Утепбергенова Гульжамал Асылгереевна хатшы Комиссия мүшелері: Айтназаров Мұрат Шикалович Байтурова Дана Исембигалиевна Бегжанова Гульнур Базарбаевна Ониськова Елена Брониславовна округтік сайлау комиссияларының құрамы



жүктеу 150.91 Kb.
Дата07.07.2016
өлшемі150.91 Kb.
Мәртөк ауданы бойынша аудандық аумақтық, округтік және учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары, шекаралары және орналасқан орны туралы

Х А Б А Р Л А М А
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 13-бабының 4-тармағына, 15-бабының 3 тармағына, 17-бабының 2-тармағына, 22-бабының 2 тармағына, 23-бабының 5-тармағына сәйкес Мәртөк ауданы бойынша дауыс беру үшін аудандық аумақтық, округтік және учаскелік сайлау комиссияларының құрамы, шекаралары, орналасқан орны туралы хабарлаймыз:
АУДАНДЫҚ АУМАҚТЫҚ САЙЛАУ КОМИССИЯСЫ
Мәртөк ауылы, Майлин көшесі, 1, тел. 22-2-76, 22-2-77
Бердиев Каримжан Омарбекович – төраға

Умбетов Нурбулат Казтаевич – орынбасар

Утепбергенова Гульжамал Асылгереевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Айтназаров Мұрат Шикалович

Байтурова Дана Исембигалиевна

Бегжанова Гульнур Базарбаевна

Ониськова Елена Брониславовна
ОКРУГТІК САЙЛАУ КОМИССИЯЛАРЫНЫҢ ҚҰРАМЫ
1 Абай сайлау округі

Мәртөк ауылы, Абай көшесі, 22, № 1 орта мектеп, тел.: 21-7-24

Кубенова Шолпан Курмангалиевна – төраға

Кауменова Сулушаш Куандыковна - орынбасар

Байбаракова Гульбаршын Жоламановна-хатшы



Комиссия мүшелері:

Жамбусынова Нургуль Агимбаевна

Кульниязова Роза Галиулловна

Сальменова Жайслу Алтыбаевна

Утемуратова Фарида Сейдуллаевна
2 Есет сайлау округі

Мәртөк ауылы, Озмитель көшесі, 5, № 4 орта мектеп, тел.: 31-1-18
Темирболат Аманжол Канатович - төраға

Кадыров Асылхан Бекбулатович - орынбасар

Каржауова Динара Хамитовна -хатшы

Комиссия мүшелері:

Аяпбергенов Альжан Сандешевич

Бижанова Бакытгуль Кустеновна

Ботанова Динара Самрадовна

Масакбаева Балзада Шотаевна

3 Әбдіров сайлау округі



Мәртөк ауылы, Жамбыл көшесі, 125, № 2 мектеп-гимназиясы,

тел.: 31-9-21
Нурниязов Атымтай Нурлыханович -төраға

Лещенко Екатерина Андреевна – орынбасары

Селезнева Екатерина Ивановна -хатшы

Комиссия мүшелері:

Айдар Светлана Ергалиевна

Жангалиева Раиса Сейткалиевна

Мирманова Гульдар Рыскалиевна

Таумышева Салтанат Еркингалиевна

4 Бөкенбай батыр сайлау округі



Мәртөк ауылы, Абай көшесі, 131 «Мәртөк орман шаруашылығы»

мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел.: 22-3-96
Амандыкова Сайра Амангельдиновна - төраға

Косарева Светлана Алексеевна- орынбасар

Иманова Замзагуль Картбаевна - хатшы

Комиссия мүшелері:

Альжанова Жайдарман Сериковна

Камзина Нагима Газизовна

Кенжегулова Алия Акылбековна

Сукач Антонина Васильевна
5 Жайсан сайлау округі

Жайсан ауылы, Болашақ көшесі, 54, орта мектеп, тел.: 28-7-39
Отаргалиев Кыдыргалий Отаргалиевич - төраға

Айтжанова Алия Зарлыковна - орынбасар

Жумабекова Галия Зулкарнаевна -хатшы

Комиссия мүшелері

Мерзин Рустам Наилович

Муканова Куляш Бергенбаевна

Туралиева Салтанат Казиевна

Шондыбасов Булат Магавьевич
6 Аққұдық сайлау округі

Вознесеновка ауылы, мектеп, тел.: 24-2-18
Кулиш Александр Александрович - төраға

Бижанова Нургуль Кангалиевна – орынбасар

Склярова Галина Михайловна - хатшы

Комиссия мүшелері

Ашимова Самал Акимгереевна

Жакупова Светлана Рахмановна

Искалиев Жанибек Хайруллович

Козаченко Валентина Владимировна
7 Қаратаусай сайлау округі

Қаратаусай ауылы, ауылдық клуб, тел.: 26-6-76
Закирова Гульжан Киикбаевна - төраға

Муканова Акмарал Елеусизовна –орынбасар

Мукашева Айгуль Уалиевна -хатшы

Комиссия мүшелері

Гейст Александр Владимирович

Курмантаев Абай Сайфуллович

Свичкарь Татьяна Викторовна

Янцен Яков Яковлевич
8 Қызылжар сайлау округі

Қызылжар ауылы, ауылдық клуб, тел.: 24-4-56
Шегербаев Орынгали Карашевич - төраға

Амантурлиев Бостан Бадиканович – орынбасар

Кенжебаев Болат Нуралинович - хатшы

Комисия мүшелері:

Едельбаев Кайрат Елюсизович

Жонусова Кания Базаровна

Нетребко Антонина Николаевна

Утесинова Алмагуль Навиевна
9 Родников сайлау округі

Родниковка ауылы, мектеп, тел.: 25-0-48
Рысбаев Бекзат Насруллаұлы – төраға

Карагулова Светлана Сартаевна - орынбасар

Амандыкова Гульжихан Нуртаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бижанова Жанаша Жолдаспаевна

Исимов Ернур Саматулы

Мендибаева Айнур Жукеновна

Убайдулин Тлеубек Алтынбаевич

10 Сарыжар сайлау округі



Сарыжар ауылы, Жеңіс көшесі, 4, мектеп, тел.: 33-1-06
Тәжібай Әділбек Жаналыұлы –төраға

Бердиева Гулсара Айтбаевна – орынбасар

Ибраимов Алибек Батырович –хатшы

Комиссия мүшелері

Ананенко Ольга Николаевна

Мардаева Агипа Тукибаевна

Мусирова Лаззет Малимбаевна

Сафронкина Ольга Яковлевна

11 Қаратоғай сайлау округі



Қаратоғай ауылы, мектеп, тел.: 26-4-16
Есенжолов Бакытбек Мейрамбекович –төраға

Копжан Оразгали Минажевич – орынбасар

Торошева Алтынай Жуваткановна - хатшы

Комиссия мүшелері:

Иманова Шолпан Балдыгереевна

Синяк Галина Дмитриевна

Утепбергенова Галия Карасаевна

Шакбитова Кенжекыз Макжановна
12 Байнассай сайлау округі

Байнассай ауылы, мектеп, тел.: 26-3-20
Искалиев Казый Габдуллович - төраға

Асанханов Марал Кондыбаевич – орынбасары

Басистая Екатерина Ивановна - хатшы

Комиссия мүшелері:

Ахметов Мурат Жаксылыкович

Жумагалиева Булган Такиевна

Карабалин Измурат Мардигалимович

Уразов Елеман Умирзакович

УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯЛАРЫНЫҢ ҚҰРАМЫ
266 сайлау учаскесі

Мәртөк ауылы, Абай көшесі, 22, № 1 орта мектеп, тел. 21-1-63
Жамаладинов Марат Шандыбаевич – төраға

Тулеуова Гульмира Токтамысовна - орынбасар

Сухинькая Ирина Николаевна – хатшы

Комиссия мүшелері

Кауменова Жанна Сергеевна

Колесник Елена Анатольевна

Кужирова Гульнара Улукман-Какимовна

Мальченко Людмила Александровна
267 сайлау учаскесі

Мәртөк ауылы, Озмитель көшесі, 5, № 4 орта мектеп, тел.72-4-17
Шудабаев Кыдырбай - төраға

Саринова Магира Хасеновна – орынбасар

Бекова Анаргуль Тулегеновна - хатшы

Комиссия мүшелері

Конысбай Орынғали Сағитжанұлы

Лысова Галина Михайловна

Сибгатова Гульмира Кенжегалиевна

Таумышев Еркенгали Кереевич
268 сайлау учаскесі

Мәртөк ауылы, Жамбыл көш., 125,

2 мектеп-гимназия, тел. 32-0-11


Покатило Татьяна Григорьевна – төраға

Шакиров Ильдар Фаритович – орынбасар

Сторожева Тамара Алексеевна - хатшы

Комиссия мүшелері

Байсагизов Руслан Серикбаевич

Жаксыгарина Гульжан Койшыбаевна

Зеленская Мария Николаевна

Куанова Гульжан Хасеновна
269 сайлау учаскесі

Мәртөк ауылы, Абай көшесі, 131, «Мәртөк орман шаруашылығы» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел. 22-3-96
Есинжанов Алибек Тарваевич - төраға

Даулбаева Гульмира Конусовна – орынбасар

Калиева Алмагуль Жакеновна - хатшы

Комиссия мүшелері

Аргатюк Александр Анатольевич

Ботанова Гульжан Онгаровна

Колесниченко Людмила Ивановна

Ескибаева Жанипа Габдулгалиевна

270 сайлау учаскесі



Қазан ауылы, мектеп, тел.27-3-54
Полегонько Павел Сергеевич - төраға

Данияров Каким Искакович - орынбасар

Калиниченко Лариса Сергеевна - хатшы

Комиссия мүшелері

Базай Виталий Михайлович

Герасименко Людмила Николаевна

Курамысов Ерлан Олегович

Череутенко Татьяна Васильевна

271 сайлау учаскесі



Құмсай ауылы, мектеп, тел.72-0-12
Камзин Сабыржан Жаксылыкович - төраға

Камзина Акмарал Амангельдиевна - орынбасар

Нартаева Казина Жаксылыковна - хатшы

Комиссия мүшелері

Аймухамбетова Ляззат Сандибековна

Балсеитов Ыклас Зайнуллович

Жумагалиева Гульмира Аманкосовна

Иманалина Калампыр Ерболатовна

272 сайлау учаскесі



Сарыжар ауылы, Жеңіс көшесі, 4, мектеп, тел. 33-3-20
Мухамбеткалиев Алмир Кунакпаевич - төраға

Нестерова Любовь Васильевна - орынбасар

Такрепова Зауреш Муратовна - хатшы

Комиссия мүшелері

Досова Лейла Нафаловна

Зинешева Алтынай Жалгасовна

Омарбек Диляра Талғатқызқы

Тілеумағанбет Айман Есенқызы
273 сайлау учаскесі

Сарыжар ауылы, Жеңіс көшесі, 4, мектеп, тел.33-2-63
Есмагамбетов Женис Сагинбаевич - төраға

Тәжібай Гүлмира Әбсұлтанқызы – орынбасар

Жолмаганбетова Саягул Амантаевна - хатшы

Комиссия мүшелері

Аскарова Ботакоз Курбаниязовна

Ергалиева Асыл Бисенбековна

Мухамбеткалиева Назгуль Тажибаевна

Сағи Ақбөбек Ибадуллақызы
274 сайлау учаскесі

Жайсан ауылы, Болашақ көшесі, 33, ауылдық клуб, 28-7-19
Казиев Ренат Янебекович - төраға

Домбровский Владимир Геннадьевич – орынбасар

Таева Анима Акмадеевна - хатшы

Комиссия мүшелері

Байрамова Гульнара Сагенбаевна

Коптлеуова Айгуль Галимжановна

Орлова Светлана Николаевна

Умарова Гульмира Ахметбековна
275 сайлау учаскесі

Жайсан ауылы, Медетов көшесі, 35, арнайы мектеп интернаты, тел.28-7-58
Уразов Адиль Бакбердыевич - төраға

Мустафина Райгуль Избасаровна – орынбасар

Туралиев Айбек Жанибекович - хатшы

Комиссия мүшелері

Александрович Жанна Кинжибековна

Гриневич Людмила Ивановна

Омарова Дина Самидулловна

Садакбаева Дина Балмухановна
276 сайлау учаскесі

Жаңатан ауылы, медпункт, тел. 72-0-99
Байтурова Дина Мурзаковна - төраға

Дарханбаев Иманбай Жанабаевич - орынбасар

Килибаева Нагима Базаргалиевна - хатшы

Комиссия мүшелері

Есмагамабетов Тулеген Арыстанович

Килибаев Абдыгалий Илиясович

Кульбараков Болатбек Досалович

Мулдагазин Асылхан Кобдыракимович

277 сайлау учаскесі



Көкпекті ауылы, мектеп, тел.72-8-81
Дуйсенбаева Куралай Тилепбаевна - төраға

Кужиров Амангельды Габдуллович – орынбасар

Есхабилова Малика Мадениетовна - хатшы

Комиссия мүшелері

Дуйсембаев Мухтар Адилгалиевич

Жалменов Амантай Жолдасбаевич

Мадияров Елеусиз Имашевич

Умарова Каншаем Кенесовна

278 сайлау учаскесі



Вознесеновка ауылы, мектеп, тел. 24-2-18
Бабоха Константин Сергеевич – төраға

Казтуганова Гульжанар Коблановна – орынбасар

Майташева Сарсенгуль Сырымбетовна - хатшы

Комиссия мүшелері

Досанова Гульшат Молдагалиевна

Зайко Ирина Викторовна

Кулиш Любовь Николаевна

Шакуова Слушаш
279 сайлау учаскесі

Веренка ауылы, мектеп,тел.72-6-63
Ушкевич Алевтина Николаевна - төраға

Бижанов Амангельды Сапаргалиевич – орынбасар

Мендинова Нина Григорьевна – хатшы

Комиссия мүшелері

Атагуллин Махамбет Кадырович

Кулешова Раиса Николаевна

Купесова Шолпан Токбергеновна

Кусаинова Багдагуль Задыгиреевна

280 сайлау учаскесі



Первомайка ауылы, мектеп, тел.72-5-94
Зорбаева Галия Кайратовна - төраға

Карылгашев Нурлан Жаксылыкович - орынбасар

Прокопало Евгения Викторовна - хатшы

Комиссия мүшелері

Ещанова Бибигуль Мухтаровна

Жармагамбетов Сейткали Жумагулович

Жилгельдина Назгуль Жаксылыковна

Прокопало Татьяна Николаевна
281 сайлау учаскесі

Жаңажол ауылы, мектеп, тел.73-1-58
Есмагамбетова Анаргуль Саматовна - төраға

Шиц Любовь Васильевна – орынбасар

Вишинская Ольга Владимировна –хатшы

Комиссия мүшелері

Бекбатырова Асся Аманкуловна

Мендыбеков Тлеумаш Турмуханович

Саркулова Акзия Мажитовна

Чипегина Наталья Николаевна

282 сайлау учаскесі



Қарабұлақ ауылы, мектеп, тел.72-5-88
Большакова Светлана Ивановна - төраға

Сайдаев Гайрбек Майрбекович – орынбасар

Большакова Елена Ивановна - хатшы

Комиссия мүшелері

Буняк Олеся Евгеньевна

Гангалюк Татьяна Сергеевна

Мадияров Булат Ахметкалиевич

Чекенёв Александр Анатольевич
283 сайлау учаскесі

Байнассай ауылы, мектеп, тел.26-3-20
Мезенец Виктор Васильевич – төраға

Швачко Татьяна Владимировна – орынбасар

Агайдарова Куляш Зайналгобиевна - хатшы

Комиссия мүшелері

Даркулова Гульшара Измухановна

Искалиева Асель Алибековна

Сейткалиева Айгерим Сериковна

Шнар Андрей Андреевич
284 сайлау учаскесі

Ақмоласай ауылы, ауылдық клуб, тел. 72-2-13
Быстров Михаил Иванович - төраға

Кудиярова Гульбану Митановна - орынбасар

Рабинович Раиса Жумабаевна - хатшы

Комиссия мүшелері

Зарешняк Виктор Васильевич

Козлова Раиса Александровна

Кузнецова Марина Геннадьевна

Шульгин Александр Владимирович
285 сайлау учаскесі

13 жыл Қазақстан ауылы, мектеп, тел.73-3-32
Кулькашев Алтай Шармуханович - төраға

Байденов Утепкали Газизович – орынбасар

Агайдарова Райса Касенгалиевна – хатшы

Комиссия мүшелері

Байденов Дулат Баккалиевич

Есенгалиева Кульдир Бралиевна

Жаназаров Бауыржан Базарбаевич

Мадиева Маржанкуль Амангельдыевна

286 сайлау учаскесі



Байторысай ауылы, мектеп, тел. 25-3-54
Князьбаева Алмагуль Бахитжановна -төраға

Назаренко Светлана Дмитриевна – орынбасар

Ажниязова Амина Акимгиреевна - хатшы

Комиссия мүшелері

Клименко Вероника Анатольевна

Мартенс Олег Петрович

Уразов Акимгерей Нурситович

Эминова Гульнар Советбековна
287 сайлау учаскесі

Дмитриевка ауылы, мектеп, тел.73-7-65
Суингарин Маратбек Кенжебаевич - төраға

Решетник Юрий Николаевич - орынбасар

Решетник Надежда Петровна - хатшы

Комиссия мүшелері

Абраменко Анатолий Викторович

Ажгалиев Мурат Агинтаевич

Акбашева Балнур Чашемовна

Кузембаев Жумамурат Бисенбаевич
288 сайлау учаскесі

Покровка ауылы, мектеп, тел.25-6-15

Алдрапеков Рыскалий Майланович - төраға

Белая Антонина Григорьевна – орынбасар

Кузьменко Инна Владимировна – хатшы



Комиссия мүшелері

Дик Алла Григорьевна

Ниязов Аркадий Елемесович

Омельницкая Наталья Григорьевна

Чабанова Антонина Рудольфовна
289 сайлау учаскесі

Полтавка ауылы, ауылдық клуб, тел.25-9-22
Багауов Табигат Тлеулинович - төраға

Жабетова Жанылсын Сатыбалдиевна – орынбасар

Шапенова Дина Маратовна - хатшы

Комиссия мүшелері

Калиева Балслу Жангазиевна

Карпенко Марина Владимировна

Касьянова Любовь Николаевна

Шуканов Елюбай Даниярович

290 сайлау учаскесі



Родниковка ауылы, мектеп,тел. 25-0-48
Сейтов Жайлыбек Тойгылыевич - төраға

Жамансарина Жанаргуль Шамилевна – орынбасар

Сулейменова Сауле Серикпаевна – хатшы

Комиссия мүшелері

Даукулова Айнур Серикпаевна

Досжанов Аскарбек Алмабекович

Карагулова Сандугаш Охасовна

Лукьяненко Надежда Ивановна
291 сайлау учаскесі

Саржансай ауылы, мектеп, тел. 27-8-35
Ширяев Валерий Петрович - төраға

Савчук Наталья Петровна – орынбасар

Дариманова Актоты Сарсенбаевна - хатшы

Комиссия мүшелері

Ильясова Райса Ахметжановна

Мадетова Илгек Димлмуратовна

Рахимова Ольга Ивановна

Решняк Антонина Васильевна

292 сайлау учаскесі



Кенсахара ауылы, мектеп, тел. 72-3-87
Килибаев Есенгельды Омарович - төраға

Минибаев Асылгерей Адельгареевич – орынбасар

Ильясова Алия Тунгышбаевна - хатшы

Комиссия мүшелері

Айтпаева Бибигуль Кабикызы

Антощак Татьяна Григорьевна

Дильмагамбетова Гульсара Жаксылыковна

Кулпайстанов Рысбек Макашович
293 сайлау учаскесі

Қаратоғай ауылы, мектеп, тел.26-4-16
Измагамбетова Айман Елемесовна - төраға

Изимканова Ардак Изимкановна - орынбасар

Исенгалиев Куаныш Ержанович - хатшы

Комиссия мүшелері

Балгазина Зауреш Камашовна

Жиенбаева Маржан Елеусизовна

Иламанова Алтыншаш Клычбековна

Тилепбаева Сауле Жанзадаевна

294 сайлау учаскесі



Қаратаусай ауылы, ауылдық клуб, тел. 26-6-76
Нургалиев Сактаган Мерейлович - төраға

Медведь Владимир Васильевич – орынбасар

Нургалиева Рауза Бисеновна – хатшы

Комиссия мүшелері

Ажгалиев Нурлан Айткалиевич

Буркин Александр Вадимович

Гейст Светлана Юрьевна

Мамедова Наталья Васильевна
295 сайлау учаскесі

Аққайын ауылы, мектеп, тел. 25-7-32
Ковалев Сергей Викторович - төраға

Грачев Григорий Алексеевич - орынбасар

Ильенкова Айнур Нурбулатовна - хатшы

Комиссия мүшелері

Жусупова Венера Габдулхановна

Закиров Василий Юрьевич

Измухамбетова Жумаслу Сагинаевна

Турегазина Татьяна Анатольевна
296 сайлау учаскесі

Қызылжар ауылы, ауылдық клуб, тел.24-4-56
Ахметов Айбек Жаппасович - төраға

Байсынов Сабит Нархозбекович - орынбасар

Казыдуб Татьяна Николаевна – хатшы

Комиссия мүшелері

Калиева Гульнафис Бауыржановна

Кенжебаева Гульмира Поштыбаевна

Мамбетов Сансызбай Кенесович

Нурсултанова Айтжан Шонайовна

297 сайлау учаскесі



Шевченко ауылы, мектеп, тел. 73-1-94
Маар Татьяна Васильевна - төраға

Айтжанов Урантай Урумбасарович - орынбасар

Грабович Наталья Викторовна - хатшы

Комиссия мүшелері

Айтжанова Валентина Урантаевна

Ивкина Александра Сергеевна

Сарсенова Дария Гайсиновна

Экгарт Людмила Владимировна

298 сайлау учаскесі



Бөрте ауылы, мектеп, тел. 28-0-33
Артыгалиева Гульжан Шерниязовна - төраға

Калманов Арслан Елемесович - орынбасар

Кибашева Асель Кулжановна - хатшы

Комиссия мүшелері

Жумагазина Роза Сериковна

Ибраева Нонна Анатольевна

Иржанова Орнай Кидыровна

Ребгун Елена Николаевна
299 сайлау учаскесі

Құрмансай ауылы, мектеп, тел. 26-1-08
Клушов Ерлан Сериккалиевич -төраға

Булгаков Юрий Владимирович - орынбасар

Шульц Екатерина Рубиновна - хатшы

Комиссия мүшелері

Зайченко Людмила Яковлевна

Куанышбеков Жомарт Нураллович

Кужабекова Фарида Калдыбаевна

Шилан Ольга Михайловна
300 сайлау учаскесі

Торайғыр ауылы, мектеп интернат, тел. 73-4-62
Кушкенов Утепберген Базарбаевич - төраға

Тажигулова Лариса Валиевна – орынбасар

Лобода Ирина Викторовна – хатшы

Комиссия мүшелері

Адекова Бизада Калышевна

Аубакирова Кулям Жаксибаевна

Золотых Наталья Николаевна

Муканов Бахытжан Момышевич
301 сайлау учаскесі

Егізата ауылы, мектеп, тел. 74-2-11
Илюпова Ульмекен Темиржановна - төраға

Шашлонов Анатолий Александрович - орынбасар

Мринская Нина Андреевна - хатшы

Комиссия мүшелері

Байалиева Анна Николаевна

Кужегулов Серик Бурамбаевич

Лыхогляд Наталья Васильевна

Смирнов Валерий Александрович

302 сайлау учаскесі



Шанды ауылы, мектеп, тел. 74-1-25
Жапақова Ләззат Тәжібайқызы - төраға

Нечипоренко Евгения Ивановна - орынбасар

Аникушина Валентина Александровна –хатшы

Комиссия мүшелері

Гусева Евгения Викторовна

Дерксен Валентина Геннадьевна

Илюсинова Наталья Николаевна

Каиргалиев Киекбай Нурлыханович
303 сайлау учаскесі

Хазірет ауылы, мектеп, тел. 98-38-35
Дуйсенов Мейрхан Картбаевич - төраға

Гуйван Надежда Викторовна – орынбасар

Ивченко Леонид Николаевич - хатшы

Комиссия мүшелері

Иванько Елена Ивановна

Иванько Татьяна Александровна

Палымбетова Шынар Амангалиевна

Юденко Юлия Юрьевна
304 сайлау учаскесі

Жездібай ауылы, «Берёзовка» шаруа қожалығының кеңсесі, тел.98-39-58
Куставлетова Бизада Матчановна- төраға

Тлеулесова Наталья Александровна – орынбасар

Юденко Татьяна Анатольевна –хатшы

Комиссия мүшелері

Деревянкина Наталья Анатольевна

Едильбеков Қуатбай Сергеевич

Мавликеев Владимир Давлетгареевич



Скачко Надежда Закиевна


©dereksiz.org 2016
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет