Шемонаиха аудандық сайлау комиссиясы



жүктеу 101.38 Kb.
Дата23.02.2016
өлшемі101.38 Kb.

Шемонаиха аудандық сайлау комиссиясы

Шемонаиха қаласы, Вокзальная көшесі, Достық үйі



Төраға – Попов В.В., төраға орынбасары – Миненко С.Ю., хатшы – Ушакова О.Г., мүшелері: Рахимова Б.Т., Руспаев Р.С., Буднецкая Н.И., Соболева В.Г.




Шемонаиха қаласы № 1082 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Половинка ауылы, 6699 әскери бөлімі, Половинка ә/б ғимараты



Төраға – Муканов Р.С., төраға орынбасары – Смаилов Г.М., хатшы – Крутина И.В., мүшелері: Рыбин А.А., Акибаев Д.Ж., Абдрахманова М.Р., Тайгожаев Е.К.

Шемонаиха қаласы № 1133 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

г. Шемонаиха, АІІБ уақытша қамау изоляторы, Повстанческая көшесі 73



Төраға – Абдрахманов А.А., төраға орынбасары – Алтыспаев С.К., хатшы – Лейфрид А.Н., мүшелері: Хихлова М.А., Кушуева А.Ж., Степанова Н.М., Покатилова Н.И.

Шемонаиха қаласы № 1083 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Шемонаиха қаласы, №4 ом, Урицкого көшесі 5



Төраға – Вейшнарович Т.В., төраға орынбасары – Тотекина Н.А., хатшы – Агафонова С.А., мүшелері: Колесихин С.В., Корнин Д.В., Ляшенко Т.В., Букенова К.А.

Шемонаиха қаласы № 1085 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Шемонаиха қаласы, кітапхана ғимараты, Вокзальная көшесі 149



Төраға – Горьковая С.А., төраға орынбасары – Алпыспаева С.С., хатшы – Шевченко Е.Н., мүшелері: Санарова И.К., Сибикина И.С., Абдрахманова А.Ж., Рахымжанова А.К.

Шемонаиха қаласы № 1086 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Шемонаиха қаласы, №1 Островский атындағы ом, Чапаев көшесі 40



Төраға – Штрошерер Е.Э., төраға орынбасары – Дорина И.А., хатшы – Захарова В.А., мүшелері: Кабдыгалиева К.К., Соколова Т.А., Сахаров А.П., Портнягин К.В.

Шемонаиха қаласы № 1088 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Шемонаиха қаласы, Мәдениет үйі, Астафьева көшесі 36



Төраға – Бекетаева Г.О., төраға орынбасары – Дробышева Н.В., хатшы – Жаксылыкова А.А., мүшелері: Касентаев Ж.А., Терехова А.А., Кузнецова Н.И., Коновалова Л.А.

Шемонаиха қаласы № 1090 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Шемонаиха, жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі, Молодежная көшесі 19



Төраға – Трещеткина Г.Я., төраға орынбасары – Гречушникова С.В., хатшы – Еланцева М.В., мүшелері: Лахно Д.А., Еланцева Н.А., Малеванная А.А., Фирсова Г.В.

Шемонаиха қаласының № 1091 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Шемонаиха қаласы, Нургалиев атындағы колледж, мкр. 3



Төраға – Муканова М.К., төраға орынбасары – Камшыбаева М.К.,хатшы – Ташубаева А.М., мүшелері: Таласбаева Г.Б., Минкенова С.С., Ахметов Р.Ф., Оспанова А.Г.

Шемонаиха қаласының № 1093 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Шемонаиха қаласы, Гагарин атындағы №3 ом, Жуков көшесі 4



Төраға – Филимонова Т.В., төраға орынбасары – Пиховкина Е.В., хатшы – Герасимова И.А., мүшелері: Вилижина К.Б., Мустафина А.В., Нургазиева Г.Ч., Кусайнова З.Т.

Первомайский кентінің № 1095 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Первомайский кенті, Карбышев Д ат. ом., Металлургов көшесі 5



Төраға – Максименко О.П., төраға орынбасары – Козюлина С.Ю., хатшы – Андреева В.Н., мүшелері: Зинченко И.Н., Беляева Е.В., Вологодская А.А., Филипова Е.А.

Первомайский кентінің № 1097 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Первомайский кенті, УПК, Юбилейная көшесі 1



Төраға – Савенкова С.А., төраға орынбасары – Никифирова С.П., хатшы – Кулбекова Н.Т., мүшелері: Борисенко Т.А., Артемьева Л.Я., Сейпышева З.А., Кибитаева К.М.

Первомайский кентінің № 1098 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Первомайский кенті, «МСУ» ММ, Металлургов көшесі 1А



Төраға – Моисеева Т.И., төраға орынбасары – Боровикова Н.Н., хатшы – Кусманова Д.К., мүшелері: Филиппова О.В., Малозёмова О.Е., Сулеймен А.К., Иминова М.В.

Первомайский кентінің № 1099 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Барашки ауылы, «Барашевская» ом, Целинная көшесі 2



Төраға – Солтыбаева Н.Н., төраға орынбасары – Бородина Г.Г., хатшы – Кабекова Е.А., мүшелері: Алимханова К.А., Ахылтай Д.А., Гертфельдер Л.Ю., Ведищева Е.В.

Первомайский кентінің № 1100 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Ново-Ильинка ауылы, клуб., Центральная көшесі 96



Төраға – Тихонюк А.Н., төраға орынбасары – Жексембинова С.Ж., хатшы – Демидова Н.С., мүшелері: Скорикова В.Р., Нестеренко В.Г., Жексембинова Е.В., Маликбаева Г.А.

Усть-Таловка кентінің № 1101 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Усть-Таловка кенті, «Горняк» клубы, Школьная көшесі 1



Төраға – Вольнов А.Л., төраға орынбасары – Гилева Н.Л., хатшы – Жукова С.В., мүшелері: Ларионов А.В., Антипенкова А.Н., Малофеев А.А., Шубина М.Г.

Усть-Таловка кентінің № 1102 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Усть-Таловка кенті, Астафьев атындағы ом, Школьная көшесі 3



Төраға – Куклина М.Б., төраға орынбасары – Бекиров А.Б., хатшы – Мукашева Н.А., мүшелері: Жайсекенова Ш.Т., Шабанов В.В., Югай В.И., Штейн Е.В.

Усть-Таловка кентінің № 1103 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Заречное ауылы, дүкен ғимараты, Интернациональная көшесі 16



Төраға – Сильтеева Л.А., төраға орынбасары – Башкеева А., хатшы – Елизарова Н.В., мүшелері: Коротич Н.А., Колмагорова Н.Т., Даулетбаева С.А., Матвеев В.И.

№ 1104 Вавилон сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Камышинка ауылы, Мәдените үйі, Советская көшесі 28



Төраға – Звонников Н.И., төраға орынбасары – Анисимов А.А., хатшы – Улымова Н.Н., мүшелері: Звонникова О.А., Бельц Т.А., Сташко Т.П., Соболева Л.Д.

№ 1105 Вавилон сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Пруггерово ауылы, Пруггеров ом, Школьная көшесі 25



Төраға – Храмых О.Н., төраға орынбасары – Колмаков А.И., хатшы – Солтанбекова Н.С., мүшелері: Войтович Л.Н., Желтобрюхов А.В., Звягинцев Е.В., Гарина Г.Г.

№ 1106 Вавилон сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Сугатовка ауылы, Мәдениет үйі, Школьная көшесі 2



Төраға – Зузин Н.Н., төраға орынбасары – Жакупбаева Э.О., хатшы – Уфимцева Н.Г., мүшелері: Суслякова А.В., Гуменюк Е.О., Агафонов С.В., Зузина Т.В.

№ 1107 Волчанка сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Волчанка ауылы, Мәдениет үйі, Победы көшесі 10



Төраға – Яковенко В.В., төраға орынбасары – Борозенец Н.А., хатшы – Файкова Р.Г., мүшелері: Книженцев Н.Г., Келенова А.К., Крапивина Е.М., Сагадеева М.М.

№ 1108 Волчанка сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Березовка ауылы, «Березовское Агро» ЖШС, Центральная көшесі 3



Төраға – Имашев О.Н., төраға орынбасары – Имашева Н.В., хатшы – Синцова Н.А., мүшелері: Столярова Ю.С., Агалиева А.М., Жукова О.Ю., Сергеева М.А.

№ 1109 Волчанка сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Кандыковка ауылы, тұрғын үй, Полевая көшесі 6/1



Төраға – Бекарев С.Н., төраға орынбасары – Михайлова Г.К., хатшы – Медведева О.Н., мүшелері: Севаконева Г.А., Соколова Т.И., Стафеева Р.А., Терехина Н.А.

№ 1111 Волчанка сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Большая Речка ауылы, Большереченская ом, Октябрьская көшесі 20



Төраға – Шамайко Г.В., төраға орынбасары – Понкратова О.А., хатшы – Исаева Э.Б., мүшелері: Щитова О.С., Липатов Н.В., Чиковани Е.И., Петина Е.Б.

№ 1112 Верх-Уба сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Верх-Уба ауылы, Мәдениет үйі, Мира көшесі 2а



Төраға – Данилова Т.Н., төраға орынбасары – Урманова Я.Ю., хатшы – Краснобородкина О.К., мүшелері: Ананина Е.Г., Серохвостова Н.С., Синельникова Л.В., Зайцева А.В.

№ 1113 Выдриха сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Выдриха ауылы, Мәдениет үйі, Центральная көшесі 67



Төраға – Колмагорова В.А., төраға орынбасары – Турлубаев О.Ж., хатшы – Циглер О.Г., мүшелері: Лысяк С.М., Коханова А.М., Кудрявцева Т.А., Лесниченко О.П.

№ 1114 Выдриха сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Межовка ауылы, Пошта бөлімшесі, Школьная көшесі



Төраға – Нечкин С.П., төраға орынбасары – Филимонов А.Г., хатшы – Авдеева Л.А., мүшелері: Нечкин А.С., Барсуков Р.С., Пахирко В.В., Антонова В.М.

№ 1115 Зевакино сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Зевакино ауылы, Зевакинская ом, Ленина көшесі 72



Төраға – Кудабаева А.К., төраға орынбасары – Першина А.А., хатшы – Грислит Н.В., мүшелері: Боровикова Н.А., Концевич О.С., Кужильский Г.В., Сизикова Н.И.

№ 1116 Зевакино сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Убинка ауылы, ауылдық клуб, Школьная көшесі 22



Төраға – Чернова Н.В., төраға орынбасары – Кунушпаев А.Ж., хатшы – Норгалиева С.М., мүшелері: Макешина Л.Л., Охрименко Л.И., Гончар А.И., Загородняя Н.А.

№ 1117 Каменев сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Рассыпное ауылы, Михайловская ом, Школьная көшесі 9



Төраға – Ахтаев А.Ж., төраға орынбасары – Проходова С.Н., хатшы – Аспанова А.А., мүшелері: Еремина Н.В., Апузова К.Ш., Подкорытова Н.И., Касимова А.В.

№ 1118 Каменев сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Коневка ауылы, Коневская ом, Школьная көшесі 5



Төраға – Богомолов Н.А., төраға орынбасары – Тихонов Е.Л., хатшы – Премина Т.Н., мүшелері: Аскербек Г.А., Дагубаева Е.К., Богомолова Н.В., Шумакова О.А.

№ 1119 Каменев сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Рулиха ауылы, Мәдениет үйі, Центральная көшесі 63



Төраға – Артамонов С.Г., төраға орынбасары – Матузник Е.Н., хатшы – Хоруженко Н.В., мүшелері: Абдулова Г.М., Артамонова Г.С. Зайцева Ж.И., Бойченко Е.А.

№ 1120 Октярьский сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Октябрьское ауылы, Мәдените үйі, Зубко көшесі 2



Төраға – Сильтеева Б.К., төраға орынбасары – Такубаева Г., хатшы – Шмельцер Г.А., мүшелері: Бойко Е.А., Кошкина Е.Н., Прохорович О.В., Фролова Е.В.

№ 1121 Октябрьский сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Луговое ауылы, Октярьское ом, Морозова көшесі 3



Төраға – Серович Н.В., төраға орынбасары – Маркина Н.И., хатшы – Буянова Ж.В., мүшелері: Богданович Н.В., Силина Ю.К., Колодницкая Л.А., Сембаева К.А.

№ 1122 Разин сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Красная Шемонаиха ауылы, Красношемонаихинская ном, Новосельская көшесі 12



Төраға – Проскуряков Н.Г., төраға орынбасары – Калинина Т.С., хатшы – Анисимова Г.М., мүшелері: Сологуб А.С., Сорокина Ю.В., Сидорова О.В., Амренова Г.О.

№ 1123 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Белый Камень ауылы, ауылдық клуб, Белокаменская көшесі 1



Төраға – Осипов Г.В., төраға орынбасары – Каирбаев К.Г., хатшы – Федорова И.А., мүшелері: Шмидт Е.Н., Амренова Р.К., Артамонова К.В., Федорова Г.И.

№ 1124 Разин сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Медведка ауылы, Новожизненская ном, Центральная көшесі 24А



Төраға – Глушаков Е.В., төраға орынбасары – Филимонов С.В., хатшы – Исакова Л.М., мүшелері: Ошаева Г.Ш., Филимонова С.В., Шаитова Ж.С., Рудакова А.Н.

№ 1130 Вавилон сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Кенюхово ауылы, Кенюховская бм, Советская көшесі 36



Төраға – Казакова И.Н., төраға орынбасары – Ходак Л.А., хатшы – Ноненмахер Л.Н., мүшелері: Чензе Л.А., Осинцева Г.И., Ходак О.В., Пикалова Л.Н.,

№ 1131 Вавилон сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Горкуново ауылы, «Заря» ШҚ, Дальняя көшесі 1



Төраға – Ковырялин А.М., төраға орынбасары – Баронина Н.Г., хатшы – Иванова С.Г., мүшелері: Кожевникова Н.Л., Гейнрих В.И., Касаджик Т.Н., Айтпаева М.А.

Усть-Таловка кентінің № 1132 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Березовка ауылы , Березовка дәрігерлік пункты, Южная көшесі 33



Төраға – Шенгальц О.В., төраға орынбасары – Шолькин Е.В., хатшы – Клюянова Е.Г., мүшелері: Иванцова З.И., Андреева Т.Г., Хамбулатова А.М., Кадырова Б.А.


©dereksiz.org 2016
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет