Мектеп : Подстепный №1 жоббм мұғалімнің аты-жөні



Дата07.11.2023
өлшемі2.96 Mb.
#482576
5 ритмика





Мектеп :

Подстепный №1 ЖОББМ

Мұғалімнің аты-жөні:

Калимеденова Ж.Т

Күні:

16.10

Сынып: жеке сабақ

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:0

Сабақтың тақырыбы:

Би жаттығулары




Сабақтың мақсаты:

3.2.3.1 2 – сынып бағдарламасы бойынша би элементтерін орындау.

Сабақтың барысы :

Сабақтың кезең
уақыт

Логопедтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Басталуы

Амандасу
Шеңбер бойы түрлі әдіспен жүру.
Аяқ ұшымен, өкшемен, қайшылап
Жүгіру оң және сол жақ қырымен секіру,
Тізені көтеріп секіру.
Массажға арналған жолдармен жүру.
Жай жүріп бірнеше тізбекке
бөлініп тұру.



Арқаны түзу ұстап,


басты тік көтеріп, қолды белге қойып жүру
.


Қолдау


.

Негізгі бөлім

-Балалар , бүгін музыка ырғағымен би жаттығуларын үйренеміз.Би кезінде музыка ырғағын тыңдау қажет.Әуен ырғағына еріп негізгі жаттығу – жүріс түрлерін, жүгіру түрлерін орындайды. (жай жүру, қоянша секіру, түлкі бұлаңдау, аюша қорбаңдау, жыланша ирелеңдеп жүру, жүгіру )
Сергіту сәті
Қуыр-қуыр қуырмаш,
Балаларға бидай шаш.
Бас бармақ,
Балан үйрек,
Ортан терек,
Шылдыр шүмек,
Кішкене бөбек.
Сен тұр – қойыңа бар!
Сен тұр – жылқыңа бар!
Сен тұр – ешкіңе бар!
Сен тұр – сиырыңа бар!
Сен тұр – түйеңе бар!
Ал сен алаңдамай,

Қазан түбін жалап, үйде жат.
Мына жерде құрт бар,
Мына жерде май бар.
Мына жерде қатық бар,
Қытық, қытық!
1-тапсырма. Жеке жұмыс. Жеке би қозғалыстарын орындау.


1.Би кезінде өз қозғалысының қарқынын бақылауға алады.
Қ/Б:Екі жұлдыз ,бір тілек





Музыка ырғағымен ритмикалық жүріс жаттығуларын орындайды.

Сергіту сәтіне қатынасады.


Жек жүріс қозғалыстарын орындайды.



.


Дескриптор:
. 1.Жүріс кезінде өз қозғалысының қарқынын бақылауға алады.

Смайликтер











Қорытынды
Рефлексия




Логопед қорытынды жасайды.



Сабақты жақсы орындаған балаларды марапаттаймын
.

  

«Білім гүлі» әдісі бойынша рефлексиялық пікір білдірді.


.




.


Достарыңызбен бөлісу:




©dereksiz.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет