Қысқа мерзімді жоспар Пән мұғалімі: Акимова Гулшат Амановна
Күні: 02.10.2014 жыл
|
Пәні: әдебиеттік оқу
|
Класы:3
|
Тақырыбы
|
Т.Жароков Ауыл күзі
|
Мақсаты
|
Автор туралы мағлұмат бере отырып, өлеңдегі негізгі ойды өз бетінше түсінуге баулу, Сыни тұрғыдан ойлануға дағдыландыру. Өмірмен байланыстыру, Өзін – өзі бағалаға үйрету. Зерттеу жұмыстарын жүргізуге машықтандыру.
|
Күтілетін нәтиже
|
Автор туралы мағлұмат алады Өлеңді өзбетінше түсінеді, Сыни ойлауға машықтанады Тақырыпты зерттейді, қорғайды Өз дәлелін ұсынады, Білімін өмірмен байланыстыра алады.
|
Түйінді идея (кілтті сөздер)
|
Айта берме, сөз біткеннің бәрінде,
Ойлап сөйле, таңдап, дәмін, нәрінде.
|
Сабақ кезеңдері
|
Сабақ барысы
|
Бағалау
|
Ресурстар
| -
Кіріспе
| -
Алғашқы ұйымдастыру кезеңі
Тренинг «Мен кіммен ұқсаспын»
(Алақан үлгілеріне өздері неге және кімге ұқсайтындарын жазып бейне құрастыру, жапсыру арқылы)
-
Топқа бөлу: «Жапырақтар, жемістер, саңырауқұлақтар»
|
Қошемет
Жапырақ, жемістер, саңырауқұлақтарды сыйға тарту
|
Үлестірмелер
| -
Тұсаукесер
|
«Ой шақыру» әдісі
Сурет бойынша сұрақтар қою
-
Қандай сурет көріп тұрсындар?
-
Неге бұл сурет бейнеленген?
-
Не себепті осылай бейнеленген?
-
Неліктен күз мезгілін сары түспен бояған?
-
Күз мезгілі несімен ұнайды немесе ұнамайды?
-
Жапырақтар неге сарғаяды?
-
Күз мезгілі туралы тағы қандай өлеңдер білесің авторларымен бірге ата?
-
Бұл сурет нені айқындайды?
-
Сонымен бүгінгі сабағымыздың тақырыбы не туралы болмақ?
|
«Алма ағашы» ағаштағы алмаларды түстеріне қарай тарату.
-өте жақсы
- жақсы
- орташа
|
Күз тақырыбына арналған сюжетті сурет
Алма ағашының макеті
| -
Негізгі бөлім
|
Слайд презентациямен жұмыс
Т.Жароков туралы тірек –сызба, слайд арқылы қысқаша мәлімет беру. Оқушылармен бірге тақырып пен мақсатын анықтау.
Оқулықпен жұмыс
Топтарда «Түртіп алу» әдісі бойынша өз беттерінше өлеңді оқиды, жұпта және топта талдайды
«Ротация» әдісі арқылы бекіту
Ватмандарға сұрақтарды дайындап іліп қоямын.Класты 4 – топқа бөлемін. Әр топқа түс бөліп беремін.(қызыл, көк, жасыл, сары) әр топ 5 минутта өз түсінің сұрақтарына жауап береді.
-
Күзде табиғатта қандай өзгерістер болады?
-
Күзде адамдар қалай киінеді?
Күзде адамдар қандай еңбек түрлерімен айналысады?
-
Күздің келуімен жануарлардың өмірінде қандай өзгерістер болады?
Әр топ алған тапсырмаларын жазып болғаннан соң сағат тілі бойынша аламстырып отырады. Әр топқа өз сұрақтары келгенше осылай жалғасады.
Барлық топтың жауаптары талқыланып, талқыланады.
Терезеге назар аудартып,өз ауылымыздың күзгі көрінісімен салыстыру
1 – топ : сурет салу
2 –топ: эссе жазу
3 – топ: өлең шығару
Сергіту сәтін орындау: «Қимыл қозғалыс»
|
Смайликтер тарату
Мадақтау
Бармақ тәсілі
Ағаш түрлерін тарату
Қошемет
Мадақтау
|
Тірек – сызба
Тайыр Жароков туралы
презентация
Оқулық
3 кл Әдебеиттік оқу Атамұра баспасы 2014
Видео – ролик «Таката» әуенімен
| -
Қорытынды
|
Өлеңді
1 – топ: музыкаға салып айту
2 – топ: қара сөзбен түсінгенін жеткізу
3 – топ: өлең сюжетіне сай сахналау
|
«Аспан әлемі» күн, ай, жұлдыз тарату
|
Оқулық
Әдебеиттік оқу 3 кл
|
Рефлексия
|
«Аферматор 3» әдісі
|
|
Еттартқыш, қоқыс жәшігі. Қоржын суреттері
|
Бағалау
|
|
Жиынтық баға жинаған таратпаларына қарай
|
|
Қосымша оқу
Үйге тапсырма
|
Өлеңді жаттау. Күздегі өзгерістер туралы зерттеу жұмысын жүргізу
|
|
|
Не сәтті өтті?
Нені дамыта аламын?
|
Ротация әдісі сәтті өтті. Оқушылар ынтымақтаса жұмыс жасады. Шығармашылық жұмыстарға белсенді араласты.
|
|
|
Не сәтсіз өтті?
Нені өзгерткіңіз келеді?
|
Түртіп алу әдісіндегі «Білгім келеді» тарауы толтырылмады. Уақыт жетіспеді.
|
|
|
Қысқа мерзімді жоспар Пән мұғалімі: Акимова Гулшат Амановна
Күні:
|
Пәні: әдебиеттік оқу
|
Класы: 3
|
Тақырыбы:
|
«Күзгі орманның көріністері»
|
Мақсаты
|
Мәтін мазмұнын, негізгі идеясын өз беттерінше меңгеруге үйрену, мәтінге талдау жасауға баулу, мәтіндегі негізгі ойды талқылау, сыни ойлауға дағдыландыру, топта бірлесе жұмыс жасауға, өз – өздерін бағалауға, зерттеу жасауға дағдыландыру. Өз пікірін дәлелдеуге үйрету.
|
Күтілетін нәтиже
|
Мәтін мазмұнын өз беттерінше түсінеді, мәтінге жұпта жіне топта талдау жасайды, негізгі ойды талдап, талқылайды, сыни ойлауға дағдыланады, ынтымақтастықта бірлесе жұмыс жасайды, өз – өздерін бағалайды,зерттеу жасайды, өз пікірін еркін айтады және дәлелдей алады.
|
Түйінді идеялар (кілтті сөздер)
|
Күзгі орман тамаша,
Көз тоймайды қараса!
|
Сабақ кезеңдері:
|
Сабақ барысы
|
Бағалау
|
ресурстар
| -
Кіріспе
|
1.Ынтымақтастық орта қалыптастыру
Тренинг:Құпия сый
Ым – ишара арқылы бір – бірлеріне сыйлық береді.
Топқа бөлу: Ағаштар, құстар, аңдар суретін тарату арқылы
-
«Өрмекшінің торы» әдісі арқылы үй тапсырмасын бекіту.
-
Бір топтан бір оқушы шығып түсінгенін айтады. Қалған топ оқушылары жалғастырады
«Серпілген сауал» әдісі арқылы түйіндеу
-
Күздің кереметі деп не себепті аталған?
-
Күздің кереметін жасау адамның қолындама?
-
Не себепті олай ойлайсың?
Зерттеу жұмыстары бойынша әр топтан 1 оқушыны тыңдау. Дарынды және таланты оқушыны анықтау
«Күзгі табиғат ерекшеліктері? Жапырақтар неге сарғаяды?»
|
Қошемет
От шашу әдісі
Смайлик тарату
|
Слайд презентация
Аңдар, құстар, ағаштардың суреттері
Жұмыс дәптерлері
|
2.Тұсаукесер
|
Көзбен көретін айғақтар әдісі
Топқа бөліну кезіндегі таратылған суреттерді топтастырып, жапсыру, таныстырылым дайындау. Талдау жасау.мПайдасы мен зиянын, орны мен мекенін анықтау, күздегі тіршілігі туралы білетіндерінайту.Бір оқушы шығып қорғайды. Топмүшелері толықтырады.
Слайд – презентация арқылы орманға серуен жасау
Слайдты талдау: Диалог әдісі арқылы
-
Біз нені тамашаладық?
-
Қандай орман түрлерін білесіңдер?
-
Неліктен орманда ағаштар болады?
-
Қандай ағаш түрлері болады?
-
Сен орманға барып көрдінбе?
-
Өзіңді орманда жүрмін деп елестетіп әңгімеле
«Ассосация» әдісі арқылы балалардың орман туралы білетіндерін топтастыру:
Әр топ топтаса жұмыс асайды
Орман
1-топ:
Жазғы орман
2 – топ:
Күзгі орман
3 – топ:
Талдау – талқылау:Ұқсастықтары қандай?
Айырмашылықтары қандай?
|
Жест әдісі
|
«Орман» атты слайд презентация
Венн шеңбері
| -
Негізгі бөлім
|
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын анықтау
Оқулықпен жұмыс
-
Мәтінді әр топ жекелей оқиды
-
Жұпта және топта талдайды
Ойлаудың 6 қалпағы әдісі арқылы талқылау
Ақ қалпақ – мәтінді түсінгені бойынша баяндайды
Қара қалпақ – мәтіндегі өзіне қиындық келтірген сөздерді түртіп алады
Сары қалпақ – мәтіннен өзіне ұнаған жерін айтады
Қызыл қалпақ – мәтін бойынша өз ойын, көз – қарасын айтады
Жасыл қалпақ – Шығармашылық : мәтінді ары қарай өз ойымен жалғастырады
Көк қалпақ - барлығына талдау жасайды.
Жекелей дайындалып алады. Қалпақтарын киіп жұмыстарын көрсетеді.
Сергіту сәті: «Кірпінің қара жорға биі» тренингі
|
Қошемет
Түстеріне қарай саңырау құлақтар тарату
Ақ түсті – 5
Сұры түсті – 4
Қара түсті – 3
От шашу әдісі
|
Оқулық 3 сынып Әдебеиттік оқу
Түсті қалпақтар
| -
Қорытынды
|
Деңгейлік тапсырмалар
1 – деңгей: Күзгі орманның көріністері мәтінін әрі қарай жалғастыр
2 – деңгей : Ормандардың азаю себебі неде? Постер қорғау
3 – деңгей : Мен орманға достарыммен бірге бардым. Әрі қарай суреттеу.
Мәтінді бөліктерге бөліп ат қою
|
Жемістер тарату
Түстеріне қарай
Қызыл - 3
Сары - 4
Жасыл – 5
|
Тақырыптық слайд
|
Бағалау
|
Жинаған таратпа жапырақтары арқылы жиынтық баға қою
|
|
|
Қосымша оқу
Үйге тапсырма
|
Құстар, аңдар,ағаштардың күзгі тіршілігі туралы білімімізді толықтыру, іздену. Мәтін бойынша түсінік айту
Альбом жасау
|
Рефлексия
|
Білім ағашын гүлдендіру
|
Не сәтті өтті?
Нені дамыта аласыз?
|
Ынтымақтастық атмосфера қалыптасты. Топта бірлесе жұмыс жасады.
|
Не сәтсіз өтті?
Нені өзгерткіңіз келеді?
|
|
Қысқа мерзімді жоспар Пән мұғалімі: Акимова Гулшат Амановна
Күні: 09.10.2014ж
|
Пәні: әдебиеттік оқу
|
Класы: 3
|
Тақырыбы:
|
Шегіртке мен құмырсқа
|
Мақсаты
|
Мысал мазмұнымен танысу, өз бетінше оқу дағдысын қалыптастыру, түсініп оқуға машықтандыру, сөздік қорын дамыту, өз ойын еркін жеткізе білуге үйрету, топта бірлесіп ынтымақтаса жұмыс жүргізуге дағдыландыру, өзін – өзі реттеуге, өзін – өзі дамытуға жағдай жасау, сыни ойлауға итермелеу, критерий бойынша өзара бағалауға үйрету.АКТ мүмкіндіктерін пайдалануды меңгерту
|
Күтілетін нәтиже
|
Мәтінді өз беттерінше оқып, мазмұнын түсінеді, сөздік қоры дамиды, мысал негізінде өз ойларын еркін жеткізеді, бірлесе, ынтымақтаса топпен жұмыс жасайды, өзін – өзі реттеп, дамытады, сыни ойлай алады, критерий бойынша өзара бір – бірін бағалайды.АКТ мүмкіндіктерін пайдалана жұмыс жасай біледі.
|
Түйінді идеялар (кілтті сөздер)
|
Еңбектің наны тәтті,
Жалқаудың жаны тәтті!
|
Сабақ кезеңдері:
|
Сабақ барысы
|
Бағалау
|
ресурстар
| -
Кіріспе
2 - минут
5 – минут
|
Ынтымақтасық орта қалыптастыру:
«Жүректен - жүрекке» тренингі
Шеңбер бойынша тұрады. Жүрекшелер таратылады,Жүрек стикерлерге жылы лебіздерін жазып, сыныптың жүрегіне жапсырады.
Топқа бөлу: «Мозайка» әдісі арқылы шегірте, құмырсқа, ара жәндіктердің суретін құрастыру арқылы орналасады.
Мозайканың артындағы сұрақтарға жауап беру арқылы үй тапсырмасы қортындыланады.
Әр топ топ басшыларын сайлайды. Топ басшыларына критерий бойынша бағалау парағы беріледі, түсіндіріледі.
Тапсырмалар
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
Сұрақ – жауап
|
|
|
|
|
|
|
|
Семантикалық карта
|
|
|
|
|
|
|
|
Мәтінді талдау
|
|
|
|
|
|
|
|
Кірпіш кітап
|
|
|
|
|
|
|
|
Венн диаграмма
|
|
|
|
|
|
|
|
РАФТ әдісі
|
|
|
|
|
|
|
|
Қорытынды баға
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Қошемет
Бармақ тәсілі
|
Сыныптың жүрегі
Шегірткенің, құмырсқаның, араның суреттері
Бағалау парағы
| -
Тұсаукесер
2 - минут
|
АКТ арқылы тақтада құрастырған шегіртке мен құмырсқанын суреті көрсетіледі.
«Блум таксономиясы» әдісі арқылы талданады
-
Суретте нелерді көріп тұрсыңдар? (білу) Олар туралы не білетіндерін сұрау
-
Суретте қандай жыл мезгілі бейнеленген? (түсіну)
-
Құмырсқа мен шегірткенің киген киімдері қандай? (жіктеу)
-
Шегіртке неліктен жылап тұр деп ойлайсың? (талдау)
Не себепті жылағанын білу үшін мысалға назар аударту.
|
Құмырсқаның суретін беру
|
Оқулықтағы суреттері
Тақырып негізіндегі слайд
| -
Негізгі бөлім
2 – минут
3 – минут
5 – минут
4– минут
2 – минут
4 – минут
2 - минут
|
Абай туралы не білеміз? (Білетіндерін тыңдау)
И.Крылов туралы кесте арқылы қысқаша мәлімет беру
Иван Андреевич Крылов – белгілі орыс жазушысы, мысалшы, журналист, академик.
Семантикалық карта
|
Сұрақ
|
Жауап
|
Абай Құнанбаев
(1845 – 1904)
|
Абайдың азан шақырып қойған аты
Абайдың әжесінің аты
Абайдың атасының аты
Абайдың әкесінің аты
Абайдың анасының аты
|
|
Оқулықпен жұмыс:
-
Мысалды өз беттерінше оқиды.
-
Жұпта талдайды
Әр топ рөлге бөліп сахналайды
Сыни ойлауға негізделген жұмыс:
Жаз мезгіліндегі шегіртке мен
Қыс мезгіліндегі шегірткені мәтін негізінде салыстыру,
Венн диаграммасы арқылы
Шегіртке мен құмырсқаны салыстыру
Сергіту сәтін орындау: Ұзын мұртты құмырсқа
|
Бағдаршам көздері
От шашу
Смайлик беру
|
Абай мен И.Крылов туралы деректер жазылған слайд
Семантикалық карта
Оқулық
Құмырсқа бейнеленген слайд
| -
Қорытынды
6 – минут
5 - минут
|
РАФТ стратегиясы арқылы бекіту
Рөл – оқушы
Аудитория – сынып
Форма – хат, өлең, эссе
Т – тақырып
Құмырсқа мен шегірткеге арнап әр топ өлең, эссе, хат жазады.
Жоғарғы деңгейдегі сұрақтар: Өмірмен байланыстыру
-
Сен құмырсқаның орнында болсаң не істер едің?
-
Өмірде іс – әрекеті құмырсқаға ұқсас адамдар болама?
-
Өзің шегірткеге ұқсап қиналып қалмас үшін не істер едің?
Оқушының өзін – өзі реттеуге арналған тапсырма:
«Үлгілі ана» атты рөлдік ойын
Мазмұны: Құмырсқа баласын ертіп жем аулауды үйретуге шығады. Жолда келе жатып бидайларды отап жеп жатқан шегірткені көреді. Шегірткеге ақылын айтады. Шегіртке құмырсқанын айтқанын елемей, одан әрі кете береді. Құмырсқаның баласы шегірткенің балаларын көріп, қызығады да, анасына айтады. Бізде осы бидайды молырақ алып кетейікші дейді, Бірақ құмырсқанын анасы оны алғызбай ары қарай кете береді.
Оқушылар құмырсқа мен шегірткенің әрекетіне талдау жасайды.
|
Мадақтау
Қошемет
|
Слайд - презентация
|
Қосымша оқу
Үйге тапсырма
|
Мәтінді мәнерлеп оқу
«Т кестесін» толтыру
Әңгімедегі негізгі оқиға
|
Басты кейіпкерлер
|
Әңгіменің мазмұнына сай келетін мақал - мәтелдер
|
|
|
|
|
Рефлексия
3 - минут
|
2 жұлдыз, 1 тілек әдісі
|
Не сәтті өтті?
Нені дамыта аласыз?
|
Топтық жұмыстар, мәтінді сахналау, рөлдік ойын, РАФТ стратегиясы сәтті өтті
Шапшаң жұмыс жасауды,
|
Не сәтсіз өтті?
Нені өзгерткіңіз келеді?
|
Критерий бойынша бағалауда топ басшылары топ мүшелерін артық бағалады.
Бағалау түрін
|
Қысқа мерзімді жоспар Пән мұғалімі: Акимова Гулшат Амановна
Күні: 11.10.2014ж
|
Пәні: әдебиеттік оқу
|
Класы: 3
|
Тақырыбы:
|
«Егінші мен қасқыр»
|
Мақсаты
|
Ертегі мазмұнын өз беттерінше толық түсіну, топтық талқылауға қатысу, өз ойын еркін, анық жеткізе білу, сыни ойлау, өзара бағалау, ынтымақтаса жұмыс жасау дағдыларын жетілдіру. Еңбекқорлыққа, төзімділікке баулу.
|
Күтілетін нәтиже
|
Ертегіні өз беттерінше оқып, мазмұнын түсінеді, топта талдайды, өз ойларын еркін жеткізеді, сыни ойлай біледі, өзара бағалайды, ынтымақтаса жұмыс жасайды.
|
Түйінді идеялар (кілтті сөздер)
|
Алға қойған мақсатқа жету үшін төзімді болу.
|
Сабақ кезеңдері:
|
Сабақ барысы
|
Бағалау
|
ресурстар
|
Кіріспе
|
1.Ынтымақтастық орта қалыптастыру
Тренинг: «Жылы лебіз»
Қатар – қатар тізіліп,
Оқушыға лайық,
Кеудемізді тік ұстап,
Түп – түзу боп тұрайық.
Қол ұстасып бәріміз,
Шеңбер жасап тұрайық.
Бәріміз алақанымызға жылу берейік, жылуды сезініп, жылы лебіз тілейік.
1 – топ – білімді бол
2 – топ – тәртіпті бол
3 – топ – белсенді бол!
Сыныпты топқа бөлу: «Шатасқан әріптер» ойыны
1 – топ ИАШЫДҚН - ДИҚАНШЫ
2 – топ ІЕШІНГ - ЕГІНШІ
3 – топ АРҚСЫҚ - ҚАСҚЫР
Топ басшысына бағалау парақшасын беру.
Бағалау парақшасы
№
|
Оқушының аты - жөні
|
«Сіз не дейсіз?» әдісі
|
Рөлге бөліп оқу
Саханалау
|
ДЖИГСО әдісі
|
ОЖТ
|
Синквейн
|
Ыстық орындық
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Бағалау көрсеткіштері:
Өткен сұрақтарға жауап беруі
Ертегіні түсінуі, баяндауы
Топпен жұмыс жасауы
|
Қошемет
От шашу
|
Жай ырғақты музыка
Шатасқан әріптер жазылған презентация
Таратпа әріптер
Бағалау парақшасы
|
Тұсаукесер
|
Ас атасы – нан! – деген нақыл сөз беріледі. «Сіз не дейсіз?» әдісі
Өз ұсынымдарын айтады
Неліктен ас атасы – нан деп айтады?
Нан бізге қалай келеді?
Нанның келуіне себепші кімдер? Неге?
Тақырып пен мақсатын анықтау
-
Ертегі туралы білетіндерін сұрау?
-
Оқушыларға ертегі туралы мағлұмат беру
-
Ертегі түрлерімен таныстыру
Ертегі – халық ауыз әдебеитінің бір үлгісі
Ертегі түрлері
Шыншыл
Жан – жануарлар
Қиял - ғажайып
|
Нан түрлерін беру
Бауырсақ – 5
Тоқаш – 4
Нан - 3
|
Мақал жазылған презентация
|
Негізгі бөлім
|
Ертегіні әр топта өзіндік оқу
Рольге бөліп оқыту
«Джигсо» әдісі
Ертегіні 3 ке бөліп, топта оқыту. Әр топтан бір оқушы шығып, келесі топта түсіндіру.
Өз орындарына келіп басқа топта түсінгенін айтып талдау.
Әр топ өз орталарында тапсырманы талқылап алып, өз ойларын постерге жазады.Топта талқылап бір шешімге келеді. Бір оқушы шығып қорғайды, топ оқушылары толықтырып отырады
Сергіту сәтін орындау
Мынау - менің жүрегім
Бәрі осыдан басталған
Мынау – басым ақылды
Бәрі осы атқарған
Мынау – менің оң қолым
Мынау - менің сол қолым
Барлық істі атқарған
|
Бармақ әдісі
жетондар беру
3 шапалақ
|
Оқулық 3 сынып әдебиеттік оқу
Видео ролик
|
Қорытынды
|
Ойлан-жұптас –талқыла әдісі
1-топ: Дүниедегі ең дәмді ас қандай тағам деп ойлайсың? Пікіріңді дәлелде.
2- топ: Нанды құрметтеуге байланысты қандай әдептілік ережесін білесіңбе ? Өз бетінше ереже құрастыр.
3- топ Ертегінің негізгі идеясына сай көрініс көрсету
Синквейн стратегиясы
Не Нан
Қандай тәтті, жұмсақ
Не істейміз? Жасаймыз, пісіреміз, жейміз
Сөйлем Нан – қасиетті тағамның бірі
Синоним Тоқаш
«Балық қаңқасы» әдісі
Басы – проблема
Үстіңгі бөлігі – проблема себептері
Астыңғы бөлігі – дәлелдер
Құйрығы - қорытынды
«Ыстық орындық» әдісі
Ертегіде не туралы айтылған?
Қасқырға егіншілік кәсібі ұнады ма?
Егінші кәсібін ретімен айт
Өзін – өзі реттеуге рөлдік ойын: «Бай мен кедей»
Баяғы бір заманда бай мен кедей өмір сүріпті. Байдың үйі алтын – күміске толы екен. Ал кедей егін егіп, оны суарып, күтіп, орып, өз күнін өзі көреді. Бір жылы көктемде алапат, су тасқыны болады. Бай алтыны көтеріп алып, ағаштың басына шығып кетеді. Ал кедей бір көмеш нанын қойнына салып, ол да ағаштың басына көтеріледі. Су тасқыны он бес күнге созылады. Бір күні қарны ашқан бай кедейгден алтын –күміске нан айырбапстамақшы болады. Ал кедей келіспейді. Бай аштықтан суға құлап өледі.
|
Бидайлар түрлерін беру
|
Сұрақтар жазылған презентация
Тақырып негізінде сюжетті сурет
|
Бағалау
|
Бағалау парағына топ басшысы топтағы оқушылардың бағасын қойып, талдайды.
Бағалау көрсеткіштері:
Өткен сұрақтарға жауап беруі
Ертегіні түсінуі, баяндауы
Топпен жұмыс жасауы
Еңбекті не арқылы жүзеге асырамыз?
Қолдар беру
Оң қол қызыл – 5
Сол қол жасыл – 4
Жұдырык сары - 3
|
Бағалау парағы
|
|
Қосымша оқу
Үйге тапсырма
|
Ертегі бойынша сурет салу, мазмұндап келу,ертегі желісіне сай мақал-мәтел жазу
|
Рефлексия
|
«Ашық микрофон» әдісі арқылы ауызша айтып талдайды.
Сабақ ұнады ма?
-Қандай тапсырма орындаған ұнады?
Қандай тапсырма орындаған қиындық келтірді?
|
Не сәтті өтті?
Нені дамыта аласыз?
|
Ынтымақтастық орнады. Оқушылар топпен белсенді жұмыс жасады. Өз ойларын еркін жеткізді. Топта, жұпта талдау жасады. Бір – бірін толықтырды. Өзін – өзі реттеді.
|
Не сәтсіз өтті?
Нені өзгерткіңіз келеді?
|
|
Достарыңызбен бөлісу: |