Сабақтың тақырыбы Ұлттық қауіпсіздік қызметкері болғым келеді



Дата10.04.2024
өлшемі223.93 Kb.
#498364
түріСабақ
11ҚМЖ





Пән: Қазақ тілі факультатив

Мектеп: .17 мектеп-гимназиясы

Күні: 11.04.2022

Мұғалімнің аты-жөні: А. Абдугаппарова

Сынып:11-сынып
Бөлімі :

Қатысқандар:



Қатыспағандар:



Сабақтың тақырыбы

Ұлттық қауіпсіздік қызметкері болғым келеді



Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары

11.1.3.1 Оқу- кәсіби, қоғамдық, саяси, әлеуметтік ,мәдени тақырыптар аясында және мамандырылған аядағы арнайы мәтіндердегі сөздермен термин сөздердің мәнін түсіну

Сабақтың мақсаты

Мәтінде көтерілетін мәселені талдайды;
Мәтіннің негізгі ойын анықтайды.

Жоспар

Жоспарланатын уақыт

Жоспар бойынша орындалуы тиіс іс-әрекеттер

Оқушы-ның әрекеті

бағалау

ресурстар

Сабақтың басы

5-7 минут


Жаңа сабақ


20 мин



І. Ұйымдастыру кезеңі. Ой қозғау
Кедейлік неден туады?
Сонымен , бүгінгі тақырыбымыз не туралы?

  • Бүгін сабақта жаңа сөздермен танысамыз, тақырып бойынша диаграмма толтырамыз, сөйлемдер құраймыз, сұрақтарға жауап береміз

Жаңа сөздер:кеңсе,кепілдік,мәселен


Жаңа сөздермен сөйлем құрастыру
Тапсырма:
Жазылым 99 бет 1 тапсырма.Аудио мәтін бойынша жеті қауіптің ретін анықтау

2 тапсырма. Атаулар туралы үш сұрақ. Оларға қатысты сұрақтарға жауап бер.


Терминдер:
Жұмыс
Табыс
Әлеуметтік мәселе

  1. Қайда? Бұл терминдер саған таныс па? Қайда кездестірдің?

  2. Қалай? Өз тәжірибеңде осы терминді қалай қолдандың?

  3. Қандай? Қалай ойлайсың? Сабақта терминдер қандай мақсатта қолдануы мүмкін?

Дескриптор:

  1. Диаграмма бойынша айтылатын мәселені анықтайды

  2. Жаңа сөздермен танысады, сөйлем құрайды

  3. Өз пікірін білдіреді.

  4. Терминдер бойынша сұраққа жауап береді.



«Сұраққа жылдам жауап» әдісі Менің ойымша, менің болжауымша, менің пікірімше сөздерін қолданамыз

  1. Қазіргі нарықтық экономика жағдайы




  1. Елімізде жұмыссыздық көрсеткіші қандай?

  2. Еңбек нарығында қандай жағымды тенденциялар байқалуда?

  3. Қоғамда өмір сүру деңгейі

  4. Еліміздің қай өңірлерінде жұмысшы маманы

  5. тапшы?





суретке қарап тақрыпты болжайды

Жаңа сөздердің мағынасын түсінеді сөйлемдер құрайды,диограммаға жазады


Диграмма ормановтар отбасы мәселесін анықтайды

Жаңа сөздермен танысып сөйлем құрайды


Сұраққа жауап береді

Оқушының жаубына қарай ауызша бағалау

қ/б

Өзара бағалау


қ/б топтық бағалау


Кесте 99бет



95 бет
Оқулық


Сабақтың соңы
2 мин



ҮІІ. Бағалау
Берілген критерийлерге сәйкес өздерін бағалайды.




Сабақтың соңы
1 минут



Кері байланыс
«Екі жұлдыз, бір тілек» әдісі бойынша сабақтың қызықты болған екі тұсы, алдағы уақытта «орындасақ» деген бір әрекет түріне ұсыныс білдіреді.

Стикер






Қосымша ақпарат

Рефлексия
Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті, қандай деңгейде өтті? Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма? (тапсырмалар сəйкес болды ма?)
Уақытты қалай пайдаландым? Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім жəне неге?




Қорытынды:
Ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты) 1: .
2:
2: Тақырып пен оқу мақсатының күрделілігіне қарай жазылым кезеңіне уақыттың тиімділігін ескеру қажет.
Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар жөнінде келесі сабағыма
қажет болуы мүмкін қандай ақпарат білдім?
1:
2:

Тексерілді




Достарыңызбен бөлісу:




©dereksiz.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет