Пг по туризъм „алеко константинов” банкя заповед



жүктеу 53.71 Kb.
Дата05.07.2016
өлшемі53.71 Kb.
ПГ ПО ТУРИЗЪМ „АЛЕКО КОНСТАНТИНОВ” БАНКЯ

З А П О В Е Д
№ 6

Гр.Банкя, 16.09.2013 година
На основание Наредба 2 от 07.09.2006 г на МОН
О П Р Е Д Е Л Я М

Следният график за срещи и консултации на класните ръководители с родители и ученици

Клас

Преподавател


С изоставащи ученици-ден и час

С родители /ІІ/ЧКР

Ден и час

8-а

Лилия Христова Сергиева

Четвъртък11.15 -12.15ч

Четвъртък 12.15-13.15 ч.

8-б

Станислав тодоров Милев

Сряда 12 ч.-13 ч.

Вторник 14 ч.- 15 ч.

8-в

Тодорка Стоянова Петрова

Четвъртък15.20-16,20

Сряда 10.15-11.15ч.

9-а

Ренета Емилова Петкова

Четвъртък13.00-14.00.

Четвъртък 12.00-13.00ч.

9-б

Силвия Първанова Стоилова

Четвъртък 12-13 ч

Вторник 11.30-12.30ч.

9-в

Милена Йорданова Гюровска

Вторник 10.35-11.35ч

Понеделник 12.50-13.50 ч.

9-г

Николай Александров Николов

Петък 13.00-14.00ч

Вторник 13.30-14.30 ч.

9-д

Валентин Петров Панджаров

Четвъртък 12.00-13.00

Вторник 14.00-15.00 ч

9-е

Ваня Христова Тодорова

Петък 12.00-13.00

Вторник 12.50-13.50 ч

10-а

Пенка Стефанова Величкова

Понеделник12.00-13.ч

Понеделник 13.30-14.30 ч

10-б

Йорданка Георгиева Димитрова

Вторник 12.30-13.30 ч

Вторник 11.30-12.30 ч

10-в

Елона Владимирова Влахова

Понеделник11.45-12.15

Понеделник 12.15-12.30 ч.

10-г

Савина Здравкова Спасова

Петък 12.55-13.55 ч.

Четвъртък 8.40-9-30 ч.

10-д

Ваня Владова Харизанова

Вторник 12.00-13.00 ч

Понеделник 9.00-10.15 ч.

10-е

Юлия Кирилова Генова

0

Четвъртък 8.30-9.30 ч.

10-ж

Димитрийка Благоева Герасимова

Понеделник14.30-15.30

Понеделник 9.00-10.00 ч.

11-а

Галина Димитрова Динчева

Четвъртък 12.15-12.50ч

13.40-14.10ч



Четвъртък 11.00-12.00 ч.

11-б

Ани Петрова Бояджиева

Сряда 14.00-15.00 ч.

Сряда 13.00-14.00 ч.


11-в

Маргарита Ст.Микренска

Петък 16.35-17.35 ч.

Вторник 10.25-11.25 ч.

11-г

Екатерина Александрова Петрова

Четвъртък 14.15-14.45ч

Вторник 10.35-11.15 ч

11-д

Камелия Иванова Василиева

Понеделник11.15-12.15

Сряда 14.40-15.40 ч.

12-а

Анелия Борисова Зачева

Вторник 18.00-19.00

Вторник 13.50-14.50 ч.

12-б

Светла Луканова Илиева

Понеделник13.00-14.00

Понеделник 11.00-12.00 ч

12-в

Найден Иванов Иванов

Петък 12.00-13.00

Четвъртък 12.00-13.00 ч.

12-г

Лидия Богомилова Николова

0

Вторник 9.30-10.30 ч

12-д

Юлиана Славева Видолова

0

Вторник 13.00-14.00 ч




Виолета Георгиева Моллова

Вторни 13.00-14.00 ч.







Галина Вътева Белчева

Сряда 13.00-14.00 ч.







Димитринка Вълчева Атанасова

Вторник 13.00-14.00 ч.







Елисавета Петрова Иванова

Вторник 14.00-15.00 ч.







Емилия Идакиева Трайкова

Сряда 12.00-13.00 ч







Ирина Данаилова пипина

Сряда 13.00-14.00 ч.







Катя Любомирова такова

Понеделник 12.00-13 ч.

Вторник 12.00-13.00









Катя Ангелова Спасова

Вторник 12.00-13.00ч.







Румяна Митова петрова

Сряда 13.00-14.00 ч.







Нели Василева Манова

Понеделник от 13.30ч

./8-ми и 9-ти клас/



Сряда 12.10ч./10-ти клас/







Росица Симеонова Владимирова

Вторник 15.30-16.30 ч.







Юлияна Иван Цанева

Вторник 10.15-11.30 ч.




Божидар Цветков

Директор


©dereksiz.org 2016
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет