Құрамы Қалбатау ауылы ХҚко ғимараты Достық көшесі №98, 65-400



Дата05.07.2016
өлшемі204.31 Kb.
#179988
Аудандық аумақтық сайлау комиссиясының құрамы
Қалбатау ауылы ХҚКО – ғимараты

Достық көшесі №98, 65-400

Аксаков Алимурат Кусманович – комиссия төрағасы

Кыстаубаев Нурлан Толеубекович – төраға орынбасары

Пименова Наталья Владимировна – комиссия хатшысы



Комиссия мүшелері

Баубекова Камшат Сейсенгазиновна

Касенов Галымбек Кажанович

Кабылова Сауле Магзумовна

Мурымбаев Эрдос Какытаевич
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
515 Терістаңбалы учаскелік сайлау комиссиясының құрамы.

Терістаңбалы орта мектеп ғимараты

Хайдарова Римтай Жембаспаевна – комиссия төрайымы

Турсумбаева Гульбахыт Маутарияновна – төрайым орынбасары

Тысжанова Гульназ Ердумановна – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері:

Иманкулова Гаукерия Елубаевна

Сабаханова Гульнар Сериковна

Досалинова Кулзия

Хайдарова Айман Айтбаевна
516 Шалабай учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Крупская атындағы орта мектеп ғимараты

Кожаева Рыскен Жаркеновна – комиссия төрайымы

Боранбаева Айман - төрайым орынбасары

Куатбаева Галя Сапановна – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері

Жаукенов Бауыржан Молдашевич

Кыдырбаева Алмира Кадесовна

Бейсенова Нурзия Жумагалиевна

Давлетова Динара Кайролиновна
519 Жаңаауыл учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Дәрігерлік пункт ғимараты

Искаков Серіккан Сакпанович –комиссия төрағасы

Баймолдинова Бикен Шакеновна – төраға орынбасары

Балабаева Алтынғайша – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері

Бакина Жанар Кайроллаевна

Каймулдина Гулфайруз Анескановна

Айтпаев Кадылбек Кумаргазинович

Олжаева Купан Крыкпаевна
521 Орталық учаскелік сайлау комиссиясының құрамы Шар қаласы,

Орталық мәдениет үйі, 2-11-01

Ракишев Данияр Жихангезович – комиссия төрағасы

Кармсакова Роза Адилхановна – төраға орынбасары

Абзулдинова Перизат Ануарбекона – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері:

Кусаинова Шолпан Райымжановна

Хаймуллина Гулжан Майлыбаевна

Оширова Аяужан Ретхановна

Едилипова Кенжеш Нурлдановна
522 Батыс учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Шар қаласы, Б.Тұрсынов атындағы орта мектеп ғимараты, 2-19-70

Кашкимбаев Сансызбай Копаевич – комиссия төрағасы

Нургалиев Болат Камзаевич – төраға орынбасары

Хаймулдинова Дина Кайржановна – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері

Есжанова Алтынай Исановна

Султанбекова Умит Хабибуловна

Бейсебаев Фархат Имангазинович

Бейсекенова Бакыт Бауыржановна
523 Депо учаскелік сайлау комиссиясының құрамы,

Шар қаласы, Депо мекемесінің кеңсесі, 2-23-73

Омаров Берік Рамазанович – комиссия төрағасы

Орынбаева Сауле Жагыпаровна – төраға орынбасары

Исатова Айгуль Бигазыновна - комиссия хатшысы



комиссия мүшелері:

Елубаева Алия Жанахметовна

Джакупова Жанар Мухтарбековна

Шарикпаева Галия Мукатаевна

Есимбекова Аркакуль Нургалиевна
524 Солнечный сайлау комиссиясының құрамы.

/жабық/ 5511 ә/б батальон штабы, 54-644

Қабылбеков Бауыржан Онгарбаевич – комиссия төрағасы

Мамиев Нурлан Дусимжанович – төраға орынбасары

Демеов Курмантай Гананович – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері:

Калдыбаева Анара Мураткалиевна

Байкенова Алмагуль Нурлыбековна

Амренова Ляззат Кумаровна

Ыдырышев Асхат Ершикенович
525 Жаңғызтөбе учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Солнечный /жабық/ 2544 ә/б батальон штабы, 54-569

Кокимбеков Даулетбек Ауеканович – комиссия төрағасы

Алтаев Саулет Сайлауулы – төраға орынбасары

Касенова Майра Нурлановна – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері

Набиев Омархан Шарипханұлы

Елубаева Толкын Курмангазыевна

Юсупов Алексей Юрьевич

Молдахметов Камалиден Нариманович
528 Маяковский учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Қалбатау ауылы, Ахтамберды жырау 27, 65-309

Туйебаева Жайна Саркытовна – комиссия төрайымы

Бухарина Галия Карыкпановна – төрайым орынбасары

Маканова Асем Токановна - комиссия хатшысы



комиссия мүшелері

Касенов Ринат Абишевич

Такекова Меруерт Мейрановна

Аканов Ержан Атымтаевич

Тажиева Мадина Сакеновна
529 Георгиевка учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

Қалбатау ауылы, Достық 179, 65-689

Шаймуратов Канат Рымханович – комиссия төрағасы

Кельдинов Серғазы – төраға орынбасары

Каримова Турмыш – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері

Кайрбеков Ерлан Баяканович

Мухаметкалиев Рамазан Токтарович

Рахимгалиев Даулетказы Мухтарханович

Жумагалиева Думантай Касымовна
530 Абай учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

Қалбатау ауылы, Достық 1, 65-696

Дашев Байкенже Сугурджанович – комиссия төрағасы

Садирова Назира Касымхановна – төраға орынбасары

Жумагулова Гульнар Рымбековна – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері

Камзина Анар Кайрбековна

Кожабекова Жанат Калымовна

Мінашұлы Орынкан

Сандыбаева Гуля Назаровна
531 Культурый учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

Орталық мәдениет үйі 65-728

Танекенов Сейтказы Хамзинович – комиссия төрағасы

Садуева Алмагуль – төраға орынбасары

Карманова Уланай Арыстанбековна – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері

Дауталинова Маржан Базархановна

Исаева Айман Нугумановна

Такеков Асылан Мейранович

Мукатаева Баян Айтуаровна
533 Ортабұлақ учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

Клуб ғимараты, 67-197

Жанузаков Кабдилашим – комиссия төрағасы

Жанбайсенов Толеу Каримович – төраға орынбасары

Сембинова Айгуль Жансеитовна – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері:

Искаков Алибек

Калиева Галия Кабиденовна

Фазымов Ербол Ермекович

Жарылгапов Ержан Октябрятович
534 Бүрліағаш учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

«Фархат» ШҚ кеңсесі, 41-256

Мукушева Магира Ислямовна – комиссия төрайымы

Кабдрахманова Зора Хасановна – төрайым орынбасары

Кабасова Гульзия Камалжановна – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері:

Жумагулов Даулетбек Сапашевич

Акаева Алия Сеилхановна

Назарова Бакытжамал Япасовна

Жумагулова Алия Толымкановна
535 Қапай – Батыр учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

Васильковка негізгі мектеп ғимараты

Омирбаев Даулет Казбанович – комиссия төрағасы

Шалабаев Даулеткан Алтаевич – төраға орынбасары

Койшубаева Сандуғаш Жанбулатовна – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері:

Кайрбеккызы Асемгул

Каримжанова Жанар Амангазыевна

Амиргалиев Нурлан Кадашевич

Абдулгазинова Саулежан Тусупкановна
536 Жанаөзен учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

Шакенов атындағы орта мектеп ғимараты

Нурмухамбетова Сауле Советхановна – комиссия төрайымы

Баймуханова Залиха – төраға орынбасары

Едильбаева Гульдар Бакуровна – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері

Жансултанова Нуркамал Кусаиновна

Абдураимова Гульсима Садвакасовна

Кусаинов Ерлик Махмутович

Туруспеков Максутбек
537 Жіңішке учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

Жекеменшік үй, 41-082

Юсупов Кайрат Токисович – комиссия төрағасы

Абишев Толеуғазы Мусабаевич – төраға орынбасары

Мұсаханова Кенжегуль Сақанқызы – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері

Салимжанов Ержан Токтаргазынович

Мусатов Бауыржан Саканович

Укумбаев Дулат Адильбекович

Садыкова Альмира Болатказиновна
538 Малай учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

Малай негізгі мектеп ғимараты, 67-334

Көшкінбай Серік Мұсаханұлы – комиссия төрағасы

Токенаев Айткали – төраға орынбасары

Турысбаева Бакытгул Шакубаевна – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері

Ахметжанова Гульмира Капезовна

Жаксыбаева Мадениет Муктаровна

Магамадиева Жадыра Аскаровна

Скаков Алтай
539 Сұлусары учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

Ш.Уалиханов атындағы орта мектеп ғимараты, 52-247

Сулейменов Ерлан Тусупханович – комиссия төрағасы

Рахимов Ерлан Сеитович – төраға орынбасары

Бургенова Гульжан Канапияновна – комиссия хатшысы

Нуртазина Бакытгул Мырзабековна – комиссия хатшысы

комиссия мүшелері

Нуртазина Бакытгул Мырзабековна

Падилов Сергей Васильевич

Калиаскарова Любовь Омарбековна

Кошкельдинов Кадылбек Муслимбекович
540 Қазаншұнқыр учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

Жекеменшік үй, 67-365

Келенов Дулат Шидатович – комиссия төрағасы

Кадырманова Батыш – төраға орынбасары

Нихорошев Владимир Александрович – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері

Жумажанова Жазира Аблаисовна

Шумилин Валерий Владимирович

Чейтимисов Есемкан Асетович

Кабдоллаева Бакыт Бекмухаметовна
541 Қойтас учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

Жекеменшік үй, 52-231

Рамазанов Даулет Жумаканович – комиссия төрағасы

Танабаева Гульмира Оразкановна – төраға орынбасары

Танабаева Ляйля Нургалиевна – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері

Канафина Токтасын

Питабаев Амангельды Беркимбаевич

Кошкельдинова Мағиза Габдулгазизовна

Жанузакова Лайла Каликановна
542 Шымылдық учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

«Әділ» ШҚ кеңсесі, 52-222

Абдрахманов Марат Апашович – комиссия төрағасы

Салимгужинов Ельтай Габидулинович –төраға орынбасары

Садуакасова Данара Закешевна – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері

Жанузаков Исахан Калышевич

Кабдуллин Закеш

Нижегородов Борис

Саниязова Лена Кайсановна
543 Былқылдақ учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

Ә.Шәріпов негізгі мектеп ғимараты

Сембинов Есен Калиаскарович – комиссия төрағасы

Искакова Разигуль Аиповна – төраға орынбасары

Маканова Роза Акзамовна – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері

Калымжанова Кайныкеш

Квач Елена Иосифовна

Сарсебаев Мэлс Мухамадиевич

Алимов Есполсын Мырзанович
544 Кеңтарлау учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

Шар негізгі мектеп ғимараты

Өзбекова Айман Оразханқызы– комиссия төрағасы

Оразаева Толеусары Жамалкановна – төраға орынбасары

Жакупбаева Зульфия Ерболовна – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері

Жумаканов Жумағазы Оразаевич

Тұяқбаев Жаңабай Капыұлы

Мустафина Ризаш Нуртолеуовна

Смагулова Гульнар Искаковна
545 Қаратөбе учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

Д.Қалматайұлы орта мектеп ғимараты

Нугманов Ермек Нугманович – комиссия төрағасы

Ахметов Миржан Абаевич – төраға орынбасары

Едильбаева Роза Сейтжапаровна – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері

Бейсембаева Сауле Вахитовна

Сапашев Ержан Оразбаевич

Калмакбаев Марат Сапатаевич

Бектазина Гульнара Кумарбековна
546 Бірлік учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

Бірлік орта мектеп ғимараты, 65-536

Зияданова Нуркамал Калидоллаевна – комиссия төрайымы

Жумаканова Гульнар Акановна –төраға орынбасары

Шакиртова Зайра Лукбековна – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері

Жакупова Айжан Толеугазиновна

Нургалиева Кульяра Рахымбаевна

Акимчинова Калима Казыбековна

Жумагалиева Раушан
547 Амангелды учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

Жекеменшік үй

Сапакова Зульфия Елемесовна – комиссия төрайымы

Токубаев Кабылхан Магавьянович – төрайым орынбасары

Зиябекова Гульжан Сайлаубаевна – комиссия хатшысы



Комиссия мүшелері:

Жалкибаев Бейсенбай Кусманович

Нысангалиева Ботагоз Тулеубековна

Кимадиева Бакытгүл Каримовна

Хасенова Бакыт Каримона
548 Қарақожа учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

Жекеменшік үй

Жумартов Имаш Омарбекович – комиссия төрағасы

Сатандинова Рая Хамзиновна – төраға орынбасары

Игиликова гаухар Аскербековна – комиссия хатшысы



комиссия мүшесі

Омаров Тенлик Асаубаевич

Салихина Кульзхипа Кадырболовна

Кожахметов Мирхат

Нурмуханова Гульнур Нурасылбековна
549 Қапанбұлақ учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

Т.Хасенұлы атындағы орта мектеп ғимараты, 52-512

Канапья Муратбек Исламұлы – комиссия төрағасы

Тусупбаев Куаныш Медеуович – төраға орынбасары

Жаспанова Мадина Жумабековна – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері

Леспаева Гульмира Жумагазыевна

Мукышева Айсулу Акпаевна

Сағатбекова Гульнар Рамазановна

Нугыманулы Орал
550 Егінбұлақ учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

С.Әлімбетов орта мектеп ғимараты, 67-303

Нурсеитова Бибигуль Шайкеновна – комиссия төрайымы

Баяхметова Бакытгуль Даутхановна – төрайым орынбасары

Балтабаева Миргуль Уолхановна – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері

Ботаханов Даулет Кабдуллинович

Бакабаева Айгуль Бакбердиновна

Шаяхмет Болат Болатбекұлы

Карибжанов Алпамыс Муслумханович
551 Балықтыкөл учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

«Балықтыкөл» ШҚ кеңсесі, 67-207

Беккасымов Кажмухан Конысбекович – комиссия төрағасы

Турлыбекова Зубайля Казкановна төраға орынбасары

Дусупов Талгат Зекенович – комиссия хатшысы

комиссия мүшелері

Беловолов Евгений Ильич

Жексембинов Ержан Нажибаевич

Калиакпарова Айнаш Мукатаевна

Аманжолова Маржан Байжумановна
553 Көкпекті учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

«Қарасу» ШҚ кеңсесі, 25-142

Жүреров Ғылыммедден Мамырович – комиссия төрағасы

Мухамедкалиев Мурат Каримович – төраға орынбасары

Айтбаева Разигуль Рымхановна – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері

Қырқымбаев Калмакан Мусагазинович

Козыбаев Самат Меллатович

Смагулов Серикхан Талебаевич

Нуркенова Алтын Кадырхановна
554 Қаратоған учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

Бастауыш мектеп ғимараты

Мухаметкалиева Нурышекер Ашейовна – комиссия төрағасы

Халелов Тасболат – төраға орынбасары

Алтынбаева Гайникуль Тлевгазиновна - комиссия хатшысы



комиссия мүшелері

Мадибаев Алимхан

Касенов Сабихан

Мухаметкалиев Ералы Кабидоллинович

Рамазанов Самат Кыдырмуллаевич

555 Қызылағаш учаскелік сайлау комиссияларының құрамы



Жастар үйі ғимараты, 25-201 Қызылағаш орта мектебі акт залы

Садуакасов Жанболат Төлендіұлы – комиссия төрағасы

Айтуганова Гульнар Тохтарбековна – төраға орынбасары

Тайлақбаева Замзагуль Советхановна – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері

Мубараков Толеубек

Ахтанова Рыскуль

Нургайсинов Кадирбек Усембекович

Бужгенова Бакытхан Жакашовна
556 Үшбиік учаскелік сайлау комиссиясының құрамы.

Ақтайлақ би орта мектеп ғимараты, 66-486

Нургалиева Айжан Самархановна– комиссия төрайымы

Кашибаева Сериккайша Тулегеновна – төрайым орынбасары

Акылбаев Жунуспек Бейсенбекович – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері:

Серлибай Марат Қақабайұлы

Ильясова Кайния Кабышевна

Абаева Шолпан Байргазиновна

Такурова Гульнар Советкановна
557 Еңрекей учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Еңрекей бекеті теміржол торабының «Табельный» кеңсесі

Рахимжанов Дуйсенбек Слямшаихович – комиссия төрайымы

Бижанов Заирбек Кенжегулович - төрайым орынбасары

Каболлаев Нурлан Калидоллаевич – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері

Токуров Муканбеткан

Манханов Канагат Черьезданович

Тукубаев Марат Серикканович

Курманбаев Саламаткуль Назарбекович
558 Аршалы учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

Аршалы орта мектеп ғимараты, 52-359

Жаспанов Абильмансур Куандыкович – комиссия төрағасы

Карибжанов Сериккан Нурзадинович – төраға орынбасары

Мажитова Орынбас Шарипхановна – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері

Муксинов Турсын

Мусулманкулов Казбек Амангельдиевич

Маметекова Камал Шалабаевна

Бермугамбетова Гульмира Советхановна
559 Жарықтас учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

Мектеп ғимараты, 52-371

Касымов Таурбек Даниярович – комиссия төрағасы

Садвакасов Саят Серикказинович – төраға орынбасары

Ашимова Роза Аиповна – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері

Етекбаев Алтынгазы Орсаевич

Шарипова Мафиза Окуновна

Ержанова Толеугайша Толеухановна

Жакиянова Эльмира Жумагельдиновна
560 Жарық учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Ауыл клубы ғимараты, 51-132

Ахмадиев Ерхат Кенжегулович– комиссия төрағасы

Шарипов Еркен Омаргазинович– төраға орынбасары

Аубакирова Наталья Увалиевна- комиссия хатшысы



комиссия мүшелері:

Кабергенова Куралай Гарифоллаевна

Камбарова Анар Таймыркызы

Арапбаева Жанат Бейсенгалиевна

Смаилова Аймангуль Тлеугабыловна
561 Қызылқайын учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Қызылқайың бастауыш мектеп ғимараты, 51-222

Емельбаева Серик– комиссия төрағасы

Адамова Сандугаш– төраға орынбасары

Ибраева Сабира Кайырбековна- комиссия хатшысы



комиссия мүшелері:

Мустафиин Ержан Багданович

Мырзагулов Казбек Калелович

Ахмадиева Алия Хамитовна

Баймергенова Любовь Тумарбековна
562 Ақжал учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Ақжал негізгі мектеп ғимараты,и 41-249

Абдугажанова Гульшат Советханқызы– комиссия төрағасы

Кожуханова Бахытгуль Искаковна– төраға орынбасары

Имангалиев Алия Абеновна- комиссия хатшысы



комиссия мүшелері:

Мухамеджанов Боранбек Алипкужанович

Курмангазина Гульнар

Абдрахманова галина Амангельдиновна

Садыкова Карлыгаш Жексенбайқызы
563 Бөкө учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Жекеменшік үй

Кегенбаев Слямбек– комиссия төрағасы

Акжанов Серик Токтарханович– төраға орынбасары

Акжанова Гульжан Токтархановна- комиссия хатшысы



комиссия мүшелері:

Бекежанова Гульбагдат Айтмухаметовна

Сембаева Катира Увашевна

Мухатова Кулпан

Ашубаева Сауле Алатаевна
564 Нефтебаза учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Мұнайбаза әкімшілік ғимараты, 54-555

Калиев Агыбай Абылкасович– комиссия төрағасы

Саржанов Жумабек Рысканович– төраға орынбасары

Тлеубердинова Маданият Мухаметкановна- комиссия хатшысы



комиссия мүшелері:

Нуркенова Анар Сахановна

Бердибекова Жания Дауытовна

Рахметов Нурлан Апсеитович

Омарова Кумус Жумагалиевна
565 Школьный учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Жаңғызтөбе орта мектеп ғимараты, 54-422

Жармухаметова Айнур Магауовна– комиссия төрағасы

Оразбаева Шолпан Ришатовна– төраға орынбасары

Серикбаева Толеугайша Мураткановна- комиссия хатшысы



комиссия мүшелері:

Султанов Еркин Кадаевич

Сембинова Жанар Нуратаевна

Канапьянова Гульжан Ислямовна

Фазульянова Гузалия Ганиевна
566 Автотэп учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Бастапқы медициналық көмек орталығы пункті ғимараты, 54-396

Серікбаев Нурзия– комиссия төрағасы

Габдулджапарова Махаббат Илалевна– төраға орынбасары

Рухова Анаргуль Рыкбековна- комиссия хатшысы



комиссия мүшелері:

Назарбаева Райхан Алимкановна

Аханова Гульнар

Исакова Ардак Койшыбековна

Магданова Жанар Садуакасовна
567 Солнечный учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

236 орта мектеп ғимараты, 54-309

Акылдина Дария Курмашевна– комиссия төрағасы

Жанузакова Ляззат Нурсултановна– төраға орынбасары

Буканова Майсара Акановна- комиссия хатшысы

комиссия мүшелері:

Ахметжанова Шынар Жунисбековна

Попова Надежда Кирилловна

Ауельбекова Шамшибану Бурахановна

Хамзин Мейрамбек Муратбекович
568 Жарма учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

17 орта мектеп ғимараты, 25-590

Манханов Амангазы Камалиевич – комиссия төрағасы

Кожанов Еркингазы Мамыргазинович – төраға орынбасары

Борамбаева Сандугаш Айдархановна – комиссия хатшысы

комиссия мүшелері:

Кабдыкарим Бекболат Сыдыканович

Бекказина Баянжан Мукатаевна

Увалиева Айгуль Калихановна

Жанабаев Касым Магашевич
569 Қарақойтас учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Теміржол ПЧ 42 ғимараты, 52-392

Мустафин Болат Толумханович – комиссия төрағасы

Жасыкпаев Мырзабек Нургазинович – төраға орынбасары

Каражигитов Саулехан Дюсенбайулы – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері:

Тургумбаев Едил Толеутаевич

Нурпеисов Серик Кошерович

Жасыкпаева Карлыгаш Бюсембаевна

Бекіш Кенже Акадырқызы
570 Әуезов учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

«Арман» жастар орталығы ғимараты, 55-200

Шаяхметов Даулет Бекболатович – комиссия төрағасы

Кусаинова Мазигуль Бекмановна – төраға орынбасары

Тлеужанова Лайла Салыковна – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері:

Куспеков Руслан Амиргазинович

Аяпбергенов Абилда Рапилбекович

Муздыбаев Есмурат Жакыбаевич

Муканова Рауия Калымовна
571 Школьный учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Бақыршық орта мектеп ғимараты, 55-171

Омарова Роза Аскатовна –комиссия төрағасы

Сатимова Нурзада Толеубековна – төраға орынбасары

Баймурзина Сандугаш Сабиевна – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері

Мұсабаева Ботагоз Серкхановна

Ахметжанова Сагинбек Дакенович

Жантурганова Гульмира Маратовна

Сарсебаева Сания альжапаровна
572 Белтерек учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Қажыгелді атындағы орта мектеп ғимараты, 41-057

Рахимбаев Даулетбай– комиссия төрағасы

Байбатшаев Серик– төраға орынбасары

Айтышева Каламкас Кадировна– комиссия хатшысы



комиссия мүшелері:

Билялов Оңал Оңдасынұлы

Батенова Райда кабышевна

Демеубаева Ардак Тлеугазиновна

Жумажанова Умутжан Жумажановна
573 Қарашоқы учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Жекеменшік үй, 41-104

Акыбаев Толеген Толеугазинович – комиссия төрағасы

Сматов Канат Нурсолтанович– төраға орынбасары

Ноғайбаева Эльмира – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері:

Сматова Нуржан Исакановна

Оразбаева Даулет Серикканович

Мукажанова Ульмескамал

Ногайбаев Кенжебек Бекенович
574 8-март учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Балықтыкөл негізгі мектеп ғимараты, 67-738

Магауяновна Балкия– комиссия төрағасы

Акатаев Кенжегул Калибекович– төраға орынбасары

Жумабаева Мейрамгуль Алимхановна– комиссия хатшысы



комиссия мүшелері:

Культеренова Айнур Махсутбекович

Боранбаева Алия Жунусбековна

Тунгатова Айжан

Мухаметжанова Толеугайша Болысбаевна
575 Қаражал учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Шевченко негізгі мектеп ғимараты, 67-329

Жантураганов Табылдыбек Жумажанович– комиссия төрағасы

Атйбаев Кумархан Есимжанович– төраға орынбасары

Омаров Махмутбай Мукалиевич– комиссия хатшысы



комиссия мүшелері:

Шерер Вера Викторовна

Идельбаева Зоида Викторовна

Табулдина нурсулу Токтагазиновна

Нургалиев Кабдужалел Кездыкбаевич
576 Үкілі учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Верный путь негізгі мектеп ғимараты, 67-629

Байдрахманова Жанат Токтагазиновна– комиссия төрағасы

Тулеева Гульжанат Абусалимовна– төраға орынбасары

Сембинова Шарбангуль– комиссия хатшысы



комиссия мүшелері:

Бужикенова анаргуль Бактыбаевна

Жакипбеков Кумар Калимович

Сембинова Самал

Бужкенева Бакыт Каиргазиновна
577 Салқынтөбе учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Маяковский атындағы негізгі мектеп ғимараты, 2-16-60

Орынбаев Нурлан Жагыпарович– комиссия төрағасы

Баилова Назигуль Бекеновна– төраға орынбасары

Кудабаева Фаризат Александровна– комиссия хатшысы



комиссия мүшелері:

Аманбекова Гульмира Мухаметхановна

Дюсенбинова Нурга Кенесхановна

Еркебаева Галия Умажановна

Мусин Шомбыгазы Турсынович
578 Қоңырбиік учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

Қоңырбиік орта мектеп ғимараты, 25-020

Жакашбаев Серик Габбасович – комиссия төрағасы

Днслямов Саят Сативалдинович – төрайым орынбасары

Касымбекова Жанар Амирбаевна – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері

Акемиева Айжан Тулегеновна

Макеева Зайраш Серикказиновна

Отарбаева Айгуль Орынбасаровна

Сулейменов Есболат Сапаржанович
579 Жарқын учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

Жекеменшік үй

Қуанбекова Гульжанат Адильгазиновна – комиссия төрайымы

Рахимов Ермек Муратбекович – төрайым орынбасары

Камалиев Мадияр Камалиевич – комиссия хатшысы



Комиссия мүшелері

Касенов Бекказы Алдашевич

Сасенов Семибай Шайхитенович

Абдилманов Калдыбек Казбекович

Исямов Иргали Марданович
580 Ұзынжал учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Ұзынжал негізгі мектеп ғимараты

Бекболатова Жумагайша– комиссия төрағасы

Майбасарова Камилия Магзумовна– төраға орынбасары

Демеубаева Анар Какешовна - комиссия хатшысы



комиссия мүшелері:

Темиргалиев Кабидолла

Дуйсембаев Асхат Ермухаметович

Омаров хамит Алимгазинович

Едильбаева Жанара Несипхановна
581 Жайма учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

Арқалық орта мектеп ғимараты, 67-782

Райымбекова Кульжахан Избасаровна – комиссия төрайымы

Байдаласов Бақытбек Жумаканович – төрайым орынбасары

Садыкова Самал Далелбековна – комиссия хатшысы



Комиссия мүшелері

Райымбеков Жетписбай

Калибаева Гульмира Калижаровна

Мұхамеджанова Ғалия

Тоқтарбаева Толқын
583 Қарасу учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Жастар клубы ғимараты, 23-310

Сагатбеков Бериккан Аугалиевич– комиссия төрағасы

Текеев Елемес Серболович– төраға орынбасары

Толымгожинова Индира Рыскалиевна- комиссия хатшысы



комиссия мүшелері:

Ахмолдин Уалихан Унербековна

Уасилов Тлеубек Болатбекович

Тайлакбаева Савира нуруллаевна

Ажимханова Сайраш Зейнулловна

584 Асқаралы учаскелік сайлау комиссиясының құрамы



Ә.Лекеров атындағы негізгі мектеп ғимараты

Солтангазина Кадифа– комиссия төрағасы

Касимжанов Кездикбай– төраға орынбасары

Торгаева Зауре Серикхановна- комиссия хатшысы



комиссия мүшелері:

Байзакова Шолпан Мейрамхановна

Саханова Бахытгуль Шариповна

Нургазина Нуржан Ергазиновна

Сагындыков Жаныбек Назатханович
585 Кезенсу учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

Кезенсу негізгі мектеп ғимараты, 67-632

Кенжетаев Думанбек Бахиевич – комиссия төрағасы

Хасенова Бакыт Слямовна - төраға орынбасары

Самарханова Гульнар Оразбаевна – комиссия хатшысы



Комиссия мүшелері

Джукебаев Дулат Майконович

Кикимова Салима Мусахановна

Хасенова гульжан Есенгельдиновна

Джакупова Гульаим Тансыковна
586 Көшек учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Көшек негізгі мектеп ғимараты, 2-12-97

Жанузаков Бейбит Муратович– комиссия төрағасы

Нуртазина Гульсара Сайкеновна– төраға орынбасары

Кабдракова Мина Жармухаметовна– комиссия хатшысы



комиссия мүшелері:

Абишева Меруерт Кенесбековна

Таттымбетова Гульнур Жетыбаевна

Кулмагамбетова Айтбала Мубараковна

Жолдыбалинова Гулбаршын Аманбековна
587 Еспе учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

Мектеп ғимараты

Бигаримов Еспен Сейлханович – комиссия төрағасы

Мукажанова Аржақ Камалбековна – төраға орынбасары

Кабдрахманова Мина Жармухаметовна – комиссия хатшысы

Комиссия мүшелері

Абишева Меруерт Кенесбековна

Таттымбетова гульнур Жетыбаевна

Кулмағанбатова Айтбала Мубараковна

Жолдыбалинова Гульбаршын Аманбековна
588 Суықбұлақ учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Новтаубинка бастауыш мектеп ғимараты

Касымова Нуркамал Байкешовна – комиссия төрағасы

Тлеубаева Асия Токоновна – төраға орынбасары

Байкенов Сарсенбек Акылбекович– комиссия хатшысы



комиссия мүшелері:

Байжиенова Гульнар Жумагазыновна

Бейсенбаева Жансая Жумагалиевна

Сеитова Нургул

Юсупова Раушан Толеубековна
589 Цемзавод учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Суықбұлақ орта мектеп ғимараты, 67-656

Нұрсұлтан Оразбек Жұмаханұлы – комиссия төрағасы

Комешова Перизат Окановна – төраға орынбасары

Садыкова Анар Ахановна– комиссия хатшысы



комиссия мүшелері:

Жаксыбаев Мурат Турсынбекович

Матина Жанар Ескендировна

Абдрахманов Жанылхан Мухановна

Какебаева Гульзат Оралхановна
590 Делбегетей учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Станса кеңсесі

Сарсекин Алтай Наурызбай – комиссия төрағасы

Жасарова Рымкуль Рыскалиевна – төраға орынбасары

Садыков Оразкан Анварханович– комиссия хатшысы



комиссия мүшелері:

Жасаров Нуртуган Амангельдинович

Джандельдинова Гульнар Серикжановна

Джандельдинов Болат Советканович

Садыкова Кульпаш Исаиновна
1146 РОВД учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

Аудандық ІІБ

Айдабалов Ерболат Кинашович – комиссия төрағасы

Кошербаев Берик Салеметханович – төраға орынбасары

Абылхалимова Сайра Абаевна – комиссия хатшысы



комиссия мүшелері

Нуртазин Марат Кизатоллинович

Сулейменов Самат Кабдешович

Узбеков Жалын Раисович



Ельчибеков Дулат Айтмухаметович
Каталог: files
files -> Мазмұны мамандық бойынша түсу емтиханының мақсаттары мен міндеттері
files -> І бөлім. Кәсіпкерліктің мәні, мазмұны
files -> Програмаллау технологиясының көмегімен Internet дүкен құру
files -> Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты «Сот кабинеті»
files -> Интернет арқылы сот ісі бойынша ақпаратты қалай алуға болады?
files -> 6М070600 –«Геология және пайдалы қазба кенорындарын барлау» 1 «Пайдалы қазба кенорындарын іздеу және барлау»
files -> Оқулық. қамсыздандыру: Жұмыс дәптері
files -> «2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы, 1-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 2-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 3-жасөспірімдік-разрядты спортшы спорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы
files -> Регламенті Негізгі ұғымдар Осы «Спорт құрылыстарына санаттар беру»
files -> Спорттық разрядтар мен санаттар беру: спорт шеберлігіне үміткер, бірінші спорттық разряд, біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі бірінші санатты жаттықтырушы, біліктілігі жоғары деңгейдегі бірінші санатты нұсқаушы-спортшы


Достарыңызбен бөлісу:




©dereksiz.org 2022
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет