Сабақтың тақырыбы Ондық бөлшекті натурал санға бөлу. Ондық бөлшекті ондық бөлшекке бөлу



бет1/3
Дата23.02.2024
өлшемі420.12 Kb.
#493005
түріСабақ
  1   2   3
5-сынып. 19.02.2024 Ашық сабақ


Тексерілді:
Ондық бөлшекті натурал санға бөлу.
(сабақтың тақырыбы)

Бөлім:

5.3В Ондық бөлшектер және оларға амалдар қолдану

Педагогтің аты-жөні

Бердалиев Жанат Касымбекович

Күні:

19.02.2024

Сынып: 5 а

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Ондық бөлшекті натурал санға бөлу. Ондық бөлшекті ондық бөлшекке бөлу.

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

5.1.2.30 ондық бөлшекті натурал санға және ондық бөлшекке бөлуді орындау.

Сабақтың мақсаты

Тақырып аясында берілген есептерді шығара алу, яғни теориялық алған білімін практикада қолдана алу.

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің іс-әрекеті

Білім алушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Басы

1. Ұйымдастыру кезеңі
Білім алушылармен амандасады, ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру үшін «Математикалық тілек» әдісі бойынша жылы лебіздерін тыңдайды.
2. Топқа бөлу
«Сиқырлы фигуралар» әдісі
1. «Ондық бөлшектер»
2. «Натурал сандар»
3. «Бөлу амалы»


3. Бағалау
Бағалау саясатын түсіндіреді
1.Жеке бағалау
2.Жұптық бағалау
3.Топтық бағалау
Үй тапсырмасын тексеру:
«Шеңбер мозайкасы» әдісі бойынша үй тапсырмасын тексереді
Жауаптары:
Қырғызстандағы сұр аюлар саны – 1500, Қазақстандағы аюлар саны – 1000, Тәжікстандағы аюлар саны – 650.

Мұғаліммен амандасады, жақсы тілектер айтып, сабаққа деген жақсы ықылас қалыптастырады.
Өздеріне ұнаған 1 сиқырлы фигураны таңдайды, ғажайып пішінде жасырылған атауға байланысты топтасады.
Бағалау саясатымен мұқият танысады.
Бағалауға бойынша сабақ соңына дейін 1-10 аралағандағы көбейту кестесін толықтыруы керек.

Үй тапсырмасын топ бойынша тапсырады. Әр топқа шеңбер мозайкасы тапсырылады, сол ұяшықтарға жауабы сәйкес келетін есеп мәндерін орналастыруы керек.



Ауызша ФБ

Білім алушы «Көбейту кестесі» әдісі арқылы өзін-өзі бағалайды




2 б.
Дескриптор:
-санның бөлігін табады;
-санды бөлігі арқылы табуды орындайды.










Негізгі бөлім

Оқушыларға қазіргі өтілген тақырып туралы қысқаша мағлұмат беріледі.
Егер бөлінгіштің бүтін бөлігі бөлінгіштен кем болса, онда бөліндіге 0 бүтінді жазу керек.
Мысалы:
3,32 4
0 0, 83
33
32 3,32 : 4 = 0,83
12
12 0,83 * 4 = 3,32
0




Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3




©dereksiz.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет