Міністерство освіти І науки, молоді та спорту України Національна академія наук України Національний центр «Мала академія наук України» довідник малої академії наук України Київ



бет1/4
Дата23.07.2016
өлшемі0.81 Mb.
#216252
  1   2   3   4
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Національна академія наук України

Національний центр «Мала академія наук України»

ДОВІДНИК

Малої академії наук України


Київ

2012

Довідник підготовлено

Національним центром «Мала академія наук України»

Відповідальний за випуск О. В. Лісовий

Укладачі:

І. М. Шевченко, С. Г. Кравець, М. П. Талалаєвська

Дизайн обкладинки Б. Л. Лісовський


Верстка Л. В. Северенчук
Коректор О. О. Нечипоренко

ЗМІСТ

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України . . . . . . . . . . . . .

Національний центр «Мала академія наук України» . . . . . . . . . . . . . .

Автономна Республіка Крим . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Вінницька область . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Волинська область . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Дніпропетровська область . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Донецька область . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Житомирська область . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Закарпатська область . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Запорізька область . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Івано-Франківська область . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Київська область . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Кіровоградська область . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Луганська область . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Львівська область . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Миколаївська область . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Одеська область . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Полтавська область . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Рівненська область . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Сумська область . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Тернопільська область . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Харківська область . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Херсонська область . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Хмельницька область . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Черкаська область . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Чернівецька область . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Чернігівська область . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

м. Київ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

м. Севастополь . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

4

5

8



10

11

12



15

17

18



19

22

23



24

27

28



29

32

34



36

37

39



40

41

43



44

45

46



47

48

3




ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ,

МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

01135, м. Київ, проспект Перемоги, 10

т. 226–26–61, ф. 481–47–63

E-mail: ministry@mon.gov.ua

Web-site: mon.gov.ua

Код: 044
Код 044



СЕРЕДНИЦЬКА

Алла

Дмитрівна


БЕРЕЗІНА

Ніна


Олексіївна
БУТ

Світлана


Володимирівна

4

начальник відділу позашкільної



освіти, виховної роботи та за-

хисту прав дитини


головний спеціаліст відділу

позашкільної освіти, виховної

роботи та захисту прав дитини
головний спеціаліст відділу

позашкільної освіти, виховної

роботи та захисту прав дитини

481–32–51


481–32–31


481–32–51







Код 044

ЛІСОВИЙ


Оксен Васильович

Приймальня
ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ

НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР

«МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ»

01001, м. Київ, вул. Еспланадна, 20

т. 289–82–01

E-mail: man@man.gov.ua

Web-site: man.gov.ua

Код: 044
директор


т./ф. 289–82–01

man@man.gov.ua



ПЕЩЕРІНА

Тетяна Вікторівна


СТРИЖАК

Олександр Євгенійович

ЛИХОТА

Світлана Олексіївна



ПОНОМАРЕНКО

Оксана Петрівна


ТРУШКОВСЬКИЙ

Костянтин Юрійович


КОРКІШКО

Ірина Анатоліївна

ЧЕРНЕЦЬКА

Тетяна Іванівна

ЧЕРНЕЦЬКИЙ

Ігор Станіславович


ХАЛЕЦЬКИЙ

Олександр Васильович

заступник директора

з навчально-виховної

роботи

заступник директора



з наукової роботи

заступник директора

з методичної роботи

заступник директора

з інформаційно-

видавничої роботи

заступник директора

з адміністративно-

господарської діяльності

головний бухгалтер


учений секретар
завідувач відділу

створення навчально-

тематичних систем знань

завідувач відділу

матеріально-технічного

289–82–02

nvv@man.gov.ua,
289–82–04
289–82–05

method_center@man.gov.ua,

289–82–06

inform_center@man.gov.ua


289–82–08

kt@man.gov.ua


289–82–03
289–81–92
289–82–15

289–82–08

av@man.gov.ua


забезпечення масових

заходів


5





ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ


Навчально-виховний центр
Код 044

ГАЙДАЙ

Людмила Миколаївна


КІЧАЙКІНА

Софія Іванівна


ЧЕПУРКО

Наталія Миколаївна


ЧЕРНОКУР


Олеся Станіславівна

ГНАТЕНКО


Вікторія Володимирівна

завідувач відділу

організаційно-масової

роботи


завідувач кабінету відділу

навчально-виховної

роботи

завідувач лабораторії



суспільних і гуманітарних

наук


Центр міжнародної співпраці

завідувач відділу

міжнародних зв’язків

завідувач відділу

міжнародних масових

заходів


Науково-методичний центр

289–82–07

gayday@man.gov.ua
289–82–12

kichaykina@man.gov.ua


289–82–17

chepurko@man.gov.ua


289–82–10

chernokur@man.gov.ua

289–82–20

v.gnatenko@man.gov.ua

ШЕВЧЕНКО

Ірина Миколаївна


ТАРАН

Лариса Костянтинівна


КОВБАСЕНКО

завідувач відділу

інструктивно-методичної

роботи


завідувач кабінету

удосконалення

педагогічної майстерності

педагогічних кадрів

відділу інструктивно-

методичної роботи

завідувач кабінету науко-

289–81–96

method_center@man.gov.ua
289–81–95

method_center@man.gov.ua


289–81–93

Луїза Іванівна

вого забезпечення відділу method_center@man.gov.ua

науково-аналітичної

роботи


КУЛІЙ

Луїза Ігорівна

завідувач кабінету

моніторингу якості

289–81–96

method_center@man.gov.ua



освітніх послуг закладів

системи МАН України

відділу науково-

аналітичної роботи


6







Код 044
ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ

ЛИТВИНЧОВА


завідувач лабораторії
289–81–95

Ганна Андріївна

фізико-технічних і матема- method_center@man.gov.ua

тичних наук

Інформаційно-видавничий центр

МАЛИШ

Алла Миколаївна

КУТНЯКОВА

Тетяна Павлівна


КОВАЛЬЧУК

Ольга Володимирівна

ЯНЕНКО

Наталія Василівна



завідувач інформаційно-

презентаційного відділу

завідувач редакційно-

видавничого відділу


завідувач відділу

інформаційних технологій

завідувач відділу

взаємодії з громадськістю

289–82–06

inform_center@man.gov.ua

289–82–16

inform_center@man.gov.ua

ta@man.gov.ua

289–82–06

inform_center@man.gov.ua

289–82–06

inform_center@man.gov.ua


та засобами масової

інформації

7





АВТОНОМНА РЕСПУБЛІКА КРИМ
Код 0652


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

АР Крим, 95000, м. Сімферополь, пров. Совнаркомівський, 3

т. 27–52–32; ф. 27–61–33;

E-mail: minobr@cris.crimea.ua

Код: 0652

БОЙКО


Валентина Костянтинівна
НУКА

Ірина Миколаївна


начальник управління дошкільної

та позашкільної освіти


головний спеціаліст відділу

позашкільної роботи, організації


60–12–55

27–61–33


zdorovo_ark@mail.ru

27–35–01


оздоровлення і відпочинку

дітей управління дошкільної

та позашкільної освіти

РЕСПУБЛІКАНСЬКИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ “ШУКАЧ”»

АР Крим, 95000, м. Сімферополь, вул. Гоголя, 26 (а/с 118)

т. 27–32–13, 27–40–21

E-mail: man@man.cris.net

Web-site: www.crimea.man.gov.ua

Код: 0652


ТРІФОНОВ


Юрій Сергійович

СКОПІНЦЕВА-КИТЮК

Катерина Єгорівна

ЄФРЕМОВА


Лілія Геннадіївна
8
директор

заступник директора по роботі

з обдарованими дітьми

заступник директора

з навчально-виховної роботи
27–40–21

27–32–13


050–218–29–78

trifanov.83@mail.ru

095–212–75–54

kkituk@gmail.com

27–32–13

lefremova@man.cris.net










Код 0652
АВТОНОМНА РЕСПУБЛІКА КРИМ
КРИМСЬКИЙ РЕСПУБЛІКАНСЬКИЙ

ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОЇ ТВОРЧОСТІ

УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

АР Крим, 95000, м. Сімферополь, вул. Шмідта, 27

т. 60–00–74

E-mail: brodskaya55@mail.ru

Код: 0652

БРОДСЬКА
директор


60–00–74

Ольга Миколаївна

КРИМСЬКИЙ РЕСПУБЛІКАНСЬКИЙ

ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР ТУРИЗМУ І КРАЄЗНАВСТВА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

АР Крим, 95000, м. Сімферополь, вул. Турецька, 8

т. 27–15–45

E-mail: linatri@mail.ru

Код: 0652

ДИБОВ


Петро Павлович
директор
27–15–45

crimeauntur@rumbler.ru





КРИМСЬКИЙ РЕСПУБЛІКАНСЬКИЙ

ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ І ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ»

АР Крим, 95000, м. Сімферополь, пл. Куйбишева

т. 24–55–46

E-mail: manfil@mail.ru

Код: 0652

КОВИНСЬКИЙ


директор
25–80–31

Віктор Васильович
9














ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

21100, м. Вінниця, вул. Козицького, 33

т. 61–16–69

E-mail: vin_education@vin/ukrpack.net

Код: 0432
Код 0432

ІВАСЮК


Ігор Дмитрович

ЛИСАК


Андрій Романович

ЛІСОГУРСЬКА

Тетяна Іванівна
начальник
заступник начальника
начальник відділу

позашкільної роботи виховання

та шкіл-інтернатів
61–16–69
35–11–07
35–03–73

lisati@ukr.net




ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

21016, м. Вінниця, вул. 40–річчя Перемоги, 2а

т./ф. 61–16–56

E-mail: vinsyn@ukr.net

Код: 0432

ДРАГОМИРЕЦЬКА

Ольга Авксентіївна
КОРІННА

Тамара Мирославівна


директор

методист
61–16–56

096–355–53–54

vinsyn@ukr.net

61–16–56

067–292–23–91





ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР

ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

21050, м. Вінниця, вул. Шолом Алейхема, 8

т. 67–13–71

E-mail: octtum@inbox.vn.ua

Код: 0432

ГРУШКО


Валентина Іванівна

10
методист


67–13–71

097–500–39–75













Код 0332
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

43025, м. Луцьк, вул. Л. Українки, 59

т./ф. 72–23–54

E-mail: info@vouon.lutsk.ua

Код: 0332

ХОМИЧ


Олександр Степанович

ТАРАНЧУК


Юліан Віталійович

БОГДАНОВИЧ

Ольга Іванівна

РОГОВСЬКА


начальник
заступник начальника
начальник відділу дошкільної

та загальної середньої освіти

головний спеціаліст
72–23–54
72–44–41
72–40–48
72–71–51


Лариса Іванівна


КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА

«ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК»

43024, м. Луцьк, вул. В. Чорновола, 3, каб. 318

т./ф. 25–70–04

E-mail: info@vvman.lutsk.ua

Web-site: www.vvman.lutsk.ua

Код: 0332


ТОЛСТІХІНА

Галина Андріївна

РОЇК


Віта Іванівна

МАЗУРИК


Лариса Богданівна

МАЛІМОН


Людмила Яківна
директор
заступник директора з навчально-

виховної роботи

заступник директора з методичної

роботи


завідувач науково-методологічної

лабораторії


29–29–61

094–908–39–61

25–70–04
25–70–04
25–70–04

050–860–58–52


11








ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

49006, м. Дніпропетровськ, вул. Свердлова, 70

т. 770–87–42, ф. 770–68–00

E-mail: osvita@adm.ua

Web-site: osvita–dnepr.com

Код: 056
Код 056


ДЕМЧИК


Олександр Ігорович

СЕРЕДНЯ


Валентина Григорівна

ФЕДОРЧЕНКО

Катерина Євгенівна
начальник
заступник начальника головного

управління освіти і науки —

начальник управління загальної

середньої освіти

головний спеціаліст відділу

дошкільної освіти, виховної роботи


770–87–42
770–86–92

770–82–59



та соціального захисту


КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

49101, м. Дніпропетровськ, вул. Ульянова, 4

Т. 371–47–84, ф. 374–23–47

E-mail:dnepr–obl–man@yandex.ua

Web-site: dvman.dnepredu.com

Код: 056

ТЯГЛО

Наталія Василівна



ГАНЧУК

Тетяна Омелянівна

ГРИБАН

Марина Віталіївна



МЕДВЕДЄВА

Валентина Вікторівна

12
директор
методист
методист
методист
371–47–84

097–303–58–18

371–47–84
371–47–84
371–47–84








Код 056
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

ПОЛЯКОВА


Наталія Вікторівна

БОНДАР


Дар’я Юріївна

СЕМЕНОВА


Тамара Анатоліївна

ГОРОБЕЦЬ
методист


методист
методист
методист
371–47–84
371–47–84
371–47–84
371–47–84

Ольга Володимирівна

Каталог: files
files -> Мазмұны мамандық бойынша түсу емтиханының мақсаттары мен міндеттері
files -> І бөлім. Кәсіпкерліктің мәні, мазмұны
files -> Програмаллау технологиясының көмегімен Internet дүкен құру
files -> Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты «Сот кабинеті»
files -> Интернет арқылы сот ісі бойынша ақпаратты қалай алуға болады?
files -> 6М070600 –«Геология және пайдалы қазба кенорындарын барлау» 1 «Пайдалы қазба кенорындарын іздеу және барлау»
files -> Оқулық. қамсыздандыру: Жұмыс дәптері
files -> «2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы, 1-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 2-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 3-жасөспірімдік-разрядты спортшы спорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы
files -> Регламенті Негізгі ұғымдар Осы «Спорт құрылыстарына санаттар беру»
files -> Спорттық разрядтар мен санаттар беру: спорт шеберлігіне үміткер, бірінші спорттық разряд, біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі бірінші санатты жаттықтырушы, біліктілігі жоғары деңгейдегі бірінші санатты нұсқаушы-спортшы


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4




©dereksiz.org 2022
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет