Сабақты/сабақты бақылау күні



Дата22.02.2023
өлшемі80.5 Kb.
#469908
түріСабақ
Бақылау парағы


Сабақты бақылау парағы



Сабақты/сабақты бақылау күні:06.02.2023ж

Сынып:2 «А»

Пәні: Математика Тақырып:Монеталар мен қағаз ақшалар

Педагог:Бекетаева Н.У

Бақылаушы: Ембергенова Жанар Кожакуловна



Бақылау элементтері

Белгі (v)

1.

Сабақ/сабақ жоспары ұсынылды



2.

Күтілетін нәтижелер:




оқу мақсаттарына сәйкес келеді




білім алушылардың қажеттіліктерін ескереді




3.

зерттеу дағдыларын дамытуға бағытталған



4.

Педагог білім алушыларды сабақтың/сабақтың мақсаттарын қоюға және күтілетін нәтижелерге тартады



5.

Сабақтың әр кезеңінде педагог барлық білім алушыларды белсенді оқытуға тартады




Оқу материалын оқытуды ұйымдастыру кезінде педагог мыналарды қамтамасыз етеді:




білім алушылардың қажеттіліктерін қанағаттандыру




6.

білім алушылардың қабілеттерін дамыту



Сабақ/сабақ барысында мұғалім АКТ ресурстарын пайдаланады:



білім беру нәтижелеріне қол жеткізу үшін дайын цифрлық білім беру ресурстарын пайдаланады



өзінің цифрлық білім беру ресурстарын пайдаланады



7.

Педагог әрбір білім алушының оқу мақсаттарына қол жеткізудегі прогресін қадағалайды



8.

Педагог білім алушыларды бағалау процесіне тартады



9

Педагог білім алушыларға сындарлы кері байланыс беру үшін жағдай жасайды



Қосымша бақылау элементтері

10.

Оқушы деңгейіне қарай тапсырманы орындап, кері байланыс береді .






11.

Бүгінгі сабақтан алған білімдерін пысықтайды




12.

Қандай мақсатқа жеткендерін айтады .




13

Кері байланыс береді .









Кері байланыс және ұсыныстар:
Көңіл күй мен эмоциялық жағдайды анықтауға арналған кері байланыс жүргізілді. Көңіл күйді әртүрлі суреттер, смайликтер және бояу түстерімен анықтады. Мысалы, «алма ағашы» деп алайық. «Алма ағашы» әдісінде оқушыларға сабақ басында түрлі-түсті алма берілді. Сабақ соңында оны алма ағашына ілу керек. Жасыл түсті алма мен бүгін бәрін жақсы орындадым, сондықтан, көңіл күйім көтеріңкі, қызыл түсті алма мен тапсырманы орындай алмадым, көңіл күйім жоқ дегенді білдіреді. Сабақ барысында «Ой қозғау» әдісі, «Біліміңді қолдан» әдісі ««Мен зерттеушімін» әдісі, практикалық жұмыстар,кері байланысы қолданылды. Осы әдіс - тәсілдердің ішінен оқушыларға және пән мұғаліміне қатты ұнағаны –практикалық жұмыс болды. Бұл арқылы оқушыларды қағаздан жасалған монеталар мен қағаз ақшаны қолданды .Зертеу жұмыс жүргізді .Сабақты қорытындылады.
Қорытындылай келгенде, сабақтың мақсаты анық қойылып, тапсырмаларды мақсатқа сай түрлендіріліп берді. Оқушыларды ұжымдық жұмыс, жұппен жұмыс жасатты. Өз ойын жетік жеткізе алатын оқушылармен жекелеген жұмыс жүргізді, себебі ол оқушылар білімдік танымы жоғары деңгейдегі оқушылар еді. Сабақтың әрбір кезеңдерінен өткен сайын оқушылар мен берген тапсырмаларға тез, дұрыс жауап беруге тырысып ұйымшылдыққа тәрбиеленді, белсенділіктері, қызығушылықтары артты. Жоспарлап келген жұмыс түрлері толығымен іске асты, мұғалім өз мақсатыма жетті .
Мұғалімге ұсыныс:

Мектеп директор м.а: Ембергенова Жанар Кожакуловна


Бақылаушы: ____________

Достарыңызбен бөлісу:




©dereksiz.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет