Важна информация!!!



жүктеу 242.52 Kb.
Дата25.06.2016
өлшемі242.52 Kb.
ВАЖНА ИНФОРМАЦИЯ!!!

Уважаеми студенти,

Срещата с класираните за участие в програма ЕРАЗЪМ и програма JOSZEF ще се проведе на 03.04.2012 г. (вторник) в зала 2005 от 17.30 ч. Присъствието на всички студенти е препоръчително. Срещата ще бъде водена от доц. д-р Вера Пиримова, институционален координатор по програма ЕРАЗЪМ на УНСС. Ще получите важна информация за следващите етапи по реализирането на вашите мобилности.

Студентите, които са одобрени, но некласирани, могат да избират от свободните места или ще им бъде отправено предложение от Комисията в случай на отказ от участие на класиран студент.

Класираните студенти следва да заявят чрез писмена декларация дали потвърждават или се отказват от мястото, на което са класирани, в срок от 04.04.2012 г. до 06.04.2012 г. Формулярът ще намерите на адрес:



http://www.unwe.acad.bg/erasmus/?page=4

КЛАСИРАНЕ ЗА УЧАСТИЕ В ПРОГРАМА ЕРАЗЪМ И ПРОГРАМА JOSZEF ЗА АКАДЕМИЧНАТА 2012 – 2013 ГОДИНА

ВХ. №

ИМЕ

УНИВЕРСИТЕТ

001

Йорданка Андонова Петрова

Университет – Брюксел

002

Андрей Тодоров Николов

Икономически университет – Виена – програма JOSZEF

003

Тетяна Вадимовна Некряч

Университет Долна Силезия – вроцлав

004

Емил Валериев Цветков

Европейски университет – Мадрид

005

Динела Любомирова Кайтазка

Савойски университет – Шамбери

006

Дилян Русев Христов

Университет за приложни науки bfi – Виена

007

Стелиана Валентинова Василева

Университет Сан Антонио – Мурсия

008

Силвия Стефчева Георгиева

Университет ЕТЕА – Кордоба

009

Димитър Мариянов Дянков

Висше банково училище – Познан

010

Тони Петрова Пачева

Университет – Бремен

011

Тереза Николаева Тенева

Университет - Секешфехервар

012

Магдалена Александрова Димитрова

Университет – Хаселт

013

Моника Василева Атанасова

Предложение на Комисията – Университет Бремен – за един семестър

014

Даниела Петкова Вучкова

Автономен университет – Барселона

015

Розалия Илиева Иванова

Висше училище Йоанеум – Грац

016

Андрей Андреев Михайлов

Университет за приложни науки – Пфорцхайм

017

Дойчин Росенов Дойчев

Университет Лил 1

018

Любен Бориславов Портев

Неодобрен, некласиран

019

Силви Крикор Саркисян

Одобрен, некласиран

020

Светлана Петрова Димитрова

Университет – Аликанте

021

Петя Валентинова Несторова

Одобрен, некласиран

022

Даниела Иванова Мюзюрска

Предложение на комисията – Институт за информационни системи и мениджмънт – Рига

023

Грета Павлова Стаменова

Предложение на комисията – Университет Сарагоса

024

Зорница Станимирова Златева

Предложение на комисията – Университет за приложни науки - Кокола

025

Невелина Веселинова Попова

Университет – Ческе Будейовице

026

Екатерина Стоянова Стоянова

Университет за приложни науки – Вормс

027

Веселин Бориславов Петков

Одобрен, некласиран

028

Десислава Крумова Крумова

Икономически университет – Братислава

029

Величка Димитрова Тилева

Предложение на комисията – Университет Алпен Адриа – Клагенфурт

030

Силвия Станимирова Добрева

Предложение на комисията – Висше училище за техника и икономика – Хайлброн

031

Йонел Силверова Илиева

Университет за приложни науки – Вормс

032

Владислав Игоров Челаков

Университет за приложни науки – Хоф

033

Биляна Пламенова Христова

Предложение на комисията – Висше училище по право – Братислава

034

Димитрина Тодорова Борозова

Рейнски университет – Бон

035

Диана Йорданова Михайлова

ЗЛУ – Бърно

036

Вероника Йорданова Михайлова

Университет – Острава

037

Константин Богданов Гавалюгов

Университет – Бремен – зимен семестър

038

Мая Павлова Кръстева

Одобрен, некласиран

039

Мила Бориславова Трифонова

Технологичен институт – Дъндалк

040

Мария Венциславова Антонова

Университет за приложни науки – Вормс

041

Евгения Красимирова Топалова

ВУИП – Берлин

042

Зорница Димтрова Стоянова

Икономически университет – Катовице

043

Ивон Дончева Нановска

Университет за приложни науки bfi – Виена

044

Ива Красимирова Николова

Бизнес колеж Титген – Одензе

045

Тодор Руменов Динев

Университет – Монпелие 3

046

Живко Йорданов Панайотов

Савойски университет – Шамбери

047

Моника Хари Цанева

Университет – Аликанте

048

Моника Боянова Иванова

Предложение на комисията – Технологичен институт – Дъндалк – един семестър

049

Ивайло Руменов Денев

Университет – Ческе Будейовице

050

Ивелина Антонова Атанасова

Европейски университет – Мадрид

051

Борис Тодоров Анев

Университет – Хаселт

052

Силвия Валентинова Иванова

Неодобрен, некласиран

053

Елка Георгиева Генова

Университет – Варшава

054

Екатерина Виталиева Пенева

Висше банково училище – Гданск

055

Людмил Емилов Кеманов

Икономически университет – Братислава

056

Елена Атанасова шопова

Университет – Лил 2

057

Избела Симеонова Монева

Предложение на комисията – Университет – Гент – зимен семстър

058

Александра Александрова Костадинова

Университет – Гент

059

Гергана Сашова Арсова

Предложение на комисията – Университет – Сегед

060

Кръстин Димитров Димитров

Университет – Секешфехервар

061

Цветомир Иванов Спасов

Университет – Гьотинген

062

Ема Василева Петрова

Университет Томаш Бата – Злин

063

Теодора Лилова Лилова

Университет – Евора

064

Карина Божидарова Петрова

Университет – Евора

065

Златка Бориславова Трифонова

Университет за приложни науки – Вормс

066

Десислава Руменова Михайлова

Университет за приложни науки – Вормс

067

Сержан Али Кадир

Университет Бахчешехир – Истанбул

068

Павел Рачев Шейтанов

Университет – Сплит

069

Кирил Георгиев Начев

Неодобрен, некласиран

070

Радина Миткова Герасимова

Университет – Фрайбург

071

Георги Емануилов Трендафилов

Технически университет – лисабон

072

Антоан Даниелов Йоловски

Университет Даларна – Фалун

073

Николай Стефанов Кьосев

Университет Константин Философ – Нитра

074

Петър Галинов Ганчев

Университет – Острава

075

Сениха Себахтин Халил

Университет – Фрайбург

076

Иван Кирчев Кирчев

Университет за приложни науки – Саарбрюкен

077

Юли Божидаров Радоев

Университет – Сплит

078

Павлета Иванова Гюнова

Предложение на комисията – Университет Гранада – Сеута

079

Адриана Атанасова Попова

Предложение на комисията – Университет – Сарагоса

080

Ана Ангелова Петкова

Университет за приложни науки – Пфорцхайм

081

Велизар Иванов Панев

Университет Метрополитан – Прага

082

Кристиан Кънев Костадинов

Предложение на комисията – Технологичен институт Дъндалк – един семестър

083

Надежда Драганова Димитрова

Одобрен, некласиран

084

Антон Иванов Шуманов

Неодобрен, некласиран

085

Людмила Димитрова Чолакова

Университет – Гьотинген

086

Адрияна Георгиева Армянова

Предложение на комисията – университет Сплит – зимен семестър

087

Грета Димитрова Николова

Университет ЕТЕА – Кордоба

088

Милена Николаева Петрова

Университет – Аахен

089

Виктория Младенова Станева

Предложение на комисията – Университет – Лайпциг

090

Николай Велчев Вълчев

Висше училище – Кобленц

091

Стела Николаева Маркова

Бизнес академия – Копенхаген

092

Елена Георгиева Георгиева

Европейски университет – Мадрид

093

Невена Николаева Шиварова

Университет – Варшава

094

Димитър Грозданов Грозданов

Университет – Амстердам

095

Денис Алилов Халваджиев

Университет за приложни науки – Пфорцхайм

096

Татяна Владимирова Кирилова

Университет за приложни науки – Хоф

097

Камелия Славчева Каракашева

VIA Юнивърсити колидж – Хорсенс

098

Татяна Николаева Благоева

Предложение на комисията – Университет Загреб

099

Деница Валериева Тилева

Университет – Амстердам

100

Антонио Михайлов Величков

ТУ – Биалисток

101

Ивайло Стефанов Чернинков

Университет – Лил 2

102

Елица Сергеева Ревалска

ТУ – Лисабон

103

Маргарита Георгиева Рачева

Университет – Монпелие 2

104

Гергана Красимирова Георгиева

Предложение на комисията – Университет – Вилнюс

105

Никол Красимирова Георгиева

Предложение на комисията – Университет – Вилнюс

106

Венцислава Недкова Петрова

Неодобрен, некласиран

107

Надежда Боянова Георгиева

Икономически университет – Краков

108

Ирена Василева Найденова

Предложени на комисията – Висше бизнес училище – Нови Сонч

109

Стефан Емилов Лазаров

Университет - Секешфехервар

110

Михаела Каменова Попова

Университет - Секешфехервар

111

Ана Момчилова Рабаджийска

Предложение на комисията – Университет – Загреб

112

Димитър Недялков Шаламанов

VIA Юнивърсити колидж – Хорсенс

113

Вержиния Венциславова Василева

Университет ЕТЕА – Кордоба

114

Надежда Стоянова Арсова

Университет Алпен Адриа – Клагенфурт

115

Николета Христова Христова

Университет ЕТЕА – Кордоба

116

Мартина Емилова Стоянова

Университет Ла Сапиенца – Рим

117

Цветелина Пламенова Денева

Университет – Храдец Кралове

118

Христо Любомиров Стоянов

Неодобрен, некласиран

119

Симона Красимирова Велинова

Университет Сент Ищван – Гьодьольо

120

Христиана Николаева Йовкова

Неодобрен, некласиран

121

Красимира Иванова Начева

Висше училище – Лихтенщайн

122

Христо Господинов Господинов

Предложение на комисията - Висше училище Йоанеум – Грац

123

Таня Валентонова Пейкова

Неодобрен, некласиран

124

Антоанета Атанасова Георгиева

Икономически университет – Краков

125

Кирил Иванов Лазаров

Висше банково училище – Познан

126

Петър Пенчев Пенчев

Университет – Монпелие 3

127

Явор Веселинов Цековски

Университет – Болоня

128

Георги Стефанов Узунов

Университет – Немихен

129

Константин Руменов Цветанов

Предложени на комисията – ЧЗУ – Прага

130

Владимир Иванов Атанасов

Одобрен, некласиран

131

Живко Радосветов Градинаров

Университет – Немихен

132

Александра Стоянова Дренска

Висше банково училище – Познан

133

Емил Каменов Любенов

Висше банково училище – Познан

134

Таня Александрова Стамова

Предложение на комисията – Икономически университет – Виена, една година (немски)

135

Петя Георгиева Бараболова

Университет – Брага

136

Камелия Методиева Димитрова

Предложение на комисията – ЧЗУ - Прага

137

Цветелина Велизарова Тосева

Университет за приложни науки – Хоф

138

Димитринка Георгиева Кючукова

Предложение на комисията – Университет Докуз Ейлюл – Измир

139

Моника Димитрова Манчева

Университет – Храдец Кралове

140

Димитър Георгиев Димов

Одобрен, некласиран

141

Константин Цонков Киров

Университет Леополд Франценс – Инсбрук

142

Станимир Ташев Сталев

Университет – Гент

143

Боян Мирославов Александров

Икономически университет – Братислава

144

Цветелина Петрова Христова

Икономически университет Виена – един семестър

145

Петя Жорова Барбова

Университет – Сплит

146

Любина Добромирова Панайотова

Университет – Аахен

147

Валентин Георгиев Макавеев

Университет – Фрайбург

148

Теодора Димова Стоева

ЗЛУ - Бърно

149

Диана Динева Йорданова

Университет – Секешфехервар

150

Ива Бориславова Борисова

Университет за приложни науки – Пфорцхайм

151

Атанаска Петрова Терзийска

Икономически университет – Краков

152

Петрана Славчова Главчева

Одобрен, некласиран

153

Златина Димова Лютова

Европейски университет – Мадрид

154

Велислав Атанасов Маринов

Предложение на комисията - Университет сан Антонио - Мурсия

155

Виолета Зиновиева Василева

Предложение на комисията – Университет – Сегед

156

Диан Янков Янев

Предложение на комисията – Университет – Сегед

157

Георги Радков Грамов

Университет – Гранада

158

Димитър Тодоров Драганов

Одобрен, некласиран

159

Даниел Сашев Генчев

Университет за приложни науки Техникум – Виена

160

Василена Стефанова Васева

Технологичен институт – Серес

161

Елица Данаилова Кашмерова

Бизнес академия – Копенхаген

162

Велимира Георгиева Бакалова

Университет – Лайпциг

163

Виктория Динкова Иванова

Висше училище – Кобленц

164

Ваня Николова Урумова

Университет за приложни науки – Пфорцхайм

165

Ива Пенчева Цветкова

Одобрен, некласиран

166

Иво Владимиров Владимиров

Предложение на комисията – Университет – Хайлброн

167

Маргарита Ангелова Златанова

Университет за приложни науки - Саарбрюкен

168

Стефан Георгиев Ганчев

Университет – Сегед

169

Тодор Пламенов Радков

Неодобрен, некласиран

170

Златина Владимирова Кузманова

Предложение на комисията – ЧЗУ – Прага

171

Анастасия Деянова Юрукова

Предложение на комисията – Университет за приложни науки – Фленсбург

172

Веселина Детелинова Грозданова

Институт за информационни системи и мениджмънт – Рига

173

Траян Дамянов Дамянов

VIA Юнивърсити колидж – Хорсенс

174

Адриана Йорданова Чолакова

Предложение на комисията – Университет – Сарагоса

175

Светла Димитрова Щерева

Предложение на комисията – ЧЗУ – Прага

176

Гергана Станиславова Палазова

ВБУ – Познан

177

Росалина Анастасова Анастасова

Университет – Брюксел

178

Даниела Красимирова Тодорова

Институт за информационни системи и мениджмънт – Рига

179

Цветомира Красимирова Кънева

Бизнес колеж Титген – Одензе

180

Владимир Красимиров Стефанов

Университет Долна Силезия – Вроцлав

181

Илияна Андреева Драганова

Университет – Вилнюс

182

София Николаева Тодоринска

Икономически университет - Катовице

183

Николета Йонкова Авджиева

Предложение на комисията – ВУП – Братислава

184

Георги Иванов Колев

Бизнес университет – Вроцлав

185

Деян Валериев Дилов

Предложение на комисията – Университет за приложни науки Техникум – Виена

186

Иван Виолинов Димитров

Одобрен, некласиран

187

Искра Богомилова Петрова

Висше банково училище – Гданск

188

Елисавета Богомилова Емилова

Университет Уест – Тролхатан

189

Ралица Димчева Димова

Одобрен, некласиран

190

Елизабет Бисерова Лазарова

Неодобрен, некласиран

191

Саня Георгиева Николова

Университет – Брага

192

Десислава Симеонова Митева

Университет Метрополитан – Прага

193

Хатике Мохамед Юсеин

Университет Коч – Истанбул

194

Александър Георгиев Макавеевв

Университет – Фрайбург

195

Сафет Метин Кадир

Университет Коч – Истанбул

196

Александър Руменов Манчев

Университет – Кошице

197

Петър Младенов Стоянов

Висше училище – Лихтенщайн

198

Милослава Александрова Димитрова

Неодобрен, некласиран

199

Надя Стефанова Арменова

Предложение на комисията – Университет Гранада – Сеута (един семестър)

200

Васил Данчев Йорданов

Университет Даларна – Фалун

201

Гергана Райчова Стойкова

Висше бизнес училище – Нови Сонч

202

Палмина Мартинова Бойчева

Одобрен, некласиран

203

Кирил Александров Кирилов

Одобрен, некласиран

204

Линда Петрова Бардарска

Университет – Загреб

205

Николай Христов Кавалджиев

Одобрен, некласиран

206

Давид Венциславов Димитров

Технологичен институт – Дъндалк

207

Полина Руменова Тодорова

Висше училище за техника и икономика – Хайлброн

208

Венета Тодорова Тодорова

Университет Фатих – Истанбул

209

Теодора Димитрова Георгиева

УниверситетСент Ищван – Гьодьольо

210

Радост Росенова Рачева

Университет фатих – Истанбул

211

Росен Руменов Георгиев

Бизнес университет – Вроцлав

212

Милена Пламенова Стаменова

Университет за приложни науки – Пфорцхайм

213

Славея Сергеева Цветарска

Университет – Монпелие 13

214

Мартин Гошев Великов

Неодобрен, некласиран

215

Михаела Илиян Иванова

Технически университет – Лисабон

216

Миглена Тонева Ангелова

Икономически университет - Лисабон











©dereksiz.org 2016
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет