Группа фио ребенка прибытие



Дата29.06.2016
өлшемі36.5 Kb.
түріГрафик проведения
График проведения


Группа

ФИО ребенка

прибытие

начало

окончание

1

Алёшин Кирилл Алексеевич Арчаков Андрей Вадимович

Бардин Владислав Дмитриевич Барзунов Алексей Радикович

Барыбин Илья Сергеевич

Бахарев Михаил Сергеевич

Бахарев Павел Сергеевич

Белкин Никита Сергеевич

Бибичев Владислав Алексеевич Бондарев Павел Алексеевич

Борисов Федор Михайлович Валиуллин Александр Александрович Валиуллин Максим Александрович Ведешин Максим Андреевич

Вельма Андрей Андреевич

Власов Олег Витальевич

Воробьев Владислав Владимирович Галанцев Матвей Алексеевич

Голиков Олег Максимович




10.20

10.40

11.20

2

Грибков Савва Романович

Груздев Никита Анатольевич

Дунаев Георгий Геннадьевич

Егоров Константин Сергеевич

Жарков Сергей Александрович Захаров Никита Дмитриевич

Иванов Антон Артемович

Изотов Валерий Михайлович

Калабзин Никита Олегович Капитанчук Сергей Витальевич

Клинг Даниил Александрович Колганов Владимир Сергеевич Константинов Дмитрий Александрович

Королев Александр Андреевич Королев Артем Александрович Котляров Василий Дмитриевич

Криворотов Натаниил Валерьевич Кудяков Сергей Максимович Ланчинский Иван Викторович



11.00

11.20

12.00

3

Ларин Владислав Сергеевич

Малахов Александр Андреевич Малышев Максим Алексеевич Малышев Михаил Сергеевич Марюшкин Петр Владимирович Маряшев Виктор Алексеевич

Маслов Михаил Вячеславович Махмудов Гаджи Каримулаевич Медведев Михаил Денисович

Михалев Егор Владимирович

Мороз Максим Сергеевич

Назаров Никита Андреевич

Никитин Александр Андреевич Новоселов Максим Ильич

Осиков Максим Владиславович Преображенский Даниил Вадимович Пугачев Илья Андреевич

Романов Тимур Владимирович

Савин Антон Дмитриевич




11.40

12.00

12.40

4

Крекшин Глеб Николаевич

Свищев Даниил Игоревич

Сергеев Илья Данилович

Симонов Антон Юрьевич

Смирнов Артем Алексеевич

Степанов Илья Евгеньевич

Терешин Федор Алексеевич

Ушанков Артем Александрович

Фабисович Никита Алексеевич

Федосеев Иван Александрович

Фокин Павел Тарасович

Чирков Алексей Андреевич

Шмелев Егор Алексеевич

Эрзин Семен Сергеевич

Яковлев Владислав Дмитриевич

Якубов Вадим Рустамович



Ярыгин-Локтев Иван Дмитриевич


12.20

12.40

13.20

Каталог: files
files -> Мазмұны мамандық бойынша түсу емтиханының мақсаттары мен міндеттері
files -> І бөлім. Кәсіпкерліктің мәні, мазмұны
files -> Програмаллау технологиясының көмегімен Internet дүкен құру
files -> Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты «Сот кабинеті»
files -> Интернет арқылы сот ісі бойынша ақпаратты қалай алуға болады?
files -> 6М070600 –«Геология және пайдалы қазба кенорындарын барлау» 1 «Пайдалы қазба кенорындарын іздеу және барлау»
files -> Оқулық. қамсыздандыру: Жұмыс дәптері
files -> «2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы, 1-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 2-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 3-жасөспірімдік-разрядты спортшы спорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы
files -> Регламенті Негізгі ұғымдар Осы «Спорт құрылыстарына санаттар беру»
files -> Спорттық разрядтар мен санаттар беру: спорт шеберлігіне үміткер, бірінші спорттық разряд, біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі бірінші санатты жаттықтырушы, біліктілігі жоғары деңгейдегі бірінші санатты нұсқаушы-спортшы


Достарыңызбен бөлісу:




©dereksiz.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет