Повідомлення про масову загибель бакланів на острові Великий ДзендзикДата29.06.2016
өлшемі24.5 Kb.
түріПовідомлення
Щодо загибелі дикої птиці в Запорізькій області
Згідно повідомлення головного управління ветеринарної медицини в Запорізькій області, 22.10.2010 о 12-30 в управління ветеринарної медицини в м. Бердянськ надійшло повідомлення про масову загибель бакланів на острові Великий Дзендзик (Національний природний парк "Приазовський", м. Бердянськ).

З метою встановлення причин загибелі птиці на місце терміново виїхали фахівці державної служби ветеринарної медицини в м. Бердянськ. Спільно з представниками природного парку було проведено епізоотичне обстеження місця загибелі та виявлено на узбережжі острова біля 1 тисячі трупів бакланів та сріблястої чайки (як нещодавно загиблих так і муміфікованих).

При проведенні патологоанатомічного розтину загиблої птиці, виявленні ураження, характерні для аспергільозу птиці. Патзмін, характерних для грипу птиці, не виявлено.

З метою виключення інфекційних хвороб був відібраний патматеріал та направлено до ДУ "Запорізької обласної державної лабораторії ветеринарної медицини", Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветсанекспертизи - лабораторні дослідження тривають.Фахівцями державної служби ветеринарної медицини проведено збір та утилізацію трупів птиці, здійснюється постійний моніторинг ситуації, проводиться обстеження птиці в приватних господарствах населення.

Станом на 10 годину 25.10.2010 нових випадків загибелі птиці на острові Великий Дзендзик не спостерігається.

Ситуація знаходиться на постійному контролі Держкомветмедицини.


Достарыңызбен бөлісу:
©dereksiz.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет