Білім беру ұйымы:
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
|
Пән: Қазақ тілі Т2
|
Бөлім: 6. Қоршаған ортаны қорғау
|
Педагогтің Т.А.Ә.
|
|
Күні :
|
|
Сынып: 4
|
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:
|
Сабақтың тақырыбы: Табиғат қорғаушылары
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары
|
4.4.2.1 оқыған\аудио\бейнематериалдың мазмұнын дайын жоспар негізінде жазу
4.4.3.1 сөйлемдегі бірыңғай мүшелердің тыныс белгісін (үтір, қос нүкте)\қаратпа сөзден кейінгі сөйлемнің тиісті тыныс белгілерін қолдану
|
Сабақтың мақсаты :
|
Оқушылардың барлығы: Күнделікті оқып, табиғатты қорғау ісіне шақыру туралы жарнама жазып үйренеді.
Оқушылардың басым бөлігі: шағын сюжетті презентацияны сөйлемдермен толықтырады
Кейбір оқушылар: сөйлемдегі бірыңғай мүшелердің тыныс белгісін (үтір, қос нүкте)\қаратпа сөзден кейінгі сөйлемнің тиісті тыныс белгілерін қолданады
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/
уақыт
|
Педагогтің әрекеті
|
Оқушының әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар
|
Сабақтың басы
8 минут
|
Ұйымдастыру.
Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру.
Психологиялық дайындық.
Үй тапсырмасын сұрау. Дұрыс орындалуын тексеру.
-Күнделік жазудың не екенін білеміз бе? Кім күнделік жаза біледі? Сендердің араларыңда күнделік жазып жүргендерің бар ма?
Сабақтың тақырыбымен, мақсатымен таныстыру.
|
Психологиялық дайындық.
Қуанамын мен де, Қуанасың сен де. Қуанайық достарым, Арайлап атқан күнге.
Айтылым. Үй тапсырмасын оқиды, тақырып бойынша сұрақтарға жауап береді.
Болжау. Сұраққа жауап беру арқылы болжайды.
Сабақтың мақсатымен танысады: Күнделік оқисың. Табиғатты қорғау ісіне шақыру туралы жарнама жазып үйренесің.
|
Мұғалім оқушылардың жауабына қарай бағалайды.
Басбармақ
Өзара бағалау: «Өте жақсы», «Жақсы», «Талпын»
|
Слайд
Суреттер
|
Сабақтың ортасы
(9-42 минут)
|
1. Сөздікпен жұмыс.
Жаңа сөздер:
дымқыл- сырой, сырость
жәшік-ящик
Жаңа сөздерді дұрыс айтуға дағдыландыру
2. Мәтінмен жұмыс.
|