Сабақтың тақырыбы: Өз идеяларын мәтіндік редакторда жазу Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты



бет1/2
Дата09.05.2024
өлшемі92 Kb.
#500758
түріСабақ
  1   2
2-с ҚМЖ ашық сабақ


Қысқамерзімді жоспар
29-сабақ.

Бөлім: 

6-бөлім. Роботтехника

Педагогтің аты-жөні:

Имошкен Г

Күні:

16.04.2024

Сыныбы:2

Қатысушылар саны: 4 Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Өз идеяларын мәтіндік редакторда жазу

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

2.2.1.2 өз идеяларын мәтіндік редакторда жазу:
2.3.2.1 қосымшалар арасындағы мәліметтермен ауысу.

Сабақтың мақсаты:

Барлық оқушылар:

  • Өз идеяларын WordPad мәтіндік редакторда жазады.




Көптеген оқушылар:  

  • программалар арасындағы мәліметтермен алмасыуды үйренеді




Кейбір оқушылар:

  • Мәтіндік редактордағы құжаттарды сақтайды .

Құндылықтарға баулу

Ұлттық құндылық

Сабақтың барысы:

Сабақ кезеңі/Уақыты

Педагогтің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы
Қызығушылықты ояту.
1 мин.

(Ұ). Ұйымдастыру кезеңі:
1. Оқушылармен амандасу, түгендеу.
2. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
Мақсаты: Оқушылардың сабаққа деген қызығушылықтарын арттырып, көңіл – күйлерін көтеру, музыканы тыңдай отырып, тыңдау дағдыларын дамытуға бағытталады, сондай-ақ мұғалім мен оқушылар арасында жақсы байланысты нығайтады.



Музыка, стикерлер
Оқулық, жұмыс дәптерлері
ДК экраны

Үй тапсырмасын тексеру 1 мин

Үйге берілген «Менің арманым» тақырыбында эссе жазып келдіңдер ме?
Бағалау парағы таратылады

Тапсырма орындап келгендігі туралы айтады

Бағалау парағы

ҚБ: Өз ойын дұрыс мағынада білдіріп, талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен  ынталандыру.



Жаңа сабаққа кіріспе
1 мин




(Ұ) «Миға шабуыл» әдісі арқылы өткен тақырыппен жаңа сабақты байланыстыру мақсатында бейне материал арқылы
өз ойымен бөліседі, тақыырыыпты ашады





Оқушылар сұрақтарға жауап беріп, өзара ұжымдық талқылау жасайды

Мақсаты: Жылдам әрі функционалды түрде сыни ойлануды дамыту. 
Тиімділігі: оқушының танымдық дағдысы артады. Сонымен қатар оқушыға сабақтың өмірмен байланысын көрсетеді және сабақтың тақырыбы мен мақсатын анықтауға мүмкіндік береді.
Саралау: Бұл жерде саралаудың «Диалог және қолдау көрсету» тәсілі көрінеді. Дұрыс мағынада жауап беруге бағыттау мақсатында кейбір оқушыларға ашық сұрақтар, ал кейбір көмек қажет ететін оқушыларға жетелеуші сұрақтар қойылады. 

ҚБ: Өз ойын дұрыс мағынада білдіріп, талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен  ынталандыру.

Жаңа тақырыып
10 мин

Мұғалім оқушыларды жаңа ақпаратпен таныстырады, экран арқылы бірге жұмыс жасау.
мұғалім оқушыларға сабақтың тақырыбы, мақсатымен таныстырады.

Сабаққа назар аударып, тыңдайды. Қажетті ақпаратты түртіп жазады






Назар салып тыңдағандары үшін мадақтау сөз айтылады

Сабақтың ортасы
Мағынаны ашу.
20 мин.

  1. «Киіз үйі» әдісі (практикалық тапсырмалар)




  • Слайдта көрсетілген киіз үй ішіндегі сұрақтарды ашып компьютерде орындауға тапсырмалар беріледі

Берілген тапсырманы компьютердің көмегімен орындайды.

Дескриптор:

    1. Мәтіндік редакторды іске қоса алады

    2. Шығарманы мәтіндік редакторда теріп жаза алады;

    3. Қаріп өлшемін өзгерте алады;

    4. программалар арасындағы мәліметтерді алмастыра алады

    5. Файылдың атауын «Менің арманым» деп сақтай алады

Дәптерлері, ДК





Достарыңызбен бөлісу:
  1   2




©dereksiz.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет