3. Оқу-жаттығу процесінде білім алушылар меңгеретін күтілетін нәтижелер және (немесе) кәсіби дағдылар тізбесі



Дата22.12.2022
өлшемі18.88 Kb.
#467766
түріПрактикум
ҚМЖ қазақ т


ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ БІЛІМ ЖӘНЕ ҒЫЛЫМ МИНИСТРЛІГІ
ЕСІК ГУМАНИТАРЛЫҚ-ЭКОНОМИКАЛЫҚ КОЛЛЕДЖІ


Оқу сабағының жоспары


Тақырыбы: Мұқан Иманжановтың Ұлы Отан соғысы жылдарындағы балалар әдебиетіне қосқан үлесі
Модуль /пән атауы: Балалар әдебиеті және мәнерлеп оқу практикумя
Педагог К.Е.Алимтаева дайындады

2022 жылғы «____» қыркүйек


1.Жалпы мәліметтер
Курс, топ: 3 курс, 301топ
2.Мақсаты: Мұқан Иманжанов туралы мәлімет беру.
-елін, жерін қорғауға тәрбиелеу.


3. Оқу-жаттығу процесінде білім алушылар меңгеретін күтілетін нәтижелер және (немесе) кәсіби дағдылар тізбесі:
Барлық оқушылар: Мұқан Иманжановтың өмір баяны мен танысады.
Көпшілік оқушылар: Мұқан Иманжановтың балаларға арнап жазған алғашқы шығармаларын біледі.
Кейбір оқушылар: Мұқан Иманжановтың Ұлы Отан соғысы жылдарындағы балалар әдебиеті туралы қысқаша мазмұнын біледі.

4. Сабақтың барысы:

Сабақтың кезеңі/
уақыты

Педагогтің әрекеті

Білім алушылардың әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы:



Ұйымдастыру.

  • Амандасу.

  • Түгелдеу.

  • Психологиялық хал-ахуалды байқау.

«Жүректен-жүрекке» әдісі арқылы оқушылар бір-біріне жақсы тілектерін айтып, достық сезімдерін білдіреді.


Үй тапсырмасын сұрау: Сұрақ-жауап арқылы
Жаңа сабақ
Жоспар:
1.МұқанИманжановтың балаларға арнап жазған шығармаларымен танысады.
2. Сабақ бойынша тапсырмалар орындау.
3. Сабақты қорытындылау.



Бір-біріне тілектерін айтады.





Бас бармақ әдісі




Сабақтың ортасы:



1-тапсырма
《Мозаика》әдісі арқылы топқа бөлу
1.топ Мұқан Иманжанов туралы мәлімет айтады.
2. топ Ұлы Отан соғысы жылдарындағы балалар әдебиетіне қосқан үлесі мен шығармаларын айтады.
2-тапсырма
Кім жылдам?
Топтық жұмыс
10сұраққа тез жауап беру.





Бағалау критериий:


Дескриптор:
Қалыптастырушы бағалау:

  • Жарайсың!

  • Өте жақсы!

  • Керемет!

Бағалау критерийі:


Дескриптор:
Қалыптастырушы бағалау:

  • Жарайсың!

  • Өте жақсы!

  • Керемет!





Сабақтың соңы:



3-тапсырма. Шығармашылық жұмыс.
Мұқан Иманжанов туралы эссе жазу




Бағалау критерийі:


Дескриптор:
Қалыптастырушы бағалау:

  • Жарайсың!

  • Өте жақсы!

  • Керемет!







Рефлексия


Үйге тапсырма
Бағалау

«Ішкі және сыртқы шеңбер». Оқушылар ішкі және сыртқы шеңбер құрады.
5-тапсырма.
Мұқан Иманжановтың бір шығармасын оқып келу

Белсенділік танытқан студенттерді бағалау.





Балалар бір-біріне қарама-қарсы тұрып, өтілген тақырып бойынша сұрақ қояды.








Достарыңызбен бөлісу:




©dereksiz.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет