Кінематичне дослідження шарнірно-важільного



бет1/5
Дата04.01.2023
өлшемі356.01 Kb.
#468124
  1   2   3   4   5
КЕРЧОНЕС




Зміст
ВСТУП 6

  1. СТРУКТУРНИЙ АНАЛІЗ ШАРНІРНО-ВАЖІЛЬНОГО МЕХАНІЗМУ 7

  2. КІНЕМАТИЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ШАРНІРНО-ВАЖІЛЬНОГО МЕХАНІЗМУ 9

    1. Побудова планів положень механізму 9

    2. Побудова планів швидкостей механізму 9

    3. Побудова планів прискорень механізму 12

    4. Побудова діаграми переміщення повзуна D 15

    5. Порівняння значень швидкостей і прискорень повзуна D, визначених різними методами 15

  3. КІНЕМАТИЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ПЛАНЕТАРНОГО РЕДУКТОРА………….17

    1. Визначення розмірів зубчастих коліс 17

    2. Теоретичне визначення кутових швидкостей коліс 18

    3. Побудова картини швидкостей і плану кутових швидкостей 19

ЛІТЕРАТУРА ………………………………………………………………20





















Змн.

Арк.

докум.

Підпис

Дата

Розроб.













Літ.

Арк.

Аркушів

Перевір.



















1

20

Реценз.













Н. Контр.










Затверд.














ВСТУП
Хитні конвеєри являють собою транспортуючі пристрої без спеціального тягового органу. Вони призначені для переміщення сипучих вантажів, крім липких. Використовуються звичайно для переміщення вантажу на невеликі відстані при малій і середній продуктивності; широко використовуються для транспортування гарячих, отруйних, хімічно агресивних вантажів при забезпеченні повної герметичності їх переміщення, а також для транспортування металевої стружки, змоченої емульсією і маслом, гарячої землі, вибитої із ливарних форм, дрібного лиття та інших вантажів. Хитний конвеєр являє собою жолоб, підвішений або опертий на нерухому раму. Жолоб здійснює коливальний рух, внаслідок чого вантаж, що знаходиться в жолобі, переміщується відносно жолоба. Характер руху і його параметри визначаються характером коливань, які здійснюються жолобом.
Хитні конвеєри в залежності від режиму руху жолоба і характеру руху вантажу діляться на інерційні (зі змінним і постійним тиском вантажу на жолоб), у яких вантаж під дією сили інерції ковзає по жолобу, та на вібраційні, у яких вантаж відривається від жолобу і мікрокидками переміщується вздовж жолобу. Завдяки ряду переваг останнім часом широко використовують вібраційні конвеєри.
Переваги хитних конвеєрів: простота конструктивного виконання; мінімальна кількість або повна відсутність пар, що труться; зручність обслуговування; можливість герметизації робочого органу і суміщення транспортування з технологічними процесами (просівання, сушіння і охолодження); тривалий строк служби.
До недоліків хитних конвеєрів відносять: значне зниження продуктивності при транспортуванні будь-яких вантажів вверх по похилій поверхні і пилопобідних вантажів; неможливість транспортування липких вантажів; передача вібрації на опорні конструкції, рами і перекриття будівель; значний знос жолоба при транспортуванні абразивних вантажів інерційними транспортерами.
Схема приводу хитного конвеєра наведена на рис. 1.1. Принцип його роботи наступний. Матеріал подається в лоток (жолоб) конвеєра спеціальним живильником (на схемі не позначений), що робить періодичний коливальний рух під впливом кулачкового механізму. Лоток жорстко з’єднаний із повзуном D, що приводиться у зворотно-поступальний рух шарнірним чотириланковиком О2АВО3 і шатуном CD.Матеріал переміщається по лотку під дією сили інерції самого матеріалу, коли її величина перевищує силу зчеплення між тілом, що транспортується, і поверхнею лотка.



















Арк.


















Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5




©dereksiz.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет