Борги треба сплачувати!Дата13.07.2016
өлшемі43.5 Kb.
#196753
БОРГИ ТРЕБА СПЛАЧУВАТИ!
Про те, що борги краще не мати, знають всі, особливо, якщо це борг перед державою. Отже від розміру казни залежить вся соціальна сфера, у тому числі виплата зарплат бюджетникам, різних допомог і пенсій. На жаль, деякі смілянські підприємці так не вважають. Наприклад, тільки по єдиному соціальному внеску несплата складає 2940380 тис. грн., у т.ч.: 2196026 тис. грн. – юридичними особами та 744355 тис. грн. – фізичними.

З серпня п.р. надходження по ЄСВ (єдиному соціальному внеску) контролює Міністерство доходів та зборів. І вже у цьому місяці податківці міста почали проводити різні заходи щодо стягнення заборгованості спільно з представниками Пенсійного фонду, виконкому та юстиції.

Наприклад, на минувшому тижні підприємці були «приємно» здивовані, коли до них, безпосередньо на місце здійснення підприємницької діяльності та місце проживання завітала делегація держслужбовців з вищевказаних органів.

На Смілянському ринку підприємці – боржники одразу надали обіцянки погасити борги перед бюджетом негайно. Отже крім штрафів та пені, на суму заборгованості, контролюючи органи мають право здійснити опис та реалізувати майно, крім того, вилучити касу.Шановні платники єдиного соцвнеску, пам’ятайте, що за несвоєчасну сплату ЄСВ (єдиному соціальному внеску) законодавством передбачені фін санкції у вигляді штрафу - 10% від несвоєчасно сплаченої суми єдиного внеску та пені у розмірі 0,1 % за кожну добу затримки. Крім того, у випадку примусового стягнення заборгованості додаються судові витрати, виконавчий збір, а також витрати, пов’язані з примусовим виконанням рішення по стягненню цього боргу.

Отримати інформацію щодо наявності боргу по ЄСВ (єдиному соціальному внеску) або податкам ви завжди можете у податкової інспекції за місцем реєстрації.


Достарыңызбен бөлісу:
©dereksiz.org 2023
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет