Розпорядження щодо підписання якого №855-р "Про підписання Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги" ухваленожүктеу 20.12 Kb.
Дата23.06.2016
өлшемі20.12 Kb.
Прем’єр-міністрові України

п. А. Яценюку

ЗВЕРНЕННЯ
Вельмишановний Арсенію Петровичу!
У межах Львівської області проходить 280 км державного кордону України з Республікою Польща. На даний час існує проблема недостатнього облаштування спільного кордону з Європейським Союзом, а також незадовільного стану під’їзних шляхів до існуючих і планованих пунктів пропуску через державний кордон.

19 вересня 2012 року відбулося підписання Угоди


у формі обміну нотами між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про створення на українсько-польському державному кордоні міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення Нижанковичі – Мальховичі для переміщення осіб та вантажів транспортними засобами з максимально допустимою масою до 3,5 тон, з виключенням пішохідного руху. Контроль зазначеного руху буде здійснюватися в об'єктах пункту пропуску через державний кордон, побудованих на території Республіки Польща.

Станом на 1 грудня 2015 року – польською стороною завершуюється виготовлення необхідної документації для будівництва пункту – пропуску і у 2016 році розпочнуться роботи.

Для української сторони надзвичайно гострим залишаться питання забезпечення належного стану під’їзних шляхів до вказаного пункту пропуску, за будівництво якого повністю відповідає польська сторона. Капітальний ремонт дороги Т-14-01 КПП «Смільниця-Старий Самбір» 15+000-30+000, Т- 14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий 0+000-21+395 протяжністю 40,6 км. та мосту на ділянці 4+869 планується здійснити за рахунок кредитних коштів Уряду Польщі у договору між урядами України та Польщі щодо фінансування проектів з розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури, розпорядження щодо підписання якого №855-р  “Про підписання Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги” ухвалено Кабінетом Міністрів України  19 серпня 2015 р. Додатково готовність виділення кредитних коштів підтвердив Президент Республіки Польща Анджей Дуда під час робочого візиту в Україну 14-15 грудня 2015 року.

Останніми роками тух автомобілів по асфальтобетонному покриттю цієї дороги, що знищено суцільною ямковістю та вибоїнами став аварійно небезпечними для учасників дорожнього руху.

У зв’язку з викладеним звертаємося до Вас із проханням доручити відповідним органам центральної державної влади вжити додаткових заходів щодо отримання коштів кредиту Республіки Польща на капітальний ремонт під’їзних шляхів до планового пункту пропуску через державний кордон Нижанковичі – Мальховіце та пункт пропуску «Смільниця – Кросьценко».


Прийнято на ІІ сесії

Старосамбірської районної ради

VІІ демократичного скликання25 грудня 2015 року


©dereksiz.org 2016
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет