Георги кочев



жүктеу 1.52 Mb.
бет1/8
Дата02.07.2016
өлшемі1.52 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8
СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА

от избирателните списъци в изборите за народни представители за

Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.

(чл. 39, ал. 1 от ИК)

(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)
за Област ПЛЕВЕН Община ПЛЕВЕН Град Плевен

секция № 001


адрес на избирателна секция: УЛ. “ГЕОРГИ КОЧЕВ” 39, КЛУБ

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Име на избирателя

-----------------------------------------------------------------------------------------------

АНАТОЛИ ПЕТКОВ ГЕНОВ

БОГДАНКА СТОЯНОВА ГЕОРГИЕВА

БОРИС СИМЕОНОВ КОСТОВ

БОРИСЛАВ ЛАЗАРОВ ГАТЕВ

ВАЛЕНТИН ПЕТРОВ ВЪЛЕВ

ВАЛЕРИ ИВАНОВ НИКОЛОВ

ВАНЯ ПЕТКОВА КЪНЕВА

ГЕОРГИ СТАНИСЛАВОВ ЕНЧЕВ

ДАНИЕЛ АНЕЛИНОВ ПЕТРОВ

ДАНИЕЛА СТЕФАНОВА ГЕНОВА

ДАФИНКА СТЕФАНОВА КОНОВА

ДЕСИСЛАВА РОЗЕНОВА ВЪЛОВА

ДИАНА КРАСИМИРОВА БАСАРОВА-ПАСХАЛИ

ИВАН АНГЕЛОВ ИВАНОВ

ИСКРА ЯНКОВА ГИДУЛСКА

МАРА КОСТАДИНОВА ПЕТРОВА

МАРИН ДАНОВ ЛАЛОВ

МАРИЯ ПЕТРОВА ПЕТКОВА

ПЕТКО ЦВЕТАНОВ ПЕТКОВ

ПЛАМЕН ВЕНЦИСЛАВОВ ДОКУСАНСКИ

ПРОКОПА ПЕТРОВА ВЕЛКОВА

СНЕЖАНКА ДИНКОВА МАРИНОВА

СТАНКА ПЕТКОВА КИСЬОВА

СТОЯН БАНЧЕВ КИСОВ

ТОДОРКА ИГНАТОВА ТОДОРОВА

ТОШКО ХРИСТОВ КИРИЛОВ

ХРИСТИНА АТАНАСОВА ХРИСТОВА

ХРИСТИНА ВЪРБАНОВА КОЕВА

ХРИСТО ЦВЕТАНОВ МАРИНОВ

ЦВЕТАН ПЪРВАНОВ ПЪРВАНОВ

СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА

от избирателните списъци в изборите за народни представители за

Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.

(чл. 39, ал. 1 от ИК)

(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)
за Област ПЛЕВЕН Община ПЛЕВЕН Град Плевен

секция № 002


адрес на избирателна секция: МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Име на избирателя

-----------------------------------------------------------------------------------------------

БОЖИДАРКА ВАСИЛЕВА БОЖИНОВА

БОРИС ВАСИЛЕВ МИТОВ

БОРЯНКА ТОДОРОВА МАШИ

ВАНЮША ХРИСТОВА БРЕСНИШКА

ГЕНОВЕВА ПЕТРОВА ВЕЛИЧКОВА

ГЕОРГИ НАНЕВ БРЕСНИШКИ

ГЕОРГИ НИКИФОРОВ БЛАЖЕВ

ГЕОРГИ РАЧЕВ ДИНКОВ

ЕВГЕНИ ЙОРДАНОВ ДАЧЕВ

ИВАН ГЕОРГИЕВ ИВАНОВ

КАМЕЛИЯ ИВАНОВА БЛАЖЕВА

ЛЮБА ПЕТКОВА ВЪЛЕВА

МОМЧИЛ ДИМИТРОВ БОЛДИШКОВ

НАДЯ ХРИСТОВА МЛАДЕНОВА

НАЙДА ИВАНОВА НИКОЛОВА-ГЕРГОВА

НЕВЕНА ПЛАМЕНОВА РАМАДАНОВА

НИКОЛАЙ АЛЕКСАНДРОВ ПАРАШКЕВОВ

НОРА ВЪРБАНОВА ЦЕКОВА

ПАВЛИНА БОЖИДАРОВА ВЛАДИМИРОВА

ПОЛЯ МАРИНОВА КЪРШОВСКА

РАЙНА КАЛЧЕВА ЙОРДАНОВА

РОЗАЛИНА МАРГАРИТОВА БОЛДИШКОВА

РУМЕН ВЕСЕЛИНОВ ВЛАДИМИРОВ

РУМЕН ГЕОРГИЕВ ЦЕКОВ

ТИХОМИР КРЪСТЕВ ТОТКОВ

ХРИСТО КОСТОВ МЛАДЕНОВ

ЦАНКО ЛАЛОВ ГЕРГОВ

ЮЛКА ЛЮБЕНОВА МЛАДЕНОВА

СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА

от избирателните списъци в изборите за народни представители за

Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.

(чл. 39, ал. 1 от ИК)

(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)
за Област ПЛЕВЕН Община ПЛЕВЕН Град Плевен

секция № 003


адрес на избирателна секция: МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Име на избирателя

-----------------------------------------------------------------------------------------------

ВЛАДИСЛАВ ИВАНОВ ВЪТЕВ

ГЕНА ДИМИТРОВА ЧАЛМАНСКА

ГЕОРГИ АНГЕЛОВ ПЕТРОВ

ДИМИТЪР ПЕТКОВ ТОДОРОВ

ЙОНКА МАРИНОВА АНДРЕЕВА

КАЛОЯН ПЛАМЕНОВ СЛАВЧЕВ

КАТЕРИНА КРАСИМИРОВА СЛАВЧЕВА

КИРИЛ ИЛИЕВ ГЪРКОВ

ЛИЛИЯ КРУМОВА ГАНЧЕВА

МАРИН БОЙКОВ БАЛАБАНОВ

МАРИЯ ДОБРЕВА КУНЧЕВА

НАДЕЖДА ТОДОРОВА НЯГОЛОВА

ПЕТКО НИКОЛАЕВ ПОПОВ

СИМЕОН МЕТОДИЕВ ХАЙВАЗОВ

СТЕФАН ЯНКОВ ГАНЧЕВ

СТРАХИЛ ДИМИТРОВ АНЕВ

ХРИСТО ИВАНОВ ФИЛИПОВ

ЦОНЮ АНДРЕЕВ НАЙДЕНОВ

СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА

от избирателните списъци в изборите за народни представители за

Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.

(чл. 39, ал. 1 от ИК)

(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)
за Област ПЛЕВЕН Община ПЛЕВЕН Град Плевен

секция № 004


адрес на избирателна секция: МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Име на избирателя

-----------------------------------------------------------------------------------------------

АНГЕЛ АНТОНОВ ГЕЧЕВ

БОЯН ВЕСЕЛИНОВ ВАЧЕВ

ВАНЯ ПЕТКОВА СТОЯНОВА-ЯШКЕ

ВАСИЛ БЕРОВ МАРИНОВ

ВЕНЕРА ТОМАС ПРОНЕВА

ГЕОРГИ ПЕТКОВ ЦОНКОВ

ДЕНИЦА ИВАНОВА ВАСИЛЕВА

ДИМИТРИНА ЦАНКОВА ПЕНКОВА

ИВАЙЛО ХРИСТОВ ГЕОРГИЕВ

ЙОРДАНКА ТОДОРОВА ГЕОРГИЕВА

МАЯ ЛЮБЕНОВА ГЕОРГИЕВА

ПЕТЪР ИВАНОВ БОШНЯКОВ

ТЕОДОРА ПЕТРОВА БОШНЯКОВА

ТОДОРКА ГЕОРГИЕВА ИВАНОВА

ЮЛИАН ИВАНОВ СТОЯНОВ

СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА

от избирателните списъци в изборите за народни представители за

Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.

(чл. 39, ал. 1 от ИК)

(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)


за Област ПЛЕВЕН Община ПЛЕВЕН Град Плевен

секция № 005


адрес на избирателна секция: БИВШ КЛУБ НА БСП, УЛ. “ТРИФОН КУНЕВ”

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Име на избирателя

-----------------------------------------------------------------------------------------------

АЛЕКСАНДЪР ПЕТРОВ ЛАЗАРОВ

БОРИС ГЕОРГИЕВ КУНЧЕВ

ВАЛЕРИ БОРИСОВ ВЪЛЧЕВ

ВАСИЛЕНА СИМЕОНОВА СЕРАФИМОВА

ГАЛИНА АЛЕКСЕЕВНА ВЪЛЧЕВА

ДИМИТЪР СТЕФАНОВ ГЕРАШКИ

ИРИНКА ИВАНОВА ЛАЗАРОВА

ЛИЛЯНА ЛЮБЕНОВА ДИМИТРОВА

МАРГАРИТА КИРИЛОВА КУНЧЕВА

НИКОЛАЙ ДРАГОМИРОВ ЙОЧЕВСКИ

ПЕТЪР ПЕТРОВ САВОВ

ТАТЯНА НИКОЛОВА ГЕОРГИЕВА


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА

от избирателните списъци в изборите за народни представители за

Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.

(чл. 39, ал. 1 от ИК)

(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)


за Област ПЛЕВЕН Община ПЛЕВЕН Град Плевен

секция № 006


адрес на избирателна секция: СОУ „ХРИСТО СМИРНЕНСКИ”

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Име на избирателя

-----------------------------------------------------------------------------------------------

АНДРЕЯ ПЕТРОВ ЧАКЪРОВ

АНЕТА ЯВОРОВА ЕНЕВА

БОРИС ЦАНКОВ ПАРАШКЕВОВ

БОРЯНА МИТКОВА ДРАГАНОВА

ДИМИТРИНА ГЕОРГИЕВА ПЕНЧЕВА

ДИМИТЪР ИЛИЕВ ДОЧЕВ

ДРАГОМИР ДИМИТРОВ ДИШЕВ

ЕВГЕНИЯ ПЕТРОВА СТОЕНЧЕВА

ЕМИЛИЯ ВЛАДИМИРОВА ВЛАДИМИРОВА

ЖЕНИ ИЛИЕВА ПЕТРОВА

ЛАТИН АТАНАСОВ МИХАЙЛОВ

ЛЮДМИЛА МИРОНОВА ФЛОРЕВА

МАРИЕТА ГЕОРГИЕВА ВЪЛЧЕВА

МАРИО АЛЕКСИЕВ МИХАЙЛОВ

МИРОСЛАВ МАТЕЕВ МАРТИНОВ

НИКОЛАЙ ИВАНОВ ДРАГАНОВ

ПАУЛИНА ИВАНОВА БЪЧВАРОВА

ПЕТЪР ЦВЕТАНОВ АЧКОВ

РОЗА ПАСКОВА ПАРАШКЕВОВА

РОМАН АНГЕЛОВ БОЖКОВ

САМИР РУЖДИЕВ МЕМИШЕВ

СВЕТЛИН НИКОЛАЕВ КОЛЕВ

СИМЕОНА ИВАНОВА СТАНЕВА

СНЕЖКА ИЛИЕВА БАРАКОВА

ФАНИ ГАЛИНОВА МЕТОДИЕВА

СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА

от избирателните списъци в изборите за народни представители за

Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.

(чл. 39, ал. 1 от ИК)

(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)


за Област ПЛЕВЕН Община ПЛЕВЕН Град Плевен

секция № 007


адрес на избирателна секция: СОУ “ХРИСТО СМИРНЕНСКИ”

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Име на избирателя

-----------------------------------------------------------------------------------------------

АЛЕКСАНДЪР АТАНАСОВ САНДОВ

АНЖЕЛО БОРИСЛАВОВ ДИНОВ

АСЕН ЦВЕТАНОВ СПАСОВ

АТАНАС ДИМИТРОВ ТОДОРОВ

БОГДАНА ЛАЗАРОВА НИКИФОРОВА

ВАЛЕНТИНА АТАНАСОВА ШЕНГЕРОВА

ВАСИЛ АТАНАСОВ НИКИФОРОВ

ВЛАДИМИР ИВАНОВ СТЕФАНОВ

ГЕОРГИ ЛЮДМИЛОВ МАРИНОВ

ГЕОРГИ ПЕТКОВ ГЕТОВ

ГИНКА СЛАВЧЕВА РУСАНОВА

ИВАН ХРИСТОВ ИВАНОВ

ИЗАБЕЛА ПЕТРОВА ТОТЕВА

КРЪСТИНКА АСЕНОВА ПЕНКОВА

ЛЮБОМИР ТОДОРОВ ТОДОРОВ

МАРГАРИТА ХРИСТОВА РУСАНОВА

МАРИЯ СТОЙКОВА ДОНЧЕВА

НИКОЛАЙ ВЕНЕЛИНОВ ГЕОРГИЕВ

ПАВЛИНА ВАСИЛЕВА СТОЯНОВА

ПЕТРА ХРИСТОВА КЪЧЕВА

ПЕТЪР КРУМОВ ПЕНКОВ

РУСАН ДИМИТРОВ РУСАНОВ

СВЕТОЗАР СВЕТОСЛАВОВ ИВАНОВ

СТОЯН ГЕОРГИЕВ СТОЯНОВ

ХРИСТО НЕДЯЛКОВ ПЕЕВ

СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА

от избирателните списъци в изборите за народни представители за

Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.

(чл. 39, ал. 1 от ИК)

(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)


за Област ПЛЕВЕН Община ПЛЕВЕН Град Плевен

секция № 008


адрес на избирателна секция: СОУ “ХРИСТО СМИРНЕНСКИ”

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Име на избирателя

-----------------------------------------------------------------------------------------------

АЛБЕНА ВЛАДИМИРОВА ЛЕВЪШКА

АНГЕЛ АТАНАСОВ ПАНЕВ

АНДРЕЙ СИМЕОНОВ ЙОРДАНОВ

АПУРБА КУМАР САРКАР

АСЕН НИКОЛОВ СТЕФАНОВ

БОЙКО БОГОМИЛОВ ИВАНЧЕВ

БОРИСЛАВКА ЙОРДАНОВА ВЕЛИКОВА

ВЕЛИКО БОРИСОВ ВЕЛИКОВ

ВЕНЦИСЛАВА СТАНЕВА САРКАР

ДИЯН БОЯНОВ ВАЛЯНОВ

ЕВГЕНИЯ БОЧЕВА БОЧЕВА

ЕЛЕНКА ПЕНКОВА СИРАКОВА

ИВАН ГОРАНОВ БОЧЕВ

ИВЕТА СТОЯНОВА ИСИНОВА

ИЛИЯНА ВАСИЛЕВА ТАШКОВА

КЕРКА ТРИФОНОВА ПЕТРОВА

КИРИЛ ПЕЕВ ИВАНОВ

КОПРИНКА РУСАНОВА ЦАЧКОВА

КРАСИМИР СПАСОВ АНАСТАСОВ

МАРГАРИТА НИКОЛОВА ИВАНОВА

ПЕТКАНА ЦЕНОВА ГЕОРГИЕВА

ПЕТКО ДИМИТРОВ ЦАЧКОВ

РАДКА ДИМИТРОВА КЪНЕВА

РЕНИ ВАСИЛЕВА МЛАДЕНОВА

ТОДОР ВАСИЛЕВ ВУЧЕВ

ЦВЕТАН ВЕСЕЛИНОВ ПЕТРОВ

ЮРИЙ ВЛАДИМИРОВ МИЧЕВ

СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА

от избирателните списъци в изборите за народни представители за

Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.

(чл. 39, ал. 1 от ИК)

(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)


за Област ПЛЕВЕН Община ПЛЕВЕН Град Плевен

секция № 009


адрес на избирателна секция: СОУ “ХРИСТО СМИРНЕНСКИ”

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Име на избирателя

-----------------------------------------------------------------------------------------------

АЛЕКСАНДРИЯ ЦВЕТАНОВА ТРИФОНОВА

ВАЛЕНТИН БОРИСЛАВОВ ВЕЛКОВ

ВЕНЕТА МАРИНОВА ГОРАНОВА

ВЕСЕЛИН КРЪСТЕВ АНГЕЛОВ

ВЕСКО АСЕНОВ ВЪРБАНОВ

ГЕОРГИЦА ТОНКОВА НАЙДЕНОВА

ДЕНИЦА ЛЪЧЕЗАРОВА ПЕТРОВА

ДИМИТРИНКА ДИМИТРОВА ЯНКОВА

ИВАЙЛО ЛЮБОМИРОВ ТОДОРОВ

ИВАН МАТЕВ ПАВЛОВ

ИВАН СТОЯНОВ ЯНКОВ

КАТЯ ИВАНОВА ЦЕКОВА

МАГДАЛИНА БОГДАНОВА ДОСЕВА

МАРГАРИТА ХРИСТОВА СЕПИЕВА

МАРИЯ ИВАНОВА ТОДОРОВА

ПАВЛИНА ПЕТРОВА ГЕТОВА

ПЛАМЕН СЛАВЕВ АТАНАСОВ

ПОЛЯ МИЛКОВА МИКОВА

РАДОСЛАВ ЦВЕТАНОВ СЕПИЕВ

СТАНКА ХРИСТОВА ВЪРБАНОВА

ТИХОМИР ЦВЕТАНОВ ПЕТКОВ

ТРИФОН ЛЮБЕНОВ ГЕТОВ

ФИЛКА ИВАНОВА ПАВЛОВА

ЦВЕТАН ПЕТРОВ СЕПИЕВ

ЮРИЙ ВЛАДИМИРОВ ДИМИТРОВ

СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА

от избирателните списъци в изборите за народни представители за

Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.

(чл. 39, ал. 1 от ИК)

(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)


за Област ПЛЕВЕН Община ПЛЕВЕН Град Плевен

секция № 010


адрес на избирателна секция: ЦДГ “ЮНСКО ВЪСТАНИЕ”

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Име на избирателя

-----------------------------------------------------------------------------------------------

АНЕТА ПЕТРОВА ЦВЕТКОВА

АНКА ГЮРОВА КАЛНАКОВА

ВЕЛИЧКА ДИМИТРОВА АНГЕЛОВА

ГАЛЯ АНГЕЛОВА НИНОВА

ЕВГЕНИ СИМЕОНОВ ДИМИТРОВ

ЕЛЕНКА ДИМИТРОВА ИЛИЕВА

ИВАН ГЕТОВ РАЧЕВ

ИВО ГЕОРГИЕВ ТРИФОНОВ

ИЛИЙКА ПАНТАЛЕЕВА МИТЕВА

КОСТАДИН ДИМИТРОВ ГЕОРГИЕВ

КРЪСТИНА НАНКОВА ДАМЯНОВА

ЛАТИНКА ИВАНОВА ИВАНОВА

МИЛЕНА ИВАНОВА ТРИФОНОВА

НИКОЛАЙ СВЕТОСЛАВОВ НИКОЛОВ

ПАВЛИН НИНОВ ГИЗДОВСКИ

ПЕТКО МАРИНОВ ДРУМЧЕВ

ПЕТКО РАНГЕЛОВ ИВАНОВ

ПЕТРУНА ГЕОРГИЕВА ПАНОВА

ПЕТЪР ИВАНОВ ЛИТОВ

ПЛАМЕН СТЕФАНОВ НИНОВ

РАДОСЛАВ ИВАЙЛОВ ИВАНОВ

РАЛИЦА ПЛАМЕНОВА ДИЛОВА

СЕВДАЛИН ИВАНОВ КОНОВ

СТАНКА ТРИФОНОВА ХРИСТОВА

СТЕФАНА МАРИНОВА ТОЧЕВА

СТЕФКА МИТКОВА НИКОЛОВА

ТАМАРА ХРИСТОВА ГИЗДОВСКА

ТОДОР СИМЕОНОВ ПАНОВ

ЦВЕТАНКА НИКОЛОВА ЛИТОВА

ЯНИСЛАВА АЛЕКСАНДРОВА СИМЕОНОВА

СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА

от избирателните списъци в изборите за народни представители за

Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.

(чл. 39, ал. 1 от ИК)

(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)
за Област ПЛЕВЕН Община ПЛЕВЕН Град Плевен

секция № 011


адрес на избирателна секция: ЦДГ “ЮНСКО ВЪСТАНИЕ”

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Име на избирателя

-----------------------------------------------------------------------------------------------

АЛЬОША АТАНАСОВ ВЪЧЕВ

АТАНАС ГРИГОРОВ ТОДОРОВ

БИСЕР ИЛИЕВ ПАРАШКЕВОВ

БОРИСЛАВ ВЛАДИСЛАВОВ ЛИЛОВ

БОЯНКА ПЕТРАНОВА ПАНОВА

ВАЛЕНТИН ИВАНОВ ИГНАТОВ

ВАСИЛ ИВАНОВ ВЪРБАНОВ

ВЕЛИЧКА ВЛАСЮВА ТОДОРОВА

ВИОЛЕТА ГАТОВА НАКОВА

ДАНАИЛ АСЕНОВ АНГЕЛОВ

ДОРА СПАСОВА КОЛАКСЪЗОВА

ИВАЙЛО ОГНЯНОВ КАМЕНОВ

ИВАН ВАСИЛЕВ ИВАНОВ

ИЛИЯ МАРКОВ КОЛАКСЪЗОВ

ИННА БОЙКОВА СИМЕОНОВА

ЙОРДАНКА ДИМИТРОВА ИВАНОВА

КОНСТАНТИН ТОМОВ МАРИНОВ

МАРИЯ ДЖЕНОВА КОСТОВА

МАРИЯ ТОНЕВА ВАШКОВА

МИХАИЛ ТОДОРОВ ДИМИТРОВ

ПАВЕЛ ИВАНОВ ПЕТРОВ

ПЕТРАНА КУНОВА МАРИНОВА

РЕНИ ВЪЛЧЕВА ВЪТЕВА

ТОДОРКА ЦАНОВА ВАСИЛЕВА

ЦВЕТАН МИХАЙЛОВ ВАСИЛЕВ

СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА

от избирателните списъци в изборите за народни представители за

Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.

(чл. 39, ал. 1 от ИК)

(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)


за Област ПЛЕВЕН Община ПЛЕВЕН Град Плевен

секция № 012


адрес на избирателна секция: ОУ “КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ”

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Име на избирателя

-----------------------------------------------------------------------------------------------

АНАСТАСИЯ АТАНАСОВА ДУНКОВА

БЛАГОВЕСТА ДИМИТРОВА ХРИСТОВА

ВАСИЛ ДУНКОВ ДУНКОВ

ВАСИЛ ЦВЕТАНОВ АТАНАСОВ

ВЕЛИСЛАВА ПЕТРОВА ВАСИЛЕВА

ВЕСЕЛИН ПЕТРОВ ВЪТКОВ

ГЕОРГИ ПЕТКОВ ПЕТКОВ

ДАФИНА ГЕОРГИЕВА ЦВЕТКОВА

ДАФИНКА ПЕНКОВА ПЕТКОВА

ДИМИТЪР ИВАНОВ ПЪРВАНОВ

ЕВГЕНИЯ БОЖИНОВА БОТЕВА

ЕМИЛИЯ ПАНАЙОТОВА ГЕОРГИЕВА

ИВА ГАНЧЕВА СТОЯНОВА

ИВАН ДИМИТРОВ ЙОНОВСКИ

ИЛИЯНКА СТАНОВА КРАЧУНОВА

ИРЕНА ХРИСТОВА ДИМИТРОВА

КРАСИМИР ДИМИТРОВ ЙОТОВ

КРЪСТЬО ГОРАНОВ ЦВЕТКОВ

ЛИДИЯ ТОДОРОВА ИЛИЕВА

МИРОЛЮБ БОРИСОВ МАРИНОВ

НИКОЛА ХРИСТОВ МОНКОВ

НИКОЛАЙ РУМЕНОВ ГЕОРГИЕВ

НИКОЛАЙ СТОЯНОВ КАРАЛЪМОВ

ПЛАМЕН ВЛАДИМИРОВ ДИМИТРОВ

РУЖКА ПЪШЕВА ЙОНОВСКА

СВИЛЕН ГЕОРГИЕВ КРАЧУНОВ

СТЕФАНИЯ ДИМИТРОВА КАРАЛЪМОВА

ТАТЯНА НАКОВА МИТКОВА

ФИДАНКА МИРЧЕВА ПЪРВАНОВА

ХРИСТИНА ЦВЕТКОВА СТОЯНОВА

ХРИСТО ЦВЕТАНОВ СЪЙКОВ

ЦВЕТАН МИКОВ СТОЯНОВ

ЦВЕТОЗАР АНТОНОВ БОЙКОВ

ЦВЕТОМИР ДОНЧЕВ ШИПКОВ

ЯНУША ГЕОРГИЕВА СТЕФАНОВА

СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА

от избирателните списъци в изборите за народни представители за

Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.

(чл. 39, ал. 1 от ИК)

(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)


за Област ПЛЕВЕН Община ПЛЕВЕН Град Плевен

секция № 013


адрес на избирателна секция: ОУ “КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ”

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Име на избирателя

-----------------------------------------------------------------------------------------------

ВЕНЕЛИН РУСАНОВ НЕДКОВ

ВЕРОНИКА ЦВЕТОСЛАВОВА НЕДКОВА

ЕЛЕНА ГЕОРГИЕВА ЛИЧЕВА

ИВАН АТАНАСОВ СТАМЕНОВ

ИВАНА ИЛИЯНОВА НИКОЛОВА

КАЛОЯН ПАВЛОВ КОДРОВ

ЛЮБОМИР АСПАРУХОВ ЛИЧЕВ

МАРГАРИТА ГЕОРГИЕВА ИВАНОВА

МИНА АНГЕЛОВА ЙОТКОВСКА

ПЕТКО ТОДОРОВ ТОШКОВ

РЕНЕТА МИНКОВА СТАМЕНОВА

РИЛКА МИЛАНОВА ГЕОРГИЕВА

ТАТЯНА НИКОЛОВА ЯНЕВА

ХРИСТАНА ДИКОВА ТОШКОВА

ЦВЕТАНКА АТАНАСОВА ГЕОРГИЕВА

ЦВЕТОСЛАВА ЦВЕТАНОВА ИВАНОВА

СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА

от избирателните списъци в изборите за народни представители за

Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.

(чл. 39, ал. 1 от ИК)

(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)
за Област ПЛЕВЕН Община ПЛЕВЕН Град Плевен

секция № 014


адрес на избирателна секция: ОУ “КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ”

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Име на избирателя

-----------------------------------------------------------------------------------------------

ВАЛЕНТИНА КИРИЛОВА ПАНОВА

ВЕНЕЛИН МАРГАРИТОВ АРАХАНГЕЛОВ

ВЕНИСЛАВ ПЛАМЕНОВ АТАНАСОВ

ГАЛЯ ИВАНОВА НИКОЛОВА

ДИМИТЪР ИВАНОВ ИВАНОВ

ДИМЧО КИРИЛОВ ТОДОРОВ

ДОБРОМИР ДИМИТРОВ ИВАНОВ

ИВАН БОРИСОВ ДИЛОВ

ИВО ПЛАМЕНОВ ЯНКУЛОВСКИ

ИЛКО БОРИСЛАВОВ КИРЯКОВ

КРАСИМИР ХРИСТОВ ХРИСТОВ

КРЕМА ХРИСТОВА ИВАНОВА

МАРТИН НИКОЛАЕВ АСПАРУХОВ

МИХАИЛ ВЕНКОВ НИКОЛОВ

ПЕТРАНА ЙОРДАНОВА ПЕНКОВА

СЛАВИ НИКОЛОВ ГЛОЖЕНСКИ

СЛАВЧО ИВАНОВ НЕДКОВ

СТЕФАН ЙОТКОВ ЙОТКОВ

ХРИСТО ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ

ХРИСТО ИВАНОВ ИВАНОВ

ЦВЕТАН ВЛАДИМИРОВ ПЕНКОВ

ЦВЕТАНКА СИМЕОНОВА КИРЯКОВА

ЯНИСЛАВА СЛАВЧЕВА ЯНАКИЕВА

СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА

от избирателните списъци в изборите за народни представители за

Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.

(чл. 39, ал. 1 от ИК)

(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)


за Област ПЛЕВЕН Община ПЛЕВЕН Град Плевен

секция № 015


адрес на избирателна секция: ОУ “КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ”

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Име на избирателя

-----------------------------------------------------------------------------------------------

АНДРИАНА БОРИСЛАВОВА ПЕТРОВА

АННА ИВАНОВА ВЕЧЕВА

ВЕСКА СИМЕОНОВА ПАРАШКЕВОВА

ВИОЛЕТА ГЕОРГИЕВА ЗОПОВА

ГЕОРГИ ЙОРДАНОВ ГЕОРГИЕВ

ГЕОРГИ ЛЮБОМИРОВ ВАГАЛИНСКИ

ДАНИЕЛА МАРИНОВА ГЕОРГИЕВА

ДИАН МИЛКОВ ПЕТРОВ

ДИАНА БОРИСЛАВОВА ТОТИНСКА

ДИЛЯНА МАРИНОВА САКЪЗОВА

ДИЯН ХРИСТОВ ДИМИТРОВ

ЕЛЕНКА СИМЕОНОВА СИМЕОНОВА

ИВАН АТАНАСОВ НИКОЛОВ

ИВАНКА КОЛЕВА ГЕОРГИЕВА

ИЛИЯ КРЪСТЕВ ВАЦОВ

ИРИНА СТЕФАНОВА МИТКОВСКА

ИСКРА ВАСИЛЕВА КОСТАДИНОВА

ЙОРДАН ВАСИЛЕВ ГЕОРГИЕВ

КИРИЛ ГЕОРГИЕВ БЛАЖЕВ

ЛИЗА ГЮРОВА МРАВИЕВА

ЛЮБЕН ЦВЕТАНОВ ХРИСТОВ

ЛЮБОМИР МИНКОВ ЯНЕВ

МАРИНЧО ИЛИЕВ ПАРАШКЕВОВ

МАРИЯ КЛИМЕНТОВА БЛАЖЕВА

МЕТОДИ ГЕОРГИЕВ КУНЧЕВ

МИЛКА НИКОЛОВА ВАЦОВА

МИТКО СЛАВЧЕВ КОСТАДИНОВ

НИКОЛАЙ МИТКОВ СПАСОВ

ПЕТКО ВЕЛИКОВ САКЪЗОВ

ПОЛЯ ЦВЕТКОВА ВЕЛЕВА

РАДКА БОЧЕВА АТАНАСОВА

РАЛИЦА ГЕТОВА БАКОВСКА

ХРИСТО НИКОЛОВ КРАЕВ

ЦЕНКА ХРИСТОВА ПОПОВА

СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА

от избирателните списъци в изборите за народни представители за

Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.

(чл. 39, ал. 1 от ИК)

(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)
за Област ПЛЕВЕН Община ПЛЕВЕН Град Плевен

секция № 016


адрес на избирателна секция: ОУ “КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ”

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Име на избирателя

-----------------------------------------------------------------------------------------------

АТАНАС КРЪСТЕВ АТАНАСОВ

ВЕНЕЛИН ДИМИТРОВ ТОДОРОВ

ДИМИТРИНА ЦВЕТАНОВА АТАНАСОВА

ДИМИТЪР ВАСИЛЕВ ТОДОРОВ

ЕВА РУМЕНОВА БАРБОЕВА

ЕЛЕНА АЛЕКСАНДРОВА ТОПЧИЙСКА

ИВАЙЛО ВАСИЛЕВ ВЕЛЧЕВСКИ

ИВАЙЛО ИГНАТОВ КОЛЕВ

ИВАЙЛО ЛЮБЧЕВ ФИЛИПОВ

ИВАЙЛО СТРАХИЛОВ КАРАКАШЕВ

ИВАН ДИМИТРОВ ХРИСТОВ

ИВАНЧО МАРИНОВ НИКОЛОВ

ИВО СЛАВЕЙКОВ ДИМИТРОВ

КАТЯ МИРОСЛАВОВА ГАНЧЕВА

КРЕМЕНА ИВАНОВА ТОТЕВА

МАРИАНА НИКОЛОВА ХРИСТОВА

МАРИЙКА ДИМИТРОВА ТРИФОНОВА

МИЛЯЙДИН АДЕМОВ БАЙРАМОВ

НИКОЛИНА КОСТОВА МАРИНОВА

ПЕПА ИВАНОВА ДИНКОВА

ПЛАМЕН АСЕНОВ ПЕТКОВ

ПЛАМЕН СТЕФАНОВ МИНЧЕВ

РОСКА СТЕФАНОВА НИКОЛОВА

СИМЕОНКА ИВАНОВА ТОДОРОВА

СЛАВЕЙКО ДИМИТРОВ ЦВЕТАНОВ

СТАНКО ВАСИЛЕВ СТАНКЕВ

СТОЯН СОТИРОВ СТАМЕНОВ

ТОДОРКА КИРИЛОВА СТАМЕНОВА

ФИЛИП ХРИСТОВ ПАТЕВ

ХРИСТО ЗДРАВКОВ МАРИНОВ

ЦВЕТАНКА ИВАНОВА ЦВЕТАНОВА

ЦВЕТЕЛИНА ЙОРДАНОВА ЦОЧКОВА

ЦОНА СТОЯНОВА ПАТЕВА

СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА

от избирателните списъци в изборите за народни представители за

Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.

(чл. 39, ал. 1 от ИК)

(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)


за Област ПЛЕВЕН Община ПЛЕВЕН Град Плевен

секция № 017


адрес на избирателна секция: ОУ “КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ”

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Име на избирателя

-----------------------------------------------------------------------------------------------

АЛЕКСАНДЪР ЛАЛОВ АЛЕКСАНДРОВ

АЛЕКСАНДЪР ЛОЗАНОВ АЛЕКСАНДРОВ

АТАНАС АЛЕКСИЕВ СИМЕОНОВ

БОГДАН ЙОНКОВ БОГДАНОВ

БОРИС ИВАНОВ ВЛАХОВСКИ

ВЕНЕТА ПЕТКОВА ПЕТКОВА

ВЕРКА ЦАКОВА БОЙЧИНОВА

ВЕСЕЛИНА ДЕКОВА ГЕРГОВА

ВИОЛЕТКА ДИМИТРОВА БОЙЧЕВА

ДАФИНКА МАТЕЕВА ИВАНОВА

ЕВГЕНИЯ ЦВЕТАНОВА СИМЕОНОВА

ИВАН КРЪСТЕВ КРЪСТЕВ

КИРИЛ САВЧЕВ САВОВ

ЛЕОНИДИЯ ЙОРДАНОВА ОДАЖИЕВА

ЛИЛЯНА ИЛИЕВА БОДЛЕВА

МИЛКА ДОСЕВА АЛЕКСАНДРОВА

НАДКА ГЕОРГИЕВА ПЪТОВА

ПЕНКА АЛЕКСАНДРОВА ЛИЧЕВА

ПЕТКО ДИМИТРОВ ВЪТОВ

ПЕТКО РУСКОВ ПЕТКОВ

РИЛКА ИЛИЕВА ВЪТОВА

РОНИ СТАНЕВ РАДЕВ

САШКА ЯНКОВА САВОВА

СЕРГЕЙ ГЕОРГИЕВ ОДАЖИЕВ

СЛАВКА ПАНАЙОТОВА ИВАНОВА

СЛАВКА ПЕТРОВА МИТЕВА

СТЕФАН МИЛКОВ ИВАНОВ

СТОЙЧО НИКОЛОВ МИТЕВ

СТОЯН АЛЕКСАНДРОВ ПЪТОВ

ТОТКА ХРИСТОВА СТОЕВА

ХРИСТО БЕРОВ БЕРЧЕВ

ХРИСТО ДОКОВ ИВАНОВ

ХРИСТОФОР ВЛАДИМИРОВ АНДРЕЕВ

ЯНЧО САВЧЕВ САВОВ

СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА

от избирателните списъци в изборите за народни представители за

Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.

(чл. 39, ал. 1 от ИК)

(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)
за Област ПЛЕВЕН Община ПЛЕВЕН Град Плевен

секция № 018


адрес на избирателна секция: ОУ “КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ”

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Име на избирателя

-----------------------------------------------------------------------------------------------

АНГЕЛ БОГДАНОВ ДОЧЕВ

АНЕЛИЯ ГЕОРГИЕВА ИВАНОВА

АНЕЛИЯ ЦВЕТАНОВА ИВАНОВА

АСЯ ХРИСТОВА ХРИСТОВА

АТАНАС ТОДОРОВ МИРЧЕВ

БОРИСЛАВ ГЕНАДИЕВ ИВАНОВ

ГЕОРГИ ХРИСТОВ СТИПЦОВСКИ

ДИМИТЪР ИВАНОВ ПОПОВ

ДИМИТЪР ТРИФОНОВ ГАНЧЕВ

ЕЛЕНА ГЕОРГИЕВА ГАНЧЕВА

ИВАЙЛО СТОЯНОВ ЗАФИРОВ

ИВАН ЦВЕТАНОВ ЙОНОВ

КРАСИМИРА НИКОЛОВА КОНОВА

  1   2   3   4   5   6   7   8


©dereksiz.org 2016
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет