Сабақтың тақырыбы: 1 Виртуалды және кеңейтілген шынайылық Оқубағдарламасынасәйкесоқытумақсаттары



бет1/4
Дата14.12.2022
өлшемі0.66 Mb.
#467244
түріСабақ
  1   2   3   4
11 сынып ҚГ бағыт Қысқа мерзімді жоспары (1)


Қысқа мерзімді жоспары

Бөлім

3D модельдеу

Педагогтың аты-жөні




Күні




Сынып

Қатысушылар саны

Қатыспағандар саны

Сабақтың тақырыбы:

2.1 Виртуалды және кеңейтілген шынайылық

Оқубағдарламасынасәйкесоқытумақсаттары



11.2.4.1 - виртуалды және кеңейтілген шынайылықтың мақсатын түсіндіру

Сабақтың мақсаты:

  • Виртуалды және кеңейтілген шынайылықтың мақсатын түсіндіреді.

ЕБҚ бар балалар үшін







-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту
-Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру
( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау)



Сабақтың барысы:



Сабақтың кезені/ уақыт

Педагогтың әрекеті

Оқушының әрекеті

Баға-лау

Ресурс-тар

Сабақтың басы

1.Оқушылармен амандасу.
2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру.

3.Үй тапсырмасын тексеру.


Оқушылар дәптерлерді өзара ауыстырады, үй тапсырмасын тексереді.

Мұғаліммен амандасады.
Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.
Сабақтың мақсаттарымен танысады.
Дәптерлерін өзара ауыстырады, үй тапсырмасын тексереді.
Бағалайды.

Жұлдыз
2 балл



Жұмыс дәптері

Сабақтың ортасы

«Ой тұжырымдау» әдісі


Негізгімақсаттар:

  1. -ойын, ойын-сауық, бейне, 3D фильмдер,­ т.б. елестететіншы­ найылықтыжасаужәнежетілдіру;



  1. -өмірсүрусапасынжақсарту;

  2. шынайылықимитациясынжасайотырып, адамдардыңбелгілібірдағдыларғамашықтануы (мысалы, ұшқыштарғаарналған симулятор).

Жұптық жұмыс:
№1 тапсырма: Қалып қойған сөздерді жаз.
Р.Милгрэм ______________шынайылық моделін ұсынды. Бұл шынайы және виртуалды
әлемнің ______________ өмір сүретін және виртуалды тұтас өмір аясында ____________
әлемде өзара әрекеттесе өмір сүретін жүйе.
Оның аралық байланыстары – ______________ шынайылық пен _________________
шынайылық.
№2 тапсырма: Кестені толтыр.

Деңгейлік тапсырмалар:
А деңгейі. Кестені толтыр.

С деңгейі. Венн диаграммасын қолданып, виртуалды және кеңейтілген шынайылықты


салыстыр. (http://www.classtools.net/education-games-php/venn_intro интернет-ресурсын1.

Жоғарғы деңгейдегі тапсырмаларды орындату





Оқушылар оқулықтан тақырыпты оқиды. Виртуалды және кеңейтілген шынайылық жайлы түсінеді . Талдайды, талқылайды.


Әр топ өз тұжырымды ойды айтады.
Слайд көреді.
Тағы топта ойларын ортаға салады, пікірлерін зерділіеді. Топтан бір оқушы топтың ойын жеткізеді.
Талдау жасайды, зерттейді. Виртуалды және кеңейтілген шынайылықтардан қандай өзгешелігі бар?
Ойларын дәлелдейді.




Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4




©dereksiz.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет