Україн а ічнянськаміськарад а / двадцять четверта сесія шостого скликання /жүктеу 19.72 Kb.
Дата15.07.2016
өлшемі19.72 Kb.

У К Р А Ї Н А

І Ч Н Я Н С Ь К А М І С Ь К А Р А Д А

/ двадцять четверта сесія шостого скликання /

(друге засідання)

Р І Ш Е Н Н Я


від 21 грудня 2012 року

Про ситуацію, що склалася з очисткою рідких нечистот, хід реконструкції очисних споруд, визначення перспективного напрямку використання комунального майна системи очистки каналізаційних стоків.

Заслухавши інформацію начальника Комунального підприємства ВКГ «Ічень» Книша Григорія Павловича та співдоповідь голови постійної комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку галузей народного господарства, комунальної власності і обслуговування населення Брусенка Анатолія Миколайовича про ситуацію, яка склалася з очисткою рідких нечистот у місті Ічня, визначення перспективного напрямку використання комунального майна, системи очистки каналізаційних стоків, зважаючи на той факт, що підняте питання є соціально важливим та зачіпає інтереси всіх жителів міської територіальної громади, відповідно до статті 65 Статуту Ічнянської міської територіальної громади, Положення про громадські слухання в місті Ічня, та керуючись статями 13, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська ради ВИРІШИЛА:  1. Інформацію начальника Комунального підприємства ВКГ «Ічень» Книша Г. П. та співдоповідь голови постійної комісії Ічнянської міської ради з питань соціально-економічного розвитку галузей народного господарства, комунальної власності і обслуговування населення Брусенка А. М. про ситуацію, що склалася з очисткою рідких нечистот, хід реконструкції очисних споруд, визначення перспективного напрямку використання комунального майна системи очистки каналізаційних стоків взяти до відома.

  1. Підтримати пропозицію виконавчого комітету Ічнянської міської ради щодо проведення 26 грудня 2012 року о 14 годині в приміщенні Ічнянського районного будинку культури громадських слухань по питанню «Про ситуацію, що склалася з очисткою рідких нечистот, хід реконструкції очисних споруд, визначення перспективного напрямку використання комунального майна системи очистки каналізаційних стоків».

  2. Виконавчому комітету Ічнянської міської ради забезпечити підготовку та проведення громадських слухань відповідно до Положення про громадські слухання в місті Ічня.

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань
    соціально-економічного розвитку галузей народного господарства, комунальної власності
    і обслуговування населення.


Міський голова Г.В.Герасименко


©dereksiz.org 2016
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет