Информация о работе трудового архива Белгород-днестровского городского совета



бет3/4
Дата16.07.2016
өлшемі143 Kb.
#202936
1   2   3   4

17.Михайлюченко Евгения Ивановна

18.Михайлова Елена Дмитриевна

19.Марку Лея Давидовна

20.Монастырская Елена Порфирьевна

21.Марушевская Нина Михайловна

22.Мозголин Николай Александрович

23.Мангул Лариса Федосеевна

24.Мазур Людмила Васильевна

25.Макарова (Кравченко) Наталия Прокопьевна

26.Марусич (Ефименко) Клавдия Васильевна

27.Лабунец Вячеслав Алексеевич

28.Логачёва Ирина Ивановна

29.Лысова (Грандовская) Галина Ивановна

30.Лабунец Алексей Алексеевич

31.Ленева (Воронина) Елена Николаевна
«Н»

1.Новоковская (Айсветр) Ида Ивановна

2.Никитин Сергей Николаевич

3.Наконечный Иван Фёдорович

4.Найда Юрий Александрович

5.Нестерук Надежда Ивановна

6.Немец Галина Николаевна

7.Науменко Наталья Васильевна

8.Найдёнова Татьяна Николаевна

9.Назаренко Людмила Владимировна

10.Нестеренко Вера Алексеевна

11.Назаренко Надежда Антиповна

12.Нудельман Марьяна Семёновна

13.Никора Любовь Васильевна
«О»

1.Ожигов Роман Александрович

2.Опря Николай Иванович

3.Орлова Любов Григорьевна

4.Орлов Григорий Иванович

5.Овсиенко Валентина Петровна

6.Орзенко Зинаида Александровна

7.Окулова Галина Васильевна

8.Озеров Вячеслав Александрович

«П»

  1. Панченко Пётр Дмитриевич

  2. Побережская Елизавета Юрьевна

  3. Потоля Иван Иванович

  4. Приказчиков Григорий Васильевич

  5. Плукчи (Головачук) Ирина Георгиевна

  6. Попова Надежда Анатольевна(и индификационный код )

  7. Погосов Гурген Николаевич

  8. Поздняков Валерий Емельянович

  9. Попова Наталия Степановна

  10. Полозенко Анастасия Трофимовна

  11. Парпалес Мария Николаевна

  12. Паламарчук Александр Александрович

  13. Петров Дмитрий Борисович

  14. Паланган Андрей Митрофанович

  15. Препелица Лидия Петровна

  16. Паламарчук Мирон Никонорович

  17. Плеханова Екатерина Павловна

  18. Петрушкан Лидия Николаевна

  19. Паук Нина Миновна

  20. Плис Виктор Ефимович

  21. Погорелова Лидия Семёновна

  22. Пашаева Галина Алексеевна

  23. Петрова (Бойко)Татьяна Петрова

  24. Подоленчук Ирина Владимировна

  25. Полторацкая Маргарита Арнольдовна

  26. Прокопенко Алексей Трофимович

  27. Пояркова Зоя Ивановна

  28. Пиджаристая Галина Алексеевна

  29. Поцко Верона Васильевна

  30. Пурым Лилия Николаевна

31.Першин Степан Антонович

32.Примич Галина Михайловна

33.Постолатий Евгения Евтодьевна

34.Продан Иван Кириллович
«Р»

1.Райлян Валерий Михайлович

2.Райлян Людмила Семёновна

3.Райнов Николай Филиппович

4.Ройтман Израиль Ихимович

5.Ротарь Дмитрий Фёдорович

6.Рубанский Виктор Георгиевич

7.Русляченко Александр Дмитриевич

8.Руссу Лилия Васильевна

9.Райлян (Гусева) Елена Владимировна

10.Редька Ольга Алексеевна

11.Ратушная Ольга Яковлевна

12.Радецкий Николай Йосипович

13.Рошкова Елена Григорьевна

14.Радиус Николай Александрович

15.Русляченко Семён Иванович

16.Романовский Георгий Никифорович

17.Ринос Илона Леонидовна

18.Райнов Владимир Дмитриевич

19.Рыбальченко Фёдор Терентьевич

20.Романчук Ефросинья Фёдоровна

21.Радзиван Анжела Николаевна
«С»

1.Сауляк Владимир Иванович

2.Спынаке Анна Георгиевна

3.Стоянов Григорий Прокопович

4.Сунцова (Царенко) Нина Фёдоровна

5.Сербуловпа (Венгеренко) Ксения Евгеньевна

6.Совко Евдокия Тихоновна

7.Савченко Мария Гавриловна

8.Струнин Иван Николаевич

9.Соловей Ирина Владимировна

10.Сидоренко Михаил Емельянович

11.Скиба Елена Максимовнна

12.Смертенюк Екатерина Ивановна

13.Свищёва Ирина Николаевна

14.Сыротенко Елена Михайловна

15,Синина Ольга Лаврентьевна

16.Сомик Галина Ярославовна

17.Стамов Михаил Фёдорович

18.Смокова Прасковья Николаевна

19.Саркисов Михаил Викторович

20.Семилита (Бондаренкова) Дарья Еремеевна

21.Садовая (Шкригун) Элина Эдуардовна

22.Скрипкарёва Раиса Николаевна

23.Старостина Галина Анатольевна

24.Скиба Александр Иванович

25.Сычёв Анатолий Иванович

26.Синина Мария Яковлевна

27.Сасова Агафия Хрисаноровна

28.Соколовский Борис Эмануилович

29.Селёдкова Тамара Михайловна

30.Сальникова Светлана Анатольевна
«Т»

1.Тохтарова (Гончарук) Галина Григорьевна

2.Терещенко (Рассомаха) Надежда Владимировна

3.Тарабанчук Пётр Дмитриевич

4.Тарасюгина (Афанасьева,Богатырская) Мария Константиновна

5.Тимофеева Валентина Андреевна

6.Тараненко Андрей Васильевич

7.Тараненко Иван Никитович

8.Тодосева Елена Афанасьевна

9.Трочинел Валентина Григорьевна

10.Тушина Наталья Борисовна
«У»

1.Урсул Владимир Петрович

2.Удуденко (Доценко) Клавдия Сергеевна

3.Унгенко Тамара Павловна
«Ф»

1.Фищенко Олег Анатольевич

2.Фрунзе Фёдор Васильевич

3.Фёдоров Михаил Алексеевич

4.Филимоненко Людмила Андреевна

5.Фомичёва Мария Евдокимовна

6.Форостян (Скирдова) Надежда Григорьевна

7.Фунтовая Любовь Григорьевна

8.Феденко (Любошенко) Анна Савельевна

9.Фомин Виктор Валентинович
«Х»

  1. Хливненко Пётр Фёдорович

  2. Хардикова Меланья Макаровна

  3. Хлопецкая Инна Григорьевна

4. Хасан (Васерман) Шлима Ильевна
«Ц»

1.Цыганов Павел Иванович

2.Цымбалюк Илья Митрофанович (удостоверение тракториста, свидетельство о расторжении брака)

3.Царенко Любовь Григорьевна

4.Цигельникер Семён Ихильевич
«Ч»

1.Чебаненко (Черныш ) Валентина Савельевна

2.Чередниченко Иван Спиридонович

3.Чёрный Александр Григорьевич

4.Чубук Юрий Пантелеевич

5.Чуйко Светлана Фёдоровна

6.Черненко Елена Анатольевна

7.Черноморченко Феодосия Ивановна

8.Черниенко Мария Владимировна

9.Чернокульская Феодосия Александровна

10.Чебан Анжела Валерьевна

11.Чебаненко Татьяна Павловна

12.Чолпан (Говгаш) Алла Прокопьевна

13.Чеботарь Виктор Николаевич

14.Чернощёков Иван Афанасьевич
«Ш»

1.Шевченко Фёдор Матвеевич

2.Шокот Анатолий Иванович

3.Швец Тамара Андреевна

4.Шеффер Инна Юрьевна

5.Шайхет Мальвина Яковлевна

«Щ»

1.Щербина Валентина Михайловна

2.Щербина Алла Викторовна

3.Щербина Емельян Афанасиевич

«Э»

1.Эльман Исаак Давидович

2.Эксиревский Филипп Аксентьевич

«Ю»

1.Юраш Михаил Васильевич

«Я»

1.Ярошевич Сергей Аркадьевич

2.Яшко Павел Павлович

3.Яровая Татьяна Владимировна

4.Якименко Валентина Григорьевна


Свидетельства о рождении

«А»
1.Антон Георгий Иванович 26.06.1966г.

2.Агапий Татьяна Ивановна 21.03.1965 г.

3.Адам Иван Степанович 27.06.1966г.

4.Ангел Мария Иустиновна 14.04.1952г.
«Б»

1.Буликану Елена Яковлевна 15.01.1969г.

2.Барагин Митрофан Григорьевич 17.06.1959 г.
«В»

1.Василица Зинаида Варфоломеевна 10.04.1962г.

2.Викол Зинаида Трифоновна 22.01.1962 г.

«Г»

1.Галатонов Пётр Иванович 06.09.1966г.

2.Горобик Мария Дмитриевна 14.09.1961 г.

3.Гори Мария Васильевна 02.10.1964 г.

4.Горе Ольга Вениаминовна 17.10.1960г.

«Д»

1.Дворовая Галина Алексеевна 17.06.1952г.

2.Дяченко Анатолий Иванович 22.03.1951 г.

3.Додон Мария Михайловна 04.02.1955г.

4.Доной Феодора Онофриевна 29.07.1962 г.

5.Долишная Зоя Васильевна 22.07.1952г.
«Е»

1.Ени Юлия Григорьевна 06.06.1951г.
«Ж»

1.Желамский Георгий Арионович 15.10.1962г.

2.Журба Лариса Александровна 20.10.1971 г.
«К»

1.Купец Василий Петрович 08.02.1966г.

2.Кроитору Константин Петрович 04.06.1966г.

3.Крохмалюк Лидия Аксимовна 01.11.1955г.

4.Копту Татьяна Васильевна 09.09.1969г.

5.Кельменчук Валентина Лукьинична 11.06.1954г.

6.Костанич Олег Михайлович 20.09.1963г.
«Л»

1.Луца Надежда Михайловна 18.04.1968г.

2.Лупашку Константин Петрович 03.12.1968 г.

3.Лазарь Екатерина Никифоровна 06.12.1968г.
«М»

1.Мараховский Виктор Алексеевич 08.01.1952 г.

2.Маринеско Пётр Степанович 26.05.1952 г.

3.Матвеев Анатолий Филиппович 20.07.1952 г.

4.Миронюк Иван Андреевич 31.05.1952 г.

5.Мокани Фома Минович 22.04.1956 г.

6.Мартын Георгий Иванович 05.07.1965г.

7.Матей Василий Георгиевич 03.09.1965 г.

«Н»
«О»

1.Онофраш Галина Яковлевна 19.04.1969 г.
«П»

1.Палий Галина Афанасьевна 05.01.1952 г .

2.Пеун Елена Викторовна 17.05.1961 г.

3.Платон Алексей Михайлович 25.12.1955 г.

4.Прикауцан Василий Алексеевич 11.08.1965 г.

5.Пупырёва Тамара Михайловна 03.06.1952 г.

6.Пынтя Лидия Михайловна 25.01.1955 г.

7.Присекарь Анастасия Георгиевна 18.06.1965 г.
«Р»
1.Райлян Иван Васильевич 28.06.1965г.

2.Ротарь Наталия Михайловна 05.09.1955г.
«С»

1.Северин Евгения Ивановна 17.11.1953г.

2.Селивестру Валерий Иванович 25.07. 1966г.

3.Скуртул Валентина Алексеевна 01.06.1963 г.

4.Сторож Нина Фёдоровна 03.12.1951 г.

5.Соломон Мария Ивановна 23.06.1962г.

6.Спотарь Евгения Андреевна 26.03.1952г.

7.Сырбу Дмитрий Афанасиевич 31.10.1957г.

8.Секриер Лариса Антоновна 15.12.1969г.
«Т»
1.Тикий Мария Васильевна 12.10.1960 г.

«У»

1.Улинич Георгий Петрович 13.02.1965г.

2.Улинич Константин Иванович 12.12.1968г.
Каталог: uploads -> andrey
uploads -> Салыстырмалы кесте
uploads -> ҮЕҰ арқылы 50 жастан асқан тұлғалар, сонымен қатар халықтың мақсатты топтарын жұмысқа орналастыру бойынша мемлекеттік емес секторде мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру жөніндегі мемлекеттік сатып алу қызметтері бойынша өзгеше
uploads -> Квалификационная характеристика бакалавра специальности 5В071300 – «Транспорт, транспортная техника и технологии»
uploads -> «Қазпочта» АҚ АҚпараттық саясаты бекітілді


Достарыңызбен бөлісу:
1   2   3   4




©dereksiz.org 2023
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет