«Форматування документів у редакторі Microsoft Word»Дата10.01.2020
өлшемі19.82 Kb.
#447801
титулка скрипка

2

Міністерство освіти і науки України

Сумський державний університет

Кафедра моделювання складних систем

ЗВІТ

З практичної роботи №

На тему: «Форматування документів у редакторі Microsoft Word»

Виконав


Студент гр.

Перевірив:

ас. каф. ПМ та МСС

І.В. ЖигулінДата виконання:

Дата здачі:

© СумДУ 2018, м. Суми

Текст для друку

Форматування тексту у WordФорматування документу – це зміна його зовнішнього вигляду. Параметри форматування можна встановлювати до і після набору тексту. В Word розрізняють форматування символів і форматування абзаців. Поняття символ містить в собі не тільки окремий символ, але і слово, фразу, а також фрагмент тексту, який не є абзацом. При форматуванні символів, як правило, задаються параметри шрифту: гарнітура і розмір, написання і тип підкреслення, між літерна відстань, скритий текст та ін. При форматуванні абзаців крім параметрів шрифту задаються параметри розміщення абзацу: вирівнювання і відступи відносно полів сторінки, інтервали між абзацами і між рядками в середині абзацу, а також положення самого абзацу на сторінці.

Під форматуванням розуміють операції, які пов’язані з оформленням тексту і зміною його зовнішнього вигляду. Операції форматування дійсні тільки для виділених об’єктів. Розрізняють три основні операції форматування: форматування символів, форматування абзаців, форматування сторінок.Форматування символів. При форматуванні символів можна змінити шрифт, його розмір. Форматування здійснюється командою Формат/ Шрифт. При цьому на екрані з'являється вікно діалогу Шрифт, в якому можна встановити такі параметри:

Шрифт ( вибирається із списку шрифтів);

 • Стиль ( звичайний, курсив, напівжирний, напівжирний курсив);

 • Розмір шрифту;

 • Підкреслення;

 • Колір символів;

 1. Ефекти ( верхній і нижній індекси, перекреслений).

 2. Форматування абзаців. Під абзацом у Microsoft Word розуміють частину документу, за якою поміщається маркер абзацу. При введенні тексту абзац закінчується клавішею [ Enter ]. Процес форматування абзацу містить в собі:

 3. Вирівнювання абзаців;

 4. Встановлення відступів абзаців;

 5. Встановлення відстані між рядками і абзацами.

 1. Для форматування абзацу використовують команду Формат/ Абзац, яка відкриває вікно діалогу Абзац.

 2. При встановленні параметрів форматування абзацу зовнішній вигляд цього абзацу відображається у полі Образец вікна діалогу абзац.
Скрипка Є.ОДостарыңызбен бөлісу:
©dereksiz.org 2023
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет