Специальность(рус) Мамандығы(казах.)



Дата19.06.2016
өлшемі159.5 Kb.
























Фамилия

Имя

Отчество

Шифр

Специальность(рус)

Мамандығы(казах.)

1

Тастемирова

Гүлнұр

Шереханқызы

050702

Автоматизация и управление

Автоматтандыру және басқару

2

Подлиннова

Татьяна

Викторовна

050420

Архитектура (по сокращенной образовательной программе - на базе колледжа)

Сәулет (колледж базасында қысқартылған білім беру бағдарламасы бойынша)

3

Темирбекова

Айгерим

Омаровна

050420

Архитектура (по сокращенной образовательной программе - на базе колледжа)

Сәулет (колледж базасында қысқартылған білім беру бағдарламасы бойынша)

4

Васичкин

Артур

Сергеевич

050731

Безопасность жизнедеятельности и защита окружающей среды

Тiршiлiк қауiпсiздiгi және қоршаған ортаны қорғау

5

Абжан

Жанат

Бейбітқызы

050805

Водные ресурсы и водопользование

Су ресурстары және суды пайдалану

6

Жайлауова

Динара

Әмірханқызы

050704

Вычислительная техника и программное обеспечение

Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету

7

Гнатченко

Андрей

Александрович

5B070400

Вычислительная техника и программное обеспечение (по сокращенной образовательной программе - на базе колледжа)

Есептеу техникасы және бағдарламалық қаматамасыз ету (колледж базасында қысқартылған білім беру бағдарламасы бойынша)

8

Гнатченко

Игорь

Александрович

5B070400

Вычислительная техника и программное обеспечение (по сокращенной образовательной программе - на базе колледжа)

Есептеу техникасы және бағдарламалық қаматамасыз ету (колледж базасында қысқартылған білім беру бағдарламасы бойынша)

9

Ниязова

Ақмарал

Темірханқызы

050706

Геология и разведка месторождений полезных ископаемых

Геология және пайдалы қазбалар кен орындарын барлау

10

Исакова

Жанна

Искаковна

050421

Дизайн

Дизайн

11

Лукпанова

Зинат

Канатовна

050421

Дизайн

Дизайн

12

Ю

Юля

Ден-Фановна

050421

Дизайн

Дизайн

13

Дүйсенбекова

Әсел

Жомартқызы

050903

Землеустройство

Жерге орналастыру

14

Есенбаева

Ақмөрі

Совхозбекқызы

050903

Землеустройство

Жерге орналастыру

15

Исанова

Дана

Канатовна

050903

Землеустройство

Жерге орналастыру

16

Мусанова

Мадина

Есенгельдиновна

050903

Землеустройство

Жерге орналастыру

17

Мустафаұлы

Рамазан

-

050903

Землеустройство

Жерге орналастыру

18

Төрехан

Самат

Сұлтанұлы

050903

Землеустройство

Жерге орналастыру

19

Діністанова

Гафура

Қанатпайқызы

050602

Информатика

Ақпараттану

20

Абуханова

Гаухар

Турарбековна

050703

Информационные системы

Ақпараттық жүйелер

21

Лозбень

Арсений

Валерьевич

050703

Информационные системы

Ақпараттық жүйелер

22

Черемисин

Дмитрий

Александрович

5B070300

Информационные системы (по сокращенной образовательной программе - на базе колледжа)

Ақпараттық жүйелер (колледж базасында қысқартылған білім беру бағдарламасы бойынша)

23

Есенаманова

Актилек

Галимарданбековна

050907

Кадастр

Кадастр

24

Изтлеуов

Манас

Аккалиевич

050907

Кадастр

Кадастр

25

Мухамбетов

Арсен

Маликович

050907

Кадастр

Кадастр

26

Керімбаева

Айерке

Тұрғанбекқызы

050705

Математическое и компьютерное моделирование

Математикалық және компьютерлiк моделдеу

27

Нильдибаева

Гульжан

Сержановна

050705

Математическое и компьютерное моделирование

Математикалық және компьютерлiк моделдеу

28

Ангарбеков

Улан

Даулетханович

050712

Машиностроение

Машина жасау

29

Толкинбекова

Назерке

Жумабековна

050507

Менеджмент

Менеджмент

30

Бармакова

Динара

Биржановна

050708

Нефтегазовое дело

Мұнай-газ iсi

31

Бугатаев

Арман

Азаматович

050708

Нефтегазовое дело

Мұнай-газ iсi

32

Жамалбекова

Назгүл

Сүйерханқызы

050708

Нефтегазовое дело

Мұнай-газ iсi

33

Манасбаева

Арайлым

Кайрашовна

050708

Нефтегазовое дело

Мұнай-газ iсi

34

Таджияков

Ануарбек

Манарбекович

050708

Нефтегазовое дело

Мұнай-газ iсi

35

Туяқова

Назгүл

Қаиртөлеуқызы

050708

Нефтегазовое дело

Мұнай-газ iсi

36

Фатхутдинов

Андрей

Фликеевич

050708

Нефтегазовое дело

Мұнай-газ iсi

37

Сидешова

Асель

Орынбасаровна

050908

Оценка

Бағалау

38

Сулейменова

Айжан

Какымовна

050908

Оценка

Бағалау

39

Уркумбаева

Мирамгуль

Есенкуловна

050908

Оценка

Бағалау

40

Айтбаев

Асхат

Ерболатұлы

050722

Полиграфия

Полиграфия

41

Айтимбетова

Зауре

Талгатовна

050719

Радиотехника, электроника и телекоммуникация

Радиотехника, электроника және телекоммуникациялар

42

Әшірәлиев

Шохан

Базарбайұлы

050719

Радиотехника, электроника и телекоммуникация

Радиотехника, электроника және телекоммуникациялар

43

Кайшыбекова

Асем

Ерболатовна

050719

Радиотехника, электроника и телекоммуникация

Радиотехника, электроника және телекоммуникациялар

44

Кемешева

Динара

Галимжановна

050719

Радиотехника, электроника и телекоммуникация

Радиотехника, электроника және телекоммуникациялар

45

Конкабаева

Каракоз

Жаксыбековна

050719

Радиотехника, электроника и телекоммуникация

Радиотехника, электроника және телекоммуникациялар

46

Айтмагамбетова

Алина

Муратовна

051002

Системы информационной безопасности

Ақпараттық қауіпсіздік жүйелері

47

Аманжолова

Жамиля

Сериковна

051002

Системы информационной безопасности

Ақпараттық қауіпсіздік жүйелері

48

Исмагулова

Салтанат

Махамбетовна

050729

Строительство

Құрылыс

49

Козыбакова

Айганым

Сандыбаевна

050729

Строительство

Құрылыс

50

Абрамова

Евгения

Николаевна

050508

Учет и аудит

Есеп және аудит

51

Жұмашева

Сандуғаш

Бақытжанқызы

050508

Учет и аудит

Есеп және аудит

52

Махажанова

Жанерке

Батырхановна

050508

Учет и аудит

Есеп және аудит

53

Нұрзат

Мадина

-

050508

Учет и аудит

Есеп және аудит

54

Тюменева

Алима

Сабуровна

050508

Учет и аудит

Есеп және аудит

55

Канапьянова

Сауле

Сарсеновна

050508

Учет и аудит (по сокращенной образовательной программе - на базе колледжа)

Есеп және аудит (колледж базасында қысқартылған білім беру бағдарламасы бойынша)

56

Тлепбайқызы

Айнаш

-

5B050900

Финансы (по сокращенной образовательной программе - на базе колледжа)

Қаржы (колледж базасында қысқартылған білім беру бағдарламасы бойынша)

57

Булетаева

Диана

Мухтаровна

5B050600

Экономика (по сокращенной образовательной программе - на базе колледжа)

Экономика (колледж базасында қысқартылған білім беру бағдарламасы бойынша)

58

Мальцева

Оксана

Александровна

5B050600

Экономика (по сокращенной образовательной программе - на базе колледжа)

Экономика (колледж базасында қысқартылған білім беру бағдарламасы бойынша)

59

Сагинбаева

Мейрамгуль

Валерьевна

5B050600

Экономика (по сокращенной образовательной программе - на базе колледжа)

Экономика (колледж базасында қысқартылған білім беру бағдарламасы бойынша)

60

Бимаганбетова

Айгерим

Сагиндыковна

050506

Экономика совместно с Американским университетом Кипра

Кипрдағы америка университетімен біріккен экономика

61

Амирхан

Алма

Амирханкызы

6M070900

Металлургия

Металлургия

Каталог: sites -> default -> files
files -> І бөлім. Кәсіпкерліктің мәні, мазмұны
files -> Програмаллау технологиясының көмегімен Internet дүкен құру
files -> Интернет арқылы сот ісі бойынша ақпаратты қалай алуға болады?
files -> 6М070600 –«Геология және пайдалы қазба кенорындарын барлау» 1 «Пайдалы қазба кенорындарын іздеу және барлау»
files -> Регламенті Негізгі ұғымдар Осы «Спорт құрылыстарына санаттар беру»
files -> Регламенттерін бекіту туралы «Әкімшілік рәсімдер туралы»
files -> Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау Және әлеуметтік даму министрлігі
files -> Регламенттерін бекіту туралы «Әкімшілік рәсімдер туралы»
files -> 2014 – 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары
files -> Қызылорда облысының 2015 жылғЫ Әлеуметтік-экономикалық даму нәтижелері


Достарыңызбен бөлісу:


©dereksiz.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет