Партия филиалдарының қоғамдық қабылдау бөлмелерінде «Кедергісіз келешек» жобасын жүзеге асыру бойынша АҚпарат астана қалалық филиалы



жүктеу 347.6 Kb.
Дата15.06.2016
өлшемі347.6 Kb.
Партия филиалдарының қоғамдық қабылдау бөлмелерінде

«Кедергісіз келешек» жобасын жүзеге асыру бойынша

АҚПАРАТ
1. Астана қалалық филиалы



ТАӘ

Т.А.Ә., қабылдау жүргізушінің лауазымы









1.


Астана қалалық филиалы



Оралов Мейрамбай Әскербайұлы, «Нұр Отан» партиясы Астана қалалық филиалы төрағасының бірінші орынбасары

Олжас Омар Кобыландыұлы, Еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы бастығының орынбасары

Баймолдин Абай Мұхамеджанұлы, «Еңбекпен қамту орталығы» КММ директоры

Төлешов Ерұлан Сәбитұлы, «Алматы» ауданы аумақтық филиалы төрағасының бірінші орынбасары»













2. Ақмола облыстық филиалы



Филиалдар атауы

Т.А.Ә., қабылдау жүргізушінің лауазымы




Ақмола облыстық филиалы, партияның Көкшетау қалалық филиалымен бірлесіп.



Ысқақова Ж.А., «Нұр Отан» партиясы Ақмола облыстық филиалы төрағасының орынбасары

Адам И.Р., әлеуметтік қорғау бөлімінің басшысы







Степнгорск қалалық филиалы


Шәкенов Х.И., Степнгорск қалалық филиалы

төрағасының бірінші орынбасары

Белоглязова Л.П., еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы


1

Ақкөл аудандық филиалы


Ысқақов А.О., төрағаның бірінші орынбасары Мананбаева М.К., еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы

2

Аршалы аудандық филиалы


Федорова Р.Ш., төрағаның бірінші орынбасары

Дунаева А.А., еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы



3

Астрахан аудандық филиалы

Мартыновская Л.П., төрағаның бірінші орынбасары Верегина С.Г., еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы

4

Атбасар аудандық филиалы


Тажденова К.Х., төрағаның бірінші орынбасары Дүйсембаева С.А., еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы

5

Бұланды аудандық филиалы


Шолахов Ш.К., төрағаның бірінші орынбасары Исмағамбетова К.Н., еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы

6

Бурабай аудандық филиалы


Өміртаева К.К., төрағаның бірінші орынбасары

Махметов С.Б., еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы



7

Егіндікөл аудандық филиалы


Серікбаев М.Р., төрағаның бірінші орынбасары

Муллаянов Г.С., еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы



8

Енбекшілдер аудандық филиалы


Жомартов О.У., төрағаның бірінші орынбасары

Әбуова Т.Е., еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы



9

Ерейментау аудандық филиалы

Жоспарланбаған

10

Есіл аудандық филиалы

Ерденова А.С., төрағаның бірінші орынбасары Галныкин В.Н., еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы

11

Жақсы аудандық филиалы

Мұғалова К.Б., төрағаның бірінші орынбасары

Бәтенова Г.Ш., еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы

Киласьев С.А., Орталық аудандық аурухананың бас дәрігері


12

Жарқайың аудандық филиалы

Мыңбаев Ж.Т., төрағаның бірінші орынбасары

13

Зеренді аудандық филиалы

Сантас Л.А., төрағаның бірінші орынбасары

Әбуғалиев А.А., еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы



14

Қорғалжын аудандық филиалы

Жұмабаев К.Т., төрағаның бірінші орынбасары
Төлеубаев К.А., еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы

15

Сандықтау аудандық филиалы

Есымбаев А.А., төрағаның бірінші орынбасары Назарович С.В., еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы

16

Целиноград аудандық филиалы

Ермағамбетов М.К., төрағаның бірінші орынбасары Андреев С.М., «Феникс» филиалы төрағасының бірінші орынбасары

17

Шортанды аудандық филиалы

Ерғалиев С.Н., төрағаның бірінші орынбасары

Мұнтаева Ж.К., «Еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ басшысы




3. Батыс Қазақстан облыстық филиалы



Филиалдар атауы

Лауазымды тұлғалардың Т.А.Ә.




Батыс Қазақстан облыстық филиалы



Нығмет Кенжебай Әлжанұлы, төрағаның бірінші орынбасары

Ысқақова Ділдаш Салауатқызы, БҚО әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы бастығының орынбасары






Орал қалалық филиалы

Байнешов Әлібек Мұқтарұлы, төрағаның бірінші орынбасары

Төкешева Айгүл Әдиетқызы, еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы



1

Ақжайық аудандық филиалы

Аймұқашев Салауат Әділгерейұлы, төрағаның бірінші орынбасары

Жұматова Мензипа Дүйсенбайқызы, әкім орынбасары

2

Бөкей орда аудандық филиалы

Арыстанғалиев Тілеген Керейұлы, төрағаның бірінші орынбасары

Еркеғалиев Жанғолат Жұмастанұлы, еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы



3

Бөрлі аудандық филиалы

Балмолдин Бауыржан Қабдоллаұлы, төрағаның бірінші орынбасары

Басимова Ольга Махметовна, еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы



4

Жанғали аудандық филиалы

Саматов Рухолла Аманғалиұлы, төрағаның бірінші орынбасары

Сапаров Еркін Базарғалиұлы, еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы



5

Жәнібек аудандық филиалы

Кайдаров Мереке Жұмабайұлы, төрағаның бірінші орынбасары

6

Зеленов аудандық филиалы

Сигунов Анатолий Константинович, төрағаның бірінші орынбасары

Күлжанова Гүлназ Мағжанқызы, әкім орынбасары

7

Казталов аудандық филиалы

Тоясов Марат Харесұлы, төрағаның бірінші орынбасары

Нұрғалиев Қадер Қадірәлиұлы, еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы



8

Қаратөбе аудандық филиалы

Жәнібеков Еркінғали Ғаббасұлы, төрағаның бірінші орынбасары

Өмірзақов Сатқан Ержанұлы, әкім орынбасары

9

Сырым аудандық филиалы

Исанов Е.Р., төрағаның бірінші орынбасары

Төлепов Қайрат Нұржанұлы, еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы

10

Тасқала аудандық филиалы

Нұрмақов Асхат Ғабдрахымұлы төрағаның бірінші орынбасары

Жұбанышқалиева Люция Әсетқызы, әкім орынбасары

11

Теректі аудандық филиалы

Мукашев Вячеслав Уфич, төрағаның бірінші орынбасары

Тасенова Арайлым Махметқызы, еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы

12

Шыңғырлау аудандық филиалы

Калиев Тілеген Кенжетайұлы, төрағаның бірінші орынбасары

Сұлтанов Айбек Түбекұлы, еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы




4. Қызылорда облыстық филиалы



Филиалдар атауы

Лауазымды тұлғалардың Т.А.Ә.




Қызылорда облыстық филиалы

Әбдірахманов Шәріп Әкбарұлы, партияның облыстық филиалы Қоғамдық қабылдау бөлмесінің меңгерушісі

Қырымов Досхана Қырымұлы, «Қызылорда облыстық мүгедектер қоғамының» төрағасы

Әбсаттаров Дінмұхаммед, Қызылорда облысы кәсіпкерлер палатасының директоры





Қызылорда қалалық филиалы

Баекеев Мақсұт Әбдуәлиұлы, партияның облыстық филиалы төрағасының бірінші орынбасары

Жұмашев Бақыт Төлеутайұлы, «Ұшқын» мүгедектердің құқығын қорғау және жәрдем беру» ҚБ төрағасы

Ілиясов Қожахмет Әбдіқайырұлы, қалалық кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімінің басшысы

1

Арал аудандық филиалы

Жоланов Алдаберген, аудандық филиал төрағасының бірінші орынбасары

Аяпов Қазыбек, аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы

Дармағамбетов Әнуар, аудандық жұмыспен қамту орталығының директоры


2

Сырдария аудандық филиалы

Омаров Марат Жүсіпәліұлы, партияның аудандық филиалы төрағасының бірінші орынбасары

Қуандықов Қайрат Нұрмағанбетұлы, кент әкімі

Қожаназаров Темірлан Нұрланұлы, аудандық салық басқармасының бастығы


3

Жалағаш аудандық филиалы

Тәйтіков Сұлтанмұрат Мүбаракұлы, партияның аудандық филиалы төрағасының бірінші орынбасары

Серікбаев Дүйсенбек, «Жалағаш аудандық мүгедектер қоғамы» қоғамдық бірлестігінің төрағасы

Құттымбетова Элмира Мергенбайқызы, аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесінің басшысы

Карипов Самат Серікұлы, аудандық кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі» мемлекеттік мекеме-сінің басшысы



4

Жаңақорған аудандық филиалы

Балқожаев Мәжит Байқожаұлы, партияның аудандық төрағасының бірінші орынбасары

Нәрзілдаев Изатулла, аудандық «Қазақ тілі» қоғамының төрағасы

Жәнібеков Ақылбек, аудандық жұмыспен қамту орталығының директоры


5

Шиелі аудандық филиалы

Маханбет Патима Шаймерденқызы, партияның аудандық филиалының бірінші орынбасары

Мырзабеков Насырбек Аябекұлы, кент әкімі

Байкенжеев Исабек, аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау бөлімінің басшысы



5. Шығыс Қазақстан облыстық филиалы



Филиалдар атауы

Лауазымды тұлғалардың Т.А.Ә.

1

Шығыс Қазақстан облыстық филиалы



Омар Ж.М., облыс әкімінің орынбасары

Кузовлева О.Г., облыстық еңбекпе қамту және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының басшысы



Буктугутов Ш. С., облыстық кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасының басшысы

Нұрбаев Е. А., облыстық мәслихаттың депутаты



2

Өскемен қалалық филиалы

Бакинова Б.Р., қала әкімінің орынбасары

Қабидоллақызы Ж.К., партияның қалалық филиалы төрағасының бірінші орынбасары

Жүнісбекова С.Ж., қалалық еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы

Омарбеков Е.С., денсаулық сақтау басқармасы бөлімінің басшысы

Түнғатарова А.К., «Ләззат» ЖШС директоры


3

Курчатов қалалық филиалы

Киселёва Любовь Валерьевна, партия филиалы төрағасының бірінші орынбасары

Әбдікәрімов М.А., Н еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы

Әзімханов С.Ш., Еңбекпен қамту орталығының бастығы

Сердюкова А. Г., заңгер



4

Бесқарағай аудандық филиалы

Баталов Б.Ж., еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы

Шебаршова Т.И., «Бесқарағай әйелдері» ҚБ төрағасы, аудандық мәслихаттың депутаты



5

Риддер қалалық филиалы

Ильинская О.И., «Еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар» ММ бастығы, Риддер қалалық партия филиалының Саяси кеңесінің мүшесі

Дүкенбаева А.О., «Ішкі саясат бөлімі» ММ бастығы,

Риддер қалалық партия филиалының Саяси кеңесінің мүшесі

Тастахаева Н.К., «Кәсіпкерлік, ветеринария және ауыл шаруашылығы бөлімі» ММ бастығы

Платонова А.М., «Незабудка» дағдарысқа қарсы орталығының директоры


6

Глубоковский аудандық филиалы

Жұмаділов С.С., әкімнің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасары

Козлова Е.В., кәсіпкерлік секторының меңгерушісі –экономика бөлімі бастығының орынбасары

Пономарева М.Н., еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы

Мыржықов Д.А., «Глубоков аудандық еңбекпен қамту орталығы» ҚММ директоры



7

Ұлан аудандық филиалы

Асылбаев С.Ш., партияның аудандық филиалы төрағасының бірінші орынбасары

Ибраимова А.Д., аудандық еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы

Қалиев Г.Н., ТКШ бөлімінің басшысы


8

Шемонайха аудандық филиалы


Черепанова Елена Сергеевна, партияның аудандық филиалы төрағасының орынбасары

Булавкина Ольга Александровна, аудан әкімінің орынбасары

Бабаева Галина Николаевна, аудандық еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы


6. Жамбыл облыстық филиалы



Филиалдар атауы

Лауазымды тұлғалардың Т.А.Ә.

1

Жамбыл облыстық, Тараз қалалық филиалдары


Тілеумұрат Ш., облыстық филиал төрағасының орынбасары

Төлемісова Б., партияның облыстық филиалы Қоғамдық қабылдау бөлмесінің меңгерушісі

Баубеков Ж., облыстық еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының бастығы

Тұрысов А., бақылау және халықты әлеуметтік қорғау департаментінің директоры

Төлегенов Р., облыс әкімінің мүмкіндігі шектеулі тұлғалардың мәселелері бойынша кеңесшісі

Олжабаева Г., қалалық еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы

Қойбақова С., «Еңбекпен қамту орталығының» директоры


2

Байзақ аудандық филиалы

Тілепов Н., партия филиалы төрағасының бірінші орынбасары

Саққұлова А., әкімдіктің еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы



3

Жамбыл аудандық филиалы

Несіпбеков Н., партия филиалы төрағасының бірінші орынбасары

Мантеев А., әкімдіктің еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы

Үкібаев Н., Еңбекпен қамту орталығының директоры


4

Жуалы аудандық филиалы

Үсіпбеков С., партия филиалы төрағасының бірінші орынбасары

Оңалбекова А., әкімдіктің еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы



5

Қордай аудандық филиалы

Сырманов Б., партия филиалы төрағасының бірінші орынбасары

Алматаева А., әкімдіктің еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы



6

Мерке аудандық филиалы

Қасым М., филиал төрағасының бірінші орынбасары

Абылқасымов Ш., әкімдіктің еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы



7

Мойынкұм аудандық филиалы

Сейдалиев М., партия филиалы төрағасының бірінші орынбасары

Сатылғанов С., әкімдіктің еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы



8

Т.Рыскұлов аудандық филиалы

Арыстанбеков К., партия филиалы төрағасының бірінші орынбасары

Әденова С., әкімдіктің еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы



9

Сарысу аудандық филиалы

Бегеев А., партия филиалы төрағасының бірінші орынбасары

Үсембаев Б., әкімдіктің еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы



10

Талас аудандық филиалы

Жұмабек Т., партия филиалы төрағасының бірінші орынбасары

Қарғабаева М., әкімдіктің еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы



11

Шу аудандық филиалы

Ниязбеков Б., партия филиалы төрағасының бірінші орынбасары

Керімбаева Г., әкімдіктің еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы

Бастаубаева С, Еңбекпен қамту орталығының директоры

Рахымов Н., ОО «Қазақстандық көпсалалық кәсіпорын» ҚБ




7. Ақтөбе облыстық филиалы



Филиалдар атауы

Лауазымды тұлғалардың Т.А.Ә.

1

Ақтөбе облыстық филиалы


Жекеев Аман Наурызғалиұлы, облыстық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы басшысының орынбасары

Телеуова Алтын Қойшыбайқызы, облыстық бақылау және халықты әлеуметтік қорғау департаменті басшысының орынбасары

Сандыбеков Қандығали Әуезұлы, облыстық кәсіпкерлер палатасы төрағасының орынбасары

Сатов Бақытжан Ситқалиұлы, «Чернобыль құрбандары» Ақтөбе облыстық бірлестігінің төрағасы

Юсупов Хасен Джамалович, партияның облыстық филиалы қоғамдық қабылдау бөлмесінің меңгерушісі


2

Алға аудандық филиалы


Сұлтанов Талғат Болатұлы, қалалық округтің әкімі

Өмірзақ Жексенбай, аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы

Шотаев Әлібек Хамидоллаұлы, аудандық жұмыспен қамту орталығының директоры

Коргулин Әбдімұрат Абдилхадирович, филиал төрағасының бірінші орынбасары



3

Ырғыз аудандық филиалы


Айтбай Бисенбайұлы, аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы

Тұрымов Марат Орынжайұлы, филиал төрағасының бірінші орынбасары



4

Қарғалы аудандық филиалы


Берденова Ұлдай Арынғазықызы, аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы

Заглядова Надежда Николаевна, филиал төрағасының бірінші орынбасары




8. Маңғыстау облыстық филиалы



Филиалдар атауы

Лауазымды тұлғалардың Т.А.Ә.

1

Облыстық филиал


Жұмашев Қаныбек Бекболатұлы, облыстық филиал төрағасының бірінші орынбасары

Қалмұратова Г.М., Жұмыспен қамту әлеуметтік бағдарламалар үйлестіру басқармасының басшысы

Бектібаев Руслан Фаризунович, облыстық денсаулық сақтау басқармасының басшысы

Шалбаев Рақымжан Сқақұлы, партияның қалалық филиалы төрағасының бірінші орынбасары

Елтизаров Рахат, Ақтау қаласы әкімінің орынбасары


2

Мұнайлы аудандық филиалы

Құли Есенбай Ізтөреұлы, партия аудандық филиалы төрағасының бірінші орынбасары

Тұманбаева Жаңыл Кемелқызы, аудандық жұмыспен қамту орталығы және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы

Сейдалиев Сабит Әбиұлы, Маңғыстау ауылдық округінің әкімі


3

Жанаөзен қалалық филиалы


Сағынбаев И., қала әкімінің орынбасары

Байжанов Ғ., партияның қалалық филиалы төрағасының бірінші орынбасары

Маркашова Б., Әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы


4

Бейнеу аудандық филиалы

Хайруллаев Нұржігіт, партияның аудандық филиалы төрағасының бірінші орынбасары

Өмірбеков Бөкенбай, аудандық жұмыспен қамту орталығы және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы

Сейлханов Арыстан, аудандық жұмыспен қамту бөлімінің басшысы

Төлегенов Қошқарбай, Зейнетақы төлеу орталығының аудандық бөлімінің басшысы




5

Маңғыстау аудандық филиалы

Төребаев Сәкен Қоразұлы, партия аудандық филиалы төрағасының бірінші орынбасары

Каимова Сәнімгүл Напихқызы, аудандық жұмыспен қамту орталығы және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы

Сынабаева Рая Онбосынқызы, аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламар бөлімінің бас маманы


6

Ақтау қалалық филиалы


Шалбаев Рахымжан Сқақұлы, партияның қалалық филиалы төрағасының бірінші орынбасары

Елтизаров Рахат Тезекбайұлы, қала әкімінің орынбасары

Хайрлиева Гүлнар Надірханқызы, қалалық жұмыспен қамту орталығы және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы


7

Қарақия аудандық филиалы

Бекқайыров Асылбек Бақытжанұлы, аудан әкімінің орынбасары

Рысбаев Қайрат, аудандық жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы

Досжанова Раушан, аудандық кәсіпкерлік бөлімінің басшысы

Сұлтан Нұрбек, аудандық денсаулық бөлімінің басшысының м.а

Аманиязова Мейрамгүл, партияның аудандық филиалы төрағасының бірінші орынбасары



9. Павлодар облыстық филиалы



Филиалдар атауы

Лауазымды тұлғалардың Т.А.Ә.

1

Павлодар облыстық филиалы



Қамалова Гүлнар Әлімқызы, облыстық еңбекпен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы бастығының орынбасары

Манасбаева Тұрсын Кайсақызы, еңбекпен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының мүгедектермен жұмыс жөніндегі бөлім басшысы

Ташимов Фархад Айтбайұлы, партияның облыстық филиалының Қоғамдық қабылдау бөлмесінің меңгерушісі


2

Павлодар қалалық филиалы

Ифандопуло Людмила Петровна, партияның қалалық филиалының төрағасының орынбасары

Нұрмағамбетов Қайрат Қайыржанұлы, қалалық еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы



3

Екібастұз қалалық филиалы

Рамазанов Самат Жайынұлы, қалалық филиал төрағасының бірінші орынбасары

Тарасова Татьяна Алексеевна, еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы



4

Ақсу қалалық филиалы

Оразалин Айдос Ырсымбекұлы, қалалық филиал төрағасының бірінші орынбасары

Бобчихина Елена Валентиновна, қалалық еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы



5

Ақтоғай аудандық филиалы

Саржанов Кенжебай Халитұлы, аудандық филиал төрағасының бірінші орынбасары

Сүйіндіков Марат Сүйіндікұлы, аудандық еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы



6

Баянауыл аудандық филиалы

Тәліпов Қинаят Хайроллаұлы, аудандық филиал төрағасының бірінші орынбасары

Рахымова Сауле Файзоллақызы, аудандық еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы



7

Железинский аудандық филиалы

Сәрсенов Төлеген Сәрсенұлы, аудандық филиал төрағасының бірінші орынбасары

Оразғұлова Күлбаршын Мадиярқызы, аудандық еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы



8

Ертіс аудандық филиалы

Шыңғысов Байшот Қабытайұлы, аудандық филиал төрағасының бірінші орынбасары

Амрина Рита Сергеевна, аудандық еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы



9

Қашыр аудандық филиалы

Әменова Ғалия Нығматқызы, аудандық филиал төрағасының бірінші орынбасары

Кулик Валентина Павловна, аудандық еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы



10

Лебяжі аудандық филиалы

Тілеуғабыл Қуандық Жұматайұлы, аудандық филиал төрағасының бірінші орынбасары

Оспанова Зұлхия Қабдолақызы, аудандық еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы

11

Май аудандық филиалы

Байғалиев Алтынбек Бейсенұлы, аудандық филиал төрағасының бірінші орынбасары

Нұралин Ерлік Халиоллаұлы, аудандық еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы

12

Павлодар аудандық филиалы

Шаухина Зауреш Қайырбайқызы, аудандық филиал төрағасының бірінші орынбасары

Файзулин Болат Түкенұлы, аудандық еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы

13

Успен аудандық филиалы

Ви Александр Викторович, аудандық филиал төрағасының бірінші орынбасары

Бижанова Әсел Темірболатқызы, аудандық еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы

14

Шарбақты аудандық филиалы

Шпехт Светлана Владимировна, аудандық филиал төрағасының бірінші орынбасары

Смайылханова Гүлмира Қаратайқызы, аудандық еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы




10. Қарағанды облыстық филиалы



Филиалдар атауы

Лауазымды тұлғалардың Т.А.Ә.

1

Қарағанды облыстық филиалы


Ысқақов Ж.Б., қалалық «Еңбекпен қамту және әлеуметттік бағдарламалар бөлімі» ММ басшысы

Әбдікешова М.Д., Талдау және жұмысқа орналасуға көмектесу секторының меңгерушісі

Бурякова Л.М., «Игілік» Мүгедектердің ерікті қоғамы» ҚБ

Шакиров А.В., «Тірлік» Мүгедектердің ерікті қоғамы» ҚБ



2

Қарағанды қалалық филиалы

Әбдікешова М.Д., Талдау және жұмысқа орналасуға көмектесу секторының меңгерушісі

Жантасов А.Т., «Қарағанды облысы Ауған соғысы ардагерлері мен мүгедектері одағы» ҚБ

Тарасова Г.И. «Қамқор» Мүгедектердің ерікті қоғамы» ҚБ


3

Октябрь аудандық филиалы

Әбілова А.Ж., аудандық ардагерлер және мүгедектермен жұмыс бөлімінің меңгерушісі

Боос Н.Ф., «Қазақ саңыраулар қоғамы» ҚБ ҚОФ



4

Казыбек би аудандық филиалы

Русакова Н.М., еңбекпен қамту бөлімінің басшысы

Ивкин А.М., «Қарағанды облыстық мүгедектердің ерікті қоғамы» ҚБ



5

Балқаш қалалық филиалы

Жалбаева А.Б., қалалық еңбекпен қамту бөлімінің мүгедектер мәселелері жөніндегі кеңесшісі

Жәкібаева Ж.М., «Балқаш қалалық мүгедектер қоғамы» ҚБ



6

Жезқазған қалалық филиалы

Мырзаханов Б.М., қалалық еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы

Сарбөпеева Д.К., «Демеу» мүгедек-саңыраулардың қалалық қоғамы» ҚБ



7

Шахтинск қалалық филиалы

Милятова Р.И., қалалық еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы

Муслимов Д.М., «Ноу-Хау» мүгедектердің қоғамдық бірлестігі



8

Теміртау қалалық филиалы

Ким Ю.Н., қалалық еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы

Дзюба Т.Э. қалалық «Есту қабілеті төмен мүгедектердің қалалық қоғамы» ҚБ



9

Абай аудандық филиалы

Сейфулина А.Т., еңбекпен қамту бөлімі бастығының орынбасары

Гофман Л.А., «Абай аудандық «Жәрдем» мүгедектердің ерікті қоғамы» ҚБ



10

Ақтоғай аудандық филиалы

Жармағамбетов Т.К., аудандық еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы

11

Осакаров аудандық филиалы

Сидина О.А., аудандық еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысының м.а.

Гредякина Е.П., «Сәуле» мүгедектердің қоғамдық бірлестігі



12

Ұлытау аудандық филиалы

Даутбаев Е.М., аудандық еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы

Әбжаппаров А.М., «Ақ сауыт» мүгедектер қоғамы» ҚБ



13

Қаражал аудандық филиалы

Калашникова О.Н., аудандық еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің мүгедектер жұмыс жөніндегі бас маман

Сычева В.Е., ардагерлер мен мүгедектер кеңесінің төрағасы



14

Сарань қалалық филиалы

Тұңғышбаева К.О., қалалық еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы

Мигай М.А., «Сарань қалалық мүгедектердің ерікті қоғамы» ҚБ



15

Сәтпаев қалалық филиалы

Апеков Б., қалалық еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы

Слюсарева Г.М., «Мүгедектердің ерікті қоғамы» ҚБ



16

Нұра аудандық филиалы

Жүпенова Г.Т., аудандық еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы

Қоғабаева Г.А., «Қазақ зағиптар қоғамы» ҚБ ҚОФ Нұра филиалы



17

Бұхар жырау аудандық филиалы

Алексеева Н.Г., аудандық еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы

2. Арбабаев Т.А., «Бұхар жырау мүгедектер қоғамы» ҚБ



18

Приозерск қалалық филиалы

Бижанова Д.С., қалалық еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысының м.а.

Талмекеева Р.А., ардагерлер мен мүгедектер кеңесінің төрағасы



19

Қарқаралы аудандық филиалы

Жұманбаев Б.М., еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы

Бабайбеков А.А., ардагерлер мен мүгедектер кеңесінің төрағасы



20

Жаңаарқа аудандық филиалы

Токанова В., аудандық әкімдіктің еңбекпен қамту бөлімінің бастығы

Аринова Д., ҮЕҰ жетекшісі



21

Шет аудандық филиалы

Бикенов Б.М., аудандық еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы

Төлеуов О., зағиптар қоғамының директоры




11. Оңтүстік Қазақстан облыстық филиалы



Филиалдар атауы

Лауазымды тұлғалардың Т.А.Ә.

1

Оңтүстік Қазақстан облыстық филиалы


Әшірбаев Бахытжан Шәкірұлы, партияның облыстық филиалы төрағасы бірінші орынбасарының көмекші-консультанты

Исмаилов Жұмағали Қазыбайұлы, облыстық денсаулық сақтау басқармасының бастығы

Татыбаев Ахмет Өтегенұлы, Абай ауданының әкімі

Ыстыққұлов Рәсілбек Омарұлы, облыстық мүгедектер қоғамының төрағасы

Қасымова Тамара Николайқызы, облыстық саңыраулар қоғамының төрайымы

Торопов Вадим Александрович, Шымкент қалалық мүгедектер бірлескен қоғамының басшысы




12. Атырау облыстық филиалы



Филиалдар атауы

Лауазымды тұлғалардың Т.А.Ә.

1

Атырау облыстық филиалы



Шакирова Гүлмира Муслимқызы, қала әкімінің орынбасары

Өтепқалиев Меңдіхан Мұрзағалиұлы, облыстық денсаулық сақтау басқармасының басшысы

Мұқашкереева Клара Фазылқызы, облыстық жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының басшысы



13. Алматы облыстық филиалы



Филиалдар атауы

Лауазымды тұлғалардың Т.А.Ә.

1

Алматы облыстық партия филиалы

Айтжанов Қаныбек Құлжабайұлы, облыстық жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының басшысы

2

Ақсу аудандық филиалы

Бекболанов Қайрат Тынбайұлы, аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы

3

Алакөл аудандық филиалы

Қосантаева Ләззат Сейітәшімқызы, аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы

4

Балқаш аудандық филиалы

Құтпанбетов Азат Үкітайұлы, аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы

5

Еңбекшіқазақ аудандық филиалы

Айсина Қалдыгүл Оспаналиқызы, аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы

6

Ескелді аудандық филиалы

Тұрсынбаев Есболған Есенбайұлы, аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы

7

Жамбыл аудандық филиалы

1. Қарымбаев Жақсылық Сұлтанұлы, аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы

2. Ауғамбаев Еркін Нұрсейітұлы, аудандық «Жұмыспен қамту орталығының» директоры



8

Іле аудандық филиалы

Құматаев Нұрлан Орынбасарұлы, аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы

9

Қаратал аудандық филиалы

Байтаева Күлпаш Измұханқызы, аудан әкімінің орынбасары

10

Қарасай аудандық филиалы

Жұмағұлов Махмұдбек Нүсіпбекұлы, аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы

11

Кербұлақ аудандық филиалы

Диханбаева Айгуль Тұрдахунқызы, аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы

12

Көксу аудандық филиалы

Шаяхметова Айгүл Нұртайқызы, аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы

13

Панфилов аудандық филиалы

Жақыбай Азат Жапарұлы, аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы

14

Райымбек аудандық филиалы

Медеуов Қыдыркелді Өміржанұлы, аудан әкімі

Зықаев Халық Сансызбайұлы, Райымбек аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы

Сатылғанов Самат Нақысбекұлы, аудандық партия филиалы төрағасының бірінші орынбасары


15

Сарқан аудандық филиалы

Тертюбаев Оралбек Шәбденұлы, аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы

16

Талғар аудандық филиалы

Байсбаев Жаден Смайылұлы, аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы

17

Уйғыр аудандық филиалы

Амирдинов Вахидин, аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы

18

Қапшағай аудандық филиалы

Іңкәрбекова Айгүл Серғазықызы, қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы

19

Талдықорған қалалық филиалы

Сарыбаев Ғалиасқар Төлендіұлы, қала әкімінің орынбасары

Мұхаметжан Шайзада Базарбайұлы, қалалық «Жұмыспен қамту орталығының» басшысы



20

Текелі қалалық филиалы

Абдалиев Ерлан Жеңісбайұлы, аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы


14. Алматы қалалық филиалы



Филиалдар атауы

Лауазымды тұлғалардың Т.А.Ә.

1

Алматы қалалық филиалы



Матыжанов Кенжехан Слямжанұлы, қалалық партия филиалы төрағасының бірінші орынбасары

Құлмаханов Әмір Құлмаханұлы, қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы

Стамбеков Ерлан Даулетұлы, қалалық кәсіпкерлік палатасының директоры

Иманалиев Қайрат, «Намыс» ҚБ төрағасы

Сүлейменова Меруерт Хадышқызы

Председатель ОФ «Я люблю жизнь» ҚҚ төрағасы

Ажыбаев Нұрланбек Ескендірұлы , қалалық партия филиалының Қоғамдық қабылдау бөлмесінің меңгерушісі



15. Солтүстік Қазақстан облыстық филиалы



Филиалдар атауы

Лауазымды тұлғалардың Т.А.Ә.

1

Солтүстік Қазақстан облыстық филиалы


Молдағұлов Артур Кенжеакімұлы, партияның облыстық филиалы төрағасының бірінші орынбасары

Кайсин Абай Қошқарбайұлы, партияның облыстық филиалы Қоғамдық қабылдау бөлмесінің меңгерушісі

Елубаев Асылбек Нүрекеұлы, «Operative Law Consult LW»ЖШС облыстық филиалы

Букина Ольга Васильевна, қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы



Нұрсейітова Мәншүк Мақпозқызы, қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бас маманы


©dereksiz.org 2016
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет