Сабақ кестесi (Қазақ бөлімі) № Апта күндері Уақыты



Дата03.03.2016
өлшемі252.28 Kb.
түріСабақ
Л.Н. Гумилев атындағы ЕУРАЗИЯ ҰЛТТЫҚ УНИВЕРСИТЕТІ

«Бекітемін»

ЭКОНОМИКА ФАКУЛЬТЕТІ Оқу ісі жөніндегі

проректор

______________ А.А. Талтенов

«_____» ______________2014 ж.


2014-2015 оқу жылы І-жартыжылдығына

6D051700-«Инновационный менеджмент» мамандығы, 1-курс PhD докторанттарына арналған

САБАҚ КЕСТЕСI (Қазақ бөлімі)




Апта күндері

Уақыты

Пән атауы

Оқытушының аты- жөні

PhD докторанттың аты- жөні

Сабақ түрі

Корпус, аудитория

1.

Дүйсенбі

17.10-18.00

18.10-19.00

19.10-20.00


Инновациялық экономика және бизнес

Урузбаева Н.А. проф.




Лек/лек/пр

Улк,106

Улк,813


2.

Сейсенбі

14.10-15.00

15.10-16.00


16.10-17.00

17.10-18.00

18.10-19.00

19.10-20.00



Инновация теориясы

Инновация және кәсіпкерлік



Урузбаева Н.А.

проф
Исабеков Б.Н.,профессор






Лек/пр

Лек/лек/пр/пр



Улк,813

3.

Сәрсенбі

16.10-17.00

17.10-18.00



Ұйымның инновациялық қызметін мемлекеттік реттеу

Кемел М.,проф




Лек/пр

Улк,813

4.

Бейсенбі

16.10-17.00

17.10-18.00

18.10-19.00


Инновациялық компанияларды басқару

Садыков Т.У. проф




Лек/лек/пр

Улк,813

19.10-20.00

Инновацияны өндіріске енгізу тәжірибесі

Турекулова Д.М.,профессор

.

Лек

Улк,813

5.

Жұма

16.10-17.00

17.10-18.00

18.10-19.00


Ұлттық инновациялық жүйелер

Дугалова Г.Н.,профессор




Лек/лек/пр

УЛК, №413


Академиялық мәселелер департаментінің директоры: Ш.Б.Палымбетов
Факультет деканы: С.Б. Мақыш
Оқу үдерісін ұйымдастыру және мониторингтеу бөлімінің бастығы: К.Т.Маликов

Л.Н. Гумилев атындағы ЕУРАЗИЯ ҰЛТТЫҚ УНИВЕРСИТЕТІ

«Бекітемін»

ЭКОНОМИКА ФАКУЛЬТЕТІ Оқу ісі жөніндегі

проректор

______________ А.А. Талтенов

«_____» ______________2014 ж.


2014-2015 оқу жылы І-жартыжылдығына

6D090200-«Туризм» мамандығы, 1-курс PhD докторанттарына арналған

САБАҚ КЕСТЕСI




Апта күндері

Уақыты

Пән атауы

Оқытушының аты- жөні

PhD докторанттың аты- жөні

Сабақ түрі

Корпус, аудитория

1.

Дүйсенбі

17.10-19.00

19.10-20.00



Актуальные проблемы высшей школы

Жоғарғы мектептің модернизациясы және Болон процессі



Каменова М.Ж.

Проф


Кенжеболатова М.Ш.


Аетов Саят(р/о)
Касымова Айгерим

Маликовна(к/о)



Лек/лек/пр

Лек/лек/пр


улк, №612

2.

Сейсенбі

17.10-19.00

19.10-20.00



Шет мемлекеттегі туризмнің ғылыми зерттеулері

Шуленбаева Ф.А.проф

Касымова Айгерим Маликовна(к/о

Лек/лек/пр

Улк,612 ауд

17.10-19.00

19.10-20.00



Модернизация высшей школы и Болонский процесс

Байхожаева Б.У. проф

Аетов Саят(р/о)

Лек/лек/пр

улк, №612

3.

Сәрсенбі

15.10-17.00

17.10-18.00



Туризмдегі ғылыми зерттеулердің әдіснамасы мен теориясы

Сыздыкбаева Б.У. проф

Касымова Айгерим Маликовна(к/о)

Лек/лек/пр

Улк,612 ауд

17.10-20.00


Научные исследования туризма за рубежом

Шуленбаева Ф.А.проф

Аетов Саят(р/о


Лек/лек/пр

Улк,612 ауд

4.

Бейсенбі

15.10-17.00

17.10-18.00



Методология и теория научных исследований в туризме

Сыздыкбаева Б.У. проф

Аетов Саят(р/о)

Лек/лек/пр

УЛК,612

17.10-18.00

18.10-19.00

19.10-20.00


Жоғарғы мектептің өзекті мәселелері

Каменова М.Ж.

проф



Касымова Айгерим Маликовна(к/о)

Лек/лек/пр

Улк,612 ауд


5.

Жұма

17.10-18.00

18.10-19.00



Саланың бәсекеге қабілетті стратегиялары

Сураганова С.К.

профессор



Касымова Айгерим Маликовна(к/о

Лек/пр

Улк,612 ауд

19.10-20.00

20.10-21.00



Управление устойчивым развитием туризма

Бисеков А.Т. доцент

Аетов Саят(р/о)

Лек/пр

УЛК,612

6

Сенбі

15.10-16.00

16.10-17.00



Конкурентные стратегии отрасли
Туризмнің тұрақты дамуын басқару


Сураганова С.К.

Профессор


Бисеков А.Т.,доцент

Аетов Саят(р/о)

Касымова А.М.(к/о)



Лек/пр

Лек/пр



Улк,818


17.10-18.00

18.10-19.00




Иностранный язык

Касымбекова Н.К. доцент

Касымова А.К.

Аетов С.

Пр/пр/

ГК№1,337 ауд





Академиялық мәселелер департаментінің директоры: Ш.Б.Палымбетов

Факультет деканы: С.Б. Мақыш
Оқу үдерісін ұйымдастыру және мониторингтеу бөлімінің бастығы: К.Т.Маликов


Л.Н. Гумилев атындағы ЕУРАЗИЯ ҰЛТТЫҚ УНИВЕРСИТЕТІ

«Бекітемін»

ЭКОНОМИКА ФАКУЛЬТЕТІ Оқу ісі жөніндегі

проректор

______________ А.А. Талтенов

«_____» ______________2014 ж.


2014-2015 оқу жылы І-жартыжылдығына

6D051700-«Инновационный менеджмент» мамандығы, 1-курс PhD докторанттарына арналған

САБАҚ КЕСТЕСI (орыс бөлімі)




Апта күндері

Уақыты

Пән атауы

Оқытушының аты- жөні

PhD докторанттың аты- жөні

Сабақ түрі

Корпус, аудитория

1.

Дүйсенбі

11.00-11.50

12.10-13.00

13.10-14.00


Управление инновационными компаниями

Садыков Т.У.,профессор

Айбосынова Д.А

Мухияева Д.М.



Лек/лек/пр

Улк,413

14.10-15.00

15.10-16.00




Теория инновации

Урузбаева Н.А. проф.




Лек/пр

Улк,813

2.

Сейсенбі

19.10-20.00

20.10-21.00

21.10-22.00


Национальные инновационные системы

Дугалова Г.Н.,профессор




Лек/лек/пр

Улк,117

3.

Сәрсенбі

14.10-15.00

15.10-16.00

16.10-17.00

17.10-18.00



Инновация и предпринимательство



Исабеков Б.Н.,профессор




Лек/лек/пр/пр

Улк,813

4.

Бейсенбі

18.10-19.00


Практика внедрения инновации в производство

Турекулова Д.М профессор




Лек

Улк,813

15.10-16.00

16.10-17.00





Государственное регулирование инновационной деятельности организации

Ювица Н.В. проф




Лек/пр

Улк,№813

5.

Жұма

14.10-15.00

15.10-16.00

16.10-17.00


Инновационная экономика и бизнес



Урузбаева Н.А. проф.

Айбосынова Д.А

Мухияева Д.М.



Лек/лек/пр

УЛК, №813


Академиялық мәселелер департаментінің директоры: Ш.Б.Палымбетов
Факультет деканы: С.Б. Мақыш
Оқу үдерісін ұйымдастыру және мониторингтеу бөлімінің бастығы: К.Т.Маликов

Н. Гумилев атындағы ЕУРАЗИЯ ҰЛТТЫҚ УНИВЕРСИТЕТІ

«Бекітемін»

ЭКОНОМИКА ФАКУЛЬТЕТІ Оқу ісі жөніндегі

проректор

______________ А.А. Талтенов

«_____» ______________2014 ж.


2014-2015 оқу жылы І-жартыжылдығына

6D050600-«Экономика» мамандығы, 1-курс PhD докторанттарына арналған

САБАҚ КЕСТЕСI




Апта күндері

Уақыты

Пән атауы

Оқытушының аты- жөні

PhD докторанттың аты- жөні

Сабақ түрі

Корпус, аудитория

1.

Дүйсенбі

08.00-08.50

09.00-09.50

10..00-10.50


Логистикалық тізбектерді басқару

Райымбеков Ж.С. профессор

Кадырбергенова А.К.

Лек/лек/пр

УЛК,610

2.

Сейсенбі

09.00-09.50

10.00-10.50


11.00-11.50


Логистиканың экономикалық негіздері
Логистиканың экономикалық негіздері


Райымбеков Ж.С. профессор
Азатбек Т.

доцент






Лек/лек

пр


УЛК,610

3.

Сәрсенбі

09.00-09.50

10.00-10.50


11.00-11.50

Экономикалық зерттеулер әдіснамасы

Мадиярова Д.М. профессор




Лек/лек/пр

Улк, 523

4.

Бейсенбі

11.00-11.50

12.10-13.00


13.10-14.00

ҒЗТКЖ ұйымдастыру және инновацияларды енгізу

Егембердиева С.М. доцент

Азатбек Т. доцент






Лек/лек

пр


Улк 820

Улк,803


5.

Жұма

10.00-10.50

11.00-11.50

12.10-13.00


Эконмикалық ғылым теориясы

Байжолова Р.А.

профессор





Лек/лек/пр

Улк ,803


Академиялық мәселелер департаментінің директоры: Ш.Б.Палымбетов
Факультет деканы: С.Б. Мақыш
Оқу үдерісін ұйымдастыру және мониторингтеу бөлімінің бастығы: К.Т.Маликов

Л.Н. Гумилев атындағы ЕУРАЗИЯ ҰЛТТЫҚ УНИВЕРСИТЕТІ

«Бекітемін»

ФАКУЛЬТЕТ

ЕСТЕСТВЕННЫХ НАУК Оқу ісі жөніндегі

проректор

______________ А.А. Талтенов

«_____» ______________2014 ж.
Расписание учебных занятий на 1 полугодие 2014-2015 учебного года

PhD докторантов 1-курса специальности 6D060800-«Экология»




День недели

Время

Название дисциплины

Ф.И.О. преподавателя

Ф.И.О. PhD докторантов

Форма занятий

Корпус, аудитория

1.

Дүйсенбі/Понедельник

13.10-14.00

14.10-15.00

15.10-16.00

16.10-17.00

18.10-19.00

Қоршаған орта және адам

Окружающая среда и человек


Қоршаған орта және адам


Татаева Р.К. профессор

Саспугаева Г.Е.




Мустафа Р.С.
Аубакирова Б.Н.
Мустафа Р.С.

Лек
Лек/лек
Лек/пр

Циси,каф338


19.10-20.00

20.10-21.00


Окружающая среда и человек

Экологически и производственно-обусловленные патологии РК



СаспугаеваГ.Е.

Аубакирова Б.Н.

Прак/практ




2.

Сейсенбі

15.10-16.00

Генетика популяции и сохранение фонда биоразнообразие

Акбаева Л.Х.,доцент

Аубакирова Б.Н.

лекция

Циси,каф335




16.10-17.00

Генетика популяции и сохранение фонда биоразнообразие

Акбаева Л.Х.,доцент

Аубакирова Б.Н.

Практ.

Циси,каф338










16.10-17.00



Популяция генетикасы және биоалуантүрлілік қорын сақтау

Нургалиева З.Ж.доцент

Мустафа Р.С.

лекция

Циси,каф338



17.10-18.00


Популяция генетикасы және биоалуантүрлілік қорын с ақтау

Нургалиева З.Ж.доцент

Мустафа Р.С.

лекция

Циси,каф338



18.10-19.00


Популяция генетикасы және биоалуантүрлілік қорын с ақтау

Нургалиева З.Ж.доцент

Мустафа Р.С.

практика

Циси,каф338



19.10-20.00

Қоршаған орта және адам

СаспугаеваГ.Е.

Мустафа Р.С.

Практ.

Циси,каф338




20.10-21.00

Қазақстанның экология және өндіріс салдарынан болатын патологиялар

СаспугаеваГ.Е.

Мустафа Р.С.

Практ.

Циси,каф338



3

Сәрсенбі

14.10-15.00

15.10-16.00


Экологически и производственно обусловленные патологии РК



Татаева Р.К. профессор


Аубакирова Б.Н.

Лек/лек

Циси,каф338




17.10-18.00

18.10-19.00

19.10-20.00

Экология және эволюция теориясының замануи қырлары


Нурушев М.Ж.



Мустафа Р.С.


Лек/лек/пр







4

Бейсенбі

11.00-11.50

13.10-14.00

Қазақстанның экология және өндіріс салдарынан болатын патологиялар

Татаева Р.К. профессор


Мустафа Р.С.

Лек/лек

Циси,каф338


5

Сенбі

13.10-15.00


Экология и современные аспекты теории эволюции

Хантурин М.Р.

профессор



Аубакирова Б.Н.


Лек/лек

Циси,каф338

16.10-17.00


Экология и современные аспекты теории эволюции

Хантурин М.Р.

профессор



Аубакирова Б.Н.


Практ.

Циси,каф338

17.10-19.00



Механизмы адаптации организма к условиям внешней среды

Хантурин М.Р.

профессор



Аубакирова Б.Н.



Лек/лек

Циси,каф338

19.10-20.00


Механизмы адаптации организма к условиям внешней среды

Хантурин М.Р.

профессор



Аубакирова Б.Н.



Практ.

Циси,каф338

Академиялық мәселелер департаментінің директоры: Ш.Б.Палымбетов
Факультет деканы: Н.Л.Шапекова
Оқу үдерісін ұйымдастыру және мониторингтеу бөлімінің бастығы: К.Т.Маликов

Л.Н. Гумилев атындағы ЕУРАЗИЯ ҰЛТТЫҚ УНИВЕРСИТЕТІ

«Бекітемін»

ФАКУЛЬТЕТ

ЕСТЕСТВЕННЫХ НАУК Оқу ісі жөніндегі

проректор

______________ А.А. Талтенов

«_____» ______________2014 ж.

Расписание учебных занятий на 1 полугодие 2014-2015 учебного года

PhD докторантов 1-курса специальности 6D060700-«Биология»



День недели

Время

Название дисциплины

Ф.И.О. преподавателя

Ф.И.О. PhD докторантов

Форма занятий

Корпус, аудитория

1.

Дүйсенбі/Понедельник

10.00-10.50

11.00-11.50

12.10-13.00

13.10-14.00

14.10-15.00


Современная микология

Абиев С.А. профессор

ЖабаеваД.Б.

Абитаева Г.К.

Абдрахманова /Б.

Абдирова Т.



Лекция

Лекция


Практика

Практика

Практика


Циси,146

2.

Сәрсенбі/Среда

10.00-10.50

11.00-11.50

12.10-13.00

13.10-14.00

14.10-15.00


Избранные главы молекулярной биологии и клеточной биотехнологии

Омаров Р.Т. профессор




Лекция

Лекция


Практика

Практика


Практика

Циси,147

3.

Бейсенбі/Четверг

10.00-10.50

11.00-11.50

12.10-13.00

13.10-14.00

14.10-15.00


Принципы рационального растительного покрова

Абиев С.А. профессор




Лекция

Лекция


Практика

Практика


Практика

Циси,146

4

Сенбі/Суббота

10.00-10.50

11.00-11.50

12.10-13.00


Проблемы современной биологии

Раманкулов Е.М. профессор




Лекция

Практика


Практика

РГП на ПХВ «Национальный центр биотехнологии»

Академиялық мәселелер департаментінің директоры: Ш.Б.Палымбетов

Факультет деканы: Н.Л.Шапекова

Оқу үдерісін ұйымдастыру және мониторингтеу бөлімінің бастығы: К.Т.Маликов

Л.Н. Гумилев атындағы ЕУРАЗИЯ ҰЛТТЫҚ УНИВЕРСИТЕТІ

«Бекітемін»

ФАКУЛЬТЕТ

ЕСТЕСТВЕННЫХ НАУК Оқу ісі жөніндегі

проректор

______________ А.А. Талтенов

«_____» ______________2014 ж.


Расписание учебных занятий на 1 полугодие 2014-2015 учебного года

PhD докторантов 1-курса специальности 6D060600-«Химия»





День недели

Время

Название дисциплины

Ф.И.О. преподавателя

Ф.И.О. PhD докторантов

Форма занятий

Корпус, аудитория

1.

Дүйсенбі/Понедельник

14.10-15.00

15.10-16.00

16.10-17.00

17.10-18.00

18.10-19.00

19.10-20.00



Способы образования комплексообразования в аналитической химии
Способы образования комплексообразования в аналитической химии

Химия перспективных неорганических веществ и материалов



Досмагамбетова С.С. профессор

Еркасов Р.Ш. профессор



Ергешбаева С.Б.

Калиева С.С.



Лекция

Лекция


Практика

Лекция


Лекция

практика


Циси каф

2.

Сейсенбә/Вторник

09.00-09.50

10.00-10.50

11.00-11.50


Химия переходных металлов

Ташенов А.К. профессор




Лекция

Лекция


Практика

Циси ,каф

3.

Сәрсенбі/Среда

16.10-17.00

17.10-18.00

18.10-19.00


Теория и проблемы физической химии

Еркасов Р.Ш. профессор




Лекция

Лекция


Практика

Циси,каф

4

Бейсенбі/Четверг

16.10-17.00

17.10-18.00

18.10-19.00


Структура жидкостей и неорганичнские растворители

Ташенов А.К. профессор




Лекция

Лекция


Практика

Циси ,каф

5

Жұма/Пятница

16.10-17.00

17.10-18.00

18.10-19.00


Современные физико-химические методы исследования веществ и материалов

Еркасов Р.Ш. профессор




Лекция

Лекция


Практика

Циси,каф


Академиялық мәселелер департаментінің директоры: Ш.Б.Палымбетов

Факультет деканы: Н.Л.Шапекова

Оқу үдерісін ұйымдастыру және мониторингтеу бөлімінің бастығы: К.Т.Маликов

Л.Н. Гумилев атындағы ЕУРАЗИЯ ҰЛТТЫҚ УНИВЕРСИТЕТІ

«Бекітемін» ЖАРАТЫЛЫСТАНУ ҒЫЛЫМДАР

ФАКУЛЬТЕТІ Оқу ісі жөніндегі

проректор

______________ А.А. Талтенов

«_____» ______________2014 ж.


2014-2015 оқу жылы І-жартыжылдығына

6D060900-«География» мамандығы, 1-курс PhD докторанттарына арналған

САБАҚ КЕСТЕСI




Апта күндері

Уақыты

Пән атауы

Оқытушының аты- жөні

PhD докторанттың аты- жөні

Сабақ түрі

Корпус, аудитория

1.

Дүйсенбі

14.10-15.00

15.10-16.00

16.10-17.00


Территорияның кеңістік ұйымдастырылу теориясы мен практикасы

Саипов А.А. профессор

Адай С. Доктор PhD



Егинбаева А.Е.

Изенбаев Б.Ж.



Лек/лек/
пр

Циси 304а
Циси,231

2.

Сейсенбі

10.00-10.50

11.00-11.50

12.10-13.00


Ландшафтар геохимиясының мәселелері



Джаналеева Г.М. профессор






Лек/лек/пр



Циси,231

13.10-14.00

14.10-15.00

Таулы аймақтардың экогеоморфогенезі


Мусабаева М.Н. профессор





Лек/лек


Циси,231

3.

Сәрсенбі

10.00-10.50

11.00-11.50

12.10-13.00


Табиғи техникалық жүйелердің геоэкологиясы


Джаналеева Г.М. профессор






Лек/лек/пр



Циси,231

4.

Бейсенбі

12.10-13.00

13.10-14.00

14.10-15.00


Жазық аймақтардың экогеоморфогенезі

Мусабаева М.Н. профессор




Лек/лек/пр

Циси,231

5.

Жұма

10.00-10.50

11.00-11.50



Таулы аймақтардың экогеоморфогенезі

Мусабаева М.Н. профессор




Пр/пр

Циси,231

6.

Сенбі

17.10-18.00

18.10-19.00




Иностранный язык

Касымбекова Н.К. доцент




Пр/пр

ГК№1,337 ауд


Академиялық мәселелер департаментінің директоры: Ш.Б.Палымбетов
Факультет деканы: Н.Л.Шапекова
Оқу үдерісін ұйымдастыру және мониторингтеу бөлімінің бастығы: К.Т.Маликов
Каталог: downloads -> raspisanie
downloads -> Начальник группы государственных закупок юридического отдела Азнабаев Ж. Т
downloads -> Қостанай облысының 2015-2019 жылдарға арналған әлеуметтік-экономикалық даму болжамының негізгі көрсеткіштері
downloads -> Қостанай облысының 2014-2018 жылдарға арналған әлеуметтік-экономикалық даму болжамының негізгі көрсеткіштері
downloads -> Служит для передачи платежных инструкций, в которых клиент-перевододатель и/или клиент-получатель являются нефинансовыми институтами
raspisanie -> Оқу жылының 1-ші жарты жылдығына
raspisanie -> Оқу жылының 1-ші жарты жылдығына
raspisanie -> Фененко виктор Васильевич Главный врач


Достарыңызбен бөлісу:


©dereksiz.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет