек

Шаймуратович

622 Жалши учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы - Жалши ауылы, Шекарашы орта мектебі, тел: 51-494
Комиссия төрағасы: Жақсылыков Сакен Серикович

Комиссия төрағасының орынбасары: Сейтказин Самат Төкенұлы

Комиссия хатшысы: Конарбаева Лайла Советовна

Комиссия мүшелері: Кисметова Райгуль Шариховна, Батканова Алтын,

Умитбаева Раушан Мухатаевна, Қыдырханов Ерсін Қыдырханұлы
623 Какен -Талды учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы - Какен-Талды ауылы, бұрынғы Какен-Талды бастауыш мектебі, тел: 51-444
Комиссия төрайымы: Абусагитова Камария Каметовна

Комиссия төрайымының орынбасары: Салқынбаев Смағұл Зағыпарұлы

Комиссия хатшысы: Сапанова Райхана Кабдолдановна

Комиссия мүшелері: Байчуканов Нуркен Самарханович, Калиева Култай,

Пұшпақбаева Күлпаш Қуанышқызы, Әлпиева Гүлсара Рымханқызы
624 Қарасай учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы-Қарасай ауылы, Қарасай бастауыш мектебі, тел: 51-416
Комиссия төрағасы: Сапанов Аманжол Шаймарданұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Мұсанова Нәзирә Адамбекқызы

Комиссия хатшысы: Кошербаева Гулжанат Айтмуханбетовна

Комиссия мүшелері: Абижанов Мейрамбек Агзанович, Әбілқасымова Құралай

Мұратқызы, Чуматанова Лида Еркебулановна, Капжапарова Сауле Анейовна
1148 Қала учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы-Зайсан қаласы, Б.Сәтпаев көшесі №14 үй (жабық)
Комиссия төрағасы: Көбен Нұрлан

Комиссия төрағасының орынбасары: Мырзахан Альмира Сейтканқызы

Комиссия хатшысы: Кабидолдина Нургайни Нурлыбековна.

Комиссия мүшелері: Алибеков Аян Ракпаевич, Калбабаева Шолпан

Тлеуханқызы, Нигметжанова Гульбаршин Кадирбековна, Сейтканов Жалында Сейтканұлы

625 Қала учаскелік сайлау комиссиясы



Орталығы -Зайсан қаласы, №2017 әскери бөлім (жабық)
Комиссия төрағасы: Елчибеков Айбек Толепбердинович

Комиссия төрағасының орынбасары: Машанов Гани Калиевич

Комиссия хатшысы: Муратбеков Аскар Каримович

Комиссия мүшелері: Тукинова Динара Дастанкызы, Ежебаева Роза

Оралбековна, Ахметова Лунара Айдарбеккызы, Зайнулдина Айжан

Бакытбековна


627 Қала учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы- Шілікті ауылы, әскери комендатура (жабық)
Комиссия төрағасы: Абиев Дәурен Жеңісбекұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Ермагамбетов Руслан Хамидуллович

Комиссия хатшысы: Сагатбекова Гульнур Советхановна

Комиссия мүшелері: Ермагамбетова Динара Оразбековна, Абиева Гульмира

Синишевна, Найманова Айгуль Кенесовна, Журекбаева Карлыгаш

Алтынгазиевна

628 Қала учаскелік сайлау комиссиясы

Орталығы – Қаратал ауылы, әскери комендатура (жабық)
Комиссия төрағасы: Мукатаев Нуралы Нуралыұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Чиликбаев Нурлан Токтарбекович

Комиссия хатшысы: Тойлыбаева Анаргуль Жумахановна

Комиссия мүшелері: Сабырбаев Айдар Сабырбайұлы, Шалапанов Курымет



Закенович, Абдулданова Маншук Шакенқызы, Бедарев Виталий Анатольевич


Зайсан аудандық аумақтық

сайлау комиссиясының төрағасы С.Әндірбаев

Каталог: files
files -> Мазмұны мамандық бойынша түсу емтиханының мақсаттары мен міндеттері
files -> І бөлім. Кәсіпкерліктің мәні, мазмұны
files -> Програмаллау технологиясының көмегімен Internet дүкен құру
files -> Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты «Сот кабинеті»
files -> Интернет арқылы сот ісі бойынша ақпаратты қалай алуға болады?
files -> 6М070600 –«Геология және пайдалы қазба кенорындарын барлау» 1 «Пайдалы қазба кенорындарын іздеу және барлау»
files -> Оқулық. қамсыздандыру: Жұмыс дәптері
files -> «2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы, 1-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 2-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 3-жасөспірімдік-разрядты спортшы спорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы
files -> Регламенті Негізгі ұғымдар Осы «Спорт құрылыстарына санаттар беру»
files -> Спорттық разрядтар мен санаттар беру: спорт шеберлігіне үміткер, бірінші спорттық разряд, біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі бірінші санатты жаттықтырушы, біліктілігі жоғары деңгейдегі бірінші санатты нұсқаушы-спортшы


Достарыңызбен бөлісу:


©dereksiz.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет