Сабақ жоспары Пән: Қазақ тілі Т2



бет1/3
Дата10.04.2024
өлшемі32.87 Kb.
#498336
түріСабақ
  1   2   3
Сабақ жоспары Шарға ұқсас денелер


Білім беру ұйымы:
Қысқа мерзімді сабақ жоспары

Пән: Қазақ тілі Т2

Бөлім: 7-бөлім «Ғарышқа саяхат»

Педагогтің Т.А.Ә.:




Күні:




Сынып: 4

Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы: Шарға ұқсас денелер

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары

4.​3.​1.​1* мәтінді іштей, түсініп және қажетті ақпаратты тауып/шолып/белгі қойып оқу
4.​4.​3.​1* сөйлемнің бірыңғай мүшелерінің тыныс белгісін (нүкте) тиісті тыныс белгілерін қолдану

Сабақтың мақсаты

Барлық оқушылар: Ғаламшар туралы қызықты мәлімет оқып,. ,аламшардың сыртқы сипатын айтып бере алады.
Көпшілігі: Сөйлемнің бірыңғай мүшелерінің тыныс белгісін (нүкте) қолданысын түсіндіріп, сөйлемде де қолдана алады.
Кейбірі: берілген ақпарат бойынша қорытынды тұжырым жасай алады.

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/
уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау



Ресурстар

Сабақтың басы
8 минут



Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу.Оқушыларды түгендеу.
Психологиялық ахуал орнату. *Уәж тудыру:
-Көңіл-күйлерің қандай?
Үй тапсырмасын тексеру.
(Ұ) «Миға шабуыл» әдісі Сурет арқылы сабақтың тақырыбын ашу:
-Қалай ойлайсыңдар, біздің бүгінгі тақырыбымыз қандай?
*Оқушыларға сабақтың мақсат-міндеттерін түсіндіру

Психологиялық дайындық
Бір, екі, үш Сынып іші тып – тыныш. Жалқаулықты тастаймыз, Сабақты біз бастаймыз.
Айтылым. Үй тапсырмасын оқиды, тақырып бойынша сұрақтарға жауап береді.
(Ұ) Сурет арқылы сабақтың тақырыбын болжайды.
Сабақтың мақсатымен танысу
Ғаламшар туралы қызықты мәлімет оқисың. Ғаламшардың сыртқы сипатын айтып бере аласың.

Оқушылар сыныптастарын тыңдай отырып бірін-бір бағалайды.


«Бас бармақ»


слайд



Суреттер

Сабақтың ортасы
(9-42 минут)



Сөздікпен жұмыс:
ғаламшар-планета
дөңгелек-круглый
ұқсас-похожий
1. Осы сөздердің мағыналарын суретті сөздік арқылы түсіндіру. 2. Дұрыс айтуға дағдыландыру: мұғалім сөздерді мәнерлеп оқиды; -Оқылымалды тапсырма.
Қуаныш бізге жолда хабарлама жіберіпті. Сол хабарламамен танысып көрейікші.
-Кәне, кім оқып береді?

Тыңдалым. Айтылым. Жаңа сөздерді тыңдайды, оқиды, мұғалім соңынан қайталайды.
Оқушылар жаңа сөздермен сөз орамдарын, қарапайым сөйлем құрастырады.
Жаңа сөздерді сөздік дәптерге жазады.
Қуаныштың сөзін оқиды: Балалар, мен ғаламшар туралы кітап таптым. Бұл кітапта ғаламшарлар туралы көп мәлімет берілген. Келіңдер, бірге оқиық!





Ауызша кері байланыс беру. Жақсы! Тамаша!



Оқулық
суретті сөздік
слайд
https://www.opiq.kz/kit/33/chapter/4379




1-тапсырма.Мәтінді оқы. Не туралы екенін анықта. Жалпы мәтін бойынша түсінгенін сұрайды және мәтінде оқушылардың өздерін қызықтырған немесе түсініксіз сөздері болса оны түсіндіріп, талқылайды.

Оқылым .Оқушылар Қуаныштың ұсынысы бойынша мәтінмен 2 минут ішінде танысып шығады. Не туралы екенін анықтайды.


«Бас бармақ»






Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3




©dereksiz.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет