2014 жылғы түлектердің тізімі Список выпускников 2014 года



жүктеу 198.55 Kb.
Дата30.06.2016
өлшемі198.55 Kb.
2014 жылғы түлектердің тізімі

Список выпускников 2014 года




Мекеме атауы/ Наименование организации

Мамандығы (біліктілік коды)/ Специальность

(№ кода классификатора)

Түлектің аты-жөні/

ФИО выпускника

Туған күні, айы, жылы/

Год, число, месяц рождения



Құрылыс-техникалық колледжі

«Строительно- технический колледж»

150000-Қызмет көрсету,экономика және басқару 0510000- Іс қағаздарын жүргізу және мұрағаттану 0510012 – Хатшы-референт

Абильдина Дамира Саятқызы

03.09.1995



Алмағамбетова Нұргүл Шарифқызы

16.03.1995



Әбілдаева Сымбат Кенжебекқызы

22.04.1996



Бейсенбай Марал Серікқызы

06.11.1995



Бекет Гульнур

29.06.1995



Ғабидолла Алтынай Ғабидолла қызы

10.06.1995



Джузбекова Айжамал Тажиқызы

29.04.1996



Ерлік Мерей

28.05.1994



Жусупбекова Салатанат Аралбайқызы

28.05.1995



Зулпыхар Жантолхын

27.10.1995



Какенова Айжан Болатқызы

18.09.1995



Каликова Маржан Сағынбайқызы

22.11.1994



Коля Индира Коляқызы

18.09.1996



Косанова Севиль Шәкірқызы

22.03.1996



Қабылда Дәрия Сәулебекқызы

14.01.1995



Қайырбекова Айгүл Төлеутаевна

21.08.1996



Мерсалыкова Айгерим Болатовна

16.06.1995



Нұрбек Гүлназ Есімжанқызы

27.08.1995



Нұржау Таңшолпан Қайратқызы

09.12.1993



Нұрлан Жансауле

29.09.1994



Өміртай Ермек Жетпісбайқызы

19.01.1995



Рахимова Жұлдыз Қайырбекқызы

18.03.1996



Сандибекова Зухра Жанибекқызы

05.06.1994



Ташенова Балнур Максатқызы

11.04.1996



Тұрарова Айдана Нұрғалиқызы

24.09.1995



Тұрсынбай Динара Базарбекқызы

12.11.1995



Саркубен Айгерим

08.09.1995



Серикова Жулдыз Сериккызы

04.05.1994



Коканбекова Гаухар Исламовна

22.03.1994



140000-- Строительство и коммунальное хозяйство1401000 – Строительство и эксплуатация зданий и сооружений1401252 – Мастер отделочных строительных работ

Болдарев Владимир Сергеевич

22.04.1995



Шевченко Надежда Викторовна

10.05.1995



Губина Ольга Евгеньевна

26.06.1996



Метжанова Гулим Калденовна

01.03.1996.



Неволина Татьяна Викторовна

26.07.1995



Нудьга Вера Игоревна

07.08.1994



Нуртазина Жанар Байкенқызы

09.08.1995






Плешаков Александр Павлович

17.09.1994



Плотников Данияр Сергеевич

14.05.1996



Санақ Айнұр

09.09.1993



Санкевич Алескандра Юрьевна

03.08.1995



Свищева Светлана Геннадьевна

30.07.1995



Суфиянов Ильдар Шамильевич

06.05.1994



Тасболат Құралай Тұрлыбекқызы

07.06.1996



Трапезников Вячелав Викторович

23.06.1995



Трапезников Иван Викторович

23.06.1995



Худайберганова Мадина Саилханқызы

05.09.1995



Щербинин Юрий Анатольевич

06.03.1996



Щетинина Надежда Александровна

17.07.1995



Юсуфова Софья Александровна

19.02.1995



Сейтова Мөлдір Теміржанқызы

27.05.1982



Серикпаев Ернар Саматович

24.06.1996



Абалмасова Алена Анатольевна

29.01.1996



Ахметов Аятолла Жанкельдыулы

30.12.1994



Ахметов Серик Хавибуллович

22. 11. 1994



Баялиев Бекзатали Аскаралиулы

13.01.1995



Гольбик Елена Александровна

11.07.1995



Есимов Дастан Уралулы

23.07.1994



Жолдыбаев Нурпейіс Берикович

24.11.1995



Жумабай Арман Габитулы

11.07.1994



Игибаева Айнажан Асылбековна

01.07.1995



Климчук Андрей Сергеевич

15.05.1994



Кутубаев Канагат Сагинтайулы

30.12.1995



Мулшарав Мулдир

31.03.1995



Ораков Батырхан Ораковичу

27.10.1995



Оспанов Танат Акылбекович

12. 12 .1994



Какимов Юнус

18.08.1993



1200000- Производство, монтаж, эксплуатация и ремонт 1201000-Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта1201072 – Слесарь по ремонту автомобилей

Баратов Есбол Маралович

28.01.1995



Барилов Владимир Васильевич

13.08.1993



Беличенко Роман Игоревич

20.12.1994



Белоусов Игорь Олегович

19.03.1996



Бекен Бақтияр Маратұлы

25.03.1996



Вергун Артем Евгеньевич

07.04.1995



Емельянчик Ярослав Сергеевич

13.11.1994



Исагулов Серікболсын Алдабергенович

21.05.1995



Каминский Владислав Олегович

29.05.1995



Кубеев Антон Маратович

08.11.1995



Лобенко Владислав Игоревич

05.05.1995



Мамадиев Убайдулло Шукуруллаевич

09.01.1995



Марич Ефим Сергеевич

13.06.1995



Маркелов Николай Алексеевич

08.08.1994



Милюков Владимир Евгеньевич

17.06.1995



Ордабай Рустем Тулюгенович

06.12.1995



Орлов Павел Николаевич

12.06.1994



Орынбасар Еркін Амантайұлы

15.07.1994



Рахатов Ерлан Саятович

22.02.1994.



Свидрицкий Виталий Валерьевич

28.03.1995



Семирозов Владимир Александрович

11.07.1994



Степаненко Виталий Александрович

23.06.1995



Суфиянов Руслан Шамильевич

28.12.1992



Утегенов Мирам Сагатович

18.12.1994



Харин Руслан Викторович

13.10.1995



Холотков Артем Николаевич

14.05.1991



Шегибаев Сунгат Сарсенбаевич

22.02.1996



1200000-Өндіру, құрамалау,пайдалану және жөндеу1201000 – Автокөліктерге техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану

1201072 – Автокөлікті жөндеу слесарі



Амангельдинов Жаслан Батырханович

21.07.1995



Баймүратов Санжар Тұрсынбайұлы

24.01.1996



Бақтыбаев Дастан Бақтыбайұлы

26.10.1995



Балтабаев Жалғас Жарасұлы

06.10.1995



Бегаз Жанарыс Дәулетхалыұлы

02.12.1995



Болташев Нұрым Нұрланұлы

20.05.1995



Даркенбаев Хасен Елібайұлы

28.08.1995



Диратұлы Ермек

07.05.1996



Жантемиров Азат Бауыржанулы

15.03.1995



Жетпісов Жандос Майқанұлы

10.05.1996



Жүсіп Шакен Қауыспайұлы

26.08.1995



Ишанкулов Актилек Есбергенұлы

28.06.1995



Камалов Бектурган Оралбайұлы

13.08.1995



Кенесов Бахтияр Асылбекұлы

17.10.1995



Қожахметов Асхат Мықтыбайұлы

01.11.1995



Құдайберген Өмірхан Жұмабекұлы

06.12.1995



Мәкен Еламан Мадьярұлы

03.10.1995



Надырқұл Дидар Ғалымжанұлы






Нақанов Дулат Абайұлы

31.07.1996



Наханов Мақсат Алиакбарұлы

22.09.1994



Оралған Қайрат

09.02.1996



Өтебаев Рүстем Ардақұлы

16.04.1996



Рахимжанов Қайнар Советұлы

14.12.1995



Сафаралиев Нұрсұлтан Кенесұлы

13.05.1996



Сембек Сабыржан






Чимбаев Манасхан Муратбаевич

25.07.1995



0900000-Энергетика 0902000-Электрмен қамтамасыз ету (салалары бойынша) 0902012-Тарату құрылғылары бойынша электр құрастырушы

Алпысов Мейрамбек Кусайнович

29.04.1996



Аман Нұрдаулет Жексенұлы

23.03.1995



Асхатов Берден Асхатұлы

01.04.1996



Әбеу Жандос Асылханұлы

03.08.1996



Әлмағамбетов Ерқанат Шарифұлы

15.06.1996



Баймбеков Абылайхан Танатарұлы

10.12.1995



Баймұратов Элдар Тұрсынбайұлы

24.01.1996



Далелхан Бауиртай

02.09.1992



Дәулет Еркінбек

25.09.1994



Жаманбаев Серік Дауренұлы

20.11.1995



Жолдас Ерсін Сабыржанұлы

01.05.1996



Жұманазар Жасұлан Оңдасұлы

01.06.1995



Какенов Азат Мейрамұлы

12.11.1995



Калуеденов Талгат Темирболатович

03.07.1995



Қабылмажитов Жасқанат Қанатұлы

28.12.1994



Қазы Бақдәулет Болатбайұлы

08.08.1995.



Қасқырбаев Нұржан Жастілекұлы

31.01.1996



Қызыр Зарқым

01.11.1993



Мейіржанұлы Нұртілеу

16.07.1995



Рзағали Дамир Асылбекұлы

26.10.1995



Смағұл Нұрбол Боранбайұлы

01.12.1995



Торкен Аруан Серікұлы

01.06.1994



Усенұлы Нұрсұлтан

01.09.1996



Үсен Бақдәулет Шерәліұлы

01.10.1995



Шағдарбеков Ержан Әлібекұлы

06.10.1995



Айтхожаев Ерлан Казбекович

05.06.1996



Мұрат Дүйсенбек

27.03.1995



Абибулла Әділжан Бекежанұлы

17.05.1996



Али Мағжан Серікұлы

17.02.1995



1100000-Транспорт

1114000- Дәнекерлеу ісі (түрлері бойынша)



1114012-Газбенэлектрдәнекерлеуші

Аманбаев Санжар Айсаұлы

01.11.1995



Амиров Бибитхан Ерденович

23.12.1994



Байбол Әділбек Жомартұлы

22.10.1995



Бекмадиянов Мадияр Даниярұлы

25.11.1995



Досов Алмат Калдыбекұлы

08.07.1995



Ержігіт Бекжан Әбутәліпұлы

22.11.1995



Ерланұлы Санжар

02.07.1994



Ермағамбет Думан Қанатұлы

10.2.1996



Құмархан Нурбахыт

22.10.1994



Ногаев Ерболат Ералыулы

21.11.1994



Нұржаубаев Айтжан Асханұлы

27.04.1996



Омуртай Искандер Серикұлы

09.08.1995



Сагындай Еламан

01.03.1996



Сарбас Болат

15.03.1995



Сатбеков Кенжебулат Талгатович

24.11.1994



Сұлтанов Елдос Серікұлы

23.05.1995



Уәли Берік Жеңісұлы

07.05.1994



Шертаев Самат Қайратұлы

12.09.1995



1100000-Транспорт

1114000 – Сварочное дело (по видам)



1114042-Электрогазосварщик

Андриенко Михаил Сергеевич

15.02.1995



Арзиев Закиржан Адилжанович

24.03.1995



Ахмадиев Сагит Самадович

19.10.1993



Бажин Юрий Сергеевич

03.03.1995



Божко Николай Юрьевич

19.10.1995



Булко Виктор Андреевич

10.07.1994



Гуртовенко Сергей Викторович

06.11.1995



Дубовой Александр Валерьвич

26.03.1995



Қуаныш Асхат Қанатұлы

23.04.1996



Ланц Евгений Анатолевич

28.07.1995



Мадазимов Ихтиер Батырович

01.06.1995



Метик Александр Александрович

21.01.1995



Негметчанов Нариман Муратович

02.12.1994



Недашковский Геннадий Анатольевич

07.11.1995



Нурлан Баянбек Нурланұлы

08.01.1995



Пукас Александр Валерьевич

02.06.1995



Сейтов Данияр Сабитулы

30.04.1995



Сычев Сергей Сергеевич

01.01.1995



Травянка Владимир Витальевич

10.05.1995



Ховдей Леонид Леонидович

25.08.1973


©dereksiz.org 2016
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет