Рішення від 19 червня 2014 року. №2410 Про продаж земельної ділянкиДата13.07.2016
өлшемі28.86 Kb.
түріРішення

У К Р А Ї Н А


КОРЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

(шосте скликання)

РІШЕННЯ

від 19 червня 2014 року. № 2410


Про продаж земельної ділянки

несільськогосподарського призначення

в м. Корець вул. Коновальця,27

Бондар Валентині Григорівні.


Розглянувши заяву Бондар Валентини Григорівни про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствпереробної, машинобудівної та іншої промисловості (для реконструкції складу під цех з виробництва бетонних виробів)в м. Корець, вул. Коновальця,27 в (в межах населеного пункту) та звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка надається у власність шляхом викупу з метою сприяння соціально-економічному розвитку міста та керуючись ст. 127, 128 Земельного кодексу України, сесія Корецької міської ради


ВИРІШИЛА:

1. Погодити звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення ( землі промисловості, транспорту, зв’язку,енергетики, оборони та іншого призначення) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствпереробної, машинобудівної та іншої промисловості (для реконструкції складу під цех з виробництва бетонних виробів)в м. Корець, вул. Коновальця,27 (в межах населеного пункту) наданої у власність шляхом викупу Бондар Валентині Григорівні на підставі рішення міської ради № 2223 від 04.02.2014 року.


2. За умови позитивного висновку державної землевпорядної експертизи Держземагенства

оціночної документації, виконаної на замовлення міської ради, продати земельну ділянку заявнику - Бондар Валентині Григорівні за ціною встановленою у висновку суб'єкта оціночної діяльності про величину експертної грошової оцінки з урахуванням суми раніше сплаченого авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки

3. Затвердити вартість земельної ділянки в розмірі 29597 (двадцять дев’ять тисяч п’ятсот дев’яносто сім ) без ПДВ, на підставі експертної грошової оцінки
4. Продати Бондар Валентині Григорівні земельну ділянку площею 1967 кв.м. в м. Корець вул. Київська,161 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствпереробної, машинобудівної та іншої промисловості (для реконструкції складу під цех з виробництва бетонних виробів)в м. Корець, вул. Коновальця,27 в розмірі 29597 (двадцять дев’ять тисяч п’ятсот дев’яносто сім )

5. Сплатити протягом 30 календарних днів після нотаріального посвідчення договору купівлі продажу всю суму вартості земельної ділянки а саме: в сумі 29597 (двадцять дев’ять тисяч п’ятсот дев’яносто сім )

5.1. Бондар Валентині Григорівні забезпечити оформлення договору купівлі-продажу земельної ділянки площею 1967 кв. м. в м. Корець вул. Коновальця,27 за ціною та умовах, визначених цим рішенням.

5.2.Бондар Валентині Григорівні виконувати обов’язки власника земельної ділянки згідно з вимогами ст. 91 Земельного кодексу України та правил благоустрою міста Корець.


5.3. Зобов’язати землекористувача забезпечувати безоплатний і безперешкодний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах закріплюваної за ним території, та утримувати її і прилеглу територію, дотримуючись санітарних норм.

5.4. Підписання договору купівлі - продажу даної земельної ділянки доручити міському голові Дмитрук Л.М.


5.5. Всі витрати, пов’язані з укладанням та нотаріальним посвідченням договору, покласти на покупця.

6. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії з питань земельних ресурсів та екології (Шилан С.В.).В.о.міського голови І.Михальський
Підготувала Соловей


Достарыңызбен бөлісу:
©dereksiz.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет